Opinie o CONTACT SALES

niepolecam

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy i szczerze NIE POLECAM. Na rozmowach rekrutacyjnych jesteśmy wprowadzani w błąd, tzn wychwalają sobie tak tą firmę pod każdym punktem , opowiadają ile możemy zarobić na miesiąc , jakie to prowizje od umów są wysokie , bla bla bla. Szkolenia które trwają 2 tygodnie, są naprawdę fajnie prowadzone, bo dużo można z nich wynieść. Test który pisaliśmy pod koniec oczywiście wszyscy zdali, no bo przecież muszą mieć wysoką procentową szkolenia. Jak się okazało prowizje od sprzedanej umowy są tak niskie , że nawet jak się ich sprzeda miesiecznie kilkanaście sztuk to są to marne grosze.. Wprowadzili jakieś bony sodexo, 400 zł dostajesz w bonie od rau po szkoleniu tzn jak przepracujesz 30h dostajesz taki bon, pozniej co się okazało odbierają Ci tą kasę z Twojej wypłaty. I te kary za niewstawienie się w pracy - 50 zł . Koordynatorzy robią łaskę że Ci pomogą w czymś, jeszcze Cię opieprzą że robisz tak a nie tak. Jedynie co jest tam fajne, to grafik, praca od poniedziałku do piątku, świetny dojazd , fajna atmosfera NIC PO ZA TYM. Będę miło wspominać tylko ludzi których tam poznałam.

erdekus

Pracowałem tam tylko dlatego, że okłamano mnie, że da sie zarobiać po 10 000 miesiecznie. Kilka dni temu dowiedzialem ze to klamstwo. Dwutygodniowe szkolenie w 8 osobowej ekipie. Kazdy zdal. Bo jakby inaczej. Po 2 miesiacach od konca szkolenia, zadna z tych 8 osob nie pracowala juz. Co to ma wspolnego z handlem. Do tej pory nie wiem. To polega na dodzwonieniu sie do klienta i czytaniu... Kolega sprzedal kilka uslug... okazalo sie ze nie zadawal pytan aktywnie zamykajacych. Dostal kare, za kazda sprzedana usluge. Kara za sprzedaz. To juz sie bardziej oplacalo nie sprzedawac. W skrocie to patologia handlowa.

Erdeku*as
@erdekus 15.11.2017 07:07

Straszne farmazony kolego opowiadasz hahaha ;) nikt nigdy tu nie wspominał o zarobkach 10 k a historie typu kara finansowa za brak kilku zdań możecie włożyć między bajki ;) poniosła cię fantazja ;)

hhd
@erdekus 15.11.2017 07:07

mi też do wynagrodzenia doliczono karę

Baca

Dziwne te opinie serio, pracowałem tam ponad pół roku, raz było gorzej raz lepiej ale to ile zarobisz zależy tylko od ciebie, jeżeli przyszedłeś po kasę i sprzedajesz to zarobisz spoko kasę, klimat z karami był przez chwile ale szybko doszli do wniosku, ze to Się nie sprawdza i nic takiego już nie ma. Generalnie jak się chce pracować to jest w porządku, koordynatorzy pomocni i generalnie ludzie pozytywnie nastawieni. Może nie jest to raj na ziemi ale na pewno spoko miejsce do pracy.

Pracuję jakiś czas w tej firmie i zdecydowanie odradzam. Bo chociaż zarobki są w miarę ok, to nacisk jaki jest kładziony na konsultantów jest często nie do zniesienia. Po prostu nie warto się w to mieszać.

NICK

Pozdrowienia dla całego projektu TV! :D Jest MEGA!

PPP

Wg mnie atmosfera i ludzie są mega ;) Jeśli chodzi o zarobki, to kto chce pracować i sie angażuje, zarobi całkiem fajne pieniądze.

gru

Mnie interesuje to, czy każdemu odpowiada teraz bieżąca atmosfera

guli

@adam Umowa zlecenie, ale jesteś w pełni ubezpieczony, wszystkie składki itp więc różnicy dużej nie ma.. nawet wygodniej, żadnego okresu wypowiedzenia.. A jak masz status studenta to już w ogóle miód bo większe netto dostajesz.

Szopcia

Po ponad 2 miesiacach pracy tam moge spokojnie stwierdzic ze praca jak najbardziej ok.Bardzo fajna atmosfera,ludzie z ktorymi pracowalam rewelecyjni i zawsze chetni do pomocy.Sama bylam kiedys przeciwnikiem tego typu pracy ale jak sie okazalo mylilam sie. Jezeli sie samemu nie sprobuje a bazuje tylko na opiniach ludzi ktorzy zrezygnowali po miesiacu bo po prostu nie czuli tej pracy to zawsze bedzie negatywne nastawienie. Ja musialam zrezygnowac z powodow osobistych ale jakbym miala wrocic do kraju to na pewno bym sie tam zglosila ponownie:).Wielki szacunek dla koordynatora który naprawde dba o swoich pracownikow i zawsze sluzy pomoca. To nieprawda ze jak ci nie idzie to strasza zwolnieniami.Nigdy z czyms takim sie nie spotkalam.A raczej zawsze wtedy poswiecaja ci wiecej uwagi na doszkolenie cie. A i zarobki sa dobre czasem i swietne w zaleznosci jak jestes dobry ale przecietnie kolo 2-3 tys mozna zarobic,a i sa tacy co wyciagali po 5 tys.Wiadomo ze nie od razu takie zarobki sa mozliwe ale juz od 3 miesiaca jak juz sie porzadnie wdrozysz i wiesz co i jak. Takze ja jak najbardziej polecam

Nowych informacji brak, ale firma CONTACT SALES nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o CONTACT SALES - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTACT SALES