opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Global Telemarketing S.C

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 232 ocen
Opinie(240)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(240)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Profesjonalny zespół
  • .
  • Kompleksowa obsługa
  • .
  • Precyzja
  • .
  • Zaawansowane systemy call center
  • .
  • Call Center
  • .
  • Outsourcing
  • .
  • Dołącz do nas!
  • .
  • Kontakt

Profesjonalny zespół

Kompleksowa obsługa

Precyzja

Zaawansowane systemy call center

Call Center

Outsourcing

Dołącz do nas!

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o Global Telemarketing S.C

Opinie

Opinie o Global Telemarketing S.C Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Global Telemarketing S.C!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    Company logo

    Global Telemarketing S.C

    29.01.2020 10:51

    Pracodawca

    Aktualność
    Witaj :)

    Jesteśmy jednym z lepszych Call Center w Krakowie. Za Nami stoi prestiż i siła marki. W pracy stawiamy na Twój rozwój i przyjazną atmosferę. Tworzymy pozytywny klimat i dbamy o Nasze relacje – dzięki temu Nasz team to zgrany zespół, gdzie każdy może liczyć na wzajemne wsparcie.

    Zobacz jak pracujemy, odwiedź Nasz facebook GlobalTelemarketing.

    Pozdrawiamy
    News image
    ReviewUserIcon
    Justyna

    17.01.2020 21:34

    Inne

    Możecie napisać jak wygląda przykładowy dzień w pracy? Na czym polega dokładnie?
    Company logo
    Global Telemarketing S.C

    29.01.2020 10:46

    Pracodawca

    Justyno dziękujemy za zainteresowanie. Zajmujemy się sprzedażą telefoniczną, usług sieci Orange klientom Firmowym. Zobacz jak pracujemy, odwiedź Nasz profil na facebook GlobalTelemarketing.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.11.2019 17:57

    Inne

    Pracuje w Globalu już wiele lat i negatywne opinie chyba piszą osoby, które nie radziły sobie w sprzedaży lub złośliwie. Wiadomo jak to w sprzedaży bywa różnie, ale jeśli pracujesz i się starasz jest naprawdę extra! Prowadzący grupy kierownicy są naprawdę świetni, doradzają i pomagają żebyś zarobił jak najwiecej! Ja zarabiam ok 4 tys ale mnie tyle wystarcza są tacy co o po 6-7 wyciągają Atmosfera jak w domu, ludzie mili, Naprawdę polecam!!! A Ci co negują chyba nigdzie miejsca nie zagrzeją Pozdrawiam życzliwy i oddany pracownik
    ReviewUserIcon
    Alkoholik

    10.12.2019 08:15

    Inne

    Prawda to?
    ReviewUserIcon
    Mash

    02.10.2019 19:54

    Inne

    Bonusy na najbliższe miesiące wyglądają wyśmienicie, aż chce się pracować. Global przeszedł sam siebie z tymi samochodami na konkursy. Dobrze, że zostałam i na pewno zostanę na długo. Pozdr
    ReviewUserIcon
    Pracownica0@2

    27.11.2019 13:02

    Inne

    Właśnie Łazarzu wieśniaku, złóż CV, zainteresuj się marketingiem i poczekaj na swoją szansę. Skoro dużo chlałeś w towarzystwie, to może oznaczać, że masz spoko kontakt z ludźmi.
    Company logo
    Global Telemarketing S.C

    03.12.2019 14:19

    Pracodawca

    Mamy dużo konkursów z bardzo fajnymi nagrodami m.in. samochody służbowe do dyspozycji prywatnej na określony czas. Zapraszamy do obserwowania Naszego profilu Global Telemarketing na Facebook.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    26.11.2019 12:18

    Inne

    O więcej szczegółów poproszę!??!
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    25.11.2019 19:15

    Inne

    Praca jest super, dobre stawki prowizyjne i co najważniejsze mam świetną kierowniczkę Różę!!!!!
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    25.11.2019 11:23

    Inne

    Polecam pracę w tej firmie, super atmosfera
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    25.11.2019 11:03

    Inne

    Jest super
    ReviewUserIcon
    Miki

    25.11.2019 11:02

    Inne

    Polecam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.11.2019 10:59

    Inne

    Bardzo polecam, świetna atmosfera i dobre pieniądze.
    ReviewUserIcon
    K

    25.11.2019 10:58

    Inne

    Serdecznie polecam, miła atmosfera, wypłaty ok, praca ok
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.11.2019 10:54

    Inne

    :)
    ReviewUserIcon
    egzotyczny

    25.11.2019 10:54

    Inne

    jest git miła atmosfera polecam!!!
    ReviewUserIcon
    Eustachy

    25.11.2019 10:53

    Inne

    Praca w młodym zespole, świetna atmosfera.
    ReviewUserIcon
    NPP

    25.11.2019 10:52

    Inne

    Świetna atmosfera i super Pani kierownik :*
    ReviewUserIcon
    Tadek

    25.11.2019 10:51

    Inne

    Polecam :)
    ReviewUserIcon
    Ankaa

    20.11.2019 20:04

    Inne

    Gorąco polecam :) można spoko zarobić i fajna jest atmosfera. Ludzie w mojej grupie są na luzaku. Mamy teraz znowu do zgarnięcia nagrody i jak co miesiąc się obłowię ;) przyprowadziłam do Globala już 4 osoby i nikt nie żałuje.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    13.11.2019 09:29

    Inne

    Czy w firmie Global Telemarketing S.C są regularne szkolenia pracownicze?
    ReviewUserIcon
    Pracująca

    19.11.2019 09:02

    Inne

    Tak, warsztaty i coachingi. Przyjeżdzają też szkoleniowcy z Samsunga i Huawei. Zawsze wtedy jest jakiś Event, poczęstunek i jest fajnie
    ReviewUserIcon
    HubiBubi

    28.09.2017 16:50

    Inne

    Jestem ciekaw dlaczego na bieżąco usuwane są opinie i komentarze na temat tego pracodawcy?! Czyżby Global Telemarketing wstydził się opinii na "swój" temat? Uważam,że po to są tego typu portale aby wyrazić swoje zadowolenie lub nie na dany temat a tym, że wszystko co skomentowane zostało negatywnie, często też prawdziwie jest tutaj kasowane. (usunięte przez administratora) ludzi... i to na każdym etapie zaczynając od zwykłego forum.
    ReviewUserIcon
    Germanista

    14.11.2019 16:16

    Inne

    Zgoda! Tak robią. Kasują opinie bo się wstydzą.
    ReviewUserIcon
    Zack

    11.09.2019 19:08

    Inne

    Cóż to był za super pomysł z tą imprezą dla wszystkich ! :) chwali się :)
    ReviewUserIcon
    Zakręcony

    01.10.2019 22:54

    Inne

    Relacje w firmie są tak koleżeńskie, ze ciężko sobie wyobrazić lepsze... serio stary, każdy jest dla siebie przyjacielem, pomaga sobie, chodzi na piwko... ekstra, mam prawdę ZAJEBISCIEEE
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Global Telemarketing S.C?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Global Telemarketing S.C

    Pleszowska 29 31-228 Kraków

    NIP:6772364142

    KRS:0000398244

    http://globaltelemarketing.pl/
    Branże: Call Center i obsługa klienta

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Jot

    01.10.2019 22:52

    Inne

    Super firma, szczególnie jedna super kierowniczka (red). :D polecam każdemu, byłem na chwile, było super, takiej atmosfery nigdzie nie ma :D
    ReviewUserIcon
    Bzyk bryk

    18.07.2019 20:30

    Inne

    Jak masz dobre wyniki to kasa jest naprawdę zacna, ja jestem w spoko grupie. Pracuję ponad rok. Wypłata jest zawsze na czas ale najważniejsze jest dla mnie to że można na luzie brać zaliczki, nawet po tygodniu pracy już.
    ReviewUserIcon
    Lola

    31.07.2019 16:09

    Inne

    Ja przyszłam jako osoba nie mająca z cc wcześniej nic wspólnego i daje radę. Także spoko :D
    ReviewUserIcon
    Kamil

    13.08.2019 13:26

    Inne

    Nie miałem doświadczenia, ale spoko jest szkolenie tygodniowe dużo uczą. Na początku miałem trochę stres czy podołam. Po dwóch mc pracy stwierdzam, że WARTO było i dziękuję Pani Sylwii za zaufanie i propozycję pracy. Teraz pracuje na luzie i robię wynik, więc wypłata jest zacna.
    ReviewUserIcon
    Kasia26

    17.07.2019 20:20

    Inne

    Serdecznie nie polecam ! Chyba że ktoś szuka (usunięte przez administratora) ! Firma zarówno włąściciele jaki dretor baz zewnętrznych i kierownicy wymagają od swoich podwładnych maksymalnych wyników a od siebie daja minimum ,praca na bazach zewnętrznych w Firmie Global Telemarketing to najprostsza droga do znalezienia się w psychiatryku. !!!
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    22.06.2019 16:23

    Inne

    Pracuje w GT Tarnów od ponad roku. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną - Dyrektor Baz Zewnętrznych. Jest bardzo sympatyczna a negocjacje z nią to czysta przyjemność. Dała mi możliwość rozwoju na każdej możliwej płaszczyźnie i tak o to prowadzę swój zespół sprzedażowy, a zaczynałam jako konsultant jeszcze w poprzedniej firmie. Negatywne opinie poniższych osób są związane z tym, że nie potrafiły wywiązać się ze swoich obowiązków. Praca to praca, a nie tylko miejsce spotkań towrzyskich. Każdy z nas ma do wyrobienia określony plan (zawsze na miarę swoich możliwości) i musi się z niego wywiązać a fajna kwota do wypłaty przyjdzie sama. Polecam każdemu, kto chce pracować!
    ReviewUserIcon
    Rebel

    28.06.2019 19:19

    Inne

    Pierwsza pozytywna opinia o tej Pani . Życzę dalszych sukcesów i rozwoju upadającej wizji . Nikt już nie chce z Nią współpracować , wszyscy poznali się na jej docenieniu bardzo dobrych pracowników. Twoja opinia to nic innego jak wazeliniarstwo nie oparte na faktach . Serdecznie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona

    29.06.2019 22:50

    Inne

    Popieram kolegę wyżej. Pracowałam tam prawie rok na szczęście się opamietalam w momencie przejęcia firmy przez Panią 'Dyrektor'. W TSC było o wiele lepiej. To co zrobiła ta Pani, stosując nepotyzm (dla nie mądrych tam pracujących oznacza to obstawianie wyższych stanowisk przez osoby znajome ). Brak dialogu i jawności z zespołem. O pieniądzach nie wspomnę bo powinna się zainteresowac skarbowka. Pozdrawiam Rzeszów ❤️
    ReviewUserIcon
    Kaligula

    10.06.2019 19:34

    Inne

    Pracowałem wraz z dziewczyną w oddziale tarnowskim. Nie polecam nikomu! Lepiej wyjechać do większego miasta i szukać czegoś lepszego.(usunięte przez administratora) Piszę bo pracowałem tam nie tydzień , nie dwa , a niestety zasiedziałem się prawie 2 lata. Czas zmarnowany. Jak jest w Krakowie , nie wiem , ale wiem że "rządzi" tam ta sama osoba.
    ReviewUserIcon
    Franek

    31.07.2018 19:51

    Inne

    Czy jest jakiś powód tej ciszy? Tak dobrze się wam pracuje, szkoda tylko że nie piszecie dla chętnych do pracy.
    ReviewUserIcon
    piotr

    08.04.2019 15:07

    Inne

    pracujemy i zarabiamy a nie siedzimy na necie i czytamy komentarze ;)
    ReviewUserIcon
    Nick

    12.12.2018 18:53

    Inne

    Wow jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pracą w tej firmie. Wypłaty po 3-4 tysiące to tam normalka... tylko problem że jest dużo chętnych i ciężko sie tam dostać:( jednak dla takiej pracy zawsze warto poczekać
    ReviewUserIcon
    slimak

    15.11.2018 09:40

    Inne

    ok
    ReviewUserIcon
    nowykrk

    27.08.2018 14:00

    Inne

    Cześć,mam rozmowe rekrutaccyjna na pleszowskiej 29.Czy ktos mi powie jak to wyglada,czy jest ubezpieczenie,czy mozna pracowac 160h+ miesiecznie(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomek

    08.11.2018 11:15

    Inne

    Rozmowa bez stresu, spoko dziewczyna rozluźnia atmosferę. Jest ubezpieczenie, pracujesz ile chcesz na etat/pół etatu. Godziwe wynagrodzenie podstawa + prowizje, które są wysokie, jak na call center.
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    22.03.2018 10:09

    Inne

    Podpowiecie czy warto starać się o pracę w firmie? Jaka macie atmosferę?
    ReviewUserIcon
    Leon

    28.03.2018 21:22

    Inne

    Zdecydowanie nie warto
    ReviewUserIcon
    aron

    08.11.2018 08:04

    Inne

    Warto dla zarobków. Po szkole średniej zarabiam po 5,6 tys haha
    ReviewUserIcon
    xyz

    08.11.2018 07:42

    Inne

    wow jestem zaskoczony Moją wypłatą. Najlepiej płatne call center w Krakowie. Bazy spoko, młodzi ludzie, luźna atmosfera. Polecam !
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    07.11.2018 23:28

    Inne

    Super atmosfera i bardzo dobre zarobki. Polecam
    ReviewUserIcon
    xayah

    27.08.2018 14:20

    Inne

    Dlaczego kasowane sa komentarze?Chcialem spytac sie o rozmowe.
    ReviewUserIcon
    Calz

    17.07.2018 13:14

    Inne

    Rozmowa jak rozmowa, standardowa (usunięte przez administratora). Niektóre rzeczy się zgadzają, inne nie koniecznie. Atmosfera mocno zależy od grupy do której się trafi. Ogólnie praca jak to callcenter - szału nie ma. Zarobki zależą od godzin oraz sprzedanych umów(usunięte przez administratora). Ogólnie jeśli ktoś nie ma lepszej alternatywy to warto, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Boom

    15.01.2018 23:50

    Inne

    Praca jak w telemarketingu, (usunięte przez administratora) podstawa wyplacana za ilość godzin i prowizje wedlug efektów, (usunięte przez administratora) Dobra atmosfera chodź zalezy w ktorej grupie. Szkolenia na ktorych można się czegoś nauczyć, czasem nawet sporo. (usunięte przez administratora)Poza tym zawsze kasa na czas gotówką.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    11.10.2017 22:12

    Inne

    Jestem w miarę nowym pracownikiem, przypadkiem się znalazłem w tej firmie i naprawdę nie żałuję. Firma długo istnieje na rynku, zasady zrozumiałe, atmosfera świetna noi kasa adekwatna do pracy... Jestem zadowolony, bardzo polecam.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.09.2017 15:22

    Inne

    To jedyna firma call center w Krakowie do której chodziłem zadowolony. Projekt idealny, klient biznesowy większe możliwości sprzedaży i zarobków. Wypłata sprawiedliwa, zawsze na czas a także obiecane premie również wypłacone. Atmosfera bardzo przyjazna, każdy wiedział po co jest i dlaczego. Gdyby, nie przeprowadzka do innego miasta zostałbym tam na dłużej.
    ReviewUserIcon
    były/niedoszły pracownik

    07.09.2017 15:51

    Inne

    Po pierwsze rozmowa rekrutacyjna całkiem na plus, przedstawione warunki na rozmowie również na plus po drugie trzydniowe szkolenie, które może Cię przygotować do pracy jako telemarketer , jak najbardziej na plus a teraz smutna i prawdziwa RZECZYWISTOŚĆ.. ( oczywiście w moim odczuciu ) warunki okazały się zupełnie inne niż te, które przedstawiane były na rozmowie rekrutacyjnej. praca ciężka, chyba ze LUBISZ sprzedawać ludziom, coś czego tak naprawdę Ty sam byś nie kupił ;P ogólnie każdy lubi coś innego, ja po niespełna dniu wiedziałam, że to nie jest to co chciałabym robić... wiadomo próba nie strzelba, poinformowałam o decyzji i zrezygnowałam... (usunięte przez administratora) Szkoda nerwów i swojego cennego czasu, biorąc pod uwagę warunki i podejście do sprawy. Krótko mówiąc nie polecam. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aneta

    24.07.2017 14:30

    Inne

    Tyle komentarzy, że jak poszłam na rozmowę to miałam mieszane uczucia. Rozmowa rekrutacyjna bardzo miła, Pani bardzo profesjonalna z uśmiechem wszystko wytłumaczyła. Usłyszałam, że jak nie będę sprzedawała to zarobię samą podstawę i wiecie co ? Piszecie negatywne komentarze bo Wam się nie chciało dzwonić ! Znam paru takich, którzy mają żale a sami nic od siebie nie dali. Ja dzwonię non stop bo po to przychodzę do pracy i mam wyniki. Zarabiam różnie w zależności od Mojej sprzedaży ale zawsze mam wypłatę powyżej 2000zł. Jeżeli dla Was to jest mało to nie idźcie do tej firmy bo szkoda Waszego czasu. Mnie nikt nie oszukał wiem po co jestem w pracy i jestem zadowolona, atmosfera luźna, fajne szefostwo, koleżanki, koledzy, każdy jest na Ty i nie ma dress codu jak dla Mnie extra.
    ReviewUserIcon
    Hanna

    29.05.2017 11:31

    Inne

    @robot piszesz, że zdarza się, że w Global Telemarketing S.C z dnia na dzień zwalnianych jest kilkunastu pracowników. Z jakiego powodu? Czy taka sytuacja była jednorazowa?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    31.05.2017 12:42

    Inne

    Nie prawda ! Osoby, które zostały zwolnione nie robiły planów od paru mc . Poza tym nie było żadnych zwolnień grupowych o czym Wy piszecie ! Firma zajmuje się sprzedażą usług i wiadomym jest, że jak nie sprzedajesz to Cię zwalniają. Global daje szansę, są rozmowy, coachingi, warsztaty ....... i naprawdę trzeba się postarać aby Cię zwolnili. Pracuję od 8 miesięcy w tej firmie i jest najlepszym call center w jakim byłam, kierownicy spoko nie trują, ludzie ok. Jestem w trakcie studiów a zarabiam po 3.000 - 4.000 zł to chyba dużo ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Global Telemarketing S.C

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.