Opinie o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Zielona Góra

były_pracownik

Przepracowałem tam 3 miesiące, kiedy Zakompleksiona Blondi w okularach była kierowniczką. Pamiętam jak na rozmowie o pracę mówili, że nadgodziny nie są płatne, ale zdarzają się sporadycznie. Przez 3 miesiące raz wyszedłem o czasie z pracy, za to za każdym razem o 8:01 jak nie byłem na hali upominano mnie, że zaczynamy pracę o 8:00. Z perspektywy czasu bardzo chciałbym podziękować Panu Sławkowi za to, że zdecydował się mnie zwolnić(samemu zależało mi na zatrudnieniu). Także jeszcze raz dzięki p. Sławku.

xmen

Firma z potencjalem .. ktory byl kiedys patrzac na rozwoj Omegi.. i jak zaczynala jednak zmiany u Pana wlasciciela doprowadzily do kleski tej firmy pomimo ze jeszcze istnieje ... ku pewnie zadowolenia konkurencji z piaskowej .. bylem pracownikiem tej firmy chyba w najlepszym okresie jej dzialnosci i zostalem rowniez nie slusznie zwolniony.. ale naszczescie w grupie tych pierwszych "szczesliwcow" bo to co pozniej sie zaczelo dziac to maskara.. a teraz to juz wogole rotacja w firmie ogromna.. co chwile nowy pracownik nikt nic nie wie.. bo skad ma wiedziec jak sie ciagle ktos uczy a nawet tego uczacego uczy juz uczacy sie:) a miala ta firma potencjal zwlaszcza ze na poczatku z tego co widzialem ludzie byli zadwoleni luzna atmosfera.. bez mobingu , wyjscia, imprezy itp a po 2006 roku zaczela sie tam dziac maskarka z tego co widze.. i trwa do dzis ale chyba juz nie dlugo poniewaz duzo klientow odchodzi z tej firmy nasza firma tez odeszla bo jak mozna wspopracowac z firma ktora robi bledy, myli sie i nikt nic nie wie.. a co kolwiek zalatwic co wymaga spytania sie pracownikow szefa powoduje wspolczucie dla pracownika by tylko nie szedl do pomieszczenia za szyba.. to tyle.. na ten temat .. tonacego statku ktory z malej lodeczki byl fajnym zaglowcem .. a teraz tonie... nie dbany mobingowany a fundamentem firmy jest PRACOWNIK pamietaj Panie S.Ć Pozdrawiam wszystkich Byly pracownik z lat ok 2006 Byly klinet ps. na zaduszki zapale znicza i za omege...ku wspomnieniom z dobrych lat...

dyr handlowy został

pipi

ruszyła lawina pozwów do sądu pracy przeciw wlaścicielowi phu(j) omega. !!! nareszcie !!!

pracus

tak ciezko ogarnac ze nie!!!!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.

handlara

junak prawdą jest że firma istnieje od 1996r. reszta to kłamstwo. "pozytywne nastawienie pracowników" ? to dlaczego każdy stamtąd odchodzi i rotacja pracowników jest chyba rekordowa w lubuskim. hahahaha. sami klienci dziwią się jak firma nadal istnieje skoro przedstawiciele zmieniają się srednio co 4 miesiące hahahhahaha

bobo

popieram Cię Basia. A Ty Radek naiwny nie bądź i nie wierz w te opowiadania o wielkich zmianach. Pytasz czy firma nie ma wad...ma jedną wadę-brak jej zalet ;)

basia booo

odradzam pracę w tej firmie. mobbing, skąpstwo i nieludzkie traktowanie. uwaga - radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.

bobo

to prawda, mam informacje z pierwszej ręki. w omega nastąpiły spore zmiany kadrowe. sprzedaż zaczęła dość dynamicznie wzrastać do tego stopnia, że właściciel zdecydował się podnieść pensje pracownikom. Poza tym jest więcej spokoju, ponieważ ostatnio "góry" często nie ma w firmie - wyjazdy służbowe. Radku - śmiało możesz aplikować do Omega sp. jawna !

@bobo

hahahhahahahahahaa dobre!

kto prowadzi rekrutacje?

beksa

sprzedaż w firmie aktualnie bardzo wzrosła !!! firma zaczyna oddcyhać

@beksa

chyba dwutlenkiem węgla :/

pracus

co tam ptaszki cwierkaja?

sisi

omega upada. niebawem wynagrodzenia bedą zagrożone. komornik już wkroczył

tak to jest jak wieśniak myśli,że rozumy pozjadał. firma tonie w długach - tak twierdzą obecni pracownicy - a więc zachowanie szefa może być uzasadnione. choć jeszcze za moich czasów w omedze z tym człowiekiem nie można było się w żaden sposób dogadać. każdy kto mądry traktuje tą firmę jako czas przeczekania do czasu znalezienia odpowiedniej pracy. a tak na marginesie: Panie Szefie Omegi - proszę rozważyć wizytę u psychiatry. to nie jest normalne w jaki sposób traktuje Pan ludzi.

PRACUS
@były pracownik

ale naciagana lipa. pracownik

MałGoś
@PRACUS

Ja też jestem zdania, iż właścicielowi przydałaby się wizyta u specjalisty...

klientka

Ostatnio będąc w okolicy zaszłam do Omegi po parę art. biurowych. Nigdy do tej pory tam nie byłam gdyż w ogóle nie jest mi ta hurtownia po drodze. Owszem, asortyment jest tam naprawdę bogaty ale zachowanie szefa i mniemam właściciela zdruzgotało nie tylko mnie ale i mojego męża. Dziewczyna na kasie, bardzo sympatyczna, popełniła jakiś błąd na paragonie i musiała to zgłosić swojemu pracodawcy. Ok to normalne, ale to co było słychać u niego w gabinecie to przechodzi ludzkie pojęcie!!! Wyzywał tą dziewczynę, krzyczał na nią, machał rękoma, uderzał w blat. Ludzie w okół byli lekko zażenowani sytuacją, która miała miejsce. Facet nie ma w sobie za grosz kultury a wyzywanie swoich pracowników oraz używanie wulgaryzmów w ich kierunku to mobbing!!!! To jest karalne!!! Oczywiście sprawa została zgłoszona. Teraz tylko nieodpowiedni moment panie Właścicielu bo Tajemniczy Klient może okazać się Panem z Inspektoratu Pracy. Warto uważać bo ta cienka szyba wbrew pozorom nic nie daje, jak Pan się drze na swoich pracowników. Poza tym obsługa była naprawdę miła! Szczególnie Pani w krótkich, jasnych włosach, dzięki której zakupy w Omedze są naprawdę weselsze i przyjemniejsze.

smerfetka

hurra jet podwyżka ! dostałam 2950 zł brutto !!!!!! hurra , byłam już dziś w fokusie na zakupach, pozdrawiam zarząd phu omega !

sisi

planowane są podwyżki !!!! ponoć zasadnicza pensja ma wzrosnąć do 2800 zł brutto. dobre wiatry zawiały do omegi, hurra

@sisi

powodzenia !

sisi

zdecydowanie dyrektor handlowy. wypił 1 piwo i zasnął na barze. chyba zmęczony trochę był. mimo to przed wypiciem piwa bawił się świetnie, żartował, hihotał, inscenizował scenki sprzedażowe.. wszyscy byli zadowoleni. ! szef zapłacil za ekskluzywny wypad aż 75 zł... było pysznie.

@sisi

Przepłacił, ekskluzywny wypad aż za 75 zł. Zobaczyć scenki sprzedażowe w wykonaniu dyrektora ...BEZCENNE

ylka

jak to? przecież w omedze wszyscy są tacy mili.(usunięte przez administratora)... z jakiej firmy jesteś?

Opinie pisze szef

karol

Coś tu nie gra ...Skoro jest tak miła atmosfera w/w firmie i wszystko jest ok to dlaczego do firmyw której pracuję ostatnimi czasy wpłyneło az 6 podan o prace od aktualnie pracujących osób w Omedze ...a NA ROZMOWIE Z NIMI kazdy mówił całkowicie cos odmiennego anizeli panstwo opisujecie na forum

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Kandydaci do pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
2.5/5 Na podstawie 75 ocen.

Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe