Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Zielona Góra

Opinie o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Edyta

@anonymous Twój wpis pokazuje Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w negatywnym świetle, jednak nie wyjaśnia dlaczego. Prosiłabym Cię o napisanie kilku słów o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe jako pracodawcy. Co spowodowało, że masz taką opinię o tej firmie?

anonymous

firma masakra

Edyta

@Nicola, dlaczego tak uważasz? Co masz na myśli? Masz doświadczenie w firmie? Jeżeli tak, to podziel się takimi informacjami jak, zatrudnienie w firmie, atmosfera czy jaki rodzaj w firmie jest akceptowany umowy? Często firma prowadzi rekrutację? Po to istnieje forum, by przekazywać między sobą takie ważne kwestie.

Nicola

jedna wielka padaka

Chrześcijanka

szef firmy to wcielony szatan nienawidzący ludzi

Byly kierowca hipokryty

Dobra koniec o tej beznadziejnej firmie hipokryty kiedy się spotkamy ma jakąś imprezę ???

Becia

firma mało wiarygodna, nie polecam

gumisiowa

w karnawale:)

Czarna

ludziska kiedy powtóreczka????

jula

a do kiedy macie wypłaty? W sumie jak firma jest kilkuosobowa to w sumie macie rację, że ne ma nic wielkiego w tym by każdemu przelewali na czas wypłate, a jaki jest powód tego, że nie na czas są wypłacane, nie mają kasy zawsze na czas? z ilu dniowym opoznieniem przelew jest?

ONA

jakich zarobków??? firma ma kłopoty nawet z wypłacaniem tej najniższej krajowej którą wszyscy tutaj zarabiają, wszyscy czyli całe pięć osób

dawna klientka

Sławek aż tak źle?

Dostawca

Jam, skąd masz informację o tym że zadłużenie to plotki? Odpowiedź, to ważne.

Andzia

ja się dopisuję do listy:)

driver

jak impra to sie pisze

Tomas

w dobrych latach tam pracowalo prawie 30 osob a teraz zaledwie pięć, cóż..................efekt zarządzania firmą przez Sławka

jestem za

Maga

ludziska a może by tak impreze starej ekipy zrobić?????

karolla

Ja też pracowałam kilka lat temu i przez kilka , ładnych lat... Włąsciciel wtedy był zdrowym , fajnym facetem . Pracowało sie dobrze , ciężko bo przez cały dzień ale szef nam to nagradzał dobrą atmosferą w pracy i licznymi imprezami. Szefo był bardzo towarzyski , lubił chyba swoja załogę bo czas wolny llubił spedzac z nami anizeli z najblizszymi... Ale po paru latach coś zaczęło się psuć ..i to był poczatek końca który teraz nastąpił ...szkoda człowieka , jego rodziny i firmy ....

Lejdis

pan Ćwiliński się znowu odezwał, naprawdę te wpisy są żenujące i śmieszne zarazem. Każdy tutaj poza panem zna doskonale prawdę i bez znaczenia ile pan nicków przywdzieje to i tak wiadomo kto się pod nimi kryje.

były pracownik

doskonale wiem o czym pisze i znam omegę więc Jasiu odpuść swoje głupawe wywody

były pracownik

buahahaha pięc osób zostało tylko i pewnie wszyscy szukają innej roboty GRATULACJE DLA SZEFUNIA

Czarna

Kilka lat jak pracowałam zatrudnionych było tam ok. 20 osób a teraz tylko 5. To jest efekt poniewierania pracowników i niszczenia ludzi przez pana ćwilińskiego.

nick-odem

się omega rozwinela widać, jak pracowalem to bylo gdzies około 15 ludzi a teraz 5 hahahahaha

ONA

tera 5 osób pracuje

mika

ile osob zatrudnia ta firma?

TEZ

TEZ APLIKUJE .UMOWA O PRACE TO PODSTAWA:)

XYYZ

Żadnej premii nie ma. Jedynie śmieciowe pod stołem co jest nie do przyjęcia i urząd skarbowy już się nim interesuje łącznie z PIP. Ludziom na życie z najniżej krajowej nie starcza a tyle właściciel tej firmy płaci. Właściciel S. Ćwiliński jest dłużnikiem tyle firm i producentów, że podjęcie pracy u bankruta nie ma sensu. Każdy były pracownik tej firmy wie, że osoby podszywające się pod linkami zachwalającymi tą firmę to jest sam desperat Ćwiliński.

