Opinie o Arla Foods S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arla Foods S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arla Foods S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Arla Foods S.A. w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Scrum

Rekrutacja i warunki zatrudnienia i pracy na poważne stanowisko w IT bardzo słabe. Żałuję że mimo kiepskiej rekrutacji przyjąłem ofertę. Właśnie złożyłem wypowiedzenie. A Polacy którzy pracują w Danii ale współpracują z Gdańskiem to się mega panoszą. Żenua. N8e macie szkoleń z traktowania pracowników?

Krzysztof

Arla Foods Gdansk to III Liga graczy na rynku pracodawcow w Trojmiescie. Moj obiektywny ranking w okolicy to Intel, Epam, Lufthansa, Kainos, Nordea i kilka innych firm z Extraklasy. Proces rektutacji w Arla malo konkretny. Kandytat otrzymuje bezosobowy automatycznie wygenerowany mail od HR od osoby o nieistniejacym profilu LinkedIn uniemozliwiajac feedback.

Nickier

Junior Accountant - jakie zarobki na tym stanowisku? Jakieś premie, bonusy rocznę są?

HR MDM

Firma bardzo fajna, luźna atmosfera, nie trzeba rozliczać się z każdej minuty pracy i logować np. przerw, przez co pracownik nie czuje się kontrolowany. Widać, że zarząd raczej ufa pracownikom i nie ma strasznego ciśnienia na indywidualne wyniki (oczywiście to zależy od zespołu i działu). Firma ma fajne pomysły na integracje i na to, żeby zwyczajnie pracowało się tam fajnie. Podejście do człowieka jest zupełnie inne (czytaj: lepsze) niż w innych firmach, w których byłam.

Costing specialist Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 godziny.
Kandydat

Mam pytanie apropo stanowiska costing specialist, jak zespół i atmosfera? Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

ikonka

Sprawdź 3 opinie klientów firmy Arla Foods S.A. w Gdańsk.

Sprawdź
Kasia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Cześć, czy ktoś podzieli się opinią na temat stanowiska Junior S2P Accountant, jak atmosfera, jakie są mniej więcej zarobki? Zastanawia mnie również w wymienionych obowiązkach odpowiadanie na połączenia przychodzące? Czy dużo zdarza się takich połączeń? Z góry dzięki za podzielenie się opinią!

Mimi Nowy wpis
Kandydat

Witam. Czy może ktoś może coś powiedzieć o pracy na stanowisku IT Service Desk Supporter z Duńskim, cokolwiek o wynagrodzeniu, zmianach , atmosferze i czy weekendy wolne od przcy . Czy w ogóle warto aplikować.

o Nowy wpis

Po paru spędzonych tam latach w IT. 1. dobry work life balance 2. starzy pracownicy zarabiaja dużo mniej niż nowo przyjeci. rożnica jest drastyczna czesto ktoś o śladowych umiejętnościach dostaje dużą pensje 3. konsultant na konsultancie...wielu pozorujących pracę i zarabiających parokrotność tego co internale.. to frustruje innych 3. jak chcesz odejść nikt nie zatrzymuje. nie ma żadnych rozmów. to jest fikcja, nie ma też exit interview bo firmy to nie interesuje co masz do powiedzenia 4. największym problemem tej firmy jest management który udaje, że nie widzi problemów. o wszystkim decyduja Dunczycy. Polacy moga przytakiwac, z reszta osoby na stanowiskach managerskich w Polsce nie będą się nikomu narażać. 6. szkoda, że przy takim dużym potencjale Arli większośc pracowników odchodzi..szuka normalniejszego miejsca.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Arla Foods S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Lektor języka angielskiego oraz Native Speaker
Nakatomi Sp. z o.o.
(238 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ciekawosc

Ile dostaje teraz accountant? Jestem pracownikiem kilka lat i mam 6000 brutto (nie jestem SU, nie mam dodatku za język) Jestem ciekawy jak mają inni, bo oczywiście w biurze to wielka tajemnica

