Opinie o CONTACT SALES

erdekus

Pracowałem tam tylko dlatego, że okłamano mnie, że da sie zarobiać po 10 000 miesiecznie. Kilka dni temu dowiedzialem ze to klamstwo. Dwutygodniowe szkolenie w 8 osobowej ekipie. Kazdy zdal. Bo jakby inaczej. Po 2 miesiacach od konca szkolenia, zadna z tych 8 osob nie pracowala juz. Co to ma wspolnego z handlem. Do tej pory nie wiem. To polega na dodzwonieniu sie do klienta i czytaniu... Kolega sprzedal kilka uslug... okazalo sie ze nie zadawal pytan aktywnie zamykajacych. Dostal kare, za kazda sprzedana usluge. Kara za sprzedaz. To juz sie bardziej oplacalo nie sprzedawac. W skrocie to patologia handlowa.

Erdeku*as
@erdekus 15.11.2017 07:07

Straszne farmazony kolego opowiadasz hahaha ;) nikt nigdy tu nie wspominał o zarobkach 10 k a historie typu kara finansowa za brak kilku zdań możecie włożyć między bajki ;) poniosła cię fantazja ;)

Baca

Dziwne te opinie serio, pracowałem tam ponad pół roku, raz było gorzej raz lepiej ale to ile zarobisz zależy tylko od ciebie, jeżeli przyszedłeś po kasę i sprzedajesz to zarobisz spoko kasę, klimat z karami był przez chwile ale szybko doszli do wniosku, ze to Się nie sprawdza i nic takiego już nie ma. Generalnie jak się chce pracować to jest w porządku, koordynatorzy pomocni i generalnie ludzie pozytywnie nastawieni. Może nie jest to raj na ziemi ale na pewno spoko miejsce do pracy.

Pracuję jakiś czas w tej firmie i zdecydowanie odradzam. Bo chociaż zarobki są w miarę ok, to nacisk jaki jest kładziony na konsultantów jest często nie do zniesienia. Po prostu nie warto się w to mieszać.

NICK

Pozdrowienia dla całego projektu TV! :D Jest MEGA!

PPP

Wg mnie atmosfera i ludzie są mega ;) Jeśli chodzi o zarobki, to kto chce pracować i sie angażuje, zarobi całkiem fajne pieniądze.

gru

Mnie interesuje to, czy każdemu odpowiada teraz bieżąca atmosfera

guli

@adam Umowa zlecenie, ale jesteś w pełni ubezpieczony, wszystkie składki itp więc różnicy dużej nie ma.. nawet wygodniej, żadnego okresu wypowiedzenia.. A jak masz status studenta to już w ogóle miód bo większe netto dostajesz.

Szopcia

Po ponad 2 miesiacach pracy tam moge spokojnie stwierdzic ze praca jak najbardziej ok.Bardzo fajna atmosfera,ludzie z ktorymi pracowalam rewelecyjni i zawsze chetni do pomocy.Sama bylam kiedys przeciwnikiem tego typu pracy ale jak sie okazalo mylilam sie. Jezeli sie samemu nie sprobuje a bazuje tylko na opiniach ludzi ktorzy zrezygnowali po miesiacu bo po prostu nie czuli tej pracy to zawsze bedzie negatywne nastawienie. Ja musialam zrezygnowac z powodow osobistych ale jakbym miala wrocic do kraju to na pewno bym sie tam zglosila ponownie:).Wielki szacunek dla koordynatora który naprawde dba o swoich pracownikow i zawsze sluzy pomoca. To nieprawda ze jak ci nie idzie to strasza zwolnieniami.Nigdy z czyms takim sie nie spotkalam.A raczej zawsze wtedy poswiecaja ci wiecej uwagi na doszkolenie cie. A i zarobki sa dobre czasem i swietne w zaleznosci jak jestes dobry ale przecietnie kolo 2-3 tys mozna zarobic,a i sa tacy co wyciagali po 5 tys.Wiadomo ze nie od razu takie zarobki sa mozliwe ale juz od 3 miesiaca jak juz sie porzadnie wdrozysz i wiesz co i jak. Takze ja jak najbardziej polecam

Nowych informacji brak, ale firma CONTACT SALES nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o CONTACT SALES - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTACT SALES