Enja

zero wymagań, można ściemniać, dobrze wiem jak tam jest

Enja

w rzeczywistości to tak jest że nie trzeba mieć żadnych umiejętności bo tutaj niczego sie nie wymaga, ludzie z wiedzą i doświadczeniem omijaja omegę szerokim łukiem

Enja

trzeba znać biegle 5 języków i mieć minimum doktorat i wtedy wypłata to najniższa krajowa

Kew

Chęci do pracy:)

viki

w autach szyby na korby i nawet zamka na pilota nie ma tylko tak jak w starych trzeba kluczykiem otwierać, zimą to masakra jest jak zamarznie

Ten

Stała doświadczona ekipa to podstawa TAK trzymac

XYYZ

Dlaczego dobry samochód jest ważny w firmie? Dlatego żeby dostarczyć towar klientowi na czas. W Omedze samochody są już wyjeżdżone, każdy ma licznik przekręcony u mechanika. Towar nie dojeżdża na czas a właściciel uważa, że to wina pracowników. Nie mówiąc już o stanie technicznym samochodów szkoda słów... Wypłata jak zwykle grubo po 10 a właściciel jak zwykle gdzieś ma pracowników i ich opłaty za czynsz itp. Najniższa krajowa ledwo starcza na opłaty. Nie warto.

Lejdis

Skoro ktoś pyta o samochody to widocznie ma jakiś powód. Każdy ma prawo pytać po to jest ten portal. A co do kariery i warunków finansowych panie Sławku niech pan nie będzie śmieszny pisząc że są odpowiednie. Chyba że uważa pan że pracownik jest szczęśliwy zarabiając najniższa krajową, ponieważ tylko takie pan płaci każdemu. Więc niech pan przestanie podszywać się pod różne nicki i wypisywać takie bzdury w które poza panem nikt nie wierzy.

Rolex

samochody to stare pandy dwuosobowe z krata z tyłu

Karol

auta slużbowe to jakie daja??

rymek

telefon dają hahahha a długopis też dają????????????????

inez

współpraca z nimi to koszmar

Klient

Co tu tłumaczyć pewnie niewiele rozumiesz obecny lub były pracowniku ponazekajcie sobie panie hirysa cz jak ci tam

Klient

Dostawy na czas wszystko ok współczuje Takich pracownikow trzeba czasu i bedzie dobrze powodZenia

Przyjaciółka

to nie są sensacje tylko szczera prawda a osoba która o to pyta podszywając się pod różne nicki czyli właściciel omegi wie o tym doskonale że firma jest zadłużona i przedstawiciele dostawców najczęściej tylko przyjeżdżają aby windykować długi

przyjaciółka

co tu jest nielogiczne??? że zatrudniasz osoby na czarno czy to że nie płacisz dostawcom firma tonie w długach i nie da się tam normalnie pracować??? czego nie rozumiesz????

Fajna

ciekawe skąd osoba o nicku ko wie osoba o nicku radek to młody człowiek???? widać że pozytywne komentarze na temat firmy omega pochodzą od jednej osoby, panie sławku i tak pan nie przekona nikogo o tym że w tej firmie jest dobrze, doskonale o tym wiedzą pracownicy, klienci i dostawcy u których jest pan zadłużony po uszy

zuzka

radek gratuluję aspiracji zawodowych i życiowych a tak naprawde to wspołczuję czlowiekowi dla ktorego osiągnieciem jest zdobycie jakiejkolwiek umowy o pracę.

najnizsza to sie zarabia tam jak masz umowe a jak robisz na czarno to masz tysiaka na reke Pracowałem to wiem i każdemu odradzam

gumiś

jak tysiac przecież minimalna najnizsza krajowa to 1350?????

agnes

chetnych do roboty tam brak bo nikt nie bedzie robil na czarno za tysiac i ani grosza wiecej

wella

to dlaczego wszyscy obecni pracownicy usilnie szukają innej pracy??????????

Zostaw opinię o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe