Opinie o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Zielona Góra

luis

to prawda, wszyscy w omega są tacy mili, przede wszystkim szef i dyrektor handlowy. jutro piątek więc szef pewnie zaprosi nas do eksluzywnej restauracji i zaplaci za kolację i drogi alkochol !!!! szef jest chojny. i dba o swoich pracowników(usunięte przez administratora)

@luis

Udana piatkowa imprezka ? Szef czy dyr.handlowy lepiej sie bawił ?

Jestem zachwycona tym, że można pracowac w tak zgranym zespole. Zarówno szef jak i dyr.handlowy są wyrozumiali i doceniaja pracę pracowników. Pozdrawiam wszystkich

była pracownica - mrówka

dzień dobry. pracowałam w Omega. nie polecam, atmosfera do bani, ciągły stres przed humorami szefa. (usunięte przez administratora)

klaudiaaa

aha,,, socjale i dodatki dostają jednak nie wszyscy pracownicy. trzeba nie podpaść szefowi.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
klaudiaaa

rzeczywiście nie powiedziałam mężowi o socjalu bo chciałam kupić sobie na niego kurtkę skórzaną. socjale w omega są wysokie, 2100 zł w grudniu. kupiłam oryginalną skórzaną kurtkę i szal z norek, w Omega pracuję się dobrze - bo zawsze są dodatki w postaci bonów, gratisów czy socjala na bardzo wysokim poziomie. poprostu szefowi zależy na motywacji pracowników i ich powszechnemu zadowoleniu. składajcie CV do Omega sp.j a NIE POŻAŁUJECIE !!!!

klaudia

co za obłuda i fałsz. W omedze pracuje mojego kumpla żona i niestety rzeczywistość jest całkiem inna niż te bzdury wypisywane .A tak na marginesie to wyraz produkty pisze sie przez u zwykłe .Proponuje w ramach trzynastej pensji zakupic sobie słownik ortograficzny .

misia

mamy i 13 i bony po 1700 zł!! wlaśnie byłam na zakupach- kupilam szynkę w puszcze, kawę, herbatę i inne swiąteczne prodókty, a wy co kupiliście za bony ? 13 juz w styczniu, szef obiecał też premię uznaniową 1900 zł na głowę. a więc kupię skórzane buty i płaszcz,

pan_terka

masz rację(usunięte przez administratora), ale w jednostkach poszła już fama o tych przekrętach w jednostkach, wzięto się za to i uwierz mi że sprzedaż dyrektora handlowego bardzo spadła.... aha ponoć dyrektor chce się zwolnić(usunięte przez administratora)

@pan_terka

dyrektor sie nie zwolni (usunięte przez administratora) ..nawet wybrał szefa anizeli zycie prywatne

marysia
@julia

Dyrektor może nie ma innej alternatywy, nie ma żadnej dziewczyny a lubi szefa i lubi to co robi? Czasami człowiek nie ma wyboru.

@marysia

Czasami pare zł wiecej znaczy niż dziewczyna, miłość itd. i człowiek nie ma innej alternatywy Takich ludzi jak dyrektor handlowy też trzeba zrozumieć.

julia

Mikołaju chciałabym żeby w/w informacja była prawdziwa ale niestety rozmija się z prawda . Owszem duze bony świateczne bedzie miał dyrektor handlowy o ile uda mu się z firmami mundurowymi robic lewe interesy jak to dotychczas bywało.... np. bony za sprzedaz niszcarek podzial pół na pół....duzoooo by pisac .....

prac.
@julia

biznes jak biznes

mikołaj

Dziś byłem w PHU Omega spółka jawna i na polecenie PAna właścicciela wręczyłem każdemu pracownikowi bony swiąteczne o wysokości 1700 zł każdy. Pracownicy byli bardzo szczenśliwi. Atmosfera sprzyjała efektywnej sprzedaży artykułów wysokomarżowych - a moje renifery niczym pracownicy pHU Omega spólka jawna - z wielkim uśmiechem na przyłbicy odleciały w LAponii. jestem ciekaw co pracownicy pokupują sobie za tak obfite bony ??? jakieś pomysły ?

julia

zarobki - najnizsza krajowa , premia to marne grosze do koperty , zero swiadczen socjalnych , na swieta czasami 50 złotych,,,,,duzo by pisac ,,

oj co za bzdury ....

kierowca z omega spółka jawna

w tym roku bony są większe 1500 zł na osobę, nie ma wybrańców - każdy dostaje. wszyscy traktowani są jednakowo uczciwie. zasłyżyłeś sobie samym faktem pracy w Omega spółka jawna. imprezy integracyjne na bardzo wysokim poziomie odbywają się co trzy tygodnie w exkluzywnych restauracjach Winnego Grodu. Ostatnio np było spotkanie w Palmiarni, exkluzyny obiad, deser, poźniej najdroższy alkohol (jony Woker zielony) i oryginalne kubańskie cygaro. po spotkaniu pojechaliśmy na partyjke brydża do szefa. oczywiście taxówką za 70 zł. a wiec polecam , mucha nie siada.

byly pracownik

.. ktore to bony beda ci odciagane przy kolejnych wyplatach:).. oczywiscie z odsetkami;)

pracownica

na rekrutacji luzik, takie pogadanka o pierdołach tzn czym się interesujesz, co lubisz, liczy się wygląd. Zygmunt składaj koniecznie CV, najlepiej osobiście u Prezesa. Czekamy na ciebie - dołącz do naszej szczęśliwej załogi PHU Omega s.j - jesteśmy tu jak jedna wielka rodzina... p.s jak się pośpieszysz to załapiesz się jeszcze na bony świąteczne :) 1000zł piechotą nie chodzi:)

kasia_przedstawicielka

witam, chcę tam zlożyć dokumenty i dostać się tam do pracy. proszę o opinię na temat pracy przedstawiciela w Omega na ul. wojska polskiego

wampirka

owszem, w socjalu jest ekspres przelewowy, ale może z niego korzystać tylko szef. wode do picia można przegotować. dofinansowania także są - co miesiąc każdy pracownik dostaje dofinansowanie do wypłaty.

?

tego nie wie NIKT...

asystentka_prezesa

potwierdzam informacje o zarobkach, pakietach socjalnych oraz popoludniowych spotkaniach przy cygaro i johnie wakerem - i nie tylko hihiiiih

xmen

panda - 2013-09-18 14:56:51 zgadzam się z przedmówcą. zarobki super, praca ekstra, szef rewelacja, pakiet socjalny na najwyzszym poziomie i dodatkowe bonusy od szefa w postaci gratisów. nie zamienie tej pracy na inną. Pozdrawiam całą załogę Omega oraz kochanego i wyrozumiałego szefa. "akiet socjalny na najwyzszym poziomie i dodatkowe bonusy od szefa w postaci gratisów. " dodatkowe bonusy chyba w postaci miesiecznego biletu do roznych poradi,,, zeby sie odstresowac od mobingu jaki panuje :) a w gratisie za darmowe nadgodziny to chyba WYPOWIEDZENIE W STYLU NAJGORSZYM Z MOZLIWYCH.. "nie zamienie tej pracy na inną. " - spokojnie firma sama Ciebie zmieni :)

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Kandydaci do pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
2.5/5 Na podstawie 75 ocen.

Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe