2 Dodaj opinię
2 180 160 5 1

Opinie o Global Telemarketing S.C

Mash Nowy wpis

Bonusy na najbliższe miesiące wyglądają wyśmienicie, aż chce się pracować. Global przeszedł sam siebie z tymi samochodami na konkursy. Dobrze, że zostałam i na pewno zostanę na długo. Pozdr

Wojciech Nowy wpis
@Mash

Pracodawca zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest samochód? Zaciekawiłeś mnie swoim wpisem w tym zakresie, dlatego proszę o wyjaśnienie. Aż trudno w to uwierzyć.

Zack

Cóż to był za super pomysł z tą imprezą dla wszystkich ! :) chwali się :)

Wojciech
@Zack

Masz na myśli imprezę integracyjną. Ciekawi mnie, czy jako benefit firma często organizuje takie spotkania i czy powodują one, że relacje miedzy pracownikami są bardziej koleżeńskie?

Zakręcony Nowy wpis
@Wojciech

Relacje w firmie są tak koleżeńskie, ze ciężko sobie wyobrazić lepsze... serio stary, każdy jest dla siebie przyjacielem, pomaga sobie, chodzi na piwko... ekstra, mam prawdę ZAJEBISCIEEE

Jot Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Super firma, szczególnie jedna super kierowniczka (red). :D polecam każdemu, byłem na chwile, było super, takiej atmosfery nigdzie nie ma :D

Bzyk bryk

Jak masz dobre wyniki to kasa jest naprawdę zacna, ja jestem w spoko grupie. Pracuję ponad rok. Wypłata jest zawsze na czas ale najważniejsze jest dla mnie to że można na luzie brać zaliczki, nawet po tygodniu pracy już.

Czesław
@Bzyk bryk

Przyszedłeś do pracy w firmie Global Telemarketing S.C jako osoba doświadczona, czy może była to Twoja pierwsza tego typu praca? Zapytałem o tę kwestię, ponieważ ciekawi mnie, czy pracodawca daje szanse zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego. Wiesz może, jak ta kwestia wygląda?

Lola
@Czesław

Ja przyszłam jako osoba nie mająca z cc wcześniej nic wspólnego i daje radę. Także spoko :D

Kamil
@Czesław

Nie miałem doświadczenia, ale spoko jest szkolenie tygodniowe dużo uczą. Na początku miałem trochę stres czy podołam. Po dwóch mc pracy stwierdzam, że WARTO było i dziękuję Pani Sylwii za zaufanie i propozycję pracy. Teraz pracuje na luzie i robię wynik, więc wypłata jest zacna.

Tak4Nie
Małgorzata
@Lola

@Lola Super, że się wypowiadasz. Pomagasz w ten sposób osobom, które chcą się dowiedzieć czegoś na temat pracy w firmie Global Telemarketing S.C.Jeśli możesz napisz jeszcze czy firma gwarantuje opiekę medyczną?

Kasia26

Serdecznie nie polecam ! Chyba że ktoś szuka (usunięte przez administratora) ! Firma zarówno włąściciele jaki dretor baz zewnętrznych i kierownicy wymagają od swoich podwładnych maksymalnych wyników a od siebie daja minimum ,praca na bazach zewnętrznych w Firmie Global Telemarketing to najprostsza droga do znalezienia się w psychiatryku. !!!

TakNie3
Sylwia

Pracuje w GT Tarnów od ponad roku. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną - Dyrektor Baz Zewnętrznych. Jest bardzo sympatyczna a negocjacje z nią to czysta przyjemność. Dała mi możliwość rozwoju na każdej możliwej płaszczyźnie i tak o to prowadzę swój zespół sprzedażowy, a zaczynałam jako konsultant jeszcze w poprzedniej firmie. Negatywne opinie poniższych osób są związane z tym, że nie potrafiły wywiązać się ze swoich obowiązków. Praca to praca, a nie tylko miejsce spotkań towrzyskich. Każdy z nas ma do wyrobienia określony plan (zawsze na miarę swoich możliwości) i musi się z niego wywiązać a fajna kwota do wypłaty przyjdzie sama. Polecam każdemu, kto chce pracować!

Tak6Nie10
Rebel
@Sylwia

Pierwsza pozytywna opinia o tej Pani . Życzę dalszych sukcesów i rozwoju upadającej wizji . Nikt już nie chce z Nią współpracować , wszyscy poznali się na jej docenieniu bardzo dobrych pracowników. Twoja opinia to nic innego jak wazeliniarstwo nie oparte na faktach . Serdecznie pozdrawiam.

