Opinie o Arla Foods S.A. w Tychowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arla Foods S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arla Foods S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arla Foods S.A. w Tychowo

HR MDM

Firma bardzo fajna, luźna atmosfera, nie trzeba rozliczać się z każdej minuty pracy i logować np. przerw, przez co pracownik nie czuje się kontrolowany. Widać, że zarząd raczej ufa pracownikom i nie ma strasznego ciśnienia na indywidualne wyniki (oczywiście to zależy od zespołu i działu). Firma ma fajne pomysły na integracje i na to, żeby zwyczajnie pracowało się tam fajnie. Podejście do człowieka jest zupełnie inne (czytaj: lepsze) niż w innych firmach, w których byłam.

Bzdury
@HR MDM

Co za hrowe bzdury, trzeba wpisywać przerwę i zgłaszać ja zespołowi...

@HR MDM

Opinia trochę ,od czapy',kazdedorazowo jest obowiązek 'odklikac' clockyfy, więc, każda przerwa też powinna tam być, duży workload z naciskiem na wyrabianie się bez nadgodzin, to zupełnie nie ta firma, która była kilka czy kilkanaście lat temu, w niektórych działach duża rotacja

Sylwia

Dzień dobry, Czy jest tu ktoś kto pracuje na stanowisku Senior Data Analyst? Zastanawiam się, czy aplikować, pracuję w innej firmie w fajnym zespole, jednak jestem już trochę znużona pracą i szukam czegoś nowego. Jak zarobki? Czy jest szansa na ponad 5k netto na tym poziomie?

Wstyd
@Sylwia

Na seniora na bank powyżej 5knetto

Hej, mam 7 lat doświadczenia w księgowości - głównie niemieckie projekty AP, ostatnio AR. Kiedyś brałem udział w rekrutacji, ale wówczas nie przyjąłem oferty. Teraz myślę o powrocie do Trójmiasta i w związku z tym zastanawiam się czy w Arli można liczyć na jakąś sensowną stawkę? Miłego,

typolog

European Transport Control Tower Planner na jakie zarobki można liczyć na podobnym stanowisku?

Beznadziejnie przeprowadzona rekrutacja. Nagrać odpowiedzi na cztery najbardziej sztampowe i oklepane pytania jakie można znaleźć. Po minucie na odpowiedź. Absolutny brak możliwości zaprezentowania się, powiedzenia czegokolwiek o sobie czy o swoich doświadczeniach. Poziom rekrutacji dopasowany być może do kasy w markecie, a nie CS w "poważnym" korpo. Na prośbę o poszerzony feedback ( mimo że sami się oferują że odpowiedzą) brak kontaktu. Totalnie olewcze podejście do tematu, ale to też sugeruje czego można spodziewać się po tej firmie. Ergo - dobrze że nie przeszedłem dalej.

Dlaczego chcesz pracować w arli? Dlaczego na tym stanowisku? Doświadczenie zawodowe? (Po minucie na odpowiedź, nikt z dobrym doświadczeniem nie opisze go w minutę)

M

Jak to się mówi - przychodzi się do firmy, odchodzi od managera :) pierwszy rok na plus - z niskiego szczebla stosunkowo łatwo awansować na wyższe stanowisko. Później zaczynają się schody. Czekasz kolejne lata, bez gwarancji że coś z tego będzie. I odchodzisz :) tak firma traci dobrych pracowników.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Arla Foods S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ok

To zależy od stanowiska. Jeśli będziesz mieć takie, gdzie wymagane są rozmowy telefoniczne to telefon dostaniesz. W innym wypadku po co? :)

Oo

Słabo

ok boomer

Jaka jest średnia wieku pracowników w Arla Global SSC? Czy rekruterzy są przygotowani do rozmów kwalifikacyjnych z osobami 40+? Jakie są mechanizmy zapobiegania dyskryminacji ze względu na wiek w czasie rekrutacji? Ile osób w wieku 40+ zostało zatrudnionych w Arla Global SSC w ciągu ostatniego roku? Czy pracuje tam chociaż jedna osoba w wieku 50+?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Arla Foods S.A.?

blaster

phone call with HR, second meeting with your future boss and some colleague to check it out your skills. Next step is the job offer,

Nie polecam. Ogromny mobbing. Atmosfera jest okropna, team „leaderzy” potrafią robić z igły widły tylko po to żeby wbić komuś szpilę w brzuch i podciąć skrzydła. Ogromne nękanie, brak jakiegokolwiek wsparcia a tym bardziej możliwości rozwoju. Np jak zapomni się nazwiska lub numeru konta na spotkaniu zespołu to od razu słyszy się zarzuty od „leadera”, ze przychodzi się nieprzygotowanym na spotkanie i traci się prawo głosu aż do końca spotkania. Każde spotkanie jeden na jeden to koszmar. Brak jakiejkolwiek rozmowy i zrozumienia. Niby te spotkania maja służyć rozwojowi personalnemu a kończą się płaczem w łazience bo „leader” tak bardzo cię miesza z błotem. Każdy robi wszystko byle by nie pracować. Dużo osób przychodzi do pracy na 7, a naprawdę zaczyna pracować dopiero o 9 gdy leaderzy przychodzą. Zarobki są żenująco niskie. Zueplenie nieadekwatne do tego, ze pracuje się po angielsku.

Joanna

Cześć, przykro czytać takie zarzuty i dość poważne oskarżenia jak mobbing. Mam nadzieję, że przed odejściem skierowałeś/aś swoje uwagi do Managera Departamentu lub skontaktowałeś się z HR Business Partnerem? Zawsze zapraszamy też na Exit Interview - jest to czas na rozmowę z HRami i podzielenie się swoją opinią nt. powodów odejścia, które anonimowo są przedstawiane tylko HR BP. Mam nadzieję, że skorzystałeś z tej okazji do rozmowy. Staramy się trzymać rękę na pulsie i to właśnie dobra atmosfera pracy jest jednym z czynników jaki sprawia, że pracownicy średnio pracują w Arli ponad 4 lata, a jest wielu takich, którzy są z nami od 2008, od początku istnienia Arla GSS. Zarobki są rynkowe - zainteresowanych zapraszam: https://absl.pl/pl/publikacje w drugiej połowie czerwca będzie dostępny nowy raport nt. sektora centrów usług biznesowych. Miłego dnia!

Greg
@Joanna

Hej, potwierdzam slowa Byłego Pracownika. Teamleaderzy w Arli to najgorsze co może spotkać człowieka w tej firmie. Exit interview (które również miałem) nie daja zupelnie nic. Znajomi po ponad roku opowiadaja ze nic w firmie sie nie zmienilo, a problemy jeszcze narosly. Dział IT jest na wysokim poziomie, ale od działów ksiegowosci trzymałbym sie z daleka. Oprocz wspomnianych TL, rzuca sie w oczy kolesiostwo i olewanie innych. Ludzie bez kompetencji dostaja awanse tylko dlatego, ze znaja sie dobrze z TL. Stanowczo odradzam.

@Greg

Greg, przez rok jednak coś mogło się zmienić. Piszesz, że koledzy wciąż w Arli pracują? To dobrze, cieszę się. Powodzenia!

Aleksandra
@Greg

Czy możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy w księgowości? Złożyłam tam właśnie swoją aplikację. Jestem ciekawa szczerej opinii. Dziękuję

Jo

Ile osób przyjmują na staż wakacyjny?

@Jo

W działach finansowych - 10 miejsc. Do tego otwarte są pojedyncze role stażowe w innych zespołach. Oferty na arlakariera.pl

Intern

Cześć, który z działów ksiegowości jest najbardziej ciekawy i rozwijający?

Cm
@Intern

Cash Management

K

Dzień dobry, Czy ktoś się może orientuje jak wyglądają obecnie warunki stażu w Arli? Czy tak jak podają w ogłoszeniach jest to praca zdalna? I ewentualnie jakie stawki oferują dla stażystów?

@K

Zapraszam :-) (usunięte przez administratora)

Odi

Widzące miesiącami ogłoszenia - bardzo nieprzyjemna pani z HR.

Patryk

A dlaczego uważacie ze rekrutacja jest słaba ?

kandydat

Od 2 lat pojawia się regularnie ogłoszenie o prace"HR Masterdata Administrator" Najprawdopodobniej zbierają w ten sposób aplikacje, po co? Nie wiem, ja się nabrałem i nie podoba mi się że gdzieś są moje dane.

