Global Telemarketing S.C

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Global Telemarketing S.C

Mash

Bonusy na najbliższe miesiące wyglądają wyśmienicie, aż chce się pracować. Global przeszedł sam siebie z tymi samochodami na konkursy. Dobrze, że zostałam i na pewno zostanę na długo. Pozdr

Zakręcony
@Wojciech

Relacje w firmie są tak koleżeńskie, ze ciężko sobie wyobrazić lepsze... serio stary, każdy jest dla siebie przyjacielem, pomaga sobie, chodzi na piwko... ekstra, mam prawdę ZAJEBISCIEEE

Kamil
@Czesław

Nie miałem doświadczenia, ale spoko jest szkolenie tygodniowe dużo uczą. Na początku miałem trochę stres czy podołam. Po dwóch mc pracy stwierdzam, że WARTO było i dziękuję Pani Sylwii za zaufanie i propozycję pracy. Teraz pracuje na luzie i robię wynik, więc wypłata jest zacna.

Nick

Wow jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pracą w tej firmie. Wypłaty po 3-4 tysiące to tam normalka... tylko problem że jest dużo chętnych i ciężko sie tam dostać:( jednak dla takiej pracy zawsze warto poczekać

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Global Telemarketing S.C?

Gabi Nowy wpis
@Pytanie

Atmosfera na salach jest naprawde super, ludzie sa pomocni, jest wesolo i przede wszystkim nie ma tu wyscigu szczurów. Naprawde polecam

Wojciech Nowy wpis
@Gabi

Taki brak rywalizacji, o którym piszesz jest jak dla mnie na plus. Czyli pracujesz we własnym rytmie z fajnej atmosferze. A jak z wynagrodzeniem? Jest równie satysfakcjonujące?

Zainteresowany
Kandydat

Witam, czy można być spokojnym o to, że idąc do pracy będzie się w niej tyle ile ma się być?. Często piszą tu o szkoleniach i eventach, które odbywają się...no właśnie, w godzinach pracy, przypuszczam, że raczej nie, zadając to pytanie mam na myśli sporą ilość obowiązków poza pracą(kto ich nie ma?), więc zależy mi na stabliności i przejrzystym grafiku. Pozdrawiam

Tomek Nowy wpis
@Zainteresowany

Pracujesz tyle ile masz ustalone bez nadgodzin. Możesz uzgodnić z kierownikiem ile godzin chcesz pracować. Ja godzę studia z pracą i mam jeszcze czas na życie towarzyskie. Eventy, konkursy są w trakcie pracy. Wyjścia integracyjne są po pracy, ale masz wszystko opłacone. Atmosfera bez spiny, nie ma kar jak w innych call center i są wysokie prowizje bo co Ci po godzinówce, jak prowizje będziesz miał niskie.

Zainteresowany Nowy wpis
@Zainteresowany

W porządku, dziękuje za odpowiedź. Skoro godziny jasno ustalone z kierownikiem to w porządku, zależało mi na odpowiedzi bo słyszałem, że są osoby, które pracują nawet so 20, inne informacje są podczas rozmowy, inne na szkoleniu i jeszcze inne w opiniach. Lubię mieć wszystko czarno na białym dlatego pytam po prostu.

Pytajnik
Kandydat

Jak obecnie wygląda praca w global telemarketing? Ciężko sie wdrożyć? Jaka atmosfera i czy cele realne do wyrobienia?

xzcut
@Pytajnik

mam wrażenie ze szkolenia są co chwile - dosłownie co tydzien przychodzą nowe osoby na projekty wdrażanie się to moim zdaniem najmilsza czesc tej pracy, potem już nawet po 2 tygodniach wjeżdża pewna rutyna ludzie są naprawde przemili, każdy pomaga i na szkoleniach i na sali gdzie się pracuje z celami do wyrobienia bym dyskutował akurat... czasem jest to troche „aż za bardzo”

Lelu
Kandydat

Można liczyć na umowę o pracę?

jan
@Lelu

Niie

Łucja
@jan

Skoro nie można liczyć na UoP, to jaka jest ta preferowana przez Global Telemarketing? Jaką dostaje się na starcie i na jaki okres jest zawierana? Czy cały czas pracuje się na takiej samej, bez względu na przepracowany staż?

tupak
@Łucja

po czasie można dostać umowę o pracę

Jan
@tupak

A czy przejście na umowę o pracę wiąże się z podwyżkami wynagrodzenia ? I czy w Global Telemarketing jest tylko podstawa, czy może są też jakieś dodatki i bonusy związane z wydajnością pracownika? Powiedz proszę jak to tu wygląda. :)

Winter
@Jan

O bonusach i dodatkach to najlepiej dyskutować na rozmowie

Konsultant
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Ktoś napisał, że Pani nie przygotowała się do rozmowy i odpowiedzi były w CV. Serio ? Ty wiesz jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne? Nie dziwie się, że nie dostałeś pracy. Ja jestem zadowolony, luźna atmosfera, konkretne pytania i informacje odnośnie firmy, przejrzysty system wynagrodzeń omówiony na rozmowie.

Pytania

o doświadczenie zawodowe, rozmowy telefoniczne

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Czy zdarzają się nadgodziny w Global Telemarketing S.C?

Czarek

Umowy mogą być różne w zależności od uzgodnienia z pracownikiem. Warto wiedzieć, że to jest dobry pracodawca i fajna atmosfera w firmie.

Magda
Kandydat

Witam czy w firmie pracuje się na umowę zlecenie czy jest możliwość umowy o prace ?

Karo0lina
Kandydat

Ile trwa przerwa w pracy?

Kandydat

Czy jest mozliwosc pracy zdalnej ?

@kandydat

Doświadczonym pracownikom umożliwiamy pracę zdalną. Początkującym zapewniamy komfortowe warunki pracy w biurze oraz profesjonalne wsparcie Trenerów i Kierowników.

Kandydat

Jakie jest minimalne wynagrodzenie ?

@kandydat

Witam, Kandydacie szczegóły dotyczące wynagrodzenia oraz benefitów omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy na Nasz profil na facebook - GlobalTelemarketing,

Kandydat

Jakie jest minimalne wynagrodzenie ? Czy są jakieś benefity ?

Nowy

Ludzie uważajcie bo mówią na szkoleniu ze sprzedasz 40 terminali a ludzie do których dzwonisz maja to lub wogule nie potrzebują wiec to nie jest łatwy projekt Orange jest łatwiejszy dużo. . Mnie olali zdałem szkolenie ale coś trenerowi się nie spodobało już miałem rozmowę sprzedana powiedział mi ze ma są twardy głos co mam być baba wiadomo ze facet ma twardy głos .

Lesz
Kandydat

Szukam pracy i jestem pod wrażeniem ilości pozytywnych komentarzy o Firmie zważywszy, że telemarketing raczej nie cieszy się dobrą sławą wśród pracowników jak i tych co takie telefony otrzymują. Nie każdy nadaje się do każdej pracy i to stwierdzenie uniwersalne aczkolwiek nieustanna rekrutacja nie świadczy najlepiej, gdyż przez tyle lat powinno się wyklarować właśnie grono tych, którzy się do niej nadają. A jeśli ktoś napisze, że to są ludzie na tyle młodzi, że nie myślą o tym w charakterze pracy stałej, no to też nie najlepiej, bo dlaczego, skoro to praca ciągła nie traktować tego jako zajęcia stałego, do utrzymania rodziny itp. Z mojego doświadczenia zamiast skupić się na atmosferze, bo jest aż tak cukierkowo, że mam wrażenie, że ludzie tutaj kolegów szukają na pierwszym miejscu- warto spytać o monitorowanie sprzedanych umów, bo największe oszustwa ( piszę o konkurencji) są właśnie na tym. Przykładowo pracownik za normę godzin zarabia xx zł a za sprzedaż drugie xx ( zapisuje sobie w kajecie w dniu xy godz 16:00 pani (usunięte przez administratora) sprzedano produkt x w pakiecie y) i przy wypłacie się nie zgadza. Zdaniem firmy pani (usunięte przez administratora) zrezygnowała w ustawowym czasie. Czy można to sprawdzić i zadzwonić do Pani- nie. Z tym się spotkałem. Co do wynagrodzenia 2000 tyś netto na umowę zlecenie, 160h pracy i spelnioną normę? Nędza

Zuzi

Serdecznie polecam pracę. Zostałam kompleksowo przeszkolona i bardzo miło przyjęta. Praca umiarkowanie trudna - wystarczą dobre chęci i motywacja. Można ładnie i bezstresowo zarobić.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Global Telemarketing S.C?

Krystek
@Pytanie

I to jakie! Auta firmowe toyoty Yaris na miesiąc za sprzedaż! Raz w roku jakiś extra konkurs z wyjazdem z granicę. W tamtym roku był Dubaj. Raz w tygodniu bony, zimne piwka, nagrody rzeczowe. Ogólnie dużo fajnych konkursów.

@Pytanie

Zapraszamy na Nasz fanpage na facebook Global Telemarketing. Zobaczysz zdjęcia z konkursów i wydarzeń.

Wwwwwww

Przyszłam tylko na wakacje ale zostanę na dłużej :) kierownik spoko, ludzie w firmie tez - każdy się uśmiecha i pomoże. Paca wiadomo nie jest super łatwa ale Spokojnie znośna. pracowałam w sklepie i jeszcze gorzej z klientami trzeba się użerać niż tu na słuchawce. Tu jak coś nie odpowiada to można się przynajmniej rozłączyć i po problemie. Jestem po trzeciej wypłacie i jestem zadowolona, akurat nie trudno mi się sprzedaje więc wchodzi dobra prowizja. Przyciągnęłam 2 koleżanki do naszej grupy i sobie chwalą. Na plus na pewno fajna atmosfera i widać że Ci ludzie turaj się po prostu najzwyczajniej wszyscy lubią.

Przemek

Nie pracowałem nigdy wcześniej w CC, także będę pisał bez porównania. Atmosfera była super, mój kierownik (Kuba) również - bez stresowania, pomagał zawsze kiedy trzeba było, podobnie trenerzy, naprawdę ciężko tu na coś narzekać, luz, spokój, empatia i poczucie humoru ze strony kierownictwa, współpracownicy podobnie. Szukałem czegokolwiek, bo przeprowadziłem się do Krakowa i potrzebowałem pracy, popracowałem 2 miechy i chyba nigdy wcześniej tak bardzo nie wymęczyłem sie psychicznie. Nie jest to absolutnie wina samej firmy, po prostu jeśli nie potraficie sprzedawać zbędnych klientom rzeczy (podmianka biurówki, która zupełnie nic nie daje, a obciąża klienta na dobre 100 zł pozdrawia ; )) i nie lubicie za bardzo gadać z ludźmi, to radzę trzymać się z daleka, bo wypłaty mogą boleć (cięcia za brak wygadanego czasu, za brak planu itd.), a uczucie wyczerpania po powrocie do domu jest gorsze niż po 12h na budowie. Jednak jeśli lubicie sprzedaż i możecie pozwolić sobie na niestałe finanse (nie wszystko zależy od Ciebie - czasem, a w moim przypadku dość często - były dni, w których zwyczajnie nikt nie chce z Tobą gadać, bądź nikt nie odbiera), to prawdopodobnie będzie to dobry wybór z godziwym zarobkiem, fajnymi konkursami i miłą atmosferą. Reasumując - firma pozytywnie, praca zupełnie nie dla mnie, ludzie z żyłką do handlu powinni być zadowoleni, przynajmniej w grupie utrzymaniowej ; )

Ania

Witam, czy firma oferuje system zaliczkowy? Na jakiej zasadzie i po jakim czasie?

@Ania

Witamy, Pani Anno umożliwiamy Naszym pracownikom możliwość uzyskania zaliczki. Wszystkich informacji udziela kierownik Zespołu.

Polecam

grestojan

Firma cały czas stawia na rozwój pracowników, dobrze się pracuje bo i atmosfera jest sprzyjająca, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Telemarketing S.C - Kraków

Global Telemarketing S.C