Opinie o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Coltel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

lolo

Ani razu nie było pracy do 20 w sobotę ;)jeśli jara Cię bezrobocie, to zapraszam ;)

model

jesli jara cie praca w sobote do 20 to zapraszam!! zal

inka

No dziwię się że tak długo cię trzymali w takim razie;)

pistoletoo

COLTEL!!! jedna wielka ściema!!! kierownictwo zal!!! pracowalem tam rok, prowizja kija warta!! tak naprawde to tylko godzinowki mozecie sie spodziewac!! no chyba ze bedziesz wybrancem, jedym sposrod 100 innych!

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
czekolada

Wśród kierowników nie ma (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)jest dyrektorką. Ja pracuje od grudnia, praca jest ciężka, jak to w telemarketingu,bo wcześniej pracowalam w CP, zwłaszcza duże miasta ciężko idą,ale z wszystkich takich firm w Trn, a w kilku byłam zarobić można zdecydowanie najlepiej, koleżanka która dłużej pracuje koło tysiąca zawsze ma prowizji, no ale dobrze gada, a mówi, że są lepsi. Mam nadzieję że i mi się uda, póki co jest fajnie

gosc

słuchajcie, jak możecie to napiszcie jak teraz jest w Call? Pracowałam tam w 2011r. i to był horrorrrrrrrrrr przez "szanowną" Panią (usunięte przez administratora) od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem, ale czy warto? Nie ukrywam zależy mi na pieniądzach (na moje wesele z nieba nie spadną), a w sąsiednim telemarketingu na to nie można liczyć.Licze na szczere opinie.Jeszcze jedno, czy (usunięte przez administratora)jest nadal kierowniczką?Pozdrawiam serdecznie koledzy telemarketerzy:)

papa

O , do tak kulturalnej osoby to już wysyłam!

Sandra

Hehe ale cwaniak/cwaniaczka przez neta ;) ,brak odwagi się podpisać ? (usunięte przez administratora) cię to interesuje ;)

papa

(usunięte przez administratora), czy za przyprowadzanie nowych pracowników dostajesz kasę ? może nie będzie potrzeby sprzedawania laptopa ;)

donau

eeeej o co chodzi z ta rozmowa? po co te testy, ktos to przeszedl? czego sie spodziewac, jesli sie dostne? faktycznie telemarketing jest taki skaplikowany? przerazilo mnie to!!!!!!!!!!

Zapraszasz na pokazy naczyń. Nic nie sprzedajesz

my name

Witam, a jakie usługi się sprzedaje klientom w Coltelu ?

kala

Jestem w Coltelu,praca jest wymagająca, ale mamy fajne zarobki więc jak dla studenta jest ok, bo mi na kasie przede wszystkim zależy

Kaznodzieja

ogolnie są trzy kierowniczki i trzech team liderów. kazdy konsultant zostaje przydzielony do jednej z tych osob. kierowniczki i teamliderzy prowadzą coachingi:) Teraz wygląda to tak, ze motywuje sie pracownika i z perspektywy czasu powiem szczerze, ze o wiele lepiej to wyglada niz wczesniej;) Nie wytykaja ci błedow tylko sam masz dojsc do tego w czym jestes najlepszy i co mozesz poprawic! Plus! A co do traktowania pracownikow to mogę wyrazic moją subiektywna ocene i ujme to tak: Mi nikt nigdy zadnej krzywdy jeszcze nie zrobil;)

tola

a jak osoby które są nad pracownikami?fajni?źli?jest ktoś kto poza nimi się opiekuje pracownikami?

Nie, to nie jest prawdą;)słyszałam, że takie głupoty to ludziom w CP wmawiają:p

Arbuz

Witam, mam kilka pytań odnośnie pracy w toruńskim CP, a mianowicie jeżeli zdecyduję się tam pracować i będę musiała założyć własną działalność, to jak przykładowo będą przedstawiać się moje zarobki, opłaca się tam pracować? Słyszałam, że trzeba płacić kilka składek i kiedy będę chciała rozwiązać własną działalność, to będę zobowiązana ponieść jakieś koszty. Czy to prawda? Czekam na odpowiedź :]

krzysiek

Smyk - 2012-04-20 20:53:26 Chłopie, daj sobie spokój z tą firmą. Szkoda Twojego zdrowia czasu i nerwów. Są inne firmy znacznie lepsze.to tak zle tam? nie mozna zarobic kasy na prowizjach czy jak?

Smyk

krzysiek

mam pytanie do pracownikow firmy - dobrze sie tam pracuje? jaka jest atmosfera i czy mozna sporo zarobic?czytam to co napisaliscie wczesniej i sam nie wiem bo sa rozne opinie a chce jakies konkrety. zlozylem nie dawno tasm cv i mam nadzieje ze zadzwonia

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel
2.6/5 Na podstawie 574 ocen.

Coltel