Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

Galernik

Pracowałem. Zanim zmienili nazwę. To już chyba mówi samo za siebie jeśli ze względu na opinię firma musi zmieniać nazwę. Zarobki kpina. Do tego umowy pod spółkami krzakami. Umowa zlecenie. Podstawa przychodzi osobno, premia osobno. Czasem przyjdzie na czas, a czasem 10dni później. Idziesz do Królika w kadrach, on nic nie może zrobić. Liderzy to Banda Januszy. Od 7 w kolejce po 100 osób, w pracy od 7 osób 4. Na przerwę nie zejdziesz bo kolejka 50os na linii, to że ta kolejka tak wygląda od 6 godzin, nie ma dla nich znaczenia. Starasz się wykonywać dobrze swoją pracę i pomóc osobie po drugiej stronie słuchawki dostajesz zje*** że za długo rozmawiasz pomimo, że robisz umowy. O kompetencjach poszczególnych działów nie ma co mówić bo coś takiego jak kompetencje tam nie istnieją.

Syl91
@Galernik

Jeśli będziesz składał CV to się dowiesz że po około 3 miesiącach dostaniesz umowę o pracę, wystarczy że będziesz chodził do pracy i będziesz lidowac, niestety umowy o pracę nie zobaczysz praktycznie nigdy bo jest przewidziana wyłącznie dla kolesiów którzy odsłuchując rozmowy uwalaja konsultantów którzy są wyszkoleni tak dobrze że po szkoleniu wiedzą mniej niż przed. Warunkiem otrzymania premii za frekwencję jest o dziwo nie ilość godzin w miesiącu tylko wszystkie poniedziałki lub dni wyznaczone np pomiędzy świętami,premia za lidy jest skutecznie odbierana bo powiedziałeś klientowi że prosisz o chwilkę albo za głośno oddychasz. Pomoc praktycznie nie istnieje,te wszystkie osoby które powinny pomagać bo wszyscy pracują dla firmy starają ci się obrzydzić próby uzyskania jakiejkolwiek pomocy a procedury na które się powołują są sprzeczne i zmieniają się właściwie co tydzień, zapytać trzy osoby o to samo i dostaniesz trzy różne odpowiedzi a weryfikacja nie jest nawet kompetentna z wyjątkiem jednej dziewczyny. Jakim cudem dostali te robote chyba nie wie nikt ale zarobki w okolicy 2200 za cały etat to kpina zważywszy na to jak płacą w choćby spozywczaku a tam co najwyżej poukladasz towar w niewłaściwym miejscu tu za 2 tysiące musisz znać wszystkie procedury i być w pracy na zmiany między 7 a 20. Ewidentnie praca powinna być na umowę a nie zlecenia bo każdy ma obowiązek przyjść na konkretne zmiany i nie może wyjść kiedy chce lub po prostu zgłosić że dziś nie przyjdzie co jest normą na zleceniu. Krótko mówiąc (usunięte przez administratora) udające luksus

Popieram
@Galernik

Dzwonisz w imieniu T. Pracujesz dla G. Wypłaty masz z S-l albo F-o xd jeden wielki przekręt, mieszanina spółek i wyzysk pracowników. Jaka mają teraz nazwę?

Pracownik#0
@Syl91

Przepraszam jaka umowa po 3 miesiącach????? Pracuje 3 lata i o uop można zapomnieć, człowiek całe 8h spędza na szukaniu nowej pracy jednocześnie wysłuchując obelg i krzyków od klientów. Śmieszne naprawdę ????????

Karol
@Pracownik#0

Oj teraz to mnie trochę załamałaś. Pracujesz 3 lata i nie dostałaś umowy o pracę? To jaka jest narracja pracodawcy w Twoim kierunku, gdybyś chciała właśnie otrzymać pełne zatrudnienie? Myślę, że jak tyle już tam pracujesz to jest to jakiś Twój cel ale to tylko moje zdanie. Patrzę na siebie, bo chcę aplikować, gdy pojawi się jakaś oferta ale się waham. A po tych 3 latach pracy zwiększyła Ci się chociaż pensja?

Ulubienica z BO :)

Witam serdecznie wszystkich czytających, SZCZEGÓLNE pozdrowienia dla moich na szczęście byłych kierowników SZANOWNĄ Panią T oraz SZANOWNEGO Pana D z ukochanego CHORZOWA z BO :)))) Postanowiłam że pierwszy raz podzielę się swoimi doświadczeniami z tej pracy tak na dobre zakończenie jakże tej pięknej współpracy :) Zacznijmy może od atmosfery jaka tam panuje. Z moich sprawdzonych źródeł wiem że atmosfera jest nieprzyjemna, każdy udaje że się lubi a rzeczywistość jest inna. Fałszywość i wykorzystywanie to mało powiedziane :) Ja na szczęście pracowałam zdalnie i nie musiałam brać w tym cyrku uczestnictwa. Od początku współpracy do samego końca był problem z pomocą merytoryczną. Podobno kierownicy mają tyle pracy są tacy zajęci... a jednak potrafili wchodzić na pulpit i cały dzień notorycznie patrzeć jak pracuję. Nie było to sporadyczne weryfikowanie lecz ciągłe siedzenie na moim pulpicie, kontrolowanie i czekanie na moment w którym zrobię coś źle SZCZEGÓLNIE MOJA ULUBIENICA PANI T. Kiedy nie byłam w stanie zrealizować jakiejś sprawy Pani T pisała do mnie wiadomości na priv wyśmiewając, że nie potrafię zrealizować tak łatwej, według niej sprawy, oczywiście na nic było powtarzanie 100 razy że nie mam kompetencji do zrealizowania spraw w tym zakresie. Niestety tak to jest kiedy mały człowiek dostanie trochę władzy. Dodatkowo przenosząc się do Chorzowa, nikt nie poinformował nas (grupy CT) o nowych zasadach jakie będą panowały na BO. Po czym niejednokrotnie dochodziło do nieporozumień. Pan (usunięte przez administratora) pozwalał nam być 1 raz w tygodniu na CT co jest śmieszne ze względu na ilość pracowników którzy pracują tylko na @. Myśle, że wszyscy powinnismy łaskawie dziękować za ten 1 dzień. Czepianie się o czasy realizacji było najlepsze, ponieważ każdy wie jak działa nowy S*D, ale przecież to żadna wymówka. Raz nawet usłyszałam ,że chyba tylko u mnie się tak zacina i nie muszę umieć robić zrzutów ekranu bo przecież S** działa dobrze i czasy również powinny być dobre :) Pracowałam na infolinii przez dłuższy okres i szczerze, nigdy nie pomyślałabym że można tak kogoś zniechęcić do pracy którą się nawet lubiło. Na koniec wspomnę jeszcze o jakże profesjonalnym pożegnaniu pracownika ze strony Pani T, która przeszła obojętnie obok mnie bez słowa :( nawet nie dziękując za MIŁY CZAS SPĘDZONY RAZEM :((( - ulubienica z CT <3

powodzenia
@Ulubienica z BO :)

absolutnie się zgadzam, zero pomocy, mnóstwo wymagań za śmieszne pieniądze. powodzenia w dalszej karierze

@Ulubienica z BO :)

@Ulubienica - no cóż wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tak działają w korpo Powodzenia w nowych projektach.

@Zniesmaczona

Wszędzie jest dobrze gdzie nie ma T. i (usunięte przez administratora) Próbują się dowartościować przez poniżanie innych. To zdecydowanie nie są cechy pożądane u TL.

zzz
@Xyz

kompletnie się z tobą zgadzam. zero wsparcia i pomocy, ciągły opieprz i zero jakiejkolwiek motywacji (no chyba ze Pan D z BO myśli ze wytykaniem błędów i gnojeniem pracowników ich motywuje). coraz większe wymagania i uszczypliwe komentarze kiedy podwinie ci się noga. na chorzowie coraz gorzej…

QWERTY
@zzz

ojej...a te osoby, które wymieniłeś, to na jakim są stanowisku, że taką władzę mają nad pracownikami? czyli jeśli ktoś ma jakiś problem lub ciężki case do ogarnięcia, to raczej nie pomogą, tylko zdziwią się, że nie potrafisz tego ogarnąć?

@QWERTY

Dokładnie tak. Mąka pomagać a wywierają presję, są niemili, uszczypliwi i zamiast w call center powinni pracować jako dozorcy w więzieniu

Mia
@Xyz

Nie da się gdzieś tego zgłosić w takim razie? Sama chce aplikować, nie jestem (być może jeszcze) w sytuacji pracowników, ale nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, od razu bym zakomunikowała to przełożonym. Ludzie chca pracować normalnie..

Kamil

Witam, a jak pracuje się w Częstochowie?

@Kamil

Siemka. W Czewie, na magentowym projekcie jest dosyć dobrze. Tak naprawdę czytając te komentarze mam wrażenie, że pracuję w zupełnie innej firmie (co w sumie jest faktem, bo tak naprawdę to jest rodzina spółek). - Z leaderami idzie się bez problemu dogadać, nawet jak coś zepsujesz. - Jak zbierasz ochrzan, to najprawdopodobniej słusznie, ale nawet jeśli nie, to patrz punkt pierwszy - Nie uświadczyłem wywyższania się, czy szeroko rozumianego mobbingu. W sumie to nawet trzeba się postarać, żeby wylecieć. Wiem, bo próbowałem i mi się nie udało xD Większość zwolnień nie jest spowodowana decyzją Gallupa. Najczęściej partner biznesowy prosi o "odsunięcie" danej osoby od projektu, bo w coś im się nie spobdobało w obsłudze, a na to firma nie ma już wpływu. Presja na wyniki jest, wszak od nich zależa zarobki firmy. Jednak nie przypominam sobie przypadku zwolnienia za ich niewyrobienie. Jeśli wykazujesz chęć poprawy, nie zostaniesz zwolniony. I nie wiąże się to z dodatkowymi "coachingami" czy innymi szkoleniami. Jeśli są jakieś luki u pracowników, to jest obowiązkowe szkolenie grupowe, za które normalnie dostaniesz pieniądze. Resztę sprawdź sam. Szkolenie trwa kilka dni, a jeśli ci się nie spodoba, to nikt nie będzie robił problemów jak się zwolnisz.

Leszek
@Zadowolony

A jak aktualnie wyglądają warunki finansowe ? Bo z tego co proponowali kilka miesięcy temu to nie było zbyt kolorowo ?

@Leszek

Pamiętając, że jest to praca, do której nie potrzebujesz mieć wykształceania ani doświadczenia to jak na Częstochowę jest ok. Chociaż jeśli sprawdzałeś kilka miesięcy temu, to moim prywatnym zdaniem jest gorzej niż było jeśli chodzi o kwestie finansowe. Więcej roboty, kasa ta sama.

Czips
@Zadowolony

E no na Timo jest OK - tak jak przedmówca pisze jest dużo rzeczy do ogarnięcia - chaty, maile, rozmowy, cała masa statystyk do ogarnięcia + jeszcze gdzieś wcisnąć sprzedaż ale jak ogarniasz i Ci się chce to uważam że nie ma na co narzekać. Liderzy w porządku, kierownik git - żadnego wywyższania się czy cudowania. No i duży plus - nie wyrzucają do domu jak nie ma godzin, można robić max ile się chce + są dodatki do weekendów, świat itp. Daje mocne 8/10 Reszta projektów nie wiem, słyszałem dużo ludzi narzekających na projekt obsługi prądu, ale to już trza pytać u źródła.

Marlena
@Czips

A jakie są jeszcze tam projekty?

Mister
@Marlena

Tauron na pewno i chyba jeszcze jakaś sprzedażówka ale najlepiej podejść zapytać. Ogólnie jest spoko, robiłem wcześniej w ccig i tutaj jest o wiele lepiej chyba pod każdym względem.

@Czips

Zależy kiedy zacząłeś pracę. Wcześniej były te same pieniądze, ale system premiowy był prostrzy. Było po prostu mniej rzeczy do "wyrobienia", żeby utrzymać premię. Nie mówię, że dużo tego było, ale zawsze dodatkowa robota, z której jesteś rozliczany. Teraz nie wiem jak jest, bo od dawna tam nie pracuję. Słyszałem, że po podwyżce minimalnej ucięli premie. Jednak co do zasady podpisuję się pod tym co napisałeś. Ludzie spoko, atmosfera spoko, mała odpowiedzialność i zapłata wyższa od minimalnej, liczne bonusy do świąt, za obsługę w języku angielskim itd, więc trochę kasy dało się uzbierać. Szczególnie ze smykałką do sprzedaży.

@Zadowolony

@Zadowolony, zależy o jakim projekcie piszesz, projekt Tauron zaostrzone punkty na,, premię,, jeśli można to premią nazwać, więc tylko godzinowki, a tu też tylko tyle ile da Państwo, więc żadne kokosy, a no i fakt że nie ma podatku. Praca marzeń to napewno nie jest, na chwilę tak. Polecam. To prawda atmosfera spoko, ludzie spoko, parę osób się puszy bo trochę więcej umieją, a tak to ok. TL też w miarę. Powodzenia dla wszystkich zdecydowanych.

Lucek
@Zniesmaczona

Czemu zaostrzyli warunki na premie? Żeby mniej osób ją zdobyło? Teraz co trzeba zrobić żeby zasłużyć na dodatkową kasę? Komuś się udaje ją wyrobić na nowych warunkach?

Jak dużo osób pracuje w Gallup Polska?

gallup

Zależy od projektu, bo w większości pracują zdalnie + po różnych miejscowościach

Kris
@gallup

Zdalna praca by mi pasowała. Nie trzeba raz na jakiś czas spotykać się biurze? Na home office dają laptopa i telefon? Jak jest z dofinansowaniem do internetu? Wiesz coś?

wiśnia
@Kris

Zależy wszystko od projektu. Niektóre są 100% zdalne, a niektóre hybrydowe, że raz na jakiś czas musisz przyjechać do biura. Sprzęt raczej własny, chociaż chyba mogą Ci wydać służbowy. Telefonów nie ma xd Od kwietnia weszło dofinansowanie za prace zdalna, co prawda 30 groszy około od h, ale zawsze coś ( w skali miesiąca)

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
MAK

Siema, rozpisywać się nie będę, praca fajna na początek, na pewno można się wiele nauczyć przy starcie w dorosłe życie i to nie tylko procedur, ale podejścia do klienta, cierpliwości, sumienności, pracowitości i takich mikro małych szans na coś więcej. Kierownictwo różne, od mega obleśnych przełożonych, po super wyrozumiałe osoby. Co jest ważne, nikt nie zrobi nic, żeby Cię zatrzymać, ale takie życie, trzeba się do tego przyzwyczaić i to kolejny plus, jeśli jesteś młody i chciałbyś doświadczyć większości pozytywnych i negatywnych uczuć związanych z pracą, to tutaj, ale pamiętaj, ludzie są fałszywi. :)

Magentowy operator

W nawale samych złych komentarzy ja polecę projekt w Częstochowie, co prawda się już zwolniłam bo za granicą lepsza kasa ale nie mogę powiedzieć złego słowa. Projekt bardzo trudny ale pomoc dostępna w każdej chwili + bardzo fajne rozwiązanie że jak lider czy tam trener zajęty to dzwonisz na specjalną kolejkę gdzie odbiera kolega z zespołu i pomaga - i co ważne nie robi nic więcej tylko do tego jest przeznaczony. Może warto pomyśleć na innych projektach o tym bo na kilku pracowałam i pierwszy raz widzę takie podejście. Bardzo dbają o jakość, ale też dbają żeby konsultant nie został sam sobie. Kasa raczej bez rewelacji, góra 3-4 stówki premii ale są i tacy co wychodzą dużo więcej - nie na moje nerwy bo sprzedawać nie lubię. Atmosfera super, liderzy spoko. Polecam, pewnie wrócę

Beata

Praca na projekcie NFZ. Najgorsza robota z jaką mialam do czynienia. Pomimo, ze to praca zdalna widać jaki jest mobbing. Brak rzetelnego szkolenia, oczywiście o brak wiedzy obwinia się nie do szkolonych pracowników. Gdybym mogła tu dodać scriny co było wypisywane przez liderów to glowa mała. Grozenie, ucinanie kasy za złe udzielenie informacji pacjentowi. Ja po pracy poprostu płakałam. Przemiał pracowników tam jest ogromny co tydzień robia szkolenia i rekrutacjie, bo jak oni nie zwolnia to ludzie sami odchodzą

Praca odnośnie projektu pgnig. Infolinia wiadomo jak to infolinia atmosfera na lokalizacji w Kato spoko. Pomoc kierowników i trenerów ok. Tyle z plusów. W każdej wypłacie za mało kasy. Pracownik zarabia najniższą komp zlicza czas pracy a i tak firma zawsze wypłaci mniej raz 20 zł raz 40 itp. jest to żałosne. O premię trzeba dosłownie włączyć bo nawet jak się należy to nie wypłacają. Wyrównać mają z następna wypłata co niezgodne z prawem a raz daj raz nie. Zwalnianie wcześniej do domu również przykre. Osoby co zwalniają zdają sobie sprawę że ludzie dojeżdżają paliwo itp muszą opłacić rachunki? Pracujesz dłużej? Świetnie i tak nie dostaniesz więcej kasy niż nowo zatrudniony. Jest o wiele więcej lepszy prac na początek kariery zawodowej. Nie polecam pracy.

Szkoda czasu i nerwów na karierę w tym miejscu. Projekt ok, aczkolwiek kadra zarządzająca i biuro to kompletne nieporozumienie. "Koordynatorzy" z przypadku. Ploteczki, kawa i siedzenie na telefonie. Potrzebujesz pomocy? Możesz o tym pomarzyć bo jeden z drugim albo na papierosie, albo zapadli się pod ziemię. Wsparcie z strony liderów zerowe...chyba, że akurat mają się do czego przyczepić to wtedy obrywasz po głowie-motywacji brak. Premia? Spokojnie i tak ci ją zabiorą za kilka minut spóźnienia do pracy. Wymagania? Najlepiej żebyś robił wszystko i pracował na kilku projektach jednocześnie za najniższą krajową, a spróbuj wyrazić swoją opinię lub niezadowolenie, że przecież na początku miały być inne warunki pracy. Wtedy albo wylecisz, albo będziesz znienawidzony przez swoich pseudo przełożonych z przypadku. Warunki w biurze tragiczne. Brudne klawiatury, myszki, biurka, a "wygodne", brudne i rozpadające się krzesła jedynie przyprawią cie o ból pleców. W toaletach jeden wielki (usunięte przez administratora) Cała firma opiera się jedynie na plotkowaniu i wyrażaniu niezadowolenia. Pani K. i Pani N. na recepcji to też niezła porażka. Od wejścia można usłyszeć ploteczki o współpracownikach lub przysłowiową polską łacinę. Jak ktoś zadzwoni na dzwonek, bo zapomniał karty lub jest na szkoleniu to w paniusiach, aż się gotuje bo muszą otworzyć. Podsumowując: uciekać albo wcale się nie przyjmować bo jedyne co wyniesiecie to: (usunięte przez administratora), nerwice i niechęć do tej pracy. Zarząd mógłby zweryfikować pracę na lokalizacji w Rudzie Śląskiej bo jest to jeden wielki cyrk.

xyz

Niestety to smutna prawda. Panie siedzące na recepcji wiecznie mina jakby siedziały za karę, bardzo nieuprzejme i wszystko z wielką łaską. Brakuje Anety… Tylko Ona trzymała recepcję w ryzach i na jej widok aż się chciało wejść do biura, teraz na widok tych obu Pań- chce się wrócić do domu. Niestety prawda też jeśli chodzi o toalety… tam jest straszny (usunięte przez administratora)

Po czym wnioskujesz że wiadomość jest pisana przez osobe zwolnioną? Wystarczy poczytać opinie lub przejść się wśród pracowników...większość osób ma takie same zdanie na temat tej pracy. Nie ukrywajmy pracowanie za najniższą krajową w korpo gdzie tylko każdy patrzy jak cie wykorzystać nie jest czymś przyjemnym :). Oczywiście że została znaleziona przeze mnie lepsza praca gdzie nikt nikomu nie obrabia (usunięte przez administratora) na lewo i prawo jak to bywa w przypadku pań na recepcji czy koordynatorów :)

Nietzsche

O tym jakoby wiadomość została napisana przez osobę zwolnioną świadczy chociażby fakt oznaczenia jako „były pracownik”. W dodatku pozbawiony honoru oraz pracy, wyłącznie frustrat zasięgnąłby takiego słownictwa obrażającego kobietę. Osobiście nigdy nie zdażyło mi minąć wspomnianych Pan z wyrazem twarzy innym niż uśmiech. Praca jak każda inna korporacja, ma swoje plusy i minusy, przy takiej ilości ludzi oczywistym jest, że nie każdy każdemu do gustu przypadnie, że zadowolą pieniądze czy sama działalność struktur firmy. Gołym okiem widać, że to pierwsze tego typu Pana praca. Nie ma co ukrywać, praca na słuchawce nie brzmi jak najbardziej ambitne zajęcie na świecie, a raczej droga, czy etap, mający poprowadzić człowieka do określonego celu. Oczekiwanie gruszek na wierzbie świadczy wyłącznie o obłudzie. Albo godzisz się na to na co się decydujesz człowieku ponosząc wszelkie tego konsekwencje albo wychodzisz i próbujesz dalej. Mam ogromna nadzieje, że w nowej pracy atmosfera zawsze będzie tak przyjazna jak o tym Pan mówi, dużo uśmiechu oraz jak najmniej stresu. Wierzę również, że nigdy w życiu nie zdarzyło się Panu użyć „prostej łaciny” w jakimkolwiek z wypowiadanych przez Pana zdań.

Byly pracownik
@Nietzsche

Na początku dopytam, gdzie obrażono kobietę? Podsumowanie "porażka" nie oznacza obrażeniem kogoś. Osoby reprezentujące firmę, czyli osoby siedzące na samym wejściu powinny wykazywać się dużą kulturą osobistą i miłą aparycją. Nie wiem czy kiedykolwiek chciałaby Pani wejść do firmy gdzie na samym wstępie słychać (usunięte przez administratora) i ploteczki na temat współpracowników. Nikt nie spodziewał się gruszek na wierzbie, a jedynie przestrzegania warunków umowy. Mogę wywnioskować, że rozmawiam właśnie z jedną z Pań z recepcji. Na przyszłość starajcie się obgadywać ludzi ciszej bo niestety odbija się to dużym echem na reszcie sal. Weźcie się do roboty bo widocznie macie jej za mało :) Nie mam zamiaru używać polskiej łaciny w miejscu swojej obecnej pracy bo świadczy to o kulturze i szacunku do współpracowników, akurat szacunku w firmie arteria nikt nie uświadczy bo jest to jeden wielki dramat i przemiał ludzi.

Chyba się nie rozumiemy...nigdzie nie było wspomniane że panie używały tych słów podczas rozmowy ze mną. Moja ocena jest na podstawie tego co się dzieje kiedy przechodzisz obok recepcji lub wchodzisz do biura i słyszysz rozmowy wymienionych Pań.

Frustraci

Mam nadzieje, ze ktoś to przeczyta. Chodzi o lokalizacje w Chorzowie. Na tzw BO praca to jakies nieporozumienie. Zacznijmy od tego, ze jest ogromny problem z pomoca merytoryczna. Jeden "kierownik" ma zerowa wiedze i nie jest w stanie pomoc praktycznie w niczym (do niedawna jeszcze sama robila te sprawy jako kosulant wiec wiede ma taka jak my-minimalną) Drugi jest rzadko wogole obecny, a jak juz sie pojawi to i tak o 13 znika. Na pewno o 13:30 czy 14 tej osoby na gp time juz nie uswiadczysz (szkoda, ze od nas wymaga sie siedzenia w nadgodzinach) A zreszta. Nawet jak jest w pracy to wiecznie sluchawki na uszach i krzyk, ze zajety czyms waznym i zeby mu nie przeszkadzac. A jak je to nie mozna sie nawet zblizac. A gdybys chcial zadzwonic z prosba o pomoc to i tak nie odbierze, a na gp nie odpsisuje takze. Podobno lider jest dla konsulantow? chyba nie ci z chorzowa Jest jeszcze calkiem nowy kierownik (nie z bo), ale on tez nie jest w stanie nam pomoc, bo nie zna podobno procedur z back-officu. Czy ktos w ogole interesuje sie tym jak pracuje tam "kadra"? ktos to nadzoruje? chyba nie. Konsultanci są samopas, nie moga liczyc na pomoc kadry, trzeba dzwonic do innych co tez mowia, ze sie nie zajmuja BO i nie wiedza co zrobic. To ja sie pytam kto ma pomagac? Pomijam juz kwestie "(usunięte przez administratora)" czyli szantazowania i zmuszania do nadgodzin, bo inaczej tl bedzie zlosliwy. Albo jak nam zabraniaja wyjsc wczesniej (a przeciez tez mamy rozne sprawy osobiste. ale widac nie tak wazne jak pana d co pracuje chyba na 3/4 etatu) Przypominam tylko, ze wszyscy mamy umowe ZLECENIE!

babi
@Frustraci

Zgadzam się i cieszę, że ktoś to w końcu poruszył! każdy chyba się boi odezwać na żywo, bo jest od razu straszenie powrotem do odbierania telefonów. Bardzo napięta atmosfera, w której ciężko się pracuje 8h albo i dłużej (wymagane - kierownik wydzwania i pyta A ILE WIĘCEJ ZROBISZ?) Pomocy nie ma prawie nigdy, gdyby nie trener to nie wiem co byśmy zrobili, pan D odsyła, nie odbiera, bardzo często na pracy zdalnej - to już zapomnij o pomocy wcale! Pani T sama wie tyle co i my, czasami udziela błędnej odpowiedzi a potem nas pyta dlaczego są błędy. Niestety ale tylko się od nas wymaga. O coachingu zapomnij, dopóki czegoś nie "zepsujesz" to wtedy jakoś znajdują czas. Coraz częściej myślę, czy użeranie się z leadowaniem nie było lepsze od tego :(

BO
@Frustraci

To może ja też się wypowiem :) z częścią rzeczy absolutnie się zgadzam, pomocy merytorycznej ciężko jest uzyskać, ale bądźmy szczerzy - jeżeli jesteś na BO to już nie jesteś takim zwykłym konsultantem, z założenia powinieneś/powinnaś umieć i wiedzieć więcej. Będąc pracownikiem BO MUSISZ być samodzielny w podejmowaniu decyzji korzystając z BW, którą tak naprawdę masz cały czas pod ręką. Nie jesteś na linii z klientem więc masz więcej czasu aby odpowiednio załatwić sprawę klienta. Jeżeli w danej chwili nie znasz odpowiedzi na pytanie klienta - odłóż tę sprawę, wróć do niej później. Przecież mamy taką możliwość, a nie tak jak wcześniej gdzie maksymalnie klienta na "holdzie" mogłeś/mogłaś trzymać 3 minuty. Co do słów o TL na BO nie mogę się zgodzić, bo zawsze kiedy masz jakiś problem możesz poprosić ich o rozmowę - gwarantuję Ci, że zawsze znajdą chociaż chwilę czasu aby wziąć Cię na coaching i porozmawiać. Wymaga się od nas trochę więcej to prawda, ale nikt tutaj nie gryzie. Jeżeli masz z czymś jakiś problem, potrzebujesz dodatkowego szkolenia czy po prostu słów wsparcia to D i T (reszta ludzi w grupie także) znajdą rozwiązanie. Oni też są tylko ludźmi, też mają gorsze dni, wszyscy dobrze wiemy, że praca nie należy do najłatwiejszych (stres, presja czasu) i właśnie dlatego powinniśmy się wspierać a nie nawzajem obsmarowywać na GoWorku. Przykre i bardzo tchórzowskie zachowanie. Na koniec dodam jeszcze tylko, że do nadgodzin nikt Cię nie zmusza, jeżeli chcesz, masz możliwość je robić to D i T będą z tego powodu bardzo wdzięczni. Jeżeli nie to też wystarczy po porostu porozmawiać jak człowiek z człowiekiem i nikt się na Ciebie nie obrazi.

Bo2
@BO

Nie zgodzę się z tym, niejednokrotnie słyszałam jak D wręcz kazał robić NADGODZINY! Jak ktoś mówi że nie może w sobotę to nagle powinność to nadrobić w tygodniu, śmiech na sali. To że nie udziela pomocy to już każdy wie i może niektórzy się z tym pogodzili, ale nie powinno to tak wyglądać, że jesteśmy pozostawieni sami sobie z problemem. Procedury są jakie są i nie zawsze można je bez problemu odnaleźć i zrozumieć- czasami potrzebne jest dodatkowe wyjaśnienie czegoś, no ale po 16 nie ma już co liczyć na pomoc bo nawet T która wie tyle co przeciętny konsultant jest już po pracy. Nie mówiąc o D który kończy pracę o 13/14.

BO3
@Bo2

to może czas zmienić pracę? jeśli nie radzisz sobie z problemami, bo nie jesteś samodzielnym człowiekiem i nie potrafisz pracować w godzinach porannych, kiedy zawsze uzyskasz pomoc, to chyba stronę pomyliłeś/pomyliłaś. Po co głupoty anonimowe pisać? Daje Ci to satysfakcję? szkoda że masz tak nudne życie.

Obserwator
@BO3

Hahahahahah widzisz co piszesz? Nie jest samodzielnym człowiekiem, bo co - ma się zatrudnić i ogarniać cały system? Nawet TL w wielu rzeczach robią coś na wyczucie, bo nie wiedzą. Też są niesamodzielni? A co do pracy z rana.... No cóż, nie każdy żyje tylko praca, są ważniejsze rzeczy i właśnie dlatego szuka się pracy z ELASTYCZNYM GRAFIKIEM. widać, kto tu ma problem .... I nie jest to bo2

Anonimowo
@Bo2

Po pierwsze opisywanie takich sytuacji tutaj jest bardzo tchórzliwe z kogoś strony. Po drugie jeżeli jesteś na BO to tak jak ktoś wyżej napisał , nie znalazłeś się tam z ulicy i chyba potrafisz czasem korzystać z procedur i być samodzielnym ?? ???????? A jeżeli nie radzisz sobie z jakimś problemem jesy założona grupa na mesa, jest discord a nawet kolezanka obok , albo właśnie chwile czasu wystarczy spędzić w procedurach albo na stronie tauron.pl wyszukać. Wierz mi opcji jest wiele :D skoro nie pasuje Ci to, to szukaj innej pracy gdzie pomoc będzie dla Ciebie dostępna 24/h skoro nie potrafisz czasem byc osoba samodzielną ( hmm wątpię, że taka prqce znajdziesz ) . Hmm a co do TL D i T to są też ludzie i mają prawo się pomylić jak każdy!! Jesteśmy dorośli , wystarczy podejść, zadzwonić porozmawiać.

Zniesmaczona

Daleko od Chorzowa daleko, dobrze radzę. Dużo obietnic mało realizacji. Obietnice wizję telewizje a potem zderzenie z rzeczywistością Nigdy więcej

@Zniesmaczona

Poczekaj aż pupile D. zaczną cisnac na ciebie że głupoty piszesz bo przecież super atmosfera i TL zawsze pomoże xd

Przedszkole
@Anonim

Po 1 nie masz pewności ze ta osoba pisze o BO wiec nie wiem skąd ta twoja odpowiedź a po 2 robi się to już śmieszne co tutaj piszecie, pokazujecie właśnie ze jesteście zwykłymi tchórzami które nie potrafią powiedzieć czegoś w twarz. W tym momencie zaczynacie pisać w nie miły sposób o nas- jako pracownikach, co jest już grubą przesadą. Zapraszamy do nas na lokalizacje (o ile jesteś z Chorzowa ) i może wyjaśnimy pojęcie „pupile D”.

LJD

Wspaniała firma. Nie czytajcie tych negatywnych, kłamliwych wypocin jakiegoś frustrata piszącego z kilku kont. Krótko i na temat: Kadra zawsze pomocna, specjaliści w swojej dziedzinie. Atmosfera super, mili i pomocni ludzie. Wypłata bardzo dobra, warunki pracy optymalne. Klimatyzowane sale, nowoczesny sprzęt komputerowy. Dwie ogromne kuchnie, czyściutkie łazienki. Z czystym sumieniem polecam. Negatywne opinie prawdopodobnie jeden niezadowolony pracownik pisze, nie wiem co nim kieruje ale sprawa powinna trafić do sądu. Zapraszam wszystkich do współpracy i składania CV.

Sawer88
@LJD

(usunięte przez administratora) Zgadzam się z przedmówcą poza zapraszaniem nowych do składania CV, ponieważ pracownicy się świetnie dogadują i szkoda to psuć.

Sabina
@LJD

Potwierdzam, najlepszy pracodawca na Śląsku. Podczas gdy dookoła tyle zwolnień, w tej firmie sa przyjęcia! Firma się dynamicznie rozwija, więc zawsze można dołączyć. A sama praca super, siedzisz czystej, przytulnej sali, rozmawiasz z fajnymi klientami, 8h i do domu. Wypłata na czas, raz było opóźnienie jednodniowe, bodajże jakaś awaria banku. Polecam również, pracuje już jakiś czas, ściągnęłam tutaj znajomych i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.

Hmmm
@LJD

Nowoczesny sprzęt komputerowy haha dobre sobie... A te wszystkie pozytywne opinie, które nagle się pojawiły na pewno też pisze jedna i ta sama osoba z różnych kont, zapewne ktoś z zarządzających ????

@Hmmm

Oo o wilku mowa. Co jeszcze wymyślisz, żeby oczernić firmę? Napisz może za co zostałeś zwolniony, niech wszyscy się dowiedzą, czy ja mam napisać? Nie czytać trolla, wszystkie negatywy wystawia prawdopodobnie ta sama osoba!

Niechętny
@LJD

Nie dość że kłamiesz to jeszcze alternatywne teorie spiskowe piszesz że to jedna osoba wszystko sobie wymyślą by cudowną firmę która ma 1996 komentarzy bardzo dużo negatywnych i ledwo ocenę 3. W płaską ziemię też wierzysz?

@Niechętny

Znowu z innego nicka piszesz, rozdwojenie jaźni masz? Skończ szkalować firmę. Na żywo firma nienaganne opinie ma, dziwne że tylko na tym portalu takie ANONIMOWE negatywne oceny. Dostałem dzisiaj znowu wysoką wypłatę, zadowolony zaszaleję w weekend a Ty dalej sącz jad i pisz kłamstwa :)

Hmmm
@LJD

Hahaha chyba pomyliłeś osoby bo niestety nadal tam pracuje.... Ale możesz dalej snuć teorie spiskowe.

haha xd
@LJD

Nowoczesny sprzęt? Profesjonaliści? Upewnij się, że rozmawiamy o tym samym miejscu pracy

boss
@Sabina

hahahah najlepsza praca jak cc moze byc dobra praca ahahahaah ja pracowałem w cc w latach 2004 do 2008 na róznych stanowiskach wtedy było całkiem ok a teraz... praca dla każdego .a pensje min krajowa ew premia 1 tys hahahaha ja mam srędnią krajowa a premie od 1000 tys to minimum od 1 klienta

pocotencyrk
@Hmmm

nowoczesny, bo w innych CC nie ma nawet gąbek na słuchawkach :)))) Chyba nie pracowales/as w innym CC.

Zająć
@LJD

Generalnie powiem tak, robia pracowników za (usunięte przez administratora), nie wyrabiają się z terminem wypłat, na umowie jest do 21 wyplata dzis jest 21 i co? Pieniędzy jak nie było tak nie ma! Ten kto napisał komentarz broniący gallup to bankowo ktoś z kadr bądź jakiś ziomek, który ma zlecone tylko bagatelizowanie złych warunków technicznych oraz sanitarnych :) kadry totalna olewka jeżeli pracownik ma jakąś prośbę o formularz bądź legitymację a już nie wspomnę o byciu uprzejmym, pracują jak za karę!

Frustrat,co ma niby wiele kont
@LJD

Oj, czyżby grunt się palił pod nogami, pod naporem niezadowolonych pracowników? Więc trzeba wymyślić bajeczkę jak to niby jedna o oba pisze?.. Oj słabo. "Atmosfera super" - na pierwszy rzut oka faktycznie, choć wystarczy chwilę się pokręcić by się dowiedzieć ile dla was znaczymy. "Wypłata bardzo dobra" - czyja? Bo chyba nie konsultantów (najniższa krajowa) "warunki pracy optymalne"- male kwadratowe ekrany, zasyfione myszki i klawiatury, o toaletach nie wspomnę (nawet nie chce I'm się papieru kłaść do podajnika więc ląduje na usyfionej ziemi), o rozlatujących się krzesłach po których muszę leczyć kregosłup nie wspomnę. "Klimatyzowane sale".. To prawda, ale klima nie działa, bo wymaga czyszczenia od 10 lat, więc jesteśmy zostawieni na łaskę małych okienek których połowa się nie otwiera, a gdy jakieś się otwiera, to trzaska roletami (wiatr) że klienta nie da się zrozumieć. "nowoczesny sprzęt komputerowy" xD zostawię bez komentarza. "Dwie ogromne kuchnie, czyściutkie łazienki" kuchnia jest jedna, ciasna, ale czysta. O łazienkach już wspominałem

Frustrat,co ma niby wiele kont
@Frustrat,co ma niby wiele kont

Wypowiedź tyczy się Chorzowa, jak rozumem ljd pisze o Rudzie... Tam też byłem.. I się cieszyłem że nie muszę w tym (usunięte przez administratora) pracować (wszędzie kurz, poza recepcją)

Brud
@Frustrat,co ma niby wiele kont

Niestety to prawda jeśli, chodzi o czystosc

Aneta
@Sabina

Wiesz może jak jest ma infolini nfz czy obcinają godziny?

adnrew
@Brud

bo to prawda, pracuje na tej lokalizacji

Wczesniej
@Aneta

Kiedyś tak

@LJD

Zgłoś do sądu to w odpowiedzi będą skargi i każdy pracownik potwierdzi że ta firma wyzyskuje ludzi i nie dotrzymuje postanowień

Kłamstwo jest zupełnie odwrotnie

Mccafe
@LJD

Gdzie jest nowoczesny sprzęt ????

Hahaha
@Sabina

W której saki jest CZYSTO ? Podłoga i biurka (usunięte przez administratora) aż wstręt tan robotę czytać

Niestety
@LJD

Niestety nie. Atmosfera nie jest dobra. Obojętnie jak ci idzie to i tak zawsze za mało. Kuchnie czyste, w salach klima, ale w szpitalu psychiatrycznym też jest czysto.

Yzd

Na początek kariery dobre wyjście. Można się wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie. Na dłuższą metę, sam zrozumiesz. Dinozaury nie wyginęły. :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Gallup Polska?

Nie

Kto pyta nie błądzi

Czy ktoś może się wypowiedzieć o projekcie T w Chorzowie?

@Kto pyta nie błądzi

Będą cię zachwalać i motywować żebyś robił jak najwięcej a jak już zauważysz że cię wykorzystują bo robisz 12563 więcej rzeczy od innych ludzi za tę samą stawkę i zwrócisz im na to uwagę to powiedzą Ci że masz nie wymyślać bo TO NALEZY DO TWOICH OBOWIAZKOW i SA ZADOWOLENI Z TWOJEJ PRACY WIEC MASZ TAK DALEJ TRZYMAC. koniec końców zameczysz się i zapomnij o podwyżce

Paulla

Witam jak się pracuje na projekcie Tauron Zabrze ? Z góry dzięki za odpowiedzi

Takaja
@Paulla

Sam projekt wymagający i czasem wkurzający, ale fajna atmosfera i ekipa, mi pracuje się bardzo dobrze

XD

Krzyczą, biją i każą klęczeć na grochu A serio - jest bardzo ok, ale najlepiej się samemu przekonać :)

Ruda Śląska tzw POGOTOWIE

Nie polecam ! Pracowałem krótko i uciekłem jak najdalej Niestety pomimo ładnych ogłoszeń na Olx dotyczących oferty pracy na tym projekcie w rzeczywistości to (usunięte przez administratora) Najniższa krajowa, która dostaniecie w każdej pracy, premie śmiech na sali Premia tego nazywać nie powinni, dyżury 1.30 za godzinę brutto tak tak brutto za dyżur. Niestety nie panuje tam fajna atmosfera kierowników jak mrówek i jeden z drugim się nie zgadza, pójdziesz zapytasz jednego o pomoc jak przyjąć zgłoszenie owszem powie jak ale jak zapytasz drugiego o to samo powie Ci zupełnie inaczej jak postąpić w tej samej sytuacji. Jedna główna kierowniczka wszystkim (usunięte przez administratora) obrabia na GŁOS ! Od obmawiania tych kierowników których na zmianie nie ma po obmawianie konsultantów, ogólnie kadra WARCZY na konsultantów odnosi się bez kultury, podejdziesz po pomoc to głupie uśmieszki i teksty, wstyd niech z nimi ktoś wkoncu coś zrobi . Już pomijam ze straszą wiecznie reklamacjami i stały tekst się słyszy ze na twoje miejsce są inni. Nie szanują pracowników. Zmiany są w okrojonym składzie bo ludzie z pogotowia …nooooo ;)

Balbina z Konstancina
@Ruda Śląska tzw POGOTOWIE

Święte słowa

Xuz
@Ruda Śląska tzw POGOTOWIE

Reasumując. Praca jak praca na CC. Nie jest łatwa jak komuś by się mogło wydawać. Od klientów ( nie wszystkich) ale w większości słyszymy obelgi, staramy się jakoś ich udobruchać, przeprosić niektórzy są po kilka godzin bez zasilania, staramy się bronić wizerunku firmy "T", i takich rozmów jest zdecydowaniem większość. A potem przy ocenie rozmów mamy wytykane głupie błędy.... Nie zrozumiałeś nazwy ulicy ( czasami coś przerwie w rozmowie) , zajaknąłeś się, jak to teraz określone " jakość słuchania”. Fajnie się słucha jak się widzi całe zgłoszenie z pełnym opisem , inaczej się"gada z klientem na żywo " Ale nie ważne że przyjołeś zgłoszenie dobrze, ważne błędy gramatyczne i że np. zgłaszajacy nie podał swojego imienia, a ty go o to nie zapytałeś. Co do kierownictwa...... Niektórzy stołki z zasiedzenia, albo kolesiostwa. Na ilu 6? Bo nie wiadomo czy dwie osoby odsuchujące rozmowy traktować jak przełożonych, tylko dwie wiedzą czym jest zarządzanie linii i że nie wszystko da się zmieścić w "KOJ", ale nas nikt nie słucha, może dlatego że jeszcze całkiem nie dawno siedzieli między nami. Róbcie tak dalej i zostaniecie z samymi weekendowcami i małolatami, którzy dzisiaj są jutro ich nie ma

Xza
@Xuz

Zapomniałeś/aś że na nasze miejsce są inni i jak nam się nie podoba to możemy iść na IO

Co tydzień 9

Nie liczmy na szacun z PGNiG. Po terminie 4 miejsce. Co tydzień rotacja. 9 osób. O płacą 11per houer. Odłączenie licznika to dobry pomysł

Agata
@Co tydzień 9

Nie łapię, to 9 to jest tak na oko przytoczone czy faktycznie akurat zawsze tyle, to jakaś reguła? Z czego może to wynikać i na ile to w sumie osób by było?

Narusza dane

Daria

Widzę, że ktoś spać nie może pisząc takie pomyje o 2 w nocy… (usunięte przez administratora) dosiągnęło wysokiego poziomu taką opinią.. skoro przedstawiasz kogoś z imienia i nazwiska i tym samym wywołujesz go do tablicy, może ujawnij swoje dane?! Skoro trapi Cię to o czym wspomniałeś/aś w tym poście, to czemu nie podjąłeś/aś próby jakiegokolwiek wyjaśnienia? Czemu osoby z długim stażem nie mają takich problemów? Czemu jesteśmy w stanie wyjaśnić sobie różne sytuacje, które są dla nas niewygodne? Pracuje ponad 5 lat i nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby takie słowa wypisywać na ogół.. wszystko da się załatwić, trzeba chcieć i umieć. najwidoczniej Tobie brak odwagi, choć to co zostało w tym poście zamieszczone nie mieści mi się w głowie i mogę stwierdzić, że to są zwykle kłamstwa… szkoda, że grasz na niekorzyść drugiej osoby. Ta praca nie jest dla każdego, tylko nie każdy jest w stanie to pojąć i chcąc odbić piłeczkę właśnie krzywdzi się drugą osobę. Proponuje stanąć sobie przed lustrem i zadać sobie pytanie czy ty byłeś/aś fair. Nie pozdrawiam.

Dziwnie to brzmi, czekam na rozpatrzenie anonimowego zgłoszenia ??? Ujawnij się i zrób to oficjalnie.

Zniesmaczona

Brak na to słów, jakich niedomyslacych przyjmują do firmy

Również nie zgadzam się z powyższą opinią. Opinia jest zdecydowanie niesprawiedliwa w stosunku do A.T. Pracuję na tej lokalizacji od lat i nie byłam nigdy świadkiem (usunięte przez administratora)itp. Ale jeśli jej wysokość została urażona z powodu zwrócenia uwagi że coś wykonuje nieprawidłowo itd. to może najlepszym wyjściem jest praca w odosobnieniu i najlepiej na własny rachunek? Prowadzenie działalności trzeba dobrze przemyśleć ponieważ tam gdzie ludzie tam ryzyko krytyki. A skoro A.T. wprowadza w błąd to po co iść do niej po pomoc? Może wystarczy spojrzeć w procedury? A pomylić się każdy ma prawo nawet kierownik. W Głogowie jest tak "napięta" atmosfera, że osoby, które zmieniają pracę pytają się czy mogą wrócić jeśli coś nie wyjdzie. Zgadzam się z Darią, że ta praca nie jest dla każdego. Nikt nie ukrywa, że bywa różnie i to nie przez atmosferę-bo zespół jest zgrany ale praca z klientem bywa ciężka. I chyba nie znasz do końca znaczenia określeń jakich użyłaś do opisania A.T. bo żadne z nich jej nie opisuje. Mam nadzieję, że wylanie tych pomyj podniosło trochę Twoje niskie ego bo za wysokie ono zapewne nie jest skoro sprawia Ci przyjemność oczernianie innych.

zawodnik

nie polecam firmy, (usunięte przez administratora), obgadywanie, obcinanie premii, brak sensownej pomocy merytorycznej, wypłaty w kratkę, kolesiostwo, przepracowane dwa lata w firmie i odradzam każdej osobie, która ma do siebie szacunek

@zawodnik

Możesz odpowiedzieć, czy to co piszesz jest też na projekcie tauronowskim na stanowisku konsultant infolinii przychodzącej? Szacunek to jedno, a inflacja i brak pracy - drugie...

@zawodnik

Chorzów to jedno wielkie kolesiostwo. Gdy zwolnił się weryfikator M. bez żadnego konkursu na jego miejsce wskoczył jego brat K. A tl? Daje prace dodatkowe tylko swoim pupilom. No i oczywiście nie możesz na głos powiedzieć co cię boli bo od razu ci zwrócą uwagę że są nowi na sali i mamy udawać jak to nie ma tam super

Xyw
@Xyz

Konkursy były z tego co pamiętam :/

Xye

Teraz pisałeś o kimś innym, to o co chodzi

@Xye

Podaje przykłady cudownego wszechobecnego kolesiostwa. Wystarczy poczytać komentarze niżej - tylko Chorzów i tylko pupile leaderow. Bez konkursów, bez wiedzy, porażka. Już nie wspominam o ocenach - jakimś dziwnym trafem ci z Chorzowa mają lepsze oceny za rozmowy niz Ruda Śląska. Dlaczego? Bo tamci się znają.KOLESIOSTWO

Koleś
@Xyz

Ja, bo chorzów to jedna wielka rodzina i wszyscy się kochamy. Yno Ruch

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 183, z czego 21 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska