gallup polska

Ruda Śląska

Opinie o gallup polska

anonymous

Nie trzeba wyrażać opinii o tej firmie, rotacja w niej mówi sama za siebie

była konsultantka

Witajcie... moja opinia niestety nie będzie pozytywna. W firmie pracowałam trochę i jestem zdruzgotana podejściem do pracownika. Na rozmowie kwalifikacyjnej Aneta Smyczyńska miło się uśmiecha, zachęca, a później wychodzi szydło z worka... mobbing, poniżanie pracowników, częste zmuszanie by zostać godzinę dłużej - szczególnie ze strony koordynatorki, M.CH, pracownicy będą wiedzieć o kogo chodzi. To jest odpowiedź na to, dlatego Tauron dźwignął stawki do 16zł/h brutto - po prostu ludzie tam nie dają rady. Po pracy w tej firmie wracałam do domu zdruzgotana, wymęczona i skonsternowana... nie miałam siły na NIC, chodziłam spać i rano wszystko się powtarzało. Naprawdę, zanim zatrudnicie się w tej firmie - zastanówcie się...

konsultantka
@była konsultantka 15.11.2017 23:57
Czasem mam wrażenie, że M.CH. sama odpisuje na to, co jest tutaj zamieszczane... Naprawdę, wyrażenie własnego zdania bez obraża...

Cześć Moja opinia na temat tej pracy i ludzi jest podzielona.Czytając wasze komentarze zastanawiam się nad jedną rzeczą czy ktoś z Was kiedykolwiek wystawił pozytywną opinię? Czy to na allegro czy na innym portalu? Sądzę, że nie! piszemy negatywną opinię wtedy gdy coś jest nie po naszej myśli.. komuś premię zabrano bo nie wyrobił parametrów? Jeśli do pracy przychodzisz pić kawę i nie dajesz rady to dobrze że zmieniłaś pracę. Ja daję radę, mam parametry o których mnie informowano na szkoleniach i mimo to, że też pije kawusie???? hehe to daje radę. I mogę powiedzieć że po części zawdzięczam to koordynatorce M.CH To że czasem nas przyciśnie.. Czy kontroluje nasze wyniki hmm jest nie fajne.. Ale co się dziwić jak na przerwie słyszę "po co mam się męczyć , jak wystarczy mi 16 zł" to sądzę że po prostu pracować Ci się nie chce albo siedzisz na garnuszku mamy i czekasz aż pieniądze same Ci spadną z nieba???? Co do Anety to zachęca do pracy i się uśmiecha, mówi jak jest bosko i często tak jest.. Chodź nie wszystko jest tak kolorowe jak opisywała.. Ale najlepsze jest to że to tylko nasze opinie a prawda leży po środku????

myslacypl
@konsultantka 16.11.2017 22:33

Trudno oczekiwać, że Aneta która jest rozliczana za liczbę zatrudnionych osób będzie mówiła na "dzień dobry" negatywne rzeczy o firmie ze smutną miną.

Hi

Czy to prawda że projektu T nie ma już na dworcowej?

Lupka

Gallup polska to spoko firma ale niektórzy chyba nie wiedza co piszą.

b.team leader

To przedsiębiorstwo to wyłącznie obskurancki kurwidołek dla nierozgarniętych kafałzioków i mieszkańców Zagłębia. Jeśli macie honor i odrobinę intelektu, to zalecam omijać podwójnie szerokim łukiem.

Ula

Może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy konsultanta telefonicznej obsługi? Jakie warunki może firma wymagać na początku? Jak się tu pracuje?

MNibk

Drodzy To, co zostalo wyżej przeze mnie sporządzone oczywiscie w duzym stodniu mija sie z prawda; absolutnie nie bylo w zamierzeniu kogokolwiek urazenie. Oczywiscie uprzejmie przepraszam za opublikowanie niepotwierdzonych informacji, kajam sie uniżenie. Stres i ilosc duzego alkoholu absolutnie nie jest dobrym doradca, umieszczone zapiski nie byly popełnione w pelni świadomie. Przepraszam. Oczywiscie firma indywidualnie podchodzi do kazdego przypadku człowieka i z pewnoscia znajda sie zadowoleni.

