Guretruck Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Guretruck Sp. z o.o.

J.k.

Jakie zarobki w call center na laziennej I jakie warunki pracy ? Czy ktos moze napisac?

Prawdziwy Realista
@J.k. 08.05.2017 21:50

Nie wiem jak to wygląda teraz, ale jakiś czas temu dawali na początek 2100 na rękę. Za znajomość dodatkowych języków było po 500 premii. Nowym pracownikom nie znającym hiszpańskiego opłacano kursy językowe. Po jakimś czasie były też podwyżki. Na pewno osoby z kilkuletnim stażem wyciągały od 3 do 4 tyś, być może więcej. Przy czym należy zaznaczyć że to co oni w ogłoszeniach nazywają call centerem nie jest takim normalnym call center typu "ilość nie jakość" gdzie ludzie przyjmują bez przerwy rozmowy przydzielane z automatu. Praca zmianowa przy biurku z kompem polegała na telefonicznej, indywidualnej obsłudze firm transportowych potrzebujących pomocy przy uwolnieniu pojazdu zatrzymanego za granicą lub drobnych tłumaczeniach w kontaktach ze służbami mundurowymi, stąd też przykładali dużą wagę do znajomości języków obcych a obowiązki dzielili między dwoma grupami: osobami znającymi angielski/francuski i angielski/niemiecki.

Asia

Polecam firmę Guretruck jest bardzo pomocna w zagadnieniach transportowych - mojej firmie pracownicy pomogli w zakresie kontroli Milog- Niemiecka płacą minimalna którą przeszłam z pozytywnym wynikiem.

sylwia
@Asia 28.12.2015 18:28

witam, Asia możesz mi napisać na @: sylwia2100@interia.pl ile wyniosła opłata firmy Guretruck za czynności podczas kontroli Milog? Dzięki

Dodaj komentarz o firmie Guretruck Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw opinię o Guretruck Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Guretruck Sp. z o.o.