Media System Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Media System Sp. z o.o.

@Marzena

Mamy coś takiego jak media kiosk zbieramy punkty za różne konkursy, deklaracje czasu pracy, aktywność w mediach społecznościowych firmy itp. potem wymieniamy na nagrody np. bony do różnych sklepów i restauracji i wiele innych. Po roku pracy jest tez pakiet w luxmedzie. Jak zrealizujemy plan na większości projektów mamy za to wspolne wyjścia. Jest tez jakaś zniżka na siłownie w focusie i możliwość wykorzystania 4h pracy na siłke ;)

Sebastian Huchwajda

Oto nadszedł mój ostatni dzień jako Wasz współpracownik :) Bardzo dziękuję firmie Mediasystem za niesamowitą i przyjemną atmosferę w pracy, której mogłem doświadczyć za każdym razem przychodząc do naszego Media City. ❤️ Dziękuję za życzliwość, wyrozumiałość oraz możliwość rozwoju. ☺️ Jestem wdzięczny, że dzięki temu mogłem rozwinąć i poszerzyć swoje kompetencje zawodowe. Poznałem tutaj wielu wartościowych i inspirujących ludzi. Serdecznie dziękuję całej wspólnocie Mediasystem i moim koleżanką z HR-ów. ❤️

Lisek
@Pytanie

Cześć ja mam 23 lata pravuje w Media od 3 lat to moja pierwsza robota! Bez doświadczenia nauczyli mnie gadać

Marcelina
@Pytanie

Ja nie miałam doswiadczenia zadnego w sprzedazy i normalnie mnie przyjeli. wiecej pracy oczywiscie trzeba wlozyc, ale jak sie chce to i nawret premia wskoczy

M. Nowy wpis

Pracuje już dłuższy czas w Media i jestem mocno zdziwiona. Miałam wcześniej doświadczenie w dwóch innych call center w Bydgoszczy i trochę się obawiałam. Przekonała mnie dziewczyna, która pracuje w firmie na innym stanowisku, ale ona zawsze uczciwie doradzi. I dovrze zrobilam. Juz od początku fajna atmosfera, szkolenoe spoko, duzo cwiczen, jasne warunki od początku. Zmieniam projekt na inny, do tej pory byłam u Bartka. Opinie były różne, nie wszysxy sie lubia itd ale akuray tu zawsze moglam liczyc na wsparcie. Nie bylam nigdy sama dla siebie. Duża pomoc koordynatora, nie trzeba podchodzic do biurka bo on zawsze jest gdzies wsrod nas i pomaga. Jak kt9s nie ma doświadczenia to na projekcie nn dostanie duze wsparcoe.

xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat

jakie są zarobki na stanowisku specjalisty ds. ubezpieczeń PZU ? czy jest to typowe stanowisko CC ?

Co mogę powiedzieć od siebie, wszystkie osoby, które to czytają niech się poważnie zastanowią czy chcą tu pracować! Firma ciągle nie ma ludzi do pracy, ponieważ większość nowych odchodzi po tyg., msc., albo po kilku. Zależy ile tu wytrzymasz. Pracujesz pod ciągłą presją, nie ważne ile zrobisz to można było zrobić więcej. Wstajesz i myślisz, ze musisz tam iść :((. Z benefitów można powiedzieć, że darmowy arbuz z okazji dnia arbuza był ( piszą to w ogłoszeniu o pracę, że darmowe owoce), najniższa krajowa, premie bardzo słabiutkie, a jeśli wyrobisz to coś na ciebie znajdą, abyś nie dostał. I teraz najważniejsze: KOMPETENTNA koordynatorka, tego chyba nie można pominąć! Zastanówcie się 3 razy, skoro ludzie cały czas uciekają a na jednym projekcie jest wymiana rzędu 10 osób na 50 osobową grupę.

XYZ Nowy wpis
@Pracownik

Jaka koordynatorka? O co chodzi?

Kik Nowy wpis
@Pracownik

To prawda..... zastanówcie się dobrze zanim. Tam się pojawicie... szczerze będziecie żałować.

MGW

Nigdy wcześniej nie spotkałem firmy, która tak bardzo mówi, że stawia na jakość, a jak przychodzi co do czego to tylko ILOŚĆ, ILOŚĆ i jeszcze raz ILOŚĆ. Nie ma ilości? Prawdopodobnie wylecisz, jak większość z którymi pracowałem. A powód? Pewnie pójdzie o jakość, tylko szkoda, że Ci co mieli ją gdzieś, a potrafili robić ilość (mówiąc dużo nieprawdziwych informacji) dalej pracują. Przykre czasy nastały dla Call-Center.

Marti
@MGW

Poszlam za znajomymi do cob i jest bosko. Mam wyplate według zasług.

Aaa
@Marti

Dokładnie, racja! Ja też odeszłam z media, pracuję w cob teraz i jest super

Specjalista
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Kilka pytań, krótka, i koniec.

Pytania

W sumie prócz dlaczego chce pracować, i co robiłem wcześniej żadnych.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Obecnie Media System Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Doradca Klienta. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 23 sierpnia.

Dziewczyna

A ja nie narzekam ???? dostałam umowę o prace, warunki są w porządku. Świetni ludzie tu pracują ????

Pracaza3dni
@Dziewczyna

Hej. Czy mówisz o Bydgoszczy czy Tczewie ?

Zbigniew
@Dziewczyna

Czy to umowa na czas nieokreślony? I może podasz też jakieś widełki wynagrodzenia w Media System? Ciekawi mnie wynagrodzenie na początek, więc taka informacja z Twojej strony byłaby bardzo pomocna... :)

Słabo
@Zbigniew

Cały czas najniższa krajowa :))

Kandydat

Witam, chciałby zapytać o benefity dla pracowników jakie firma oferuje oraz czy firma zapewnia parking dla pracowników, jeśli tak to czy bezpłatnie czy odpłatnie.

@Kandydat

Nie ma żadnego parkingu, możesz sobie kupić bilet na PKP, albo obok

@Pracownik

Niedaleko jest dziki parking na którym sporo pracowników parkuje

Marzena
@Wera

A czy możesz jeszcze odnieść się do pierwszego pytania? Mnie właśnie też interesuje to, czy w Media Systemie można liczyć na różnego rodzaju benefity? Jeśli tak, to jakie? Czy należą się każdemu i są bezpłatne?

@Marzena

qaz
@Kandydat

W beneficie dostaniesz nerwicę, bo w tej firmie jesteś oceniany tak jak wypadł twój ostatni dzień. Mogłeś mieć długo stabilne wyniki, jeden gorszy moment (nie zawsze z twojej winy, bo to też kwestia baz) i już jesteś traktowany jakbyś pierwszy dzień pracował. To jest tylko i wyłacznie praca na chwilę, nie można z nią wiązać przyszłości. Ponadto musisz mieć do niej odpowiedni charakter. Ten codzienny młyn ciągłego gadania i scierania się z ludźmi (jesteś dla nich natrętem) nie każdy uniesie i wiele osób przenoszą te problemy do domu. Tak wiec zastanów się trzy razy, ale próbuj, bo tu biorą każdego z ulicy. Jak zrezygnujesz to wiele nie stracisz.

Michał

Baza obdzwoniona po 100 razy nikt nie odbiera wynik musisz zrobic bo jak nie to przyjda i naskakuja na ciebie ze jeszcze w tym przedziale 10 do zrobienia zostalo umowien i ze trzeba poprawic rozmowy Nawet na przerwe nie mozna isc bo krzywo sie patrza a ten nowy gada gada i nic z tego nie wynika tylko atmosfere psuje Wczesniej bylo normalnie a teraz wielkie oczekiwania maja

Nowy, ale chyba trzeba uciekać

Szczerze trochę śmiech na sali, dopiero co moja grupa zaczęła, a już czuć presje, nie ważne ile zrobisz to i tak jutro dostaniesz więcej i więcej, a robisz za to samo. Ciągle mamy jakieś odsłuchy, ale ta MK nie zna się na niczym, chyba jedynie na tych cyfrach jakie trzeba zrobić. Uważa się za wielkiego Lidera, a sama nie wie co to znaczy dzwonić. Usiądź, podzwoń, spisuj. Dobrze, że już pierwszy tydzień za mną. Ktoś pracował z nią dłużej? ( nie będę wspominać o wyższych szczeblach, bo tam tylko z tego co widać fałszywy uśmiech )

Sebastian Huchwajda

HR

Firma już całkowicie zeszła na psy ;D ze względu na swoje skompstwo tracą tylko pracowników xd Pani A..., Pan W..., Tylko margieryna zostanie ;D

Bylypracownik

Nie polecam. Wytrzymałam tam kilka tygodni. Od samego początku chcą aby człowiek miał jak najwiecej umówien. Umówisz a i tak zle. Bo za mało, bo online a nie na żywo itp. Wieczne pretensje. Problem z zalogowaniem się to twoja wina, problem z komputerem to twoja wina. Śmieszne spotkania na ,,dywaniku”, słuchania przy wszystkich swoich rozmów i krytykowania kto, co zle powiedział. Absurd. Szkolenie? Jeden dzień i zaraz siadasz na słuchawki. Pytasz się o coś to zaraz z krzykiem. Ja rozumiem, ze nasza koordynatorka musi stawiać na wyniki, ale mowisz jej, ze potrzebujesz wyjść godzinę szybciej bo do lekarza to słyszysz tekst, ze jak zrobisz tyle i tyle umówien to możesz wyjść. Powiem tyle, ze mną zostało zatrudnione kilkanaście osób, po miesiącu została może jedna. Także tyle w temacie. Ja zrezygnowałam, ponieważ nie jestem w stanie znieść takiej presji. Jeśli człowiek przez cały weekend myśli, ze w pon trzeba iść do pracy i budzi się bólem brzucha to coś w tym jednak jest. Media system - Tczew. Nie polecam ????

