Opinie o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Coltel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

sd

to sprawdź info na stronie,mato...

:D

sd - 2012-01-25 19:42:55 Jutro praca normalnie :( do mnie nikt nie dzwonił a po 19 nie odbieram żadnych info:P Podejrzewam że chcesz zrobić zamieszanie:p

ach

praca zgodnie z grafikiem jutro ;)

sd

logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
:):)

A. - 2012-01-25 19:39:24 kielon - 2012-01-25 19:35:40 mikrofalówka będzie ale wątpię że zdążysz w 15 min zrobić coś w niej i zjesz to. Nie biorę pod uwagę że będzie do niej długa kolejka. z lodówki na pewno będzie ktoś [usunięte przez moderatora] żarcie więc ja tam nic nie przynoszę. powiem wam że pewnie będą się teraz burzyć że do łazienki w czasie pracy idziemy bo łazienki są trochę dalejWięc będzie trzeba dusić aż do przerwy?!w aptece można dostać pampersy dla dorosłych:P ale wtedy nie siedzę koło Ciebie:P:P

ach

stanowisk myśle ze nie rozłącza bo co by miedzy nimi mialo byc? :D beda nadal laczone, tak mysle :D poza tym nie mozemy marnowac przestrzeni jak jest ok 130 konsultantow :D czy nawet więcej :D a sluchawki na bank by sie nowe przydaly, przynajmniej te opite ekoskora czy czym to jest, sa tak szerokie ze zgniatając sobie głowe nadal nic nie slysze ;) a wprowadzaj przyjemną relacje... :D

polcia

Praca od 9.00 do 20.00 To by było coś ;))

czarna

A. - 2012-01-25 19:24:49 Wypłata na czas:)Hahahahahaha A ja mam lepszy pomysł: Wypłata na czas + zawsze prowizja jakaś. ZAWSZE:D Jak tak będzie to I♥ColTel

C.

**************************Praca od 9:00 do 20:00****************************** 1. Lodówka, z której nikt nie kradnie. 2.Powinni uruchomić takie nasze forum jak w Cyfrowym Polsacie, żebyśmy mogli sobie dokonywać zamian jak chcemy komuś oddać sobotę albo się zamienić. 4 MIKROFALÓWKA

korki

MartaEm - 2012-01-25 19:16:35 Rico - 2012-01-25 19:08:59 Raz dwa trzy cztery maszerują oficery :DHahaha :D No raczej to się nie zmieni, ale ciekawi mnie to. Już nie będzie pięter i podziału na \"Górę\" i \"Dół\". I pewnie będzie większa przestrzeń między konsultantami:/ Z kim ja sobie będę gadać?:(to byłoby przykre jakby zrobili duże odstępy, bo największa przyjemność z tej pracy to kontakt nie z klientem a z innym konsultantem:P

Wypłata na czas:)

sznurek

właśnie. na każdym komputerze powinien być x-lite a nie że trzeba biegać po telefon, dostęp nie tylko do strony poczty ale właśnie też do danych miejscowości, i przede wszystkim nowe porządne słuchawki dobrze przylegające do głowy a nie atrapy, które zsuwają się z głowy. dawajcie jakie macie życzenia może się spełnią nasze marzenia:D

zaproszenie

na pewno jedzie tam 28. zastanawia mnie gdzie tam jest palarnia:P

ach

A jak nie chcą żeby ktokolwiek wyciągał telefon to niech chociaz ustawia dobrą godzine na komputerach i dadzą możliwośc sprawdzania na mapie chociaz gdzie dane miejscowości są, a nie ze o wszystko trzeba pytać ludzi ;)

ach

Obawiam sie że tak i teraz nie tylko na dawnym \\\\\\\"dole\\\\\\\" tylko wszędzie ;) kto wie w ogole jak sie tam kierowac? beda w ogole jakies tabliczki? :D

MartaEm

No to jest zachowanie nie godne profesjonalistom. O godzinie 19:00 jeszcze nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że nikt do mnie nie zadzwoni jutro o 7:58 z informacją "Dziś pracujemy. Przyjdź zgodnie z grafikiem czyli na 8:00" A jak myślicie w tej nowej siedzibie też będą nam za plecami chodzić i sprawdzać czy dzwonimy?:P

A.

Nie ma żadnych informacji, póki co. Jak o 19 można nie wiedzieć, czy będziemy pracować czy nie?

MartaEm

Czy cokolwiek wiadomo? Do kogoś dzwonili/pisali? Czy jest jakaś informacja na stronie, na którą nie wszyscy mogą wejść? Czekam do 20:00 a potem wyłączam telefon, ucinam kabel internetowy i nie wpuszczam gołębi pocztowych. A jak się okaże, że należało przyjść to będę udawać, że nikt mnie nie poinformował o tym :D

Rico

Dokładnie. Zawsze robi się bałagan i jakieś nieprzewidziane wypadki przy takich przenosinach. Lepiej niech podłączą wszystko dobrze, żeby system nie padł po paru godzinach jak w sobotę i żebyśmy nie musieli siedzieć jak te ciołki przez kilka godzin zamiast cieszyć się weekendem, chociaż z drugiej strony była kasa za nic nie robienie :D [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel
2.6/5 Na podstawie 574 ocen.

Coltel