Arla Global Financial Services Centre

Toruń

Opinie o Arla Global Financial Services Centre

Leszek

Jak świetna firma to widać na forum, nikt nie pisze . Czy firma potrzebuje pracowników?

Natalia

@flinka w takim razie to na pewno forum tej firmy? Wątek dotyczy tutaj Arla Global Financial Services Centre w Toruniu, a nie w Gdańsku? Możesz się do tego odnieść, żeby inni mieli pewność czy zamieszczają posty na właściwej stronie?

flinka

Hej, pracuję w Arli - właśnie financial services - firma znajduje się w Gdańsku.

Natalia

Jak na tle innych pracodawcy z Torunia, waszym zdaniem wypada ta firma? Jakie widzicie plusy, a jakie minusy, które wymagają poprawy? Wszystkie konkrety pozwalają podejmować decyzje zawodowe wielu forumowiczów.

,jnnm

@imonsky powiem szczerze B2 czy C1 to duża różnica

Zostaw opinię o Arla Global Financial Services Centre - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arla Global Financial Services Centre