Global Telemarketing S.C

Opinie o Global Telemarketing S.C

Ankaa

Gorąco polecam :) można spoko zarobić i fajna jest atmosfera. Ludzie w mojej grupie są na luzaku. Mamy teraz znowu do zgarnięcia nagrody i jak co miesiąc się obłowię ;) przyprowadziłam do Globala już 4 osoby i nikt nie żałuje.

Czy w firmie Global Telemarketing S.C są regularne szkolenia pracownicze?

Pracująca

Tak, warsztaty i coachingi. Przyjeżdzają też szkoleniowcy z Samsunga i Huawei. Zawsze wtedy jest jakiś Event, poczęstunek i jest fajnie

HubiBubi

Jestem ciekaw dlaczego na bieżąco usuwane są opinie i komentarze na temat tego pracodawcy?! Czyżby Global Telemarketing wstydził się opinii na "swój" temat? Uważam,że po to są tego typu portale aby wyrazić swoje zadowolenie lub nie na dany temat a tym, że wszystko co skomentowane zostało negatywnie, często też prawdziwie jest tutaj kasowane. (usunięte przez administratora) ludzi... i to na każdym etapie zaczynając od zwykłego forum.

Germanista
@HubiBubi

Zgoda! Tak robią. Kasują opinie bo się wstydzą.

Zack

Cóż to był za super pomysł z tą imprezą dla wszystkich ! :) chwali się :)

Wojciech
@Zack

Masz na myśli imprezę integracyjną. Ciekawi mnie, czy jako benefit firma często organizuje takie spotkania i czy powodują one, że relacje miedzy pracownikami są bardziej koleżeńskie?

Zakręcony
@Wojciech

Relacje w firmie są tak koleżeńskie, ze ciężko sobie wyobrazić lepsze... serio stary, każdy jest dla siebie przyjacielem, pomaga sobie, chodzi na piwko... ekstra, mam prawdę ZAJEBISCIEEE

Telemarketer

Rekruterka powie wszystko,żeby zwabić was do tego (usunięte przez administratora)

Jakieś banalne

Jot

Super firma, szczególnie jedna super kierowniczka (red). :D polecam każdemu, byłem na chwile, było super, takiej atmosfery nigdzie nie ma :D

Bzyk bryk

Jak masz dobre wyniki to kasa jest naprawdę zacna, ja jestem w spoko grupie. Pracuję ponad rok. Wypłata jest zawsze na czas ale najważniejsze jest dla mnie to że można na luzie brać zaliczki, nawet po tygodniu pracy już.

Czesław
@Bzyk bryk

Przyszedłeś do pracy w firmie Global Telemarketing S.C jako osoba doświadczona, czy może była to Twoja pierwsza tego typu praca? Zapytałem o tę kwestię, ponieważ ciekawi mnie, czy pracodawca daje szanse zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego. Wiesz może, jak ta kwestia wygląda?

Lola
@Czesław

Ja przyszłam jako osoba nie mająca z cc wcześniej nic wspólnego i daje radę. Także spoko :D

Kamil
@Czesław

Nie miałem doświadczenia, ale spoko jest szkolenie tygodniowe dużo uczą. Na początku miałem trochę stres czy podołam. Po dwóch mc pracy stwierdzam, że WARTO było i dziękuję Pani Sylwii za zaufanie i propozycję pracy. Teraz pracuje na luzie i robię wynik, więc wypłata jest zacna.

Małgorzata
@Lola

@Lola Super, że się wypowiadasz. Pomagasz w ten sposób osobom, które chcą się dowiedzieć czegoś na temat pracy w firmie Global Telemarketing S.C.Jeśli możesz napisz jeszcze czy firma gwarantuje opiekę medyczną?

Kasia26

Serdecznie nie polecam ! Chyba że ktoś szuka (usunięte przez administratora) ! Firma zarówno włąściciele jaki dretor baz zewnętrznych i kierownicy wymagają od swoich podwładnych maksymalnych wyników a od siebie daja minimum ,praca na bazach zewnętrznych w Firmie Global Telemarketing to najprostsza droga do znalezienia się w psychiatryku. !!!

Sylwia

Pracuje w GT Tarnów od ponad roku. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną - Dyrektor Baz Zewnętrznych. Jest bardzo sympatyczna a negocjacje z nią to czysta przyjemność. Dała mi możliwość rozwoju na każdej możliwej płaszczyźnie i tak o to prowadzę swój zespół sprzedażowy, a zaczynałam jako konsultant jeszcze w poprzedniej firmie. Negatywne opinie poniższych osób są związane z tym, że nie potrafiły wywiązać się ze swoich obowiązków. Praca to praca, a nie tylko miejsce spotkań towrzyskich. Każdy z nas ma do wyrobienia określony plan (zawsze na miarę swoich możliwości) i musi się z niego wywiązać a fajna kwota do wypłaty przyjdzie sama. Polecam każdemu, kto chce pracować!

Rebel
@Sylwia

Pierwsza pozytywna opinia o tej Pani . Życzę dalszych sukcesów i rozwoju upadającej wizji . Nikt już nie chce z Nią współpracować , wszyscy poznali się na jej docenieniu bardzo dobrych pracowników. Twoja opinia to nic innego jak wazeliniarstwo nie oparte na faktach . Serdecznie pozdrawiam.

Zniesmaczona
@Sylwia

Popieram kolegę wyżej. Pracowałam tam prawie rok na szczęście się opamietalam w momencie przejęcia firmy przez Panią 'Dyrektor'. W TSC było o wiele lepiej. To co zrobiła ta Pani, stosując nepotyzm (dla nie mądrych tam pracujących oznacza to obstawianie wyższych stanowisk przez osoby znajome ). Brak dialogu i jawności z zespołem. O pieniądzach nie wspomnę bo powinna się zainteresowac skarbowka. Pozdrawiam Rzeszów ❤️

Kaligula

Pracowałem wraz z dziewczyną w oddziale tarnowskim. Nie polecam nikomu! Lepiej wyjechać do większego miasta i szukać czegoś lepszego.(usunięte przez administratora) Piszę bo pracowałem tam nie tydzień , nie dwa , a niestety zasiedziałem się prawie 2 lata. Czas zmarnowany. Jak jest w Krakowie , nie wiem , ale wiem że "rządzi" tam ta sama osoba.

Franek

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Tak dobrze się wam pracuje, szkoda tylko że nie piszecie dla chętnych do pracy.

piotr
@Franek

pracujemy i zarabiamy a nie siedzimy na necie i czytamy komentarze ;)

Wow jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pracą w tej firmie. Wypłaty po 3-4 tysiące to tam normalka... tylko problem że jest dużo chętnych i ciężko sie tam dostać:( jednak dla takiej pracy zawsze warto poczekać

slimak

ok

nowykrk

Cześć,mam rozmowe rekrutaccyjna na pleszowskiej 29.Czy ktos mi powie jak to wyglada,czy jest ubezpieczenie,czy mozna pracowac 160h+ miesiecznie(usunięte przez administratora)

@nowykrk

Rozmowa bez stresu, spoko dziewczyna rozluźnia atmosferę. Jest ubezpieczenie, pracujesz ile chcesz na etat/pół etatu. Godziwe wynagrodzenie podstawa + prowizje, które są wysokie, jak na call center.

Wiktor

Podpowiecie czy warto starać się o pracę w firmie? Jaka macie atmosferę?

Xxx

Nie warto

Leon

Zdecydowanie nie warto

aron

Warto dla zarobków. Po szkole średniej zarabiam po 5,6 tys haha

xyz

wow jestem zaskoczony Moją wypłatą. Najlepiej płatne call center w Krakowie. Bazy spoko, młodzi ludzie, luźna atmosfera. Polecam !

Ziomek

Super atmosfera i bardzo dobre zarobki. Polecam

xayah

Dlaczego kasowane sa komentarze?Chcialem spytac sie o rozmowe.

Julita

Firma z dobrą opinią pracodawcy, wystarczy dobrze pracować i będzie spoko!!

Calz

Rozmowa jak rozmowa, standardowa (usunięte przez administratora). Niektóre rzeczy się zgadzają, inne nie koniecznie. Atmosfera mocno zależy od grupy do której się trafi. Ogólnie praca jak to callcenter - szału nie ma. Zarobki zależą od godzin oraz sprzedanych umów(usunięte przez administratora). Ogólnie jeśli ktoś nie ma lepszej alternatywy to warto, (usunięte przez administratora)

Hanna

@Leon, @Xxx: przekażcie proszę więcej informacji na temat firmy Global Telemarketing S.C. Każda rzeczowa opinia jest cenna dla kolejnych osób chcących zatrudnić się w tej firmie. Im więcej plusów i minusów wypiszecie, tym łatwiej będzie przyszłym kandydatom podjąć decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Telemarketing S.C - Kraków

• Jak się pracuje w Global Telemarketing S.C?

Zobacz opinie na temat firmy Global Telemarketing S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Telemarketing S.C?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Telemarketing S.C?

Kandydaci do pracy w Global Telemarketing S.C napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Telemarketing S.C