Misia
@Bylypracownik

Bardzo dobrze napisane. Kiedyś było tam dobrze, ale to diametralnie się zmieniło. Niestety, na gorsze... i coraz gorzej jest

Ania

Zgadzam się w 100% Prawda, prawda i jeszcze raz prawda!!! to nie jest praca

Xyz

Zdecydowanie polecam ????

Konsultant

Zdecydowanie uważajcie na ofertę dotyczącą NN.

Julka
Kandydat

Miałam w tyn tygodniu rozmowę i firma super Do tego Pan rekruter przystojny ;)

Kelom

Dopiki jestes z nimi to jest ok. Obłuda i nic więcej. Spróbuj mieć lepiej to potrafią kopać pod Toba dolki. Ale.... kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada, pamiętajcie o tym Drodzy Panstwo :)

Pracodawca

@Kelom

mądra rada :) natomiast jeśli w pracy coś dzieje się nie tak , warto o tym po prostu porozmawiać. Kopanie dołków to mało merytoryczny zarzut , choć rozumiem, ze taka przenośnia może odnosić się do wielu kwestii - tym bardziej, warto rozmawiać :)

Do pracodawcy
@Media System Sp. z o.o.

Rozmawiac... dobre sobie, ci którzy czegokolwiek słuchali już dawno odeszli, bo nie mieli siły żeby pomóc. Koordynatorzy nie zarabiają po to, żeby tłumaczyć decyzje o zmniejszonych premiach od ponad roku. Dobrze wiecie, że jak ktoś wam nie pasuje to dajecie papier, mówicie ze warto roznawiac a sami tego nie robicie tylko usuwacie tych co niewygodni. Próbujecie w ładnych słowach odpowiadać na zarzuty, ale wiecie ze to nic nie da, bo pięknymi słówkami juz nie dacie rady. Nie liczycie się z ludźmi, ale sami sobie szkodzicie.

Marta
@Media System Sp. z o.o.

Z kim rozmawiać? Jedyne osoby, które interesowały się losem pracowników odeszły albo zostały zwolnione właśnie dlatego, że chciały coś załatwić. Rozmawiac- dobre sobie. W tej firmie zamiata się wszystko co niewygodne pod dywan. Fałsz i obłuda!

Erik
@Marta

Jak szlam do hr to zawsze moglam się wygadać, próbowano mi pomóc, na innych projektach moze by było miejsce, a potem slyszalam w budce ze mam wypier .. od mojego szefa. Także dopoki sie nie zmienia koordynatorzy to będzie problem. Bo jak slyszalam cos takiego yo wolałam się zwolnić niz mijac się na korytarzu.

Mimi

Praca wiadomo trzeba dać z siebie Wszytko to ok rozumiem ,jedyne co to umowa zlecenie jak można tak ,na początku jestem w stanie zrozumieć ale po 5 latach pracy ??żałosne,mogą sobie sami pracowac za taki śmieć nic nie warty ,teraz zasłaniają się wirusem a poprzednie lata???poważne osoby tam nie będą pracować które mają rodziny i chcą stabilna pracę o umowę normalna...

Julia
@Mimi

To chyba firmy się tobie pomyliły. Media bez problemu daje możliwość umowy o pracę czy na działalności. A to że większość osób ze względu na wiek woli zlecenie to inna sprawa. Ze mna na szkoleniu była dziewczyna ktora od razu miala umowe o prace. Ogólnie się wszyscy śmieją z tych anonimowych wpisów tu i na fejsie. Kazdy kto pracuje wie kim jest osoba co anonimowo zakłada konta żeby pisać bzdury. Zresztą bez problemu można to sprawdzić po ip ????

Mimi
@Julia

To moje zdanie I tyle ,myśl sobie co chcesz nie interesuje mnie to ,moja opinia jak każdy mam prawo do niej ,ty może nawet zostaniesz dyrektorem czego ci życzę pozdrawiam ????

@Mimi

Jak mówisz o nich zle to tragedia, beda kłamać w żywe oczy. potem rozmowa a ram oczywusciw umowa o pracę moze byc, czekam i czekam i czekam.....

Elo

Nie udało się utrzymac w firmie sprzedażowej w której trzeba sprzedawać? Dlaczego ? Bo jesteście łajzami bez wykształcenia, bez ambicji i nic tylko brać a nie dawać. Takie smrody trzeba utylizować i wszyscy dookoła cieszą się że łajza sprzedażowa odchodzi z firmy lub jest zwalniana. Odbiór się do projektu Aviva - jedyny porządny na którym można zarobić ale trzeba się napracować. Nikt nie został zwolniony przez 1,5 roku ponad. (usunięte przez administratora) koordynatorzy dbający o zespół/ projekt a nie o własną (usunięte przez administratora) A może komentarze piszę sfrustrowany dział HR który został całkowicie zwolniony?

...
@Elo

Ta wypowiedz to kwintesencja podejścia do pracownika w Media. Oprócz bardzo chamskiego odnoszenia się do pracownika per "Łajza" , "smrody" i "utylizować" post wprowadza w błąd. W ostatnim roku z działu personalnego odeszły same 2 dziewczyny, jedna zmarła i 2 osoby zostały zwolnione. Takie są fakty.

Malwina
@Elo

Zwabiona przez pracowników weszłam na profil firmy, w której pracowałam 3 lata, ponieważ podobno "się dzieje". Komentarze były, są i będą. Każdy kto pracowal z ludźmi o tym wie. Ludzie jako anonimy piszą różne rzeczy, często krzywdzące, ale czy zawsze kłamliwe? Bo pod wieloma sprawami bym się tu podpisała i wiele osób również choc dbają o dobre imie firmy, w której są. Komentarz powyższy odebrał mi jednak wszelką nadzieję na dobre zdanie o firmie w której pracowałam kilka lat i poznalam fantastycznych ludzi. Faktycznie - wielu juz nie ma i to z różnych przyczyn, ale mówią, że odeszli lub im pomogliście isc do lepszego. Ja nie boję się podpisać imieniem, każdy wie kim jestem. Z całym sercem moge polecić pracę z Karoliną, Kubą i Mateuszem. Reszty fantastycznej świty już nie ma i życzę im jak najlepiej, bo po takiej pracy na to zasłużyli. Polecałam kilku znajomych do firmy - żaden z nich juz nie pracuje, po powyższych słowach nigdy juz nikogo tu nie wyślę, bo mi wstyd polecać firmę(usunięte przez administratora) bez ambicji i wykształcenia. PS to nie wykształcenie określa człowieka ale to jak traktuje innych.

Domi

Nie polecam!!!!!! po tygodniu koordynator mnie zwolnił. Nie miałam czasu na wdrożenie.

Bolinka
@Domi

Jestem w stanie w to uwierzyc

Hania
@Domi

Na jakin projekcie bylas? Miałam w tyn tygodniu rozmowę i firma wygląda spoko. Projektow jest kilka, mam wybor z dwóch i chce dobrze wybrać

@Hania

Aviva, wcześniej nn.

Hania
@Domi

Zglosilas to komuś? Z tego co wiem to przecież jest możliwość przejsxia na latwiejszy projekt. Chcę spróbować swoich sił. Wiadomo że bedzie trudno ale chyba mozna sie zawsze do kogos zglosic i pogadać

@Hania

Oczuwiscie. Usłyszałam ze albo to albo zwolnienie. Ze za dużo kasy poszlo w mojej szkolenie żebym mogła isc na inny projekt.

Trio

Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa i nic więcej w tej firmie. Pan P wsadza sobie kase do kobzy i traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)mieci. To samo Panowie z pokoju przy recepcji. Pochwalili was? A na boku zaraz obsmarują.

Julia
@Trio

Dobrze, że do kobzy a nie do śmietnika. Może zamiast rozliczać innych warto wziąć z nich przykład i samemu założyć podobną firmę? Przecież to "takie proste", prawda? Swoją drogą, niesamowite, że tak doskonale wiesz co robią i myślą pracownicy a jedyne co potrafisz to anonimowo wykazać się zazdrością na forum. Pracuje tu od dłuższego czasu i nie zauważyłam żeby ktokolwiek wyzywał, obrażał czy poniżał ludzi. A tym bardziej osoby z wyższych stanowisk. Są zdecydowanie neutralne wobec pracowników.

@Julia

A to ciekawe :) czyli te wszystkie opinie, ankiety i komentarze a także powody zwolnien sa wymysłem konsultantów którym się nie chciało pracowac. No tak bo ludzie lubią wymyślać ze ktoś ich szarpie, przerywa połączenia i wyzywa i każe wypierd... spójrzcie ilu ucieka ma l4 :)

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Media System Sp. z o.o.