opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Global Telemarketing S.C

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 232 ocen
Opinie(240)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(240)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Profesjonalny zespół
  • .
  • Kompleksowa obsługa
  • .
  • Precyzja
  • .
  • Zaawansowane systemy call center
  • .
  • Call Center
  • .
  • Outsourcing
  • .
  • Dołącz do nas!
  • .
  • Kontakt

Profesjonalny zespół

Kompleksowa obsługa

Precyzja

Zaawansowane systemy call center

Call Center

Outsourcing

Dołącz do nas!

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o Global Telemarketing S.C

Opinie

Opinie o Global Telemarketing S.C Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Global Telemarketing S.C!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kinga

    20.11.2015 14:00

    Inne

    Czuję się rozżalona i jednocześnie bardzo wkurzona. Nie szło mi w grupie i koledze obok. Miałam ustalony plan 8 umów na ten miesiąc. Zrobiłam 2. W tym tygodniu miałam rozmowę z moją kierowniczką. Jasno postawiła sprawę "Robicie jedną umowę do końca tygodnia"-do 17ej w piątek(czyli dziś) albo się pożegnamy. Przyjęliśmy to z kolegą. Jak najbardziej zgodziliśmy się na taki układ, bo wiedzieliśmy, że słabo nam idzie, nie jesteśmy opłacalni, ale nie zrezygnowaliśmy od razu tylko postanowiliśmy spróbować. Przyszliśmy do pracy jak zwykle na 9tą. O godz.10:45 zostaliśmy wezwani na rozmowę wraz z trzecią osobą(trzecia osoba, to mój chłopak, który w poprzednim miesiącu był prawie najlepszy ze swojej grupy. W tym miesiącu mu nie szło). Na spotkaniu była nasza pani kierownik oraz pani dyrektor. Powiedziano nam, że w tym momencie się z nami żegnają, mamy zabrać swoje rzeczy i opuścić firmę. Byliśmy zszokowani, bo kierownik jasno nam określił, że mamy czas się wykazać do 17ej. Mój chłopak w ogóle był zdziwiony, bo miał rozmowę również wcześniej z racji niskiej sprzedaży, ale nie zostało mu powiedziane, że jeśli nie wyrobi planu do piątku, to wyleci. NIE JESTEM ZŁA za to, że wyrzucili mnie za brak wyników tylko za to jak zostaliśmy potraktowani. Liczyłam się z tym, że w piątek mogę się pożegnać z firmą, ale liczyłam na to, że uda mi się podpisać umowę do 17ej, bo po 9ej umówiłam się z klientką na godz.16:00 w sprawie internetu. Była żywo zainteresowana, więc nabrałam powera. I w tym momencie dostałam informację, że wylatuję. Kiedy zbieraliśmy rzeczy ze stanowisk reszta naszego team'u została natychmiast zabrana na "spotkanie". Nie mogliśmy się z nimi nawet pożegnać. Jest mi bardzo przykro również z powodu, że usłyszałam, że jestem roszczeniowa i negatywnie nastawiona do wszystkiego. Wszyscy usłyszeliśmy, że psujemy atmosferę w zespole. Dla mnie jest to nie do przyjęcia, ponieważ BARDZO lubiłam tę pracę(mówię to z ręką na sercu), miałam dobre stosunki z resztą załogi, pomagaliśmy sobie i się wspieraliśmy wzajemnie. Nie napisałabym złego słowa o tej firmie, gdyby było tak jak ustalaliśmy wcześniej. Mam świadomość tego, że byłam słaba, zawaliłam-ok. Nie zrobiłabym umowy dziś-pożegnałabym się ze wszystkimi na koniec pracy, życzyła powodzenia i poszła w swoją stronę. Natomiast zostaliśmy potraktowani jak gówno za przeproszeniem. Zmieszano nas z błotem i zrobiono z nas jakiś potworów, którzy liczą na łatwą kasę i demotywują innych. Oczywiście koniec pracy zwieńczyłam płaczem. Bo tak nie traktuje się drugiego człowieka. Mam mnóstwo miłych wspomnień, bo atmosfera jest genialna. Ludzie są mili, uprzejmi, pomagają-nawet jeśli nie są z Twojej drużyny. Natomiast kierownictwo i pani dyrektor powinni się zastanowić nad tym jak postępują z ludźmi. Mówienie raz jednego, a robienie drugiego jest karygodne. Jestem także zła najbardziej ze wszystkiego na to, że nie pozwolono nam się nawet pożegnać z ludźmi, których zdążyliśmy polubić. Aha. Na sam koniec powiedziano nam, że to żaden problem, że odchodzimy, bo teraz mają dużo rozmów rekrutacyjnych (co pół godziny) tak więc zostaniemy zastąpieni. Jeśli ktoś będzie robił sporo umów-nie ma problemy. Będziecie zapewne szanowani. Jeśli Wam się noga powinie-zostaniecie wyrzuceni i do tego potraktowani tak jak my zostaliśmy potraktowani. Zależy też do jakiej grupy traficie, bo z tego co słyszałam niektórzy kierownicy są odpowiedzialnymi ludźmi z genialnym podejściem do pracowników. Mam nadzieję, że szybko zapomnę o tym co dziś usłyszałam i zostaną tylko te miłe wspomnienia! ;)
    ReviewUserIcon
    007 agent

    19.11.2015 15:00

    Inne

    a jak z zarobkami kierowników grup? ktos może zdradzić jak płacą i jakie prowizję?
    ReviewUserIcon
    ziomko0

    16.11.2015 13:17

    Inne

    Za dobry wynik masz wyższe stawki godzinowe + premie + budżet konkursowy + extra dopalenia + nagrody i bony sodexo. Ogólnie można się nieźle obłowić ;) im wyższe robisz kontrakty tym większą premię dodatkowo dostajesz. Ja nie mogę finansowo narzekać - jest ok a jakieś 4 - 5 os z mojej grupy wyciąga regularnie co miesiąc 3,5 do 5 tysięcy na rękę. Jak na 1wszą pracę bez studiów i doświadczenia to pieniądze są naprawdę godziwe
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.11.2015 20:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mniu

    11.11.2015 11:56

    Inne

    o jakim budżecie i wskaźniku mowa??
    ReviewUserIcon
    ahhhh

    05.11.2015 14:19

    Inne

    a ta 2 nowych kierowników? przecież awansowali właśnie z konkursu na kierownika startując z pozycji konsultanta. Z tego co wiem, był 1 konkurs pod 2 nowe zespoły i 2 osoby awansowały z konsultanta na kierownika.. Chyba każdy miał szansę spróbować ? Warunkiem były dobre wyniki Teraz w grudniu będzie kolejny konkurs ( wiszą ogłoszenia) dla konsultantów.. Chyba Ci się firmy pomyliły... ;) ps ja nie czuję się jak zwykły murzyn do zapierdalania i z tego co wiem to nikt tak w moim teamie się nie czuje.. Coś mi tu śmierdzi " urażoną dumą" kogoś kto chciał zostać kierownikiem a się nie odważył ;) :P
    ReviewUserIcon
    magi

    05.11.2015 12:21

    Inne

    Gorąco polecam - w zeszłym miesiącu dostałam najlepszą wypłatę w życiu ! !!! :) :) :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.11.2015 08:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pietrek

    05.11.2015 12:17

    Inne

    ja jestem bardzo zadowolony i z mózgiem to chyba Ty coś masz.. pracuję rok, mam fajny zespół, zgraną ekipę, dobrego kierownika i co najważniejsze Global chyba płaci najwięcej ze wszystkich call center
    ReviewUserIcon
    Natalia K.

    09.10.2015 08:42

    Inne

    pierwsze słyszę o jakimkolwiek próbnym tygodniu, a pracuję od 2 miesiecy i jestem b. zadowolona
    ReviewUserIcon
    ..

    08.10.2015 19:53

    Inne

    o to już nie trzeba sprzedać w ciągu próbnego tygodnia usług orange?
    ReviewUserIcon
    hiha

    06.10.2015 18:41

    Inne

    Byłem przez miesiąc i polecam. Atmosfera na loozie, przełożeni na loozie wszystko na loozie i jeszcze kasa się zgadza, polecam :) Jedyna wada, że często aby sprzedaż była to wkręt musi być, no ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to praca dla niego idealna.
    ReviewUserIcon
    zadowolonyy

    07.08.2015 14:52

    Inne

    Spróbuj wysłać CV na [email protected] - nie wiem czy jeszcze przyjmują bo widzę, że firma zaczyna pękać w szwach - ale jeśli są jeszcze miejsca to na pewno oddzwonią ;) nie trzeba mieć doświadczenia - wszystkiego nauczą :)
    ReviewUserIcon
    remmek

    07.08.2015 14:46

    Inne

    DUŻY PLUS za dzisiejsze lody i zimne napoje :)
    ReviewUserIcon
    zuzi

    29.07.2015 13:35

    Inne

    Przeszłam z konkurencji i jestem mile zaskoczona. Na pierwszy rzut oka jak weszłam - widać uśmiechy na twarzach i spoko atmosferę - szok! Wiadomo, sprzedawać trzeba ale nikt się wreszcie na mnie nie wydziera. Kasa uważam bardzo dobra. Za wynik rośnie stawka godzinowa, za cel jest premia, za voicy dodatkowa kasa i jeszcze dopalenia dzienne i tygodniowe - siano dostaję od razu. Szczególnie ta ostatnia opcja jest fajna gdzie kasę masz od razu za jakieś tam konkursy dzienne albo tygodniowe, jak ktoś jest nowy albo zaczyna w połowie miesiąca albo był część miesiąca na wakacjach to i tak może sobie dodatkowo dorobić
    ReviewUserIcon
    Dalej PracującA

    02.07.2015 15:07

    Inne

    Pracuje w GT od stycznia . Jestem mega zadowolona , Wiadomo , ze na poczatku nie ma kokosow , ale teraz mam w miare stale wynagrodzenie w wysokosci okolo 3 tys netto. Mila atmosfera (usunięte przez administratora) ci ludzie !
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.05.2015 16:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    obecny

    12.05.2015 09:47

    Inne

    od maja wysokość wynagrodzenia zmieniła się i poszła do góry :) można zarobić nawet do 13zł na rękę :):) polecam!!!
    ReviewUserIcon
    M

    29.04.2015 15:07

    Inne

    Bardzo Ci dziękuję za opinię. Bardzo mi to pomogło.
    ReviewUserIcon
    M

    29.04.2015 12:57

    Inne

    Też tak uważam. Początki są zawsze trudne, dlatego pytam.Jak ogólnie wygląda praca w tej Firmie czy jest duży nacisk na realizacje planów sprzedażowych. I jak wygląda realne kwestia wynagrodzenia oraz statystycznie ile umów jest się w stanie podpisać z klientem. Zastanawiam się nad pracą w tej firmie. W jakim wieku zatrudniają tam osoby? Czy głównie studentów?
    ReviewUserIcon
    Olka

    29.04.2015 14:48

    Inne

    Atmosfera pracy jest koleżeńska nikt nie stoi nad głową i nie ma wielkiego ciśnienia ale trzeba sprzedawać bo na tym polega praca- za samo siedzenie przez kilka miesięcy nikt nie będzie trzymać takiego pracownika, bo tu nie o to chodzi. Plany są do realizacji jak nabradziej- bo nikt ich z kosmosu nie wymyśla, jak jest się dobrym sprzedawcą to można wyjść z zadowalającym wynagrodzeniem (ja podpisuję średnio 16 umów w miesiacu i mam ponad 2k na ręke i dla mnie to b.dobre wynagrodzenie, jak za taką pracę) Średni wiek od 19 do nawet 55+ więc nie ma żadnych ograniczeń. Ja nie mam ststusu studenta i pracuje a z tego co wiem to nie jest jakis wymóg.
    ReviewUserIcon
    M

    28.04.2015 17:36

    Inne

    A co jeżeli komuś nie uda się sprzedać ani jednej umowy w miesiącu? Nie dostane wcale wynagrodzenia?
    ReviewUserIcon
    do M.

    29.04.2015 08:27

    Inne

    Jeśli nie podpiszesz żadnej umowy w ciągu miesiąca to masz najniższą stawkę z podstawy czyli przy 160h wychodzi (usunięte przez administratora) na rękę, ale praca polega jednak na sprzedaży:P i żeby nic nie podpisać w ciągu miesiąca.... to raczej rzadko się zdarza
    ReviewUserIcon
    potencjalny praconwik

    08.02.2015 22:02

    Inne

    Czy to prawda że zatrudniają na umowę zlecenie (usunięte przez administratora) i wcale z tego tytułu że oszczędza się na kosztach pracy ,pracownik więcej nie dostaje?
    ReviewUserIcon
    Olka

    10.02.2015 15:59

    Inne

    Pracuje w firmie prawie rok i nigdy nie zdazylo się żeby nie dostać pełnego wynagrodzenia. A wierz mi ze można bardzo dobrze zarobić i firma wszystko wypłaca jak należy.
    ReviewUserIcon
    doradca w globalu

    27.01.2015 22:40

    Inne

    Katarzynka88 chyba ci się firmy (usunięte przez administratora) , wypłata jest zawsze na czAs, a kierownicy nigdy nie stresuja swoich konsultantów, jest pełną swoboda, zero nacisku na wynik, zastanow się dwa razy zanim napiszesz takie bzdury.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Global Telemarketing S.C?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Global Telemarketing S.C

    Pleszowska 29 31-228 Kraków

    NIP:6772364142

    KRS:0000398244

    http://globaltelemarketing.pl/
    Branże: Call Center i obsługa klienta

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    katarzynka88

    17.12.2014 21:28

    Inne

    Nie ma co kryć mało to się zarobi (dla nie ambitnych) a naiwny śmiało się znajdzie :) wypłata też nie wiadomo czy zawsze jest, a stresu od kierownictwa co nie miara...
    ReviewUserIcon
    koteł

    08.12.2014 19:11

    Inne

    nie wiem skąd tak niskie zarobki, będąc codziennie w pracy ni jak nigdy nie zarobiłam tych (usunięte przez administratora) tylko minimum (usunięte przez administratora) na rękę a zawsze też jakaś prowizja wpadnie, no chyba że ktoś byl kilka dni w pracy to rozumiem. Polecam śmiało wszystkim poszukującym pracy, ja pracuje juz pół roku i nie narzekam:)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    20.11.2014 21:15

    Inne

    Nie polecam, pracowałem tam 2 miesiące. Wiec jak ktoś chce pracować (usunięte przez administratora) na miesiąc zapraszam :)
    ReviewUserIcon
    pracujący

    30.09.2014 21:21

    Inne

    Polecam, pracuje ponad rok, zarabiam średnio 2200 netto na rękę, miła i przyjazna atmosfera :)
    ReviewUserIcon
    Misiek

    10.09.2014 21:33

    Inne

    Dużo się pozmieniało z tego co się orientuję ale na plus można zarobić 1200 zł jeśli się do tej pracy nie nadaje no cóż nie we wszystkim się każdy sprawdzi ale dla tych co choć trochę wiedzą co i jak to zarobki bardzo fajne spokojnie kolo 2000zł
    ReviewUserIcon
    kajciu

    06.09.2014 12:35

    Inne

    polecam każdemu! super atmosfera, koordynatorzy bardzo w porządku, mega spoko i uczciwe zarobki, pracuje w tej firmie od pół roku i póki co nie zamierzam jej zmieniać
    ReviewUserIcon
    ktosia

    13.08.2014 02:02

    Inne

    W tej firmie pracowałam od czerwca 2012 roku do końca września 2012r i wspominam tę pracę bardzo dobrze. Zalety: * stałe godziny pracy (system jednozmianowy) * wolne weekendy * praca w miłym, młodym zespole * wyjazdy integracyjno - nagrodowe * wypłata w terminie * wysokie zarobki Wady: * niektórzy pracownicy, szczególnie ci co pracują tam już kilka lat... * presja czasu i sprzedaży Nie potrafię wymyślić więcej zalet i wad, ale należy pamiętać, że jest to call center co zawsze wiąże się z presją sprzedaży i dobrą komunikatywnością jeśli chce się coś sprzedać i zarobić :)
    ReviewUserIcon
    szukający

    13.06.2014 10:59

    Inne

    Hmm ja akurat Pracowałem w tej firmie pod Kierownikiem u którego praca przebiegała zupełnie bez stresu i pracowało mi się dobrze ale słyszałem dużo narzekań na jednego z kordynatorów i pewnie dlatego już go w firmie nie ma
    ReviewUserIcon
    1,2

    10.06.2014 12:30

    Inne

    jeżeli masz dobrą gadkę i potrafisz zbajerować klienta to hmm w granicach 1,8 - 2,5 tys. Są mistrzowie który zarabiają ponad 3 tys, jest ich parę (chyba 3 osoby) oraz duże grono osób które zarabia w granicach (usunięte przez administratora) . a sprzedawać teraz już tak dobrze się nie da, ludzie nie są głupi, wiedzą co kupują a ofert sieć Orange też znowu jakiś rewelacyjnych propozycji nie ma ( oferte internetu mobilnego taką samą sprzedaję sie juz prawie trzeci rok :) )
    ReviewUserIcon
    gosia

    31.05.2014 15:54

    Inne

    Global Telemarketing ma kilka ogłoszen o prace, poszukują Konsultanta klienta biznesowego, zastanawiam sie nad aplikacją, poradzicie coś?
    ReviewUserIcon
    Ja

    16.04.2014 16:02

    Inne

    Albo szybko się rozwijają i przyjmują ludzi, żeby stać się większą firmą.
    ReviewUserIcon
    foto w link

    29.09.2013 00:40

    Inne

    jak wyglada praca w global : (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.09.2013 12:17

    Inne

    przez rok czasu ty decydowałeś co nagrywasz bo dzowniłeś z komorki teraz to sie zmienia
    ReviewUserIcon
    dr Miodek

    06.09.2013 11:49

    Inne

    Gratuluję przedmówcy. Jedno z najdłuższych zdań jakie w życiu widziałem. PS Pisząc, że masz wiele zadań oprócz dzwonienia, miałeś na myśli aktywowanie przesyłek? Może powinieneś upomnieć się o jakąś premię, skoro oprócz dzwonienia, dbasz również o to żeby zarobić pieniądze...
    ReviewUserIcon
    ??

    05.09.2013 21:41

    Inne

    Nie dość że taka umowa to od konsultanta wymaga się nie tylko sprzedaży ale także wiele innych spraw związanych min z aktywacją swoich przesyłek nie wspominając o tym co się dzieje jak konsultant się pomyli z formatką wtedy zaczyna się wielkie oburzenie ze strony back office na konsultanta a jak back office coś zawali a niestety są takie przypadki gdzie z winny innych osób odpowiedzialnych za wypisanie umowy konsultant traci aktywację i swoja prowizje to back office ma to gdzieś tylko jak zwykle obrywa się konsultantowi za to że nie wyrobił planu oraz zaczynają się pytania dlaczego choć sprzedał to umowa nie doszła do klienta, a czasem jak jest jakaś sprawa dla osób wypisujących umowy to jak się trafi na ich gorszy dzień to cię okrzyczą i będą oburzeni że zawracasz im głowę,to tak w skrócie za dużo obowiązków na konsultancie no ale to nie powinno dziwić skoro konsultant jest na samym dole jako jednostka i każdy nad nim stoi.
    ReviewUserIcon
    dlugoletni pracownik

    03.09.2013 21:28

    Inne

    a moim zdaniem każdy komu sie praca nie podoba moze sie zwolnic nikt was na siłe nie trzyma mowicie o spoznieniach o karach i o "zlych" rzeczach ale niech ktos z was idzie no pracy do wielkich firm w ktorych robi np na produkcji przyjdziesz spozniony i masz slone kary liczac sie nawet ze zwolnieniem, jest wam zle bo ktos wymaga tylko tego zeby kazdy robil co do niego nalezy paranoja.....
    ReviewUserIcon
    ?

    03.09.2013 11:04

    Inne

    Wiecznie biedny niezadowolony i pokrzywdzony. mistrz kreciej roboty w każdej firmie. weź się człowieku za robotę a nie zajmuj się psuciem tego co dobrze działa. i nie dziw się że skończysz na bezrobociu albo kopiąc rowy.
    ReviewUserIcon
    adam

    12.07.2013 23:31

    Inne

    No ale dlaczego aż 2 złote mają zabierać pracownikom? Ja rozumiem że firma może mieć jakieś problemy ale może ciąć też inne koszta niż pensja pracowników
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.07.2013 09:15

    Inne

    Jaka pensja?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.06.2013 19:47

    Inne

    No to jest akurat oczywiste. Jeśli będę potrzebować dzień wolny na jakąś wizytę u lekarza na przykład to dostanę bez problemu?

    Zostaw merytoryczną opinię o Global Telemarketing S.C

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.