Opinie o UPL Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy UPL Marketing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie UPL Marketing Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPL Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Iwona Nowy wpis

@OSA, a czy mógłbyś powiedzieć nam, na podstawie jakiej umowy pracuje się w UPL Marketing i jakie są warunki oferowane przez tego pracodawcę? Rozważałbyś powrót do pracy w tej firmie? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w UPL Marketing w Warszawie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

Kamil Nowy wpis
@Iwona

Gdy pokażesz wyniki i zaangażowanie, droga jest otwarta. Nie mogę zdradzać wynagrodzeń i informacji w firmie. Mogę powiedzieć że są one dobre, w porównaniu do wynagrodzenia na rynku Polskim. Do branży bym wrócił, gdybym miał ciekawą propozycje. Ale życie toczy się dalej i UFX zakończyłem. Pozdrawiam

OSA Nowy wpis

Miną rok odkąd nie pracuje w tej firmie, jak jesteś wobec nich fair to oni są wobec ciebie. Szkoła życia i normalne sytuacje jak w każdej innej pracy. Oni jak każdy popełniają błędy, ja w swojej pracy też to robiłem. Z niektórymi miałem na pieńku, głównie pod koniec swojej przygody w tej firmie. Ale! Nie rozumiem po co te wymyślone z kosmosu komentarze, i bajki co tam się dzieje... Nie mogę zapomnieć o osobach które są super i nadają życie tej firmie, przez co tworzą niezapomnianą atmosferę. Ogólnie wspominam dobrze i polecam pracę, bo głównie chodzi o pieniądze, a można tam na prawdę dobrze zarobić. Pozdrawiam wszystkich pracujących tam wariatów

Iwona Nowy wpis

@Sławek z czego wynika Twoja opinia na temat firmy UPL Marketing? Pracujesz jeszcze w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat oferowanych warunków.

hihi

Może jednak wiecie jakich zarobków można się teraz u nich spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dariusz

Poczytajcie sobie oceny klientów na stronie UFX opinie , na rzecz której to firmy pracuje UPL Marketing.

Sławek

Kto ma rozum , ten unika takiej firmy.

Kmicic

Kończ waść, wstydu oszczędź!

Pytaj się dalej...

Człowieku, co jest z Tobą... Znów nic nie rozumiesz. Napisałeś: "@ Kuba w takim razioe moje pytanie brzmi - skoro piszesz ze kazali iść na droge sadową, to znaqczy ze sie tego nie bali, a jak jednak praconwicy pwystosoali pozew do sdądu to sie przestraszyli. Przeczysz sam sobie" Po pierwsze tutaj nie ma pytania. Po drugie w zdaniu, które napisałeś nie ma żadnej sprzeczności. Po trzecie już dokładnie Ci wyjaśniłem zasady tych praktyk. Po czwarte - TAK. To możliwe, że śmieją się z pracownika, że nic mu nie zapłacą dopóki sąd im nie każe, a później są w szoku, że ktoś miał na tyle odwagi, że wyskoczył z własnymi prawnikami i przestraszyli się wyroków, zepsutej jeszcze bardziej publicznie reputacji oraz masowych zwolnień pozostałych pracowników, choć i tak tego nie unikneli po takich złodziejskich praktykach.

Renata

Pamiętajcie, że medal ma dwie strony. Czasami pracodawca chciałby wkroczyć na drogę sądową ponieważ uważa, że Pracownik nie ma racji i ma do tego pełne prawo, tak samo jak Pracownik może pozwać Pracodawcę. Rozumiem, że najłatwiej jest siedzieć w domu i pisać anonimowe komentarze ale w rzeczywistości życie nie jest tak kolorowe.

Oszukany
@Renata

Dokładnie, ale pracodawca nie ma prawa postępować w sposób niezgodny z umową i śmiać się pracownikowi w twarz tak jak to robił prezes L... A w tym wypadku to tylko UFX oszukuje, bo brak zapłaty zgodnego z umową oraz nieprzestrzeganie okresu wypowiedzenia, a do tego karygodne, wręcz chamskie zachowania ze strony prezesa i jego sekretarki Magdy świadczy tylko o jednym. Nie dajcie się tej złodziejskiej firmie i walczcie o swoje do końca, nawet kosztem procesów sądowych. Przeczytajcie dokładną relacje osoby powyżej. Dokładnie opisuje realia tej firmy. Jawne próby oszustwa oraz wykorzystywanie ludzi i są na to świadkowie.

Mario
@Renata

Najłatwiej jest siedzieć na Twardej 18, w siedzibie UFX i samemu odpisywac na komentarze "Pani Renato" :) nie macie co robić bo ani ludzi do pracy ani klientów...

Pytaj się dalej...

Jesteś z UFX czy tylko udajesz? :D Kolejny czy znowu ten sam...? Czego nie rozumiesz? Wystarczy potrafić czytać po polsku ze zrozumieniem jak ktoś powyżej napisał... To technika stosowana w złodziejskich firmach. Wiadomo, że mało kto odważy się walczyć o swoje z prawnikami oraz ma na to środki, aby ich chociaż opłacić. Większość ludzi odpuszcza i zostaje bez pieniędzy, oszukana... Dopóki takie firmy nie poczują groźby sądu i wyroku będą śmiać ci się w twarz, abyś szedł sobie z tym do sądu, a oni mają to gdzieś licząc że nie pójdziesz jak większość... I dalej mogą oszukiwać ludzi... Ciekawe jak ty byś się poczuł gdyby szef ci nagle powiedział: idź stąd, nie zapłacimy Ci, bo mamy gdzieś umowy, zrobimy to dopiero jak sąd nam każe... a procesy trwają długo... Wiadomo jak... Oszukany i potraktowany bez szacunku. Jeszcze jakieś mądrzejsze pytania?

Lol

Sami sobie pozytywne komentarze piszą, a czytać ze zrozumieniem po polsku nie potrafią bo pewnie są z Izraela jak prezes i cała firma. ŻAL!!! Market Maker jak każdy inny, zarabiający tylko na stratach klientów. To żadna tajemnica.

Darek

Jesteś pracownikiem firmy ? . To nie jest portal ogłoszeniowy.

Tylko czekać aż ten nędzny, żydowski oddział zbankrutuje i zwinie się z Polski. Niech oszukują gdzie indziej. Alo, czego Ty jeszcze potrzebujesz? Wpłać tam i strać pieniądze albo zacznij pracować i strać zdrowie i/lub wypłatę. Ucz się na błędach innych albo przekonaj się sam. Twój wybór. Sam widzisz, że sami sobie pozytywne opinie piszą i odpowiadają na wszystkie komentarze jeden po drugim...

Michal

Shut up ufx.

Nick: Dobrze się zastanów

Chciałabym opisać swoje i autentyczne doświadczenia z firmą UFX / UPL Marketing oraz ich karygodne zachowania. Szczerze to najbardziej nieuczciwa i zakłamana firma z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia i cieszę się, że moja współpraca z nimi zakończyła się możliwie szybko. Częste nieodpłatne nadgodziny oraz traktowanie Polaków jako tanią siłę roboczą do zajechania, bo przecież zawsze znajdzie się ktoś następny na to miejsce to codzienność w tej firmie. Rotacja personelu ogromna, ciągle ktoś przychodzi i odchodzi. Co druga osoba w moim zespole żaliła się, że odkąd tu pracuje jest ciągle przemęczona i rozważa zmianę pracy. Po dniu, w którym pracowałam od 9 do 20 bo tak kazał wszystkim prezes ze względu na słabe wyniki zwolnili mnie nagle bez żadnego powodu i podania przyczyny!!! Aby było żałośniej z ich strony zrobili to wysyłając mi wiadomość SMS w dniu, w którym nie było mnie w pracy z powodu choroby, potwierdzonej zwolnieniem lekarskim wysłanym bezpośrednio do przełożonych. Na nic zdały się protesty, że to niezgodne z prawem (2 tyg. okres wypowiedzenia na umowie) oraz pytania o wyjaśnienia - zero odpowiedzi!!! Jak przyszłam do biura to nagle nikt nie chciał ze mną rozmawiać, szczególnie sekretarka Magda, która wręcz bała się odezwać i zająć swojego stanowiska, mimo że to od niej dostałam smsa ze "zwolnieniem". Gdy w końcu wymusiłam spotkanie z izraelskim prezesem, aby wyjaśnić bezprawne zachowanie dostałam odpowiedź, że nie obchodzi go co jest napisane w umowie i jeśli chce mieć w ogóle zapłacone za przepracowane dni to mogę iść się sądzić, a on zapłaci dopiero wtedy jak sąd każe mu to zrobić!!! A o okresie wypowiedzenia mogę tylko pomarzyć... Fakt, że specjalnie zwolniłam się przed chwilą z innej firmy, aby rozpocząć z nim współpracę na lepszych warunkach też go w ogóle nie obchodził. Oczywiście powodu zwolnienia również nie podał, a na pytanie czy każdego pracownika, którego nie będzie jeden dzień w pracy przez chorobę też zwolni zamknął się i nie miał już nic do powiedzenia... Wnioski?? Możesz dla nich harować za marne grosze całymi dniami, a jak tylko się rozchorujesz lub po prostu staniesz się zajechany ciągłym dzwonieniem od rana do nocy to zwolnią Cię z dnia na dzień po dniu urlopu!!! Jeśli macie nadzieję na dobre zarobki z prowizji to przygotujcie się na sytuacje, kiedy prezes minutę przez zakończeniem pracy ogłasza "bonus" dla osoby, która pierwsza do końca dnia zmusi klienta do wpłaty. Dobry sposób na zmuszenie ludzi do pracy po 12h dziennie, a jak wyjdziesz wtedy z biura to automatycznie ryzykujesz krzywymi spojrzeniami i zwolnieniem... Gdyby ktoś miał wątpliwości proszę śmiało pisać i pytać, znam wiele osób z ufx mających podobne zdanie i mogą potwierdzić wszystkie moje słowa. Na zakończenie dodam, że po miesiącu ciągłych nerwów, rozmów i spotkań z prawnikami zarówno moimi jak i firmy UPL Marketing uzyskałam zapłatę za przepracowane dni i okres wypowiedzenia... Widać ich prawnicy mieli trochę więcej rozumu niż sam prezes i przestraszyli się sądu oraz masowych zwolnień ze strony własnych pracowników. Dlatego jeśli macie podobne problemy z nimi to nie poddawajcie się i walczcie o swoje!!! Jednemu z moich znajomych nie zapłacili w ogóle, a to wszystko przez kruczki w umowie i zwykłą chciwość prezesa z izraela, więc uważajcie... Najgorsze jest to, że za każdym razem gdy widzisz się z prezesem to się do Ciebie uśmiecha i obściskuje oraz mówi jakie ważne jest dla nie własne słowo, reputacja oraz brak konieczności spisywania umów, a jak tylko nadarzy się okazja, aby kogoś oszukać na kilka groszy to nie przepuści żadnej okazji... Ku przestrodze...

