Lindeman Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lindeman Sp. z o.o.

Aktualność
Każda aplikacja wysłana przez Was jest starannie analizowana.
Stawiamy na otwartość i zaangażowanie. Najważniejsza jest osobowość, a nie wiek, czy wcześniejsze doświadczenia zawodowe. Grupę Lindeman tworzą zgrani ambitni ludzie nastawieni na rozwój i samorealizację.

Kandydatka do pracy
Kandydat

Jestem pod wrażeniem rozmowy kwalifikacyjnej, na której dziś byłam w Państwa firmie. Bardzo duży profesjonalizm prowadzących osób. Pytania rzeczowe i konkretne a do tego sympatyczna atmosfera spotkania. Rzadko to się zdarza w toruńskich firmach.

Tom Nowy wpis
Kandydat

Widziałem dzisiaj ogłoszenie o pracę w tej firmie i mam jedno pytanie, może ktoś wie czy w Lindeman są rekrutacje wewnętrzne, w sensie że zaczyna się w jednym dziale a później można pracować w innym?

Nowy wpis

@Tom

Dziękujemy za pytanie. Oczywiście jest możliwość awansu. Większość Pracowników zatrudnionych obecnie na wyższych stanowiskach zaczynało od pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta. Prowadzimy rekrutacje wewnętrzne na dział marketingu oraz dział sprzedaży, aby dać możliwość rozwoju i promować naszych Pracowników.

Nowy wpis

Uff jak gorąco!
Dziś w biurze zamiast tradycyjnej kawy pijemy taką z lodami.
Kto jeszcze się zgodzi, że to idealne połączenie na taki dzień?

Asia Nowy wpis

W firmie Lindeman pracowałam w zeszłym roku. Praca na obsłudze klienta jest bardzo prosta, nawet bez doświadczenia na słuchawce można osiągać bardzo dobre wyniki. Praca zmianowa, bez problemu można było dopasować godziny pracy do innych zajęć. Atmosfera w pracy była bardzo fajna, żadnego wyścigu szczurów, wspierający zespół. Do dziś mam kontakt z niektórymi ludźmi których tam poznałam. Pozytywnie wspominam też przełożonego zespołu, na którego zawsze można było liczyć.

Aktualność
Każda aplikacja wysłana przez Was jest starannie analizowana.

Jakie godziny pracy obowiązują w Lindeman Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dział sprzedaży i marketingu pracuje w stałych godzinach od 8:00 do 16:00. Zespół odpowiedzialny za obsługę klienta pracuje w systemie zmianowym od godziny 7:00 do 21:00. Zmiana trwa 8 godzin, a grafik ustalany jest według dyspozycji pracowników pod koniec każdego miesiąca.

Kuba Tejer

Jako wieloletni pracownik firmy Lindeman polecam pracodawcę. Praca jest wymagająca, jednak pozwala na rozwój osobisty oraz samorealizację. W przeciwieństwie do wielu innych firm młody pracownik, jeśli tylko wystarczająco się wykaże może liczyć na gratyfikację zarówno finansową jak i zawodową w postaci awansu. Dodatkowym atutem jest atmosfera panująca w firmie oraz szef, od którego wiele można się nauczyć.

@Kuba Tejer

Kuba, dziękujemy za opinię i wieloletnią współpracę. Przekazujemy pozdrowienia od pracowników i życzymy wszystkiego dobrego :)

Nata
Kandydat

Czy ktoś może mi powiedzieć czy są pod biurem miejsca parkingowe?

@Nata

Pod biurem znajdują się dwa parkingi. Jeden przed wejściem do budynku, ogólnodostępny dla wszystkich, a za budynkiem, na zamkniętym terenie znajduje się drugi parking z dostępem tylko dla pracowników.

Opinia

W Lindemanie pracowałam przez klika miesięcy i odeszłam z powodu zmiany miejsca zamieszkania. Firma OK i prawdę mówiąc po przeprowadzce kiedy poszłam do nowej pracy było widać różnicę między Lindemanem i nową firmą na dużą korzyść Lindemana. Gdyby nie wyprowadzka z Torunia, pewnie pracowałabym tu dalej.

Agnieszka
 Rekomendacja

Firma daje możliwość rozwoju - ciekawe kursy, szkolenia, udział w konferencjach. Otwarci na innowacyjne rozwiązania i nowe pomysły. Praca w miłej atmosferze, wśród młodych i ambitnych osób to dodatkowy plus. Współpracę wspominam pozytywnie.

Jacek
@Agnieszka

Agnieszko, dziękuję za Twoją opinię i możliwość współpracy z tak kreatywną i ambitną osobą jak Ty. Mam jednocześnie nadzieję, że wspólnie zrobimy jeszcze niejeden projekt!

Wojciech
@Jacek

Witam. Czy osoby, które nie mają doświadczenia w takiej branży również mogą spróbować swoich sił i rozpocząć współpracę z firmą Lindeman? Bardzo bym chciał to ustalić i liczę, że za pośrednictwem tego wątku tego typu informacja pojawi się tutaj.

Jacek
@Wojciech

Stawiamy przede wszystkim na otwartych i zaangażowanych ludzi, dlatego doświadczenie nie jest konieczne. Zdecydowana większość naszych pracowników miała wcześniejsze doświadczenia z zupełnie innych branż lub nie miała żadnych doświadczeń zawodowych, a mimo to doskonale odnalazła się w naszej firmie awansując z czasem na coraz wyższe stanowiska.

@Agnieszka

Przez pół roku pracy nigdy nie padło nic o konferencjach czy szkoleniach. Innowacyjne rozwiązania? Czy możesz rozwinąć jakiś przykład? Nowe pomysły były przy ciągłych zmianach naliczania premii dzięki czemu była nieosiągalna dla większości zespołu :(

Agnieszka
@Były pracownik

Byłam pracownikiem działu marketingu i przez cały okres pracy miałam możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do przydatnych narzędzi marketingowych i ciekawych konferencji, między innymi eventu I LOVE MARKETING, który jest jedną z największych imprez poświęconych zagadnieniom związanym z PR i marketingiem. Jestem pewna, że jeśli znalazłabyś wartościowe szkolenie lub kurs dla siebie, to bez problemu mogłabyś wziąć w nich udział, ponieważ szef inwestował w rozwój pracowników i był otwarty na wszelkie takie pomysły. Mimo, że firma jest niewielka, to korzysta z zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Co do premii - nie pracowałam przy obsłudze zgłoszeń, więc ciężko mi ocenić sposób naliczania premii w tym zakresie, ale z tego, co wiem, to pracownicy efektywni i zaangażowani nie mieli na co narzekać ;)

Kandydatka do pracy

Aktualność
Powoli kończymy z pracą zdalną i wracamy do biura! Chyba wszystkim brakowało możliwości spotkania i rozmowy z koleżankami i kolegami z firmy!

Wszędzie dobrze ale w biurze najlepiej! Pracować oczywiście :)

Pracowałam w tej firmie i odeszłam. Odbieranie (usunięte przez administratora) telefonów dziennie z przykazaniem, by rozmowa trwała poniżej (usunięte przez administratora)mnie wykończyło psychicznie. Niestety nie było nawet 5-minutowych przerw po przepracowanej godzinie przed monitorem (a praca jest cały czas przed monitorem, gdzie się wyszukuje i wprowadza dane podczas rozmów z klientem), tylko łącznie 15 minut przerwy właściwej, liczone co do sekundy na całe 8h pracy. Zespół zgrany i wspierający, choć jest duża rotacja. Na medal zasługuje team lider, na którego złego słowa nie mogę powiedzieć - wyrozumiały i mający czas dla każdego i wspierający każdego, potrafiący wszystkie swoje decyzje wytłumaczyć i dbający o atmosferę.

202105
@Były pracownik

Jak to możliwe, że odbierałaś 200 telefonów dziennie, z których każdy trwał poniżej minuty (czyli pracowałaś niewiele ponad 3 godziny dziennie) i piszesz, że miałaś tylko 15 minut przerwy? Twoja przerwa wynosiła więc prawie 5 godzin. Wiele bym dał żeby mieć taką pracę.

@202105

Błędnie założyłeś, że krótka rozmowa z klientem to jedyny obowiązek w tej pracy. Napisałam o powodzie odejścia, a nie o wszystkich obowiązkach. Po drugie, takie było zalecenie, co nie oznacza, że równo po 60 sekundach odkłada się słuchawkę, podczas gdy klient do Ciebie mówi.

Czy w Lindeman Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

Team Lider zawsze Cię wysłucha i się przejmie, lecz nie wszystko jest w jego mocy.

nowa

w ogole nie polecam pracy, tyrasz za najniższą, zero premi...

Lindeman
@nowa

Magdo, byłaś jedyną osobą z zespołu, która nigdy nie dostała premii. Powodem były bardzo złe wyniki Twojej pracy.

Adrian_Adix

Czy praca Lindeman Sp. z o.o. opiera się wyłącznie na kontaktach telefonicznych z klientami (Telemarketing) ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lindeman Sp. z o.o. - Toruń

Lindeman Sp. z o.o.