Media System Sp z o o

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Media System Sp z o o

!ALOHA DAY!

Tak w MediaSystem witaliśmy latoooo!
Henry

Trzeba być dobrym pracownikiem żeby zatrzymać się na długo w firmie bo firma jest dobra lecz wymagająca.

@Henry

@Henry dziękujemy za opinie, pozdrawiamy :)

Czy Media System Sp z o o organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jaki jest wkład kierownictwa Media System Sp z o o w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Lol Nowy wpis

Kierownicy w media system i budowanie dobrej atmosfery to sprzeczność W całej firmie jest może 2 lub 3 normalnych liderów, reszta czuje się jak władcy świata, a o dyrektorach już nie wspomnę…

Olga

Kiedy otwarcie w Grudziądzu

@Olga

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby kolejna filia naszej firmy została otwarta właśnie w Grudziądzu - z racji, że jest to związane z ogromną inwestycją prosimy uzbroić się w cierpliwość. O kolejnych krokach będziemy informować Państwa niebawem. Pozdrawiamy Zespół MediaSystem!

Goaua Nowy wpis
@Olga

W Grudziądzu wcale nie będzie

Maria Nowy wpis
@Goaua

A ta informacja to skąd? Coś się stało tam, że nie otworzą?

!ALOHA DAY!

Tak w MediaSystem witaliśmy latoooo!
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Media System Sp z o o spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Media System Sp z o o?

Motywem przewodnim naszych działań jest słowo "RAZEM". Razem tworzymy pewnego rodzaju społeczność i staramy się dbać o jak najlepszą atmosferę w naszej firmie.

Pola

Czy projekt kurierski ma elastyczny grafik ?

@Pola

Grafik jest ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem i od naszych pracowników wymagamy dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–22:00, a w weekendy 8:00 – 18:00, gdyż praca jest zmianowa, aczkolwiek nasi liderzy robią wszystko, aby każdy konsultant był zadowolony ze swoich godzin pracy.

Czy jest możliwość pracy w Media System Sp z o o na część etatu?

Cześć, taka opcja wchodzi w grę, ale na wybranych projektach. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ljot

Hmmm czytam opinie te negatywne i się dziwię skąd one się biorą może pracując ponad rok czegos nie zauważyłam., Lubię tam przychodzić panuje bardzo przyjazna atmosfera , liderzy z którymi do tej pory współpracowałam naprawdę świetni, umowa jak należy .wystarcza tylko chęci do pracy a wszytko staje się łatwiejsze i milsze pozdrawiam cały team media ☘️????❤️☀️☀️⭐⭐

@Ljot

Dziękujemy za opinię i życzymy miłego dzionka! :) :)

Maria

Witam. Jak wygląda praca w Tczewie? Czy faktycznie są elastyczni pod względem grafiku jak piszę w jednym z ogłoszeń? Przeprowadziłam się w okolice Tczewa i chciałabym znaleźć pracę bliżej domu ale jak czytam te opinię to zaczęłam mieć wątpliwości co do aplikowania.

Liv
@Maria

Ja zaczęłam dopiero tam pracować, ale tak, co do grafiku to są okej. Można wybrać czy się chce pracować od 8 do 14 czy od 8 do 16. Przerwy są co 2 godziny po 15 minut.. atmosfera panuje fajna. Jeśli się nie boisz dzwonić do ludzi z ofertami itp. To ci się spodoba

@Maria

W Tczewie prowadzimy obecnie dwa projekty - bankowy oraz ubezpieczeniowy - oba z nich są prowadzone w określonych godzinach, aczkolwiek istnieje możliwość zmniejszenia etatów do odpowiadających Ci godzin. Skoro nasze ogłoszenia Cię zainteresowały - śmiało aplikuj! Pamiętaj, że jeśli chodzi o opinie łatwo jest napisać cos krzywdzącego, a mało kiedy słyszy się pochwały publicznie! Maria, czekamy na Twoje CV!

@Liv

Dziękujemy za miłą opinię! Cały Zespół MS życzy Ci sukcesów!

UWAGA UWAGA!

OGŁASZAMY NOWE HASŁO NA ROK 2022
BYLY ZYCZLIWY PRACOWNIK

Poza tym jak można na forum całej grupy, odsłuchiwać rozmowy konsultanta żeby tą rozmowę poddać krytyce, to jest kompletny brak kompetencji ze strony przelożonych

@BYLY ZYCZLIWY PRACOWNIK

Zaniepokojeni owym komentarzem przed reakcją na niego skonfrontowaliśmy sprawę z osobami, których mogła dotyczyć. Przykro jest czytać tak poważne zarzuty, które mijają się z prawdą od byłego pracownika :( Z racji, że stare polskie porzekadło mówi, że pewnych spraw lepiej nie dotykać z naszej strony chcielibyśmy tylko życzyć Ci samych sukcesów na drodze zawodowej :)

abc8877

Pani koordynatorka trzyma się stołka rękami i nogami, nie dopuszcza do pracy osób mających podobne kwalifikacje, może czegoś się obawia....?

Nickuś773

Przykre jest to że cała góra w tej firmie nie potrafi spojrzeć prawdzie w oczy. kompletny brak KOMPETENCJI do prowadzenia tego typu działalności. Tu się nie pracuje z konsultantem tu się tylko i wyłącznie wymaga . Dlaczego nikt nie przyjrzy się temu, dlaczego nie sprawdza się czy konsultant naprawdę pracuje, dlaczego nie odsłuchuje się rozmów osób którym nie idzie . tylko od razu sie je zwalnia. Dlaczego???? bo nikomu się nie chce tylko najlepiej pozbyc się problemu(tzn człowieka). po co sie z nim męczyć . LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE CO WY ROBICIE????? PROWIZJA 50 zł netto WSTYD to Komuś powiedzieć.

Kree
@Nickuś773

To prawda, 8h harówka i 50 zl premii, a gora zarabia na tym krocie. Brak godnych wynagrodzeń dla tych co utrzymują resztę. Kto juz tam nie pracuje ma szczęście

@Nickuś773

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jednocześnie czujemy się zaniepokojeni gorzkimi słowami i zarzutami obok których nie możemy przejść obojętnie, a tym bardziej przejść bezczynnie obok takich słów. Wkładamy ogorm starań, aby każdy z naszych współpracowników czuł się komfortowo w miejscu pracy. Jeśli zauważyłeś jakiekolwiek uchybienia z naszej strony prosimy o bezpośredni kontakt. Pozdrawiamy :)

Brak wyników
@Media System Sp z o o

Jeśli wkładacie ogrom pracy to chyba wam to nie wychodzi. Kadra zarządzająca do wymiany.

@Brak wyników

Przykro nam, że nie zauważasz pracy jaką wszyscy wkładamy w to, aby firma funkcjonowała jak należy :( Jeśli chcesz rozwinąć swoją myśl i zasugerować zmiany, które należy wdrożyć zapraszamy serdecznie do biura HR - jesteśmy gotowi na konstruktywną krytykę i szczerą rozmowę!

X7Y10Z

A może Prezes nie wie co się dzieje??? Może to taka samowolka??? Bo Panu S. wydaje się ze może traktować ludzi jak.....???? Może nie powiodło mu się w życiu jakby chciał i wyrzywa się na innych . Im więcej osób zwolni tym czuje się bardziej dowartościowany

@X7Y10Z

Dziękujemy za wyrażenie własnej opinii. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę jak i merytoryczny dialog z obecnymi jak i byłymi pracownikami. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólnikowa żebyśmy mogli do niej się odnieść. Jeśli chcesz omówić sprawy, które Cię niepokoją zapraszamy serdecznie do biura HR. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się sytuacji i wyciągnąć z niej lekcje na przyszłość.

Henry

@Henry

@Henry dziękujemy za opinie, pozdrawiamy :)

Szanowni Państwo,
Cieszymy się, że odwiedziliście profil naszej firmy na platformie GoWork.pl. Mamy nadzieję, że posłuży ona do poruszenia nurtujących Państwo tematów odnośnie pracy u nas.
Naszą domeną w organizacji jest RAZEM – dlatego tak ważni są dla nas nasi pracownicy.
Cenimy sobie ich wiedzę i zaangażowanie. Inspirujemy się nawzajem.
Podziel się z nami pomysłami oraz uwagami. Do bezpośredniego kontaktu zapraszamy do kontaktu na adres praca@mediasystem.pl.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy! Będzie nam bardzo miło – jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego Zespołu.
ZYCZLIWA2021

W tej firmie nie liczy się człowiek, jestes TYLKO!!!!! cyferką w EXELU masz sprzedaż albo jej nie masz nie ważne ze baza jest do KITU sprzedajesz albo nie, w tej firmie jestes albo po prostu Cię nie ma. Tą firmę zwłaszcza całą - elitę - najpierw trzeba byłoby zaprosić do CC z prawdziwego zdarzenia żeby mogli zobaczyc jak funkcjonują takie firmy, wtedy może coś by z tej firmy było bo tak to nie. Niuedolność szefostwa jest porażająca. Ciekawe czy Oni chcieliby być tak traktowani???? A może kiedyś byli ???? Dlatego jest tak jak jest. Pozdrawiam serdecznie i życzę przemyśleń na ten temat

Kree
@ZYCZLIWA2021

Nienwiwm jak można tak traktować ludzi, wyzywać od nierobów, jełopów i (usunięte przez administratora)

Zzz
@Kree

@Kree Ty chyba nie pracujesz w MS skoro takie rzeczy rzekomo Cię spotkały. Serio, nigdy wcześniej nie pracowałam w tak normalnym zespole, każdy z przełożonych też jest spoko, wiadomo wymagają bo to ich praca - przecież nie przychodzisz tu posiedzieć na tyłku.

Nieznany X

Media System Tczew Przełożeni, koordynatorka, z recepcji traktują ludzi przedmiotowo, nie potrafią docenić czyiś STARAŃ, Nawet nie dali całego miesiąca przepracować, tylko od razu zwalniają ludzi z góry ustalonych ich dziwnych zasad, bo oni lepiej wiedzą czy się nadajesz bez twojego zdania. Oni się cieszą, że oni mają praca a nie Ty. -Minus - krytyka publiczna wśród innych osób w odsłuchach nie motywuje, duży nacisk (usunięte przez administratora)chikę !!!

uczciwy

Prawda jest taka, pożądne firny nie muszą co chwile ogłaszać naboru, że szukają pracowników. Robią to tylko takie firmy jak M. S,

Magda
@uczciwy

"pożądne firny" nie muszą, a te poRZądne zazwyczaj się rozwijają. Wraz z rozwojem zwiększa się zapotrzebowanie na pracowników i wówczas jest ciągła potrzeba naboru kandydatów do pracy. Robią to firmy takie jak MS

Jaki dress code obowiązuje w Media System Sp z o o?

Odpowiedź

Żaden, ważne żebyś dzownił i robił 4 h czasu połączeń

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp z o o - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp z o o?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp z o o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 0 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Media System Sp z o o