Przykro mi
@Ciekawosc

7k brutto na lajcie

mint_cheeser
@Przykro mi

Zgodzę się, że jest to mega niesprawiedliwe i krzywdzące dla długoletnich pracowników (także dla mnie). Jednak zawsze można poszukać szczęścia w innej korpo. Najłatwiej jest narzekać. Skoro godzicie się na to aby dostawać niższą pensję niż świeżaki, to oznacza jednak, że coś was w Arli trzyma. Pamiętajcie, że jest teraz dużo działów - nie tak jak kilka lat temu tylko accounting, HR i master data. Warto podjąć wyzwanie i spróbować sił w innych zespołach jeśli jestescie zmęczeni patologią i szklanem sufitem swojego teamu. Powodzenia :)

ODRADZAM! Nowy pracownik dostaje nawet 2000 więcej od obecnych. Tak się traktuje zaufanych, sprawdzonych pracowników. Króluje kolesiostwo i podlizywanie pod fasadą skandynawskiej wyluzowanej foremki.

bezstronna opinia po latach pr

Początki w Arli są fajne, człowiek jest oszołomiony benefitami i "luźną atmosferą", jednak z czasem zaczyna się dostrzegać patologię tego miejsca. Bardziej bystrzy nowo zatrudniani Stażyści szybko uciekają - stąd taka rotacja i ciągłe poszukiwanie pracowników. Kasa jest nędzna, a nawet głodowa i aby dostać podwyżkę trzeba mieć dobrą ocenę roczną, co też nie zawsze się opłaca. Ciężka praca cały rok po godzinach, wypruwanie z siebie żył za 3% podwyżki brutto. Serio? Drugą opcją na podwyższenie pensji jest awans, ale tutaj nie jest zbyt łatwo go zdobyć mając Menadżerkę, która potrafi zjebać za wszystko, w zależności jaki ma humor. Niby można raz do roku zgłosić anonimowo harassment, ale potem biorą Cię na dywanik i masz na pieńku z przełożoną, co skutkuje brakiem awansu, brakiem dobrej oceny i ogólnym spadkiem na koniec łańcucha pokarmowego tuż za wszystkich wazeliniarzy. HR w tej firmie to jakiś żart. Wszystkie wykwalifikowane osoby z tego działu pouciekały do innych firm, pewnie miały dość ciągłego szukania pracowników przez olbrzymią rotację Osoby obecnie zatrudnione pojawiały się w Arli najpewniej z przypadku, bo nie mają żądnego doświadczenia w pracy.. w ogóle jakiejkolwiek (chyba że mama 24/7), nie potrafią znaleźć pracownika, przeprowadzić rozmowy, dać niekrzywdzący feedback i czy załatwić sprawy osób już zatrudnionych. Wiec jeśli ktoś dostał od takiej pani złą opinię na swój temat to nie ma sensu się zrażać, bo komplement od takiej niekompetentnej HR to jak obraza. Gdybym miał zacząć od nowa swoją ścieżkę zawodową to wybrałbym jakąkolwiek inną korpo

Już były pracownik
@bezstronna opinia po latach pr

Wiele spostrzeżeń w punkt,dość sporo jest minusów w tej firmie

yoyo

1000% true

Kot w butach
@bezstronna opinia po latach pr

Zgadzam się jeśli pracuje się głównie wśród i z Polakami w Gdańsku. Natomiast jeśli ktoś znajduje się w organizacji duńskiej, pracuje z Duńczykami i lata do Aarhus to są zupełnie inne światy, inne traktowanie, atmosfera, kultura, poziom pracy.