Tak7Nie2
Zniesmaczona
@Sylwia

Popieram kolegę wyżej. Pracowałam tam prawie rok na szczęście się opamietalam w momencie przejęcia firmy przez Panią 'Dyrektor'. W TSC było o wiele lepiej. To co zrobiła ta Pani, stosując nepotyzm (dla nie mądrych tam pracujących oznacza to obstawianie wyższych stanowisk przez osoby znajome ). Brak dialogu i jawności z zespołem. O pieniądzach nie wspomnę bo powinna się zainteresowac skarbowka. Pozdrawiam Rzeszów ❤️

Tak5Nie2
Kaligula

Pracowałem wraz z dziewczyną w oddziale tarnowskim. Nie polecam nikomu! Lepiej wyjechać do większego miasta i szukać czegoś lepszego.(usunięte przez administratora) Piszę bo pracowałem tam nie tydzień , nie dwa , a niestety zasiedziałem się prawie 2 lata. Czas zmarnowany. Jak jest w Krakowie , nie wiem , ale wiem że "rządzi" tam ta sama osoba.

Tak5Nie3
Franek

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Tak dobrze się wam pracuje, szkoda tylko że nie piszecie dla chętnych do pracy.

Tak13Nie

piotr
@Franek

pracujemy i zarabiamy a nie siedzimy na necie i czytamy komentarze ;)

Tak4Nie1

Nick

Wow jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pracą w tej firmie. Wypłaty po 3-4 tysiące to tam normalka... tylko problem że jest dużo chętnych i ciężko sie tam dostać:( jednak dla takiej pracy zawsze warto poczekać

Tak4Nie3

slimak

ok

nowykrk

Cześć,mam rozmowe rekrutaccyjna na pleszowskiej 29.Czy ktos mi powie jak to wyglada,czy jest ubezpieczenie,czy mozna pracowac 160h+ miesiecznie(usunięte przez administratora)

Tomek
@nowykrk

Rozmowa bez stresu, spoko dziewczyna rozluźnia atmosferę. Jest ubezpieczenie, pracujesz ile chcesz na etat/pół etatu. Godziwe wynagrodzenie podstawa + prowizje, które są wysokie, jak na call center.

Wiktor

Podpowiecie czy warto starać się o pracę w firmie? Jaka macie atmosferę?

Tak6Nie
Xxx

Nie warto

Leon

Zdecydowanie nie warto

aron

Warto dla zarobków. Po szkole średniej zarabiam po 5,6 tys haha

xyz

wow jestem zaskoczony Moją wypłatą. Najlepiej płatne call center w Krakowie. Bazy spoko, młodzi ludzie, luźna atmosfera. Polecam !

Ziomek

Super atmosfera i bardzo dobre zarobki. Polecam

xayah

Dlaczego kasowane sa komentarze?Chcialem spytac sie o rozmowe.

Julita

Firma z dobrą opinią pracodawcy, wystarczy dobrze pracować i będzie spoko!!

Tak4Nie1

Calz

Rozmowa jak rozmowa, standardowa (usunięte przez administratora). Niektóre rzeczy się zgadzają, inne nie koniecznie. Atmosfera mocno zależy od grupy do której się trafi. Ogólnie praca jak to callcenter - szału nie ma. Zarobki zależą od godzin oraz sprzedanych umów(usunięte przez administratora). Ogólnie jeśli ktoś nie ma lepszej alternatywy to warto, (usunięte przez administratora)

Hanna

@Leon, @Xxx: przekażcie proszę więcej informacji na temat firmy Global Telemarketing S.C. Każda rzeczowa opinia jest cenna dla kolejnych osób chcących zatrudnić się w tej firmie. Im więcej plusów i minusów wypiszecie, tym łatwiej będzie przyszłym kandydatom podjąć decyzję.

TakNie

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Global Telemarketing S.C, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Olga

Jeśli firma ma opinię dobrego pracodawcy to pracownicy są zadowoleni.

Boom

Praca jak w telemarketingu, (usunięte przez administratora) podstawa wyplacana za ilość godzin i prowizje wedlug efektów, (usunięte przez administratora) Dobra atmosfera chodź zalezy w ktorej grupie. Szkolenia na ktorych można się czegoś nauczyć, czasem nawet sporo. (usunięte przez administratora)Poza tym zawsze kasa na czas gotówką.

Tak8Nie

Nowy

Jestem w miarę nowym pracownikiem, przypadkiem się znalazłem w tej firmie i naprawdę nie żałuję. Firma długo istnieje na rynku, zasady zrozumiałe, atmosfera świetna noi kasa adekwatna do pracy... Jestem zadowolony, bardzo polecam.

Tak20Nie
Hanna

@HubiBubiwpisy pojawiające się na portalu muszą być zgodne z zasadami regulaminu. Podstawą do archiwizacji wpisu jest tylko i wyłącznie naruszenie tych zasad. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. opinie zawierające treści wulgarne, ordynarne czy też naruszające dobra osobiste.

HubiBubi

Jestem ciekaw dlaczego na bieżąco usuwane są opinie i komentarze na temat tego pracodawcy?! Czyżby Global Telemarketing wstydził się opinii na "swój" temat? Uważam,że po to są tego typu portale aby wyrazić swoje zadowolenie lub nie na dany temat a tym, że wszystko co skomentowane zostało negatywnie, często też prawdziwie jest tutaj kasowane. (usunięte przez administratora) ludzi... i to na każdym etapie zaczynając od zwykłego forum.

Tak21Nie

Paweł

To jedyna firma call center w Krakowie do której chodziłem zadowolony. Projekt idealny, klient biznesowy większe możliwości sprzedaży i zarobków. Wypłata sprawiedliwa, zawsze na czas a także obiecane premie również wypłacone. Atmosfera bardzo przyjazna, każdy wiedział po co jest i dlaczego. Gdyby, nie przeprowadzka do innego miasta zostałbym tam na dłużej.

były/niedoszły pracownik

Po pierwsze rozmowa rekrutacyjna całkiem na plus, przedstawione warunki na rozmowie również na plus po drugie trzydniowe szkolenie, które może Cię przygotować do pracy jako telemarketer , jak najbardziej na plus a teraz smutna i prawdziwa RZECZYWISTOŚĆ.. ( oczywiście w moim odczuciu ) warunki okazały się zupełnie inne niż te, które przedstawiane były na rozmowie rekrutacyjnej. praca ciężka, chyba ze LUBISZ sprzedawać ludziom, coś czego tak naprawdę Ty sam byś nie kupił ;P ogólnie każdy lubi coś innego, ja po niespełna dniu wiedziałam, że to nie jest to co chciałabym robić... wiadomo próba nie strzelba, poinformowałam o decyzji i zrezygnowałam... (usunięte przez administratora) Szkoda nerwów i swojego cennego czasu, biorąc pod uwagę warunki i podejście do sprawy. Krótko mówiąc nie polecam. (usunięte przez administratora)

Tak4Nie

Aneta

Tyle komentarzy, że jak poszłam na rozmowę to miałam mieszane uczucia. Rozmowa rekrutacyjna bardzo miła, Pani bardzo profesjonalna z uśmiechem wszystko wytłumaczyła. Usłyszałam, że jak nie będę sprzedawała to zarobię samą podstawę i wiecie co ? Piszecie negatywne komentarze bo Wam się nie chciało dzwonić ! Znam paru takich, którzy mają żale a sami nic od siebie nie dali. Ja dzwonię non stop bo po to przychodzę do pracy i mam wyniki. Zarabiam różnie w zależności od Mojej sprzedaży ale zawsze mam wypłatę powyżej 2000zł. Jeżeli dla Was to jest mało to nie idźcie do tej firmy bo szkoda Waszego czasu. Mnie nikt nie oszukał wiem po co jestem w pracy i jestem zadowolona, atmosfera luźna, fajne szefostwo, koleżanki, koledzy, każdy jest na Ty i nie ma dress codu jak dla Mnie extra.

Hanna

Zauważyłam tutaj dwie sprzeczne ze sobą opinie. Konkretnie ocenę użytkownika @robot oraz ocenę @Kasia. Skąd biorą się takie różnice?

Hanna

@robot piszesz, że zdarza się, że w Global Telemarketing S.C z dnia na dzień zwalnianych jest kilkunastu pracowników. Z jakiego powodu? Czy taka sytuacja była jednorazowa?

Kasia
@Hanna

Nie prawda ! Osoby, które zostały zwolnione nie robiły planów od paru mc . Poza tym nie było żadnych zwolnień grupowych o czym Wy piszecie ! Firma zajmuje się sprzedażą usług i wiadomym jest, że jak nie sprzedajesz to Cię zwalniają. Global daje szansę, są rozmowy, coachingi, warsztaty ....... i naprawdę trzeba się postarać aby Cię zwolnili. Pracuję od 8 miesięcy w tej firmie i jest najlepszym call center w jakim byłam, kierownicy spoko nie trują, ludzie ok. Jestem w trakcie studiów a zarabiam po 3.000 - 4.000 zł to chyba dużo ?

Tak14Nie

NIck

Witam. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tym call center? Pozdrawiam.

Jaro
@NIck

Rozmowa trwa ok 15-20 minut, przyjemna w miłym towarzystwie i eleganckim pokoju. Pytania odnośnie doświadczenia, poprzedniej pracy, studiów, dyspozycyjność. Rekruterka opowiada o pracy w firmie, warunkach, obowiązkach. Ogólnie miło i sympatycznie.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Global Telemarketing S.C - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie