Opinie o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Coltel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

hm

ona - 2011-12-16 15:34:20 żal.plzacznijmy od tego ze tam nie ma logiki

OMG

To tyle co moge powiedziec....

Ona

Oczywiście zapomniałam napisać jednego: osoby, które pracują w coltelu są super, przynajmniej te które ja osobiście miałam przyjemność poznać :) naprawde wartościowi ludzie :)

John Locke

racja - to "praca" tylko dla naiwnych, nie szanujących samych siebie pionków :-( gorsze to już jest chyba tylko robienie jako stojąca reklama na Szerokiej w zimie...

logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
Grzyb

Zgadzam się z przedmówcami. Do tych wszystkich, którzy wykorzystują anonimowość świata wirtualnego i w sposób impertynencki wyrażają swoje zdanie: Proszę Was! Nie obrażajcie ludzi pracujących w Coltelu. Zachowajcie szacunek dla pracowników i dla siebie. Po co wprowadzać taką negatywną atmosferę? Przecież to nikomu nie służy. Jeśli komuś ta praca nie odpowiada to przecież może z niej zrezygnować. Nikt Was przecież do tych słuchawek nie przywiązał. A to, że obrażacie osoby (nierzadko posługując się ich nazwiskami) to już inna kwestia. Świadczy tylko o totalnym braku kultury osobistej. Pozdrawiam

starman

Warunki są, jakie są. Wydaje mi się, że ludzie, którzy tak agresywnie odnoszą się do pracujących tam osób są zwykłymi maminsynkami, którzy mają jeszcze mleko pod dziobem. Myślicie jeden z drugim, że studiując ekonomię, prawo, zarządzanie itd, praca w ColTel-u to szczyt marzeń? Otóż NIE. Chcę zarobić na siebie, na swoje potrzeby, odciąć się od wygodnych pieniędzy rodziców. Trudne warunki pracy hartują i również przyniosą korzyści. Ciężko niektórym to zrozumieć, bo być może to ich pierwsza praca i spodziewali się cudów. Jest to typowa robota dorywcza, jest jak jest. Uważam, że (usunięte przez administratora)który wyzywa uczciwie pracujących ludzi niż sami pracownicy. Obudźcie się, jest kapitalizm, a mam wrażenie, że większość z Was - krytykujących, to wierni synowie i córy socjalizmu ;) Pozdrawiam.

pandemonium

Żal. To jedyne słowo, jakie przychodzi mi do głowy po uprzedniej lekturze Waszych wypowiedzi, drodzy szanowni użytkownicy coltelowskiego forum. Jako osoba pracująca tam od niedawna zdecydowałam się zaapelować do potencjalnych przyszłych pracowników - puszczajcie mimo oczu/uszu wypisywane tu farmazony! Tak szumnie wskazywane tu prostactwo i chamstwo jest, a i owszem, ale głównie dzięki takim jednostkom, jak te, które wiodą tu swój wirtualny wulgarnogenny prym. Powinniście się wstydzi za tak perwersyjnie obrzydliwe zachowanie, choćby i nawet internetowe. Serdecznie życzę dystansu i pokory wszystkim kipiącym nienawiścią byłym i obecnym pracownikom.

Garnek Philipiaka

Ranking odzwierciedla to czy ktoś podchodzi poważnie do pracy czy nie. A jeśli chodzi o wyścig szczurów to - witamy w XXI wieku.

Garnek Philipiaka

Ja nie wiem co to za pociecha obrażać ludzi, z którymi się niedawno pracowało, Wacławie? Bo mniemam, że tam już nie pracujesz skoro zostawiasz tego typu komentarz. Wylać żale i pokazać jak boli Cię życie gdzieś przecież trzeba, prawda?

A co ma wzrost do pracy w Coltelu?! Nie rozumiem na jakiej podstawie ludzie wydają takie dziwne opinie. Ktoś chce sobie dorobić w trakcie studiów, nie brać kasy od rodziców, a i tak znajdzie się jakiś dziwak, który to wyśmieje. Żal mi takich ludzi.

Wacław.

Prawda jest inna - co innego ten zasyfiały coltel z jego damskim guru w postaci niezadbanych i zakompleksionych szefowych a co innego ludzie, którzy dobrowolnie godzą się na tzw \"pracę\" w tamtym zgniłym przybytku. Albo nie mają szacunku dla siebie, (usunięte przez administratora) najczęstsze są dziewczyny o wzroście 159cm, które nigdzie indziej by się nie odnalazły.

monika

Moim zdaniem, jak na pracę na wakacje nie jest źle, choć na dłuższy czas to nie polecam. Ale to chyba w każdym telemarketingu tak jest, trzeba być naprawdę odpornym na stres i nie przejmować się tym że ktoś ci wyzwie od różnych, zanim zdążysz powiedzieć "dzień dobry". Choć czasem trudno jest się dziwić gdy trzeba dzwonić do kogoś w sobotę o 8 rano. Jeśli chodzi o samą atmosferę, to niestety z większością wypowiedzi muszę się zgodzić. Praca dla ludzi o mocnych nerwach:) Przychodzi się do pracy, a tu nie ma wolnych miejsc (nie wiadomo jak oni układają ten grafik). Albo siedzisz przy kompie gdzie ledwo coś słyszysz. Pensja nie jest zła, chociaż o tym w jaki sposób nalicza się prowizję to chyba nikt nie wie. Jeśli chce się zarobić na wakacje, tak jak ja, to myślę że się opłaca, ale na dłuższą metę nie polecam. No i przede wszystkim, trzeba być naprawdę odpornym na stres żeby tam pracować i mieć duży dystans do tego. Ja cały czas myślałam tylko o tym, że to dobrze że nie muszę tam pracować całe życie i nie długo to się skończy. Dlatego podziwiam i zarazem współczuję tym którzy pracują tam po kilka lat.

Emilia

Szkoda słów,niektórzy swoje kompleksy przekładają na innych i dla tego wypisują na forum takie rzeczy i się nie podpisują. Co to (usunięte przez administratora)to was boli,że napisał prawdę, a prawda zawsze boli...

Mam pytanie do obecnych pracowników Coltel, którzy mieli też okazję pracować w toruńskich call center. Gdzie jest najlepiej?W Telbridge, Cyfrowym Polsacie, Cemtelu czy w Coltelu właśnie. Mam rozmowę jutro w Telbridge i czekam też na wynik z Coltel.. Co wybrać? Chodzi mi o zarobki i atmosferę w pracy.

(usunięte przez administratora)Ty się nie wypowiadaj człowieku bo tego Twojego paskudnego głosu to nikt nie może słuchać, czytając te Twoje wypociny scyzoryk mi się w kieszeni otwiera. Ile razy można pisać o tym samym? z 10razy to powtórzyłeś, chciałeś zabłysnąć długim komentarzem? (usunięte przez administratora) niech lepiej zatrudni kogoś do sprzątania, bo ja nie poszedłem tam żeby sprzątać na przerwach!!

(usunięte przez administratora) robimy my i tyle. A co do pracy tam to uważam że lepiej być jeleniem(sam tak o sobie i innych nie myślę,to nie praca docelowa a pozwalająca zarobić) niż (usunięte przez administratora) oczerniającym kogoś nie podpisując się pod tym;]

Nieznany!!!

Przemek zobaczymy jaki mądry będziesz jak Cie wyrzucą. Bo z takimi wynikami to nie wróżę Ci kariery w Coltelu. Ale skoro zamierzasz robić tam karierę to dobrą taktykę obrałeś. Wiadomo, że podlizując się komuś w tej firmie, można zajść daleko. Powodzenia! A co do anonimowości-taki urok internetu, każdy może pisać co mu się podoba. I Ty tego nie zmienisz. Do tego służy forum żeby każdy napisał co myśli o tej firmie. I może ustrzec kogoś przed błędem jakim jest podjęcie pracy w tym miejscu. Ja go popełniłem,a teraz ostrzegam innych. A nie tak jak Ty-myślisz, że się podpiszesz, staniesz w czyjejś obronie i zostaniesz bohaterem hahaha.

xxx

Zgadza się, ludzi poznanych w Coltelu nie zapomnę nigdy:)

Uprzejmy**

Też pracowałem w COLTELU i szybko stamtad uciekłem!!! Teraz pracuje na Call Center Cyfrowego Polsatu na sz. Bydgoskiej, i tu jest naprawde spoko. Widać profesjonalne podejscie do tematu, call center z prawdziwego zdarzenia! Będa przyjmować sporo osób więc nie męczcie sie tam.

lolita

Powiem Wam wszystkim jeśli macie możliwość pracy gdzie indziej to uciekajcie z tamtąd jak najdalej.to co tam sie dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.Kierownictwo ma wszystko w dupie,nie mają nawet czasu żeby porozmawiać z konsultantem,tylko cały czas wiszą na tel służbowym i urządzają sobie prywatne rozmowy!!! ja pracuje tu zaledwie kilka miesięcy i mam dosyć, a więc Podziwiam jedną dziewczynę która pracuje najdłużej w tej firmie jak ona wytrzymała w takiej atmosferze i w takich warunkach.Z jej możliwościami powinna sobie znaleźć lepszą normalną prace bo w Coltelu sie marnuje!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel
2.6/5 Na podstawie 574 ocen.

Coltel