Opinie o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Zielona Góra

Dicki

masz rację pracowałem tam i poznałem naprawdę fajnych ludzi poza szefem, którego zachowanie było przyczyną mojego odejścia. Dziś omega to bankrut

karrolla

firma kiedys była fajna....kiedys

Czarna

Zatrudnijcie się to zobaczycie niedowiarki. Warunki pracy fatalne, pensje uwłaczające. Wszyscy zarabiają najniższą możliwą pensję.

dicki

po prostu żenada, bajki i tyle, tam się zarabia najniższa krajową, kto pracował to wie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
mikolaj

Potwierdzam ,robota jak kazda inna. aaa i najwazniejsze nic nie musisz pamietaj;)

brydzia

witaj, podstawa 2500 zł na rękę. możliwość awansu dla najlepszych. wtedy pensja wynosi ok 4000 zł na rękę !!! warto pracować i rozwijać się w tym przedsiębiorstwie.

Mikołaj

Pewnie próbuj .robota jak każda inna .

KRIS

co tam produkuja????????????

Mikołaj

Żaczeli produkcje nie wiedziałems!!!

KRIS

a co omega produkuje??? nic nie produkuje,pisze tu jakis czlowiecek nie mający o niczym pojęcia

driver

hahahaha, i się doigrał ćwikła

mikolaj

szczesliwego nowego roku;)

xyz

Obecenie w Omedze sa takie braki ze komornik juz nie ma czego zajmowac.

syndyk masy upadłościowej

24.12.2015 wkraczam do firmy omega s.j aby zająć mienie w związku z niesamowitymi zaległościami finansowymi. Zajęciu ulegnie 90 % artykułów będących na stanie.

ciekawe dla kogo będą wesołe?

Wesołych świat :)

Joan

Flap, czytaj ze zrozumieniem, to tyczyło się jak sądzę szefa tej firmy, pracowałam tam i znam te jego praktyki. Skłóca pracowników i liczy że wtedy będą na siebie wzajemnie donosić. Im gorsza atmosfera w firmie tym prezesik bardziej szczęśliwy.

olek

Firma Omega to jeden wielki syf , ponieważ Sławek Ć. traktuję pracowników jak swoją własność jest nieludzki i chamski. wiele dziewczyn tam pracujących płakało przez niego :-( a on ma z tego satysfakcję , to jest dopiero podłe. tam się nie dało pracować , człowiek przychodził do pracy wcześniej aby robotę podgonić ,robił jakieś dziwne podchody w postaci ( skłócania pracowników między sobą).nie było czasu na normalną przerwę śniadaniową , człowiek szedł do pracy z biegunką , zastanawiając się jaki dziś ma humor wredny prezesina.

remek

Owszem wstyd ale ten człowiek nie ma poczucia wstydu ani żadnych zasad etycznych.

Zastanawiam się,czy ten Pan Ćwiliński może rano spojrzeć w lustro? Miałem okazję poznać wielu pracowników tej firmy.W większości rozpoczynali "karierę"jako uśmiechnięci,pewni siebie ludzie.Dzisiaj to ludzie nieszczęśliwi,zestresowani i smutni.Przerażające,że jeszcze żadna instytucja nie zajęła się tym człowiekiem i jego bankrutującą firmą.Chętnie bym Was wszystkich zatrudnił,gdybym tylko mógł.Życzę powodzenia i uciekajcie z firmy Omega.Szkoda zdrowia i czasu dla kogoś,kto nie ma szacunku do ludzi.Proszę Pana proszę pamiętać,że to Pana "beznadziejni" pracownicy dają Panu przysłowiowy chleb.Wstyd...

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Kandydaci do pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
2.5/5 Na podstawie 75 ocen.

Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe