Opinie o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Coltel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

a to ciekawe

wynoszenie rzeczy swoją drogą, a podłączenie serwerów swoją.

lokusia

,,Informacje o tym jak pracujemy w czwartek 26 stycznia i czy w ogóle zostanie umieszczona w srodę po południu." Tak więc jutro sie dowiemy

infor

jak będzie jakieś info na coltel.za.pl to dajcie znać tutaj bo mi ta strona nie wchodzi

Szlachcic

SZLACHTA;)

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
ach

a zna może ktoś adres na jaki sie przenosimy i jaki to jest przystanek?

To już jest lekka przesada. Skoro wypłata ma być do 15, to 15 ona ma być na koncie, więc przelew powinien być zrobiony w piątek rano.

...

wypłata ma być podobno w środę...

VVV

powielam pytanie z wyplata. a co chodzi z finansowaniem przenosin?

pola

Podobnie jak prowizja - poszła na sfinansowanie naszych przenosin ;]

Curie - Skłodowska

Ja się nie będę wypowiadać na temat rankingu, projektów i kierownictwa. Nawet na temat samych konsultantów. Mam bardziej ciekawe pytanie: GDZIE JEST MOJA WYPŁATA???

chcęTOwiedzieć

czy ktoś może wypowiedzieć się tutaj o nowej siedzibie coltel? gdzie to właściwie jest? jakie autobusy tam jeżdżą? kiedy się przenosimy? czy wtedy jakoś inaczej pracujemy?

agnes

No grudzień i końcówka roku były ciężkie i każdy liczył choć na małą prowizję a tu goła podstawka. Krótko mówiąc: Jaka płaca taka praca :)

indelfons

jak tam po wyplatach??? miny nieciekawe, chyba w plotce było ziarno prawdy, ze prowizje poobcinali

olka

ajć Muchomorciu bardzo dziękuję i w pełni się z Tobą zgadzam dodam tylko, że jeśli komuś się tam tak nie podoba, że aż musi innych to po co tam pracuje??

roladka

z tego co zauważyłam to na różnych kompach masz różne projekty i niezależnie od tego kto jest na nim zalogowany. Nie wiem jak to działa, ale uważam że ranking nie ma racji bytu jeśli są różne projekty w jednym czasie. co do tych okien to już wytrzymać się nie da. w czasie przerwy powinno się otworzyć okna na oścież. Co to za praca jeśli nie ma czym oddychać? każdy wie, że jeśli w pomieszczeniu jest duszno i ciepło to nie ma mowy o owocnej pracy. Klimatyzacja zepsuta, okna zamknięte (jeśli ktoś łaskawie otworzy to jedynie uchyli co też jest bez sensu bo ci z rzędu przy oknie zdążą przetworzyć powietrze zanim się wywietrzy)

imago

anonimek podpisuję się rękami i nogami. To aż nie do uwierzenia że tak młodzi ludzie są już tak przeżarci zawiścią. Najśmieszniejsze jest to że najwięcej szczekają ci którym idzie najgorzej. Narzekają na wszystko: na warunki, na kierownictwo, na atmosferę, na weryfikatorów, na tym co idzie lepiej, na to że w ogóle muszą chodzić do pracy i wstawać do niej. a kto was tam na siłę trzyma? idźcie i się zwolnijcie. Będzie to z korzyścią dla wszystkich, nie będziecie truć atmosfery.

haha

BUUUhahahahaha!! juz nam odpowiedzialas wlasnie :)

sandra

nigdy się nie dowiesz,zresztą nie mam zamiaru dyskutować z jakimś pustakiem zazdrosnym,jesteś zbyt tępą dla mnie sztuką,którą mogłabym zniszczyć,więc nara

Moniś
@sandra

Dla tego ja im nie dałam planu, bo przecież tak to nawet jednego dnia wolnego by mi nie dali.

Joasia
@Moniś

Proponuję zamiast pełnego etatu zatrudnić się na weekendy jako hostessa - będziesz miała więcej wolnego, niż pracy ;)

starman

Do niedawna były. Teraz nie wiem, jak to dokładnie wygląda, bo kierownictwo wymaga podawanie planu zajęć na studiach i w oparciu o niego wpisuje dyspozycyjność

lusia

a wie ktoś może, czy jest możliwość pracy w elastycznych godzinach?

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel
2.6/5 Na podstawie 574 ocen.

Coltel