johny

Ktoś pisał o układaniu grafiku. Na jednym z projektów jest tak , że czym prędzej oddasz grafik to masz większe szanse na dostanie zmian takich jakich chcesz. Jeśli oddasz grafik np. w ostatni dzień zbierania karteczek , to dostajesz same resztki :)

Patrycja

@tatianapiszesz, że sami układacie sobie grafik. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Pracy w jakich działach firmy to dotyczy? Czy dobrze rozumiem, że sprawia to, że pracownik ma duży wpływ na swoje godziny pracy? Jak to wygląda w praktyce?

mordoklejeczka
@Patrycja 05.10.2017 12:48

Jeśli jesteś na projekcie T, to nie masz na to wpływu. Masz pracę w określonych godzinach, czasem niektórzy mają po 4h dziennie, inni 6, jeszcze inni 8, to chyba da się ustalić na początku w zależności od Twojej sytuacji. Non stop są polecenia żeby zostawać dłużej, nieraz po 9h plus jest czasami praca w soboty(dla chętnych). Tam sobie niczego nie ustalasz sama, plus przestały być przyznawane umowy o pracę. Nikt już nie ma na taką szans. Potwierdzone info. Na dodatek było grubo ponad 1000 komentarzy, ale widać WR zainterweniował i połowa zniknęła. Te superpozytywne opinie pisze w 100% kadra.

Kiki
@mordoklejeczka 05.10.2017 17:19

Tylko pytanie czy w obecnej sytuacji umowa o pracę się komuś opłaca? Zlecenia mają 16 zł a umowy 2 tys i nic więcej, a biorąc pod uwagę że SL nie da się wyrobić ani odbieralnosci masz - 100% po premi i leadowania też. Czyli leady zbierasz dla firmy za free

Sajlent

Siema. Będę bardzo wdzięczny za podanie namiarów tel/mail na firmę Work4Us. Przez pewien czas pracowałem dla Gallup za pośrednictwem tej firmy i chciałem uzyskać świadectwo pracy. Okazuje się, że firma już nie istnieje a dostępny w sieci tel jest nieaktualny, firma dosłownie wyparowała... Zaznaczam, że firma o którą mi chodzie nie ma nic wspólnego z Work4Us ze Słupska.

Aldona

Hejka kilka dni temu na jednym z portali internetowych ukazało się ogłoszenie gdzie proponują 16 zł na godzinę na projekt T. Moja koleżanka tam pracuje i była mocno zaskoczona tą informacją, ponieważ ona otrzymuje 13 zł. Czy ktoś wie dlaczego jest taka różnica?

ktos
@Aldona 03.10.2017 17:24

Obecnie po podwyżce, która się pojawiła wszyscy zleceniowcy mają już dźwigniętą stawkę do 16 brutto.

Karolcia

By zostać na lepszym płatnym stanowisku trzeba mieś wtyki z kierownikiem wtedy możecie robić co chcecie i chodzić do pracy kiedy się podoba no i nie zapominając o koszyczkach losów z prezęcikami

tatiana

Pracuje 14 miesięcy w tej firmie nie wypowiem się na jakim stanowisku lecz zgadzam się z opinią interesujący ponieważ w innych zakładach np poczcie za brak dyspozycyjnego pracownika został/a by zwolniona ponieważ kto rozniesie listy lecz o tej firmie jest inna mowa ponieważ na tym stanowisku są zapisy i sami układamy grafik lecz wkurzające jest to że są pracowniki przeszkoleni świetni i ciągle przychodzą nowi nie mogą zostać na stałe na ubiegającym się stanowisku pracy ponieważ pani K.P kiedy jej się podoba wraca i odbiera stanowisko powód lepsze płatne i zbieranie pochwał z koszyczkiem nagród

Maniok

Jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie jakiś temat i będzie wypisywał bzdury. Nie pracując w firmie nie odważyłabym sie pisać o niej opinii, z jakiego tytułu? Może ktoś inspiruje te osoby ? Może to konkurencji zależy ?

@Maniok 01.10.2017 21:18

Nie wszyscy muszą w danej firmie pracować może są też ludzie co szukają pracy ?? ale dziś stworzyli takie strony jak forum gdzie osoby mają prawo się wypowiadać o tym co sądzą wiedząc o firmie dlatego piszę tylko prawdę i tu nie chodzi o stanowisko jak ktoś pisze że zazdrości bo w żaden sposób bym nigdy do tej firmy nie wysłał cvke lecz znam tą Panią ( K.P ) i tylko to mnie dziwi że jacy ślepi muszą być ci wyżsi z biur nie widząc leserów siedzących na zwolnieniach lekarskim z lenistwa do pracy 3 tygodnie na 1 tydzień pracy masakra a pracują ludzie miesiącami w danej firmie i mogli by lepiej i rzetelniej wykonać pracę chodząc systematycznie

@Maniok 01.10.2017 21:18

tatiana

znałem tą Panią na dworcowej pracowała lecz nie wiem czy nadal zgadzam się z opinią lecz w firmie bywało różnie w zależności kto jak się wpisał w grafik lecz co do Pani K.P to owszem często nie chodziła do pracy w miesiącu tak jak interesujący napisał tydzień w miesiącu to max lecz nie wszystko jeśli wyzdrowiała to zwalniała się z godzin pracy na odbiór dziecka takie głoski dochodziły lecz tu się zgadzam

gugu
@tatiana 29.09.2017 17:26

Łap! "," bo widzę, że Twoja klawiatura tego magicznego znaku nie posiada. Przecinek – jeden z najczęściej używanych znaków interpunkcyjnych. Jego nazwa pochodzi od tego, że „przecina” on zdanie, czyli je rozdziela. Może być stosowany pojedynczo lub podwójnie.

interesujący opinią

Podziwiam tą firmę gallup Polska lecz sam nie polecam nikomu znam kilku znajomych którzy pracowali i pracują lecz z doświadczenia i obserwowania innych dziwiło mnie to że firma tolerowała i toleruje osoby chodzące do pracy kiedy się im podoba jest taka Pani Katarzyna P z działu konsultant kosmetyków iso fresh co miesiąc na zwolnieniu lekarskim w pracy właściwie tydzień w miesiącu i tak co chwilę wytłumaczenie nie brak głosu przez chorobę dla mnie nie do przyjęcia zachowanie osoby w wieku max 35

Patrycja

@Byłaco masz na myśli? Rozumiem, że Ty nie jesteś już pracownikiem firmy. Możesz powiedzieć jak Ty oceniasz pracę w gallup polska? Co było powodem Twojego odejścia?

@Patrycja 28.09.2017 12:00

Na jednym z projekt mobbing jest na porządku dziennym. Jeżeli ktoś ma wyższe ambicje i nie da sobą pozostać To szybko się zwolni. Od zeszłego roku połowa kadry odeszła. O czymś to świadczy. NIE POLECAM.

@Była 02.10.2017 22:41

Pomiatać miało być :)

Dworcowa991

Ogólnie to pracuję na dworcowej około 2 lata, jestem tylko na weekendy ale i tak widze warunki pracy współpracowników na etacie. Wszystko było okej do czasu kiedy starego kierownika zmieniło dwóch nowych i wprowadzili swoje zasady. Jesli już nie masz żadnych ambicji ( wyzej niż konsultant i tak nie masz opcji być) to o umowie o prace zapomnij, ludzie pracują po 3lata i nie dostają umów. Kiedyś jeszcze były premie, teraz nie ma, dlatego ludzie sie nie starają. Kierownicy prowadzą bardzo dziwną politykę zatrudniania hurtowo nowych osób w miejsce tych którzy przejrzeli na oczy i odeszli. Ci nowi mają szkolenie w ekspresowym tempie, później nic nie ogarniają, firma sama się tym wykańcza. Grafiku według siebie i tak nie dostaniesz. NIE POLECAM!

Była

Te osoby co się odezwały już tam nie pracują

Anna

@Patrycja Moja koleżanka studiuje, dziennie i pracuje tam w sprzedaży, także da się na pewno jakoś dogadać. Inny kolega, ma całą rodzinę na utrzymaniu i zależy mu na godzinach, więc pracuje więcej, jest możliwość nadgodzin, a jak utrzymujesz dom to wiadomo, że masz inne priorytety. Są nawet projekty całodobowe. I przeróżne. Kwestia dobrania odpowiedniego projektu i tyle. Firma jest w porządku, ja nie narzekam, już pisali o tym, ale powtórzę, bo ludzie są świetni, pomocni zawsze. No i super obiadki można za grosze kupić :) Jeśli chodzi o kasę, to jest podstawa, a reszta zależy od Ciebie. Chyba wszędzie tak jest. Wypłata na czas i da się zarobić.

maniek77

@Patrycja Tak , jest ok. Trudno tu napisać o systemie pracy, jest bardzo dużo projektów. Od sprzedaży ubezpieczeń po obsługę klientów w języku niemieckim itd. Każdy projekt charakteryzuje się innym systemem motywacyjnym, godzinami pracy, elastycznością grafiku itp. Na pewno jednak można się dogadać co do godzin pracy szczególnie na projektach całodobowych (gdzie m.in. pracowałem).

MAJ
@maniek77 12.09.2017 16:43

Szkoda gadać, każdy musi wyjść z założenia że jego system motywacyjny może się zmienić w połowie miesiąca tak by wyszedł na ZERO!

Patrycja

@maniek77 rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Możesz powiedzieć coś jeszcze o systemie pracy? Nie jest to wspominane w ogłoszeniu, ale czy jest możliwość pracy w elastycznych godzinach? Jeśli tak, to jak duży można mieć wpływ na swój grafik?

maniek77

Typowa praca w Call Center. Ma swoje minusy, ale i całkiem sporo plusów. Dużo rozmów z klientami, wiele systemów do ogarnięcia, a w przypadku sprzedaży cele sprzedażowe. Pracujesz jednak w klimatyzowanym biurze, w fajnej atmosferze, zazwyczaj od poniedziałku do piątku do tego kuchnie, automaty, wypłata zawsze na czas - oczywiście można uznać, że te plusy to oczywiste oczywistości, ale pracowałem w wielu miejscach i pod tym kątem w Gallupie jest bardzo dobrze. Jeśli chodzi kasę to wiele zależy od projektu, zazwyczaj jest to 13-15 zł, w przypadku projektów sprzedażowych więcej (tak naprawdę premia zależy od efektu). Natomiast w przypadku projektów prowadzonych w językach obcych są naprawdę fajne zarobki jak Call Center - tak słyszałem od samych zatrudnionych osób.

Lolek

Praca bardzo prosta. Szczerze polecam.

Inter

Jołjoł
@Inter 10.09.2017 17:52
Dobrze, że potwierdzacie dobrą opinię o firmie. Aplikowałem i czekam na rozmowę, może jakaś mała podpowiedź?...

Czekać, pójść i przekonać się :) Pracowałam tam, teraz już w zawodzie, ale praca jest w porządku, o ile wiesz z czym to się je, bo słuchawki to słuchawki. Atmosfera jest fajna i dużo można świetnych ludzi poznać. Zarobki porównywalnie do innych firm, a nawet wyższe, zależy co będziesz robić, ważne żeby plany robić to jest wtedy fajna kasa.

Magda

Pracuję w call center i zarabiam 3000 netto, myślę o zmianie pracy. Proszę o odpowiedź ile się zarabia w Gallu Polska?

Nick

Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa o tej firmie, płacą na czas, bardzo fajny system motywacyjny co za tym idzie wysokie wypłaty, znakomita kadra, która zawsze Ci pomoże jak masz jakiś problem, podchodzą do Ciebie ze spokojem i dużą cierpliwością, również jeśli chodzi o elastyczność w grafiku to jestem bardzo zadowolony. Ale oczywiście to tylko antonimy :)

Luna

@Abi O jakich przetasowaniach w firmie piszesz? Może jednak warto zaakceptować jakieś zmiany a nie od poczatku negować? T, że inaczej nie znaczy źle!.

Patrycja

Na stronie firmy można też znaleźć informację rekrutacji na stanowisko AMBASADOR PORTALU, gdzie do obowiązków będzie należało przyjmowanie zamówień od klientów portalu gastronomicznego. Ktoś z Was pracuje na tym projekcie? W treści oferty pracy nie ma wiele informacji na temat oferowanych warunków. Możecie powiedzieć o nich coś więcej?

wolny
@Patrycja 01.09.2017 08:41

Podjedź do firmy. Wszystko Ci powiedzą. ;-)

Mariola

Szukając pracy dowiedziałam się, że Gallup polska to dobry pracodawca. Dlatego też mam prośbę o kilka informacji o firmie , pracy w firmie . Czy poza podstawowym wynagrodzeniem są w firmie jeszcze jakieś inne elementy? Bardzo proszę o pomoc, takie info od pracowników jest super.

Abi

Osoby nowe nie potrafią sobie poradzić z tak ogromną bazą wiedzy i w tym także My im pomagamy, ponieważ do Tl kolejka.... A tam 50 osób w kolejce na odczytach podczas gdy na kolejkach umowy cisza... Przecież o każd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie będzie nikt leciał do Tl wydłużając czas rozmowy. Więc może z każdej grupie wyznaczcie osoby z najdłuższym stażem, które będą chciały pomagać innym by odciążyć tl? To może wreszcie pod względem merytorycznym infolinia się poprawi? A jeszcze jak biedny konsultant ma wysłać kz z gderającyn klientem za uchem bo od trzech tygodni umowa nie jest przepisania (to jest nagminne!!!) to woli to zrobić w ciszy i spokoju. Po za tym jak w przypadku wymagajacego klienta, który oczekuję przepisanie umowy lub wizyty monter a to nie jest wykonane mamy jeszcze go zapytać czy ma gaz i chce od nas oferte? Sorry ale dziś klient mnie wyśmiał i miał rację!!

@Wieloletni 27.08.2017 10:10
Do oddechu masz przerwę, na wypisywanie kz hold i nie musisz wtedy słuchać klienta, a udzielając odp nowym powodujesz, ze sie s...

Na przerwę czekam 2 h. Serio taki "oddech" i o 300 zł mniej...i w systemie motywacyjnym mamy że na temat 2 czas służbowy nie liczą. Niby nie liczą, ale ma być mniej niź 50...

Wieloletni
@Abi 27.08.2017 21:27

Nie liczą handlowy na 2. A za 2 minuty przerwy bez zgody nikt cie nie opieprzy. Serio gdybsmy wszyscy chcieli pracować tak ze każdy sobie patrzy na kolejkę i wychodzi jak chce itd to nic by z tego nie bylo bo większość ma ta prace gdzieś. A skoro tak źle to kto zmusza zeby ty być?

Abi

W nawiązaniu do "przetasowania" grup. Ciekawe kto to wymyślił? Ruch? Gallup? A lub W? Nie wiemy, ale skieruje parę słów do tego grona. Pracujemy tu już kupę lat. Wielu z nas. Zatem znamy się i rozmawiamy nie tylko na tym "zacnym i drogocennym" czasie służbowym. Wielu z nas wykorzystuje ten czas służbowy po to by ODPOCZĄĆ PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE od kolejnej rozmowy, po to by pogapic się w sufit czy w inne miejsce aby ODPOCZĄŁ mój głos, wzrok i słuch. Chociaż tą jedną drogocenną dla Was minute, której już i tak nie mamy prawa mieć. Po przeczytaniu strony A4 na kolejce umowy, po całej aktualizacji chcę mieć chociaż chwilę na zebranie myśli do dalszej "walki", ale nie, według kogoś jesteśmy jak roboty, cyferki na ekranie. Ktoś myśli, że jak usiądziemy na tej wielkiej sali koło kogoś obcego to nie będzie gadania? Jesteśmy jak dzieci w przedszkolu... Przerwy mamy niby 50 minut, w teorii bo w praktyce jej nie wykorzystamy.. A jak chcesz wykorzystać to nie masz produktywności... Służbowy też nie... Chociaż pusta linia jest. Być może nowe osoby nie wiedzą gdzie jest podgląd kolejki ale starzy wiedzą i widzą. Kiedy jest ruch to odbieramy a kiedy nie ma siedzimy na służbowym i czekamy z podglądem Lini. Co w tym jest nie tak??

Longin

Mogę zrozumieć, że ktoś nie wytrzymuje pracy w call center bo to nie dla niego i odchodzi. Ludzie siedzą, pracują i ciągle narzekają. Po co tak robić?

Shrek

Witam, ile sie zarabia jako Konsultant w Centrum Kontaktu z klientem niemieckojęzycznym?

Niemiec
@Shrek 23.08.2017 11:48

jestem na projekcie jakiś czas, zarobki całkiem spoko 3000 do 4500 plus jakaś premia

Tymon

Jeślim ktoś idzie pracować w call center to wiadomo jaki rodzaj pracy będzie wykonywał. Zawsze mówię, że jak się robi coś z musu to nie da się długo tego wykonywać. Generalnie Gallup to spoko firma, można zarobić ale niestety nie dla wszystkich! Takie życie

szuwarek

Nie oczekuję płacenia za leżenie. Ale to informacja dla tych, którzy uważają, że tam się siedzi, odbiera i że to wcale nie jest męczące... Teraz wykonuję inny rodzaj pracy i odczuwam kolosalną różnicę, po pracy na info byłem padnięty, wykończony, zniesmaczony, zdegustowany, wyczerpany i - przede wszystkim - zdemotywowany. Teraz jest lepiej, dużo lepiej. I tak - pracowałem tam 3 lub 4 lata na ZLECENIU. BEZ urlopu. Więc tak - wiem, co znaczy zapier....ć.

xxxxx

sory ze się wtrącam- lecz na umowie zleceniu L4 jest bezpłatne,nie dostaje się kasy za dni wolne, za dni chorobowe, ani za"urlop "więc kto chce na nie chodzić?

Bob
@xxxxx 06.10.2017 23:28
sory ze się wtrącam- lecz na umowie zleceniu L4 jest bezpłatne,nie dostaje się kasy za dni wolne, za dni chorobowe, ani za&quot...

Jakie bezpłatne l4 na umowie zlecenie? Podpisujesz świstek, pobierają Ci składkę i po 90 dniach masz normalnie płatne l4 tylko oczywiście 80% średniego wynagrodzenia. Jaki czat? Co to jest i gdzie to jest? Na stronie T nie ma tego, więc kogo ten czat obsługuje? Pytasz kiedy zwiększenie stawki odbije się na premi? A ja się pytam jakiej premi? Przecież oczywiste jest że w tym miesiącu nie będzie ani sl ani odbieralnosci a zatem konsultanci na infolinii nie dostaną nic premi nawet jak się napocą przy leadach. Natomiast podwyżka to bardzo sprytny krok.

szuwarek

Laluna

@Szuwarek Uważasz, że praca na infolinii w firmie Gallup polska jest bardzo męcząca to ja powiem, że za leżenie nikt nie będzie nikomu płacił. Może trzeba zmienić swoje myślenie i podejście do pracy, polecam!!!

Szuwarek

Jeśli chcecie pracować kilka lat na zleceniu i zapier...ć, bo praca na infolinii to naprawdę męcząca robota, to powodzenia... Wszystkie moje komentarze znikają, dziwne!

Brygida

na jednym z projektów to jest dopiero mobing. Mała czarna wesz latajaca wszędzie.

Lenka

Słyszałam sporo dobrego o Gallup Polska i właśnie aplikowałam do firmy, teraz czekam na jakiś kontakt. Czy mógłby ktos podpowiedzieć jak się tu pracuje? Czy są jakiś dodatki do pensji myślę o socjalnych? Czytałam opinie i uważam, że nie ma idealnych firmy.

Patrycja

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy jako Konsultant infolinii przychodzącej. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się nowi pracownicy po rozpoczęciu pracy? Czy można liczyć na szkolenie wprowadzające do nowych obowiązków? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

Wolna
@Patrycja 02.08.2017 13:08

Przeczytaj kilkaset komentarzy wcześniej to Ci się odechce tam iść.