@kandydat

Dzień dobry. Od 4 lat budujemy zespół HR Services. Wszystkie trzy zespoły zatrudniają na role administracyjne - stąd ogłoszenie dot. roli HR Administratora co jakiś czas się powtarza. Pana dane są dla Pana dostępne poprzez profil, który na pewno został założony podczas aplikowania w naszym systemie. Jeśli tylko życzy sobie Pan je usunąć - proszę się zalogować i konto usunąć. Poprzez opcję 'zapomniałem hasła' można dostęp do konta odzyskać i również je usunąć. Ostatnie info - profil jest automatycznie ukrywany w systemie w ciągu 12 miesięcy od ostatniego logowania. Pozdrawiam!

HR
@kandydat

te aplikacje się powtarzają bo cały zespół się wymienił w ciągu roku... a nowi odchodzą sami przed koncem okresu probnego. Nie ma nikogo kto zaczynał w zespole, bo uciekli przez nieudolność managementu, który chronił swoj tyłek i wszem i wobec oglaszal, ze wszystko jest wina zespolu. Krzyki, płacze na porządku dziennym. U mnie miarka się przebrala kiedy uslyszelismy od dunskich kolegow, ze WSZYSTKIE nasze pomysly są jak "sikanie na siebie w zimie zeby sie ogrzac". Potem bylo tylko gorzej, co wiem tylko z opowiesci osob, ktore odchodzily po mnie, bo tez nie daly rady. Jedna osoba raz sie postawila i odważyla, miala spotkanie z managementem i HR BP w imieniu zespolu. Po spotkaniu zlozyła wypowiedzenie i co zainspirowalo zespol do wziecia kariery we wlasne ręce i kontunuowanie jej poza Arlą...

Arla serek
@HR

miałem tam kiedyś rozmowę w/s UA. Bardzo niemiło wspominam duńskiego managera, który tylko próbował pokazać jakim jest kozakiem, a ty kandydacie jesteś niczym. Nigdy nie zaaplikuje i generalnie, biorąc pod uwagę, ze to jedna z najgorszych rozmów o prace, to odradzam ta śmieszną firmę.

Katarzyna
@HR

Rozumiem, przykro mi. Weszłam tu na forum, bo widzę, że trwa nabór stażystów. Czy pomożesz mi, pisząc coś na temat programu stażowego w Arli? Warto go odbyć dla zdobycia doświadczenia?

Jakie zarobki na start?

Pracuje tu i robię swoje. Jest dobrze.

Mhm

Arla jest dobra na początek "kariery" jako że procesy są poukładane i szybko można sie nauczyc jak działa "korpo", po ponad 2 latach można się znudzić - chociaż z drugiej strony to pewnie zależy od tego kto co wymaga od życia. Zarobki słabe, hasło One Arla to ściema - wyrazny podział po miedzy polakami a dunami z HQ. Po mimo awansów Twoj zakres pracy sie nie wiele zmienia i itak "klepiesz" to samo. Atmosfera w porzadku.

@Mhm

Dzień dobry, cześć. Dziękujemy za opinię. Faktycznie - 2 lata to czas w jakim można założyć, że już dobrze się realizuje swoje zadania i może pojawić się znużenie. ONE Arla zakłada, że pracownicy rozumieją, co to LEAD - czyi wzięcie odpowiedzialności także za swój rozwój :-) W ramach wewnętrznych rekrutacji można starać się o nową rolę, nie tylko w swoim departamencie, ale także innym, Projekty międzydepartamentowe również pozwalają rozwijać interesujące nas nowe umiejętności w różnych obszarach. Jeśli możemy pomóc - zapraszam na IX piętro. No i chyba nie jesteśmy typwym korpo ;) skoro atmosfera w porządku :-D Pozdrawiam!

Katarzyna

Czy Arla oferuje dobre warunki zatrudnienia, czy niezbyt? Jest umowa o pracę na start? Napiszcie, będę bardzo wdzięczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Arla Foods S.A. - Tychowo

• Jak się pracuje w Arla Foods S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Arla Foods S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arla Foods S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arla Foods S.A.?

Kandydaci do pracy w Arla Foods S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arla Foods S.A.