Media System

Augustów

Opinie o Media System

Weronika

Widzę, że nikt nie odniósł się od mojego ostatniego pytania. Może obecnie znajdzie się ktoś, kto pracował na jednym z tych stanowisk i opowie, jak wygląda w Media System praca w praktyce? Na stronie internetowej firmy jest dedykowana ofertom pracy zakładka. Są specjalne formularze aplikacji i załączenia swojego cv.

Weronika

Mogę podpowiedzieć, że firma poszukuje kandydatów. Dostępne stanowiska: Regionalny Reprezentant Handlowy oraz Przedstawiciel Handlowy. Który obszar jest Wam bliższy?

uy

@kranik a czy wiesz moze ile konkretnie na takim stanowisku mozna zarobic i ile takie prowizje wynosza?

Zainteresowana

Dzień dobry! Media System prowadzi teraz rekrutację na pracownika ds. social media (chyba w kilku miastach, ale mnie konkretnie interesuje Bydgoszcz) - czy możecie powiedzieć coś o tym konkretnym stanowisku pracy, warunkach, zarobkach? Z góry dzięki!

Zostaw opinię o Media System - Augustów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media System