@Patrycja 02.08.2017 13:08

Szkolenie jest i trwa chyba z tydzień. Dużo do ogarnięcia na raz, co dla początkujących może być trudne. Potem siadasz z kimś na kilka godzin, a potem już sama i jedziesz. Przyjmujesz odczyty i obsługujesz windykacje. To pierwsze zderzenie z trudnym klientem. Jednocześnie musisz ogarnąć procedury, system, klienta i jeszcze czytać karteczki od ruchu co aktualnie się dzieje na Lini. Przerwa na 8 h to 50 minut. Czasem jak nie ma ruchu to puszczają do domu wcześniej. Pracujesz według ustalonego grafiku dla całej grupy. Umowa zlecenie a zarobki takie jak trzeba czyli 13 zł brutto, reszta to premia i system motywacyjny, który lubi się zmieniać. Teraz aktualnie priorytetem jest leadowanie czyli zapytanie ofertowe. Niestety klienci mają już tego dość...

4lataNAzleceniu

a ta kontrola pipu cos wykazala? z tego co wiem teraz siedzi pani z pipu na dworcowej, tzn.nie w tej chwili, ale w ostatnim czasie. byly jakies rozmowy z pracownikami jak w sosnowcu? ktos cos? podpisuje sie wszystkimi konczynami pod slowami szuwarka, niestety ma racje.

Abi

I wierzysz że ta jedna osoba zdobyła ten hajs uczciwie? Po nowym szkoleniu z leadowania? W życiu nie uwierzę. Zresztą inni też mając po około 1000-1500 premii nie leaduja ze skryptem....i to osoby które mają rozliczenia zarabiają o wiele więcej niż konsultanci z max skillem, bo ci mają podpięte Linie gdzie leadowac nie można. Zresztą już nawet nie ma co....wszędzie "xe".... Plusem jest to że dają za Woz, dodatek frekwencyjny i za produktywność. Chociaż i ten co raz trudniej wyrobić gdyż z miesiąca na miesiąc służbowy co raz niższy...

Kalinka

Czy jesteście przekonani, że nie można firmy pochwalić za coś dobrego? Może zdarzyć się jakaś wpadka ale chyba byłoby przesadą mówić że jest tylko źle!!

kurczak666

Jeśli premie (sama premia bez podstawy) 2-3 tys zł za leadowanie to niewolnictwo to zadaje pytanie czym NIE jest niewolnictwo? Wypłatą 10 tys zł za siedzenie i nic nierobienie? Leadowanie to nie jest sprzedaż. Zapoznajcie się z terminologią i praktyką. Sprzedaż to jest przekonanie człowieka, który nie wiedział o istnieniu danej firmy ubezpieczeniowej do ubezpieczenia za 200 zł miesięcznie.

Szkiełko

Nie zgadzam się z takim oskarżaniem firmy. Jeśli praca tu jest nazywana niewolnictwem to może lepiej jak sobie swoje firmy ludzie założą i nie będą musieli dla nikogo pracować? Tu jest spoko praca ale płacą za pracę a nie udawanie pracy i o to tak naprawdę chodzi!

Lupka

Gallup Polska to dobra firma, może niektórzy lubią sobie mało smacznie żartować ale pewnie tego nie zmienimy. Najważniejsze, że firma jest nowoczesna i dobra.

Lodzia

Obserwator
@Lodzia 04.07.2017 17:56
Świetna firma chociaż nie wszyscy pracownicy wiedza , że tak jest!!!

Jedyna zaleta pracy w Gallupie jest rotacja fajnych dupeczek. Przychodza takie karyny bo gimbazie, wiedzy zero, umiejetnosci zero, wyksztalcenia zero ale jest za to postawa roszczeniowa. Skonczylam gimbaze na miernych wiec mi sie nalezy. Jest przynajmniej na co popatrzec bo wybor jest jak na wiejskiej dyskotece.

Obserwator
@Lodzia 04.07.2017 17:56

PytanieMam

Pani na szkoleniu powiedziała że ona ma umowę o pracę i nie ma tak trudno jej dostać. Czy to jest prawda? Projekt Tauron infolinia przychodząca. Dziękuję za odpowiedź.

GP
@PytanieMam 04.07.2017 17:47

Nieprawda. Trzeba wyrobić dobrą produktywność i skuteczność z leadowania. Większość osób ma zlecenie. Są osoby które pracują ponad rok, dalej na śmieciówce.

GP

Co za afera była tydzień temu w środę w Sosnowcu? Chyba mnie coś ominęło...

Zostaw opinię o gallup polska - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gallup polska