Krzysztof

taki_jeden
@Krzysztof

"...Moj obiektywny ranking w okolicy to Intel, Epam, Lufthansa, Kainos, Nordea i kilka innych firm z Extraklasy..." Chyba subiektywny ranking :D Jeśli Intel (korpo-kolchoz, tylko wew. narzędzia nieprzydatne gdziekolwiek poza), Lufthansa (n/c), Epam (ukrainski outsourcing) czy Nordea (miliony spotkan o niczym i wieczne kontakty z "super ogarniętymi" hindusami, korpo na każdym kroku) to dla Ciebie ekstraklasa, to tylko współczuć. Kainos z tych wszystkich firm się wyróżnia na plus, ale lubią płacić poniżej stawek rynkowych. O Arli nie mam zdania ;) ale w Trojmiescie jest na prawde wiele firm, które można nazwać prawdziwą ekstraklasa ;)

blaster
@Krzysztof

Well, I think that you're mistaken. Arla pays more in Gdansk than DSV in Warsaw for example. My salary is a very good one 15000 gross .

Super Dude
@Krzysztof

Nordeę możesz spokojnie wykasować z listy, bo nic dobrego sie tam nie dzieje. Albo stawiają na konsultantów, albo na pracowników stałych, a zmienia się to co kilka miesięcy. Podwyżki..Raczej symbolicznie no i nie każdy dostaje powyżej kilku procent. Generalnie oszczędzanie na pracownikach. Dawniej, każdy awans wiązał sie z podwyżką. Już tak nie jest i może być tak, że ktoś na niższym stanowisku będzie miał od ciebie więcej, chociaż jesteś wyżej na drabince. Pod względen technologicznym, niestety są tez problemy, bop jest podział zadań, więc nie ma szans, że nauczysz się ciekawych rzeczy, bo nie masz po prostu do nch dostępu.Korpo, coś dla lubiących korpo.

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Arla Foods S.A. jako Operator? Jakie macie wrażenia?

Nika
Kandydat

Niby ciągła rotacja, niby piszecie, że do HR przyjmują ludzi niekompetentnych i z ulicy. A ja spełniam wymagania i zero odzewu a widzę, że ogłoszenia się ponawiają. Jak ta firma funkcjonuje?

Byly pracownik ITSD

Na pewno Arla ma jeden z najlepszych SDeskow w Trojmiescie. Jesli ktos chce robic tam cos wiecej niz tylko zalozony target, na pewno zostanie to po jakims czasie zauwazone. Kto sie postara i odsiedzi swoje to awansuje.

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Elektryk prowadzona przez firmę Arla Foods S.A.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Zainteresowany
Kandydat

Witam Czy ktoś mógłby opisać aktualna atmosferę w zespole na stanowisko junior accountant? Ile wynosi przerwa- czy jest to 5min na każda godzinę ze względu na prace przed komputerem? Czy idzie dobrze się nauczyć podstaw księgowości? Pozdrawiam

Hhh
@Zainteresowany

Zależy jakim zespole, są 3 departamenty księgowe, w każdym kilka zespołów, atmosfera też oczywiście różna. Najwięcej nauczysz się w GL, zależy czego oczekujesz, to jest międzynarodowa korporacja. Po pracy tutaj nie będziesz rozliczać samodzielnie Janusz spółka z o.o. jeśli i to chodzi. Przerwa 30 minut, od Ciebie zależy jak wykorzystasz. Pamiętaj, że przerwa od komputera to nie jest przerwa od pracy

Tomek

Hej. Jest szansa na więcej informacji. Właśnie aplikuje na Scrum mastera

@Scrum

Cześć, dzień dobry. Postaram się krótko odnieść: 1. Wszelkie uwagi co do rekrutacji przyjmujemy w zespole nią się zajmującym. Wiesz gdzie nas znaleźć :) 2. Aby przekazać informacje dotyczące traktowania przez swojego zwierzchnika - zwróć się proszę do HR BP (mamy dedykowanych dla IT zarówno w Polsce jak i Danii). Jestem pewna, że potraktują Twoje uwagi poważnie. 3. A skoro już złożyłeś wypowiedzenie - zapraszam w imieniu zespołu na exit interview - zbieramy dane anonimowo, aby właśnie HR BP mieli konkretną informację zwrotną od osób opuszczających firmę. Powodzenia w nowym miejscu pracy!

Rekomendacja
@Tomek

Hej, nie wiem na ile aktualne, ale zapraszam do kontaktu (usunięte przez administratora)

@Tomek

Tak, zależy co chcesz wiedzieć. Zaletą było to że ludzie w Gdańsku się zazwyczaj wspierają i są pomocni raczej sobie w zespole. Chyba coś na zasadzie wspierania się przed wspólnym wrogiem. My vs. Oni czyli Dania. No i fajne dość biuro i otoczenie. Ale z opini środowiskowych wiem że brakuje możliwości reagowania na problem który opisałem we wcześniejszym poście.

HR
@Joanna

Niestety, to co piszesz tak wygląda TYLKO w Twoim poście. Exit Interview? - kilka przygotowanych, tendencyjnych pytań na które nie da się negatywnie odpowiedzieć. Wszelkie komentarze, ktore podobno były notowane, okazało się, że w tym czasie koleżanka z rekrutacji pisała na Skype, a nie notowała feedback. HR BP? No, zwłaszcza jak się przyjażni z Twoim przełożonym to na pewno potraktuje poważnie - miałem okazję, to usłysząłem, że dobrze, że odchodzę, bo na Arlę nie warto już liczyć. Poza tym, i tak mieliśmy okazję o tym rozmawiać i od 3 lat nic się nie zmieniło, a wręcz jest gorzej, dodajmy, rotacje na poziomie 90% w ciągu roku w jednym zespole ... i uciekające dinozaury pracujące od początku firmy, bo były mobingowane i poniżane przez przełożonych.

@HR

Arla to jeden z lepszych pracodawcow w trojmiescie dla tych, ktorzy zamiast gadania faktycznie dzialaja, a nie narzekaja za plecami innych. Nie macie pojecia jakie sa powody odejsc, jaka jest rotacja, jak dziala biznes i ja tez nie, bo nie jestem od strategii tylko od operacji. Dajcie spokoj z plotkami.

Rev
@Scrum

Ja zrezygnowałem po krótkiej rozmowie z bardzo niesypamtyczna HR-ówą. Przynajmniej wiem że dobrze zrobiłem. A ofery dodają co tydzień ostatnio tylko kandydatów brak...

Rty
@Scrum

Mnie zniechęciła już sama rozmowa z panią od HR - mało profesjonalna i nieuprzejma osoba.

Yup
@Scrum

Dlatego te same ogłoszenia IT wiszą latami dobrze że odpuściłem sobie tą firmę :)

@pracownik

Nie koloruj na zielono sytuacji. Ludzie w większości uciekają z firmy przez słabe zarobki w stosunku do rynku. Ścieżki kariery czy rozwoju to mit, bo albo sam spróbujesz zmienić stanowisko albo zapomnij, ze ktokolwiek Ci podziękuje. Od dwóch lat roczna rotacja to 20-30% i powoli zaczyna brakować ludzi kompetentnych i zaangażowanych.

RadoSław

Plusem lokalizacja, biuro, budynek, wyposażenie (chociaż nie jakieś topowe). Negatywem jest traktowanie pracowników, w shared services, w IT. Ludzie, mamy XXI wiek. To nie plantacja czy folwark. Wszystko jest fajnie dopóki nie masz zastrzeżeń, jak tylko coś chcesz poprawić albo na coś "narzekasz" zwracając uwagę to się zaczyna. No i ci Polacy pracujący w Danii. Za to Dania a w szczegolnosci p. Andersen (tak jak ten od bajek:) spisuję się na medal.

