Opinie o UPL Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy UPL Marketing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie UPL Marketing Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPL Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

OSA

Jestem pracownikiem tej firmy od października ubiegłego roku, nie zgodzę się że atmosfera jest kiepska! wręcz przeciwnie, ludzie którzy tam pracują są bardzo pozytywni, a szefowie wyrozumiali. Po pół roku pracy dostałem awans. Uważam że to krótki okres czasu. Mówiąc szczerze, ta praca nie jest dla każdego. Nie każdy potrafi rozmawiać z ludźmi, a co dopiero pozyskiwać ich jako klientów. Pensja jest zależna od prowizji oraz ma najlepszą tabelkę prowizyjną, porównując do innych brokerów. Pensja jest wypłacana 10, następnego miesiąca, nie było nigdy opóźnień odkąd pracuje. Firma nie potrzebuje osób które siedzą przed komputerem obijają się, nie przynoszą klientów do firmy, i dziwią się dlaczego od nich cokolwiek się wymaga... Nie rozumiem osób i bzdur które tu wypisują... Jeżeli jesteście osobami komunikatywnymi i macie chęć zarabiania na prawdę porządnej kasy. TO ZAPRASZAM! :)

J.K.J

Hej, ja mam pensje ruchomą uzależnioną od wyniku ale wiem, że są sztywne pensje, każdy sam sobie negocjuje.

Xyz

edr pewnie tak, ale to nie w tej firmie :)

Mirosław

co za brednie ;-) kilka postów wyżej przeczytaj o pracownikach którzy pozew zbiorowy składali bo im wynagrodzenia nie wypłacili, haha żałosne!

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Xyz

dobra atmosfera? chyba jeszcze nie zaczęłaś pracować w tej firmie Ach. ;-) o życiu poza pracą zapomnij, ludzie po tygodniu współpracy z UPL/UFX zaczynają wyglądać jak zombiaki dosłownie. A średnie zarobki to ok 2,500 tys netto przy dobrych wiatrach, mogą Cie zawsze oszukać...

Stefan

Jeleni n w naszej Ojczyźnie nadal nie brakuje. Jest to przykre , ale co na to poradzić.

Basia

Alo, zajmują? zaraz zawiną żagle jak SkyFX. Bazują na naiwności i nieszczęściu ludzi.

@Basia

@Basia, skąd to nastawienie? Kto to jest SkyFX? Jesteśmy obecni w tylu krajach od 2007 roku - dlaczego w Polsce miało być inaczej? Dlaczego na nieszczęściu ludzi? Platforma inwestycyjna to narzędzie, które klient wykorzystuje podejmując samodzielne decyzje.

Wiesiek

Xyz odpowiednio ocenił tę firmę . Popatrz sobie na oceny pracowników tej firmy , przeczytaj oceny klientów UFX na rzecz której to firmy pracuje UPL Marketing. Każdy rozsądny klient który chce inwestować na rynku kapitałowym nie powierzy pieniędzy firmie z małym doświadczeniem. Pójdzie do licencjonowanego biura maklerskiego gdzie są licencjonowani maklerzy i doradcy prawdziwi fachowcy.

J.K.J
@Wiesiek

Wiesiek...!!! Nick mówi sam za siebie. UPL Marketing to firma sprzedażowa w której płacą za efekty i realizowanie targetu a nie za siedzenie przy kompie... zaczęłam pracę dwa tygodnie temu i już mam pierwsze efekty bo chce mi sie pracowac a nie siedze przy kompie i wylewam swoje życiowe frustracje... Wiesiek chłopie idz do pracy a nie zasmiecaj tego forum. J.

@J.K.J

Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , to wracaj do szkoły bo chyba miałaś w niej słabe wyniki.

Wiesiek

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Szczera rada.

@Wiesiek

@Wiesiek, czy mogę prosić o konkretne argumenty?

Xyz

Pawełku czym zainteresowani? pracą u Market Makera? Zarabianiem na stratach klienta, a w najgorszym wypadku zwolnieniem z dnia na dzien bez wypłaty? Odpowiedz sobie sam. BTW. tam rekrutacja trwa cały czas, ludzie przychodza i za chwile odchodzą.

@Xyz

@XYZ, będziemy zobowiązani za konkretną informację. Rekrutacja - istotnie, przez większość czasu trwa rekrutacja. Taka branża.

Xyz

Na żadne stanowisko nie jest tam wymagane doświadczenie. Ale czy chcesz Basiu tak harować ze świadomością że możesz być zwolniona z dnia na dzień bez zapłaty?

@Xyz

Xyz, zwolniony z dnia na dzień bez zapłaty? Czy możemy prosić o więcej informacji? Chętnie to zweryfikujemy jeżeli istnieje podejrzenie niezapłaconego wynagrodzenia. Najlepiej imię i nazwisko, może być w mailu.

@Basia, doświadczenie - i tak i nie. Najważniejsze są jednak predyspozycje oraz nastawienie do pracy. Wszystkiego można się nauczyć. Jeżeli chciałabyś wyrobić sobie o nas opinię indywidualnie i zweryfikować ją z opiniami na forum- zapraszam na rozmowę :)

new

Jeszcze dopytam czy chodzi o firme w Spectrum? mam tam pracować i trochę się przejęłam wypowiedziami.

karolina.invest

Hej paru_sia Tak. Niestety w Warszawie. Mam nadzieje że jednak nie podjęłaś się z nimi współpracy. Pracowałam tam jeszcze w zeszłym miesiącu.

new
@karolina.invest

chodzi o firme na Twardej 18? Mam isc na rozmowe ale teraz zaczelam sie zastanawiac.

karolina.invest

Witam, Poszukuję kolejnych osób poszkodowanych i oszukanych przez firmy UFX i UPL Marketing na wypłatach lub braku wypłat wynagrodzeń oraz przekrętach związanych z nieprzestrzeganiem okresu wypowiedzenia umowy. Przygotowujemy pozew zbiorowy, aby odzyskać należności oraz zaprzestać procederowi okradania i oszukiwania Polaków przez firmy z zagranicznym kapitałem takie jak UFX i rekrutująca dla nich UPL Marketing. Moj mail kontaktowy: karolina.invest(małpa)gmail.com

Kazik
@karolina.invest

Witaj Karolino. Nie miej dla nich litości. Do wszystkich potencjalnych pracowników.Jeśli chcecie sprawdzić jak potraktowano w tej firmie potencjalnego klienta , to wejdźcie sobie na UFX (Markets) opinie. Chamstwo i kompromitacja dla tej pseudo firmy.

paru_sia
@Kazik

kiedy i gdzie pracowałaś? W Warszawie? W poniedzialek mam rozpocząć tam pracę..i zaniepokoiła mnie Twoja opinia.

paru_sia

@karolina.invest

Karolino, każda faktura wystawiona przez Ciebie została zapłacona. Pierwszy przelew został wykonany 10.05.2016, a kolejny 10.06.2016. Czy możesz dokładniej wyjaśnić w czym tkwi problem?

@Kazik, my reprezentujemy UFX. Pozdrawiam,

bylypracownik

Nie polecam. beznadziejne szkolenia prowadzone po angielsku, tłumaczone na polski - strata czasu, bo trwają dwa razy dłużej niż powinny. Biorą każdego z rekrutacji. Potem to już tylko praca w stresie, częste krzyki managera oraz poganianie przez prezesa z Izraela, aby najlepiej przez cały czas pracować na stojąco. Godziny 09.30 - 18.30. częste nieodpłatne nadgodziny wynikające z ciągłej presji i krzywych spojrzeń prezesa gdy kończy się pracę punktualnie. Praca dla ludzi bez żadnego doświadczenia oraz studentów bez życia prywatnego. Ogromna rotacja, ludzie przychodzą i odchodzą cały czas

@bylypracownik

@bylypracownik, zgadzam się, że szkolenia prowadzone po angielsku były czasochłonne . Na tamten moment było to jedyne rozwiązanie. Jednak my również, jak każdy Firma uczymy się na wlasnych błędach. Obecnie szkolenia prowadzone są w języku polskim przez managerów. Praca w stresie? Myślę, że jak w każdej pracy są stresujące sytuacje. Praca na stojąco - być może w określonych godzinach, przepona lepiej pracuje, trochę ruchu na pewno sie przyda w przypadku, gdy siedzimy w biurze przez wiekszą część dnia :) Nie jest to jednak przymus. Niedopłatne nadgodziny? Jeżeli klient może rozmawiać po Twojej pracy natomiast uda się go pozyskać - prowizja zostaje wypłacona. To kwestia priorytetów czy komuś wystarcza podstawa czy przychodzi do tej Firmy zarobić jak nawięcej. Doświadczenie - przyjmujemy zarówno osoby z doświadczeniem jak i bez, wszystko zależy od predyspozycji. Życie prywatne - dokładnie (!) "prywatne" - więc indywidualna sprawa każdego z osobna czy spędza swój czas w pracy czy gdziekolwiek indziej. Rotacja - jak w każdej Firmie tego typu. Na poziomie min. 50%. Co masz na myśli pisząc "cały czas"? Czy odnosisz się do okresu w którym pracowałes/byłeś na szkoleniu czy o tym co dzieje sie w Firmie aktualnie? Pozdrawiam,

xyz

Czy łatwo jest się dostać do pracy w firmie UPL MARKETING? Jak wyglądają etapy rekrutacji?

xyz

@xyz

Etapy rektrutacji: 3 rozmowy kwalifikacyjne (HR, Team Manager, Office Manager) + szkolenie. Szkolenie to czas zarówno dla potencjalnego Pracownika jak i Pracodawcy na weryfikację czy obie strony mają wspólny cel i będą do Niego dążyć. To etap w którym potencjalny Pracownik określa czy ta praca jest faktycznie dla Niego, a potencjalny Pracodawca ocenia Wasze predyspozycje. @Xyz, jeżeli jesteś osobą ambitną, nie boisz się wyzwań i dobrze czujesz się podczas nawiązywania kontaktu z potencjalnym klientem zapraszam na rozmowę. Pozdrawiam,

Patrycja

banda oszustów. praca od 9 30 do 18 30 nawet w piatek, o wysokich prowizjach i wyjazdach zagranicznych gwarantowanych w ogłoszeniu zapomnijcie.

@Patrycja

@Patrycja, w piątki pracujemy do 17:00. Wyjazdy za granicę? Tak jak zostało to opisane, wyjazdy były/są i będą dla najlepszych sprzedawców i faktycznie takie wyjazdy odbyły się niejednokrotnie. Jest to forma nagrody dla osób, które ciężko pracują. Dlaczego ludzie mają zapomnieć o wysokich prowizjach? Co oznacza wysokie? Względem czego?

Gosc

Firma Tragedia! Kierownictwo to jakiś żart. Oszukują już od 1 rozmowy rekrutacyjnej. Nie polecam.

@Gosc

@Gosc, czy moglibysmy prosić o więcej szczegółów? Będziemy zobowiązani.

Zostaw merytoryczną opinię o UPL Marketing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPL Marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UPL Marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPL Marketing Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Twarda 18
    00-105 Warszawa