Opinie o CONTACT SALES

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w CONTACT SALES?

pracodawca

Polecony Nagrodzony to system w którym nasi pracownicy mogą otrzymać dodatkowe gratyfikacje!
Za każdą poleconą osobę otrzymują dodatkowo 400 zł a do tego maja możliwość pracy ze znajomymi czy rodziną ! :)

pracodawca

Contact Sales odnosi sukcesy i stale wzrasta dzięki doskonale przygotowanej i zmotywowanej kadrze. Nasze doświadczenie potwierdza, że zadowolenie pracowników przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług i satysfakcję klientów. Dbamy o regularne szkolenia i rekreację. Pracujemy w przestronnym, ergonomicznie zaprojektowanym biurze, w którym nie brakuje atrakcji i sposobów na odpoczynek. Przede wszystkim jednak zapewniamy dobrą atmosferę, dialog i luz w zespole. W skrócie, miło się z nami pracuje.

Ewa

@Ostrzegam - czy próbowałaś negocjować warunki umowy ze swoimi przełożonymi? Czy w firmie istnieją możliwości awansu? Na stronie internetowej firmy CONTACT SALES znalazłam kilka aktualnych ofert pracy: http://contactsales.pl/oferty-pracy/ Czy ktoś z Was starał się już o pracę w tym miejscu? Jak oceniacie ścieżkę rekrutacyjną?

Ghbn
@Ewa 07.03.2018 16:42

Tylko obiecują... Szkoda czasu

Baca

Dziwne te opinie serio, pracowałem tam ponad pół roku, raz było gorzej raz lepiej ale to ile zarobisz zależy tylko od ciebie, jeżeli przyszedłeś po kasę i sprzedajesz to zarobisz spoko kasę, klimat z karami był przez chwile ale szybko doszli do wniosku, ze to Się nie sprawdza i nic takiego już nie ma. Generalnie jak się chce pracować to jest w porządku, koordynatorzy pomocni i generalnie ludzie pozytywnie nastawieni. Może nie jest to raj na ziemi ale na pewno spoko miejsce do pracy.

Pracuję jakiś czas w tej firmie i zdecydowanie odradzam. Bo chociaż zarobki są w miarę ok, to nacisk jaki jest kładziony na konsultantów jest często nie do zniesienia. Po prostu nie warto się w to mieszać.

NICK

Pozdrowienia dla całego projektu TV! :D Jest MEGA!

PPP

Wg mnie atmosfera i ludzie są mega ;) Jeśli chodzi o zarobki, to kto chce pracować i sie angażuje, zarobi całkiem fajne pieniądze.

gru

Mnie interesuje to, czy każdemu odpowiada teraz bieżąca atmosfera

guli

@adam Umowa zlecenie, ale jesteś w pełni ubezpieczony, wszystkie składki itp więc różnicy dużej nie ma.. nawet wygodniej, żadnego okresu wypowiedzenia.. A jak masz status studenta to już w ogóle miód bo większe netto dostajesz.

Szopcia

Po ponad 2 miesiacach pracy tam moge spokojnie stwierdzic ze praca jak najbardziej ok.Bardzo fajna atmosfera,ludzie z ktorymi pracowalam rewelecyjni i zawsze chetni do pomocy.Sama bylam kiedys przeciwnikiem tego typu pracy ale jak sie okazalo mylilam sie. Jezeli sie samemu nie sprobuje a bazuje tylko na opiniach ludzi ktorzy zrezygnowali po miesiacu bo po prostu nie czuli tej pracy to zawsze bedzie negatywne nastawienie. Ja musialam zrezygnowac z powodow osobistych ale jakbym miala wrocic do kraju to na pewno bym sie tam zglosila ponownie:).Wielki szacunek dla koordynatora który naprawde dba o swoich pracownikow i zawsze sluzy pomoca. To nieprawda ze jak ci nie idzie to strasza zwolnieniami.Nigdy z czyms takim sie nie spotkalam.A raczej zawsze wtedy poswiecaja ci wiecej uwagi na doszkolenie cie. A i zarobki sa dobre czasem i swietne w zaleznosci jak jestes dobry ale przecietnie kolo 2-3 tys mozna zarobic,a i sa tacy co wyciagali po 5 tys.Wiadomo ze nie od razu takie zarobki sa mozliwe ale juz od 3 miesiaca jak juz sie porzadnie wdrozysz i wiesz co i jak. Takze ja jak najbardziej polecam

Nowych informacji brak, ale firma CONTACT SALES nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o CONTACT SALES - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTACT SALES