Dawid
@RadoSław

Co takiego dokładnie dzieje się w tej firmie, że w Twoim odczuciu pracownicy nie są zbyt dobrze traktowani? Proszę o podanie konkretnych przykładów, abym mógł lepiej zrozumieć Twoje zdanie.

ktos
@RadoSław

zgadzam się całkowicie!! dodam tylko, ze pracownicy są eksploatowani na maxa, a potem okazuje się, ze nie przedluza Ci umowy, bo ktos po kolesiostwu ma załatwione twoje stanowisko albo wraca z macierzysnkiego, a tobie mowią nara, nie potrzebujemy cie, na twoje miejsce mamy tysiace. zalosna firma, nie polecam marnowac czasu, naprawde ludzie, zastanowcie sie zanim zlozycie aplikacje. Dodam jeszcze, ze placa jak na 3city bardzo słaba, benefity gorsze niz w innych firmach.

@ktos

Cześć, dzień dobry! Czy ze swoją opinią zwróciliście się do HR BP albo pracowników działu HR? Zachęcam i zapraszam! Mamy sporo narzędzi do komunikacji, może być mail, Skype, spotkanie online :-) Oczywiście zapraszamy też na 9 piętro osobiście. Możemy również opowiedzieć jak nasze benefity czy wynagrodzenia mają się do średniej/oferty rynkowej :) A z tego co wiem od pracowników czy kandydatów mają się całkiem dobrze. Miłego dnia!

Kot
@RadoSław

Potwierdzam. Jeśli nie narzekasz masz większe szanse na awans. Management mimo zglaszanych problemow daje wrazenie, ze zawsze wszystko je ok. Duzo tez zalezy na jakiego team leadera sie trafi. Odkąd nam sie zmienił jest o wiele lepiej. Wczesniej manager mial swoich faworytow i robił duze podzialy. Ale dunska kultura pracy to raczej nigdy nie bedzie.

@Joanna

nie zartujcie, na zadnym etapie nawet wewnetrznej rekrutacji nie otrzymasz informacji co do potencjalnej stawki a juz porownanie rynkowe nie wchodzi w gre, bo stanowiska na sile sa nazywane inaczej byle zaburzyc w raportowaniu i nie miec punktu rynkowego odnesienia.

Jaka umowa obowiązuje w Arla Foods S.A. podczas okresu próbnego?

Nich
@Pytanie

Umowa o pracę

Bardzo fajna firma - przyjemna atmosfera. Duży Poziom zaufania do pracownika. Możliwości rozwoju.

Aplikowaliście na stanowisko Kierowca w Arla Foods S.A. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

ha ha
@Administrator

Administrator, co to za pytanie? haha

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Arla Foods S.A.?

Już były pracownik
@Pytanie

To zależy,jak zwykle:księgowość, IT? Jakie stanowisko? Czy znasz dodatkowo jakiś ,'rzadki język" (dodatki za duński, szwedzki, niemiecki),ogólnie kwoty już tu padały, drastycznych podwyżek nie bylo,raczej symboliczne

miedzy 4 a 4,5 tysiaca na umowie

@pracownik

A na to stanowisko przyjmują bez doswiadczenia? A jeśli to nie jest pierwszy szczebel to ile mniejwięcej czasu potrzeba żeby na nie awansować? I czy osoba po zakończeniu stażu może odrazu wskoczyć na te stanowisko?

@Nickier

Role juniorskie nie wymagaja doswiadczenia. Liczy sie angielski bo w tym jezyku pracujemy. Awanse najczesciej 1-2 lata.

Ola
@pracownik

Dziwne, bo mi na stanowisko mida z 4 letnim doświadczeniem zawodowym zaproponowano 4200 netto...

@Nickier

Brak premii, brak rocznych bonusów, pensja raczej typowa, niewysoka, firma nie celuje w bycie liderem płacowym

HD
@Ola

Zgadza się, ja nawet z większym doświadczeniem tez za tyle pracowałam...

Zostaw merytoryczną opinię o Arla Foods S.A. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Arla Foods S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Arla Foods S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arla Foods S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Arla Foods S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Arla Foods S.A., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arla Foods S.A.