Konecranes

Toruń

Opinie o Konecranes

Agata

@koleś, podzielam po częsci Twoje zdanie, myślę, że i pracodawca skoro jest niezadowolony z pracownika nie będzie chciał podpisać dłużej umowy to samo pracownik z pracodawcą, żadna ze stron przecież na stałe się nie wiąże. Jednak nie prowadzi firma teraz żadnej rekrutacji więc podejrzewam, że pracownicy zarówno jak i pracodawca są obustronnie zadowoleni ze współpracy.

koleś

Jak się Wam robić nie chce, to szukacie dziury w całym,, takich co s,,,ją do własnego gniazda powinno się od razu zwolnić,,,, nie podoba Ci się to zmień pracę, a nie jęczysz jeden z drugim jacy to jesteście nieszczęśliwi

Pensja w miarę. Niestety ludzie w większości przypadków to idioci pazerni na stanowiska i tytuły, którzy jako jedyna metodę na przetrwanie przyjęli wchodzenie w tyłek brygadziście . Najgorsze gnidy to przedstawiciele handlowi. Ludzie bez pojęcia o pracy wymyślający jedynie jak naciągnąć klienta. Same urządzenia bardzo dobre jednak ich ceny sugerują ze są pokryte złotem . No i to co już ktoś wcześniej napisał - podsrywawnie współpracowników jak również przełożonych byle tylko zająć ich miejsce.

f

nie prawda nie w każdej firmie cos takiego zapewnija

Były

,,pracownicy mają zapewnione zarówno samochód służbowy jak i telefon komórkowy'' i to Ciebie kreci ??? Pomyśl przez moment , to żadna łaska to NORMA w takich firmach, ciesz się żeby ci jakiegoś gruchota nie wcisneli

koleś
@ślązok 21.04.2016 14:04
Do buła.Przeszkoleni to oni są do wprowadzania w błąd.Donoszenie jeden na drugiego .Za dużo nie możesz wiedzieć na temat urządz...

Co za bzdury wypisujesz,,żal

ślazak
@koleś 22.04.2016 20:41
Praca jest ok,jeśli ktoś chce i lubi pracować,płaca w porządku i socjal super,a chyba to nie jest dziwne ze leni i nierobów się...

Pozbywają się i owszem z tym ze inteligentnych nie dających się oszukiwać i wykorzystywać.Jeśli jesteś MIERNY BIERNY to masz szanse popracować w przeciwnym wypadku Twój partner doniesie na Ciebie i gość co jest kierownikiem nazywający się szumnie menagerem tylko dlatego że nie odróżnia wciągnika od dzwignika wywali Cie z roboty bo jest dla niego zagrożeniem Reasumując musisz być głupszy od swojego przełożonego albo takiego udawać inaczej w tej firmie nie masz szans na dłuższą prace

buła

porobili roznych ciolkow dyrektorami co wciagarki od wciagnika nie potrafia odroznic to jak ma byc dobrze? mysla ze jak siedzibe kolejny raz w katowicach zmienili to im sie wizerunek ociepli buahahahahaha

Lipa maksymalna, opisują wszystko w superlatywach a jak się zatrudnisz zobaczysz. Strasznie niesłowne towarzystwo, coś obiecują i nie dotrzymują. Już podczas zatrudniania się na coś umawiali a później nic z tego nie było. Żałuję podjęcia tej roboty. Firma zagraniczna, ale przystosowana do polskich głupich warunków szukają taniej siły roboczej wyzyskują

Elektryk

Proszę o opinie na temat stanowiska elektryk-serwisant. Właśnie dostałem ofertę pracy z Konecranes.

miro

Mają tupet!!!(usunięte przez administratora)

hiszpan

postaw suwnice na lodzie to sie sama (usunięte przez administratora) taka jest prawda o urzadzeniach tej firmy czyli jedno wielkie badziewie

ed

Nie warto wiązać się z tą firmą. Atmosfera pod psem .Szkoda czasu i tak Cię wywalą .Wyścig szczurów na porządku dziennym

użytkownik

Zgadzam się z przedmówcą , urządzenia Konecranes to naprawdę najwyższa półka , jeżeli dobrze dobierzesz urządzenie do swoich potrzeb (grupa natężenia pracy) to sprzęt jest nie do \"zdarcia \" Serwis jest dostępny 24 h na dobę i nawet poważne awarie są w stanie usunąć w krótkim czasie

spec

użytkuję suwnice konecranes już długo i ocena bardzo pozytywna, są to bardzo dobre nowoczesne urządzenia, jakościowo top półka, co bardzo istotne serwis najbardziej rozbudowany w kraju porównując w szczególności do demaga lub abusa, także śmiało polecam

ktos

ludzie co myslicie o urzadzeniach konecranes? prosze o rzetelne opinie a w szczegolnosci interesuje mnie porownanie do innych producentow (Demag, Abus)

fernando

podpisujesz sie jako kobieta ale piszesz jako facet wiec sie zastanow kim ty jestes. wynika z tego ze wazelina. pracowalem tam i mam nieco odmienne zdanie.

Zostaw opinię o Konecranes - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konecranes