@Nick: Dobrze się zastanów

Ja z tej wypowiedzi nic nie rozumiem, zapłacili czy nie zapłacili? widzę, że te negatywne opinie pisze jedna i ta sama osoba o co tutaj chodzi?

Kuba
@ja

A ty co, z działu marketingu UFX jesteś czy jak? Czytać po polsku nie potrafisz? Chyba tak skoro sam piszesz, że nic nie rozumiesz... Przecież wyraźnie jest napisane, że nie chcieli płacić i zapłacili dopiero jak sprawa zaczęła wchodzić na drogę sądową... A najpierw sami kazali iść do sądu, bo gdzieś mieli wynagrodzenie dla pracownika i jakiekolwiek umowy... Niby wszyscy mili, a tak na prawdę to same zakłamane gęby. Chyba nawet kojarzę, o którą osobę chodzi... Dobrze, że już tam nie pracuję. Też miałem sporo nieprzyjemności, ale kilka miesięcy wytrzymałem. Dobrze że mi znajomi powidzieli o tej stronie, bede czasem zaglądać co słychać w starej firmie :D

Nigdy więcej
@Nick: Dobrze się zastanów

Dobrze napisane. Cała prawda o tej śmiesznej firmie UFX !!!!! Widać poszkodowanych jest całkiem sporo, nie tylko ja. Ciekawe jak długo będą kłamać dalej...

Damian

UFX, rozdwojenie jaźni. Sami z sobą polemizujecie, szkoda tylko że ciągle z tego samego IP :)

Xyz

ten system nie obowiązuje tylko Prezesa i sekretarek które oprócz organizacji rekrutacji robią co im sie żywnie podoba.

UPL sobie sam komentarze pisze.... poczytajcie troche, Droga FIRMO o marketingu internetowym a szczególnie o marketingu szeptanym. Pochlebne ostatnie posty w ciągu jednej nocy napisane... ŻAL

Kornelia

Z tego co wiem, widziałam kolchoz straszny. Praca po 9 h, bo doliczaja sobie przerwy lunchowe, umowa zlecenie. Tak naprawdę brak życia prywatnego, bo wychodzisz stamtąd i myślisz jedynie o tym, żeby jechać do domu i położyć się spać. Nie można korzystać z telefonu, jedynie na przerwach. odpowiedz

Stan
@Kornelia

Święta prawda Kornelia. W naszym kraju obowiązuje 8 godzinny dzień pracy. Przerwy powinny być wkalkulowane w w ten czas pracy. Jeśli nie płacą za nadgodziny to kłania się Krajowa Inspekcja Pracy którą należy powiadomić.

Befalek

Pracodawca jest wporzadku, wypłacalnośc w terminie.

Kacper

Od 3 miesięcy jestem klientem firmy, ze współpracy jestem bardzo zadowolony. Kontakt z opiekunem klienta mam bardzo częsty i zawsze służy pomocą. Przeszedłem liczne szkolenia co dało mi sporą wiedzę handlową. Może jestem nowicjuszem na rynku, mam wzloty i upadki, ale z ich pomocą udaję się zarobić satysfakcjonujący zysk. dostosowują się do oczekiwań klienta. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o UPL Marketing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPL Marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UPL Marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPL Marketing Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Twarda 18
    00-105 Warszawa