Opinie o Guretruck Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Guretruck Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Guretruck Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guretruck Sp. z o.o. w Toruń

Były Guretruck-owiec Nowy wpis

Super miejsce do pracy ze świetną atmosferą. Niestety firma pochopnie pozbywa się pracowników, którym nie idzie tak dobrze jakby sobie tego życzyli, ale się mocno starają; a to poważny zarzut z mojej strony.

Karolina Nowy wpis

Pisała tutaj jedna osoba że w tej firmie jest praca zmianowa. Ile tych zmian macie ? od której do której ? niech ktoś kto tam pracuje da znać

Pracownik Nowy wpis
@Karolina

6-14, 14-22, a kandydaci z j.francuskim dodatkowo 22-6

Bluto Nowy wpis

Jakiś czas temu miałem okazję tam pracować jako przedstawiciel. Angażowałem się w różne inicjatywy, poszukiwanie klientów różnymi kanałami (co nie było zabronione). Udzielałem pomocy oraz niezbędnych informacji. Byłem osobą bez doświadczenia w branży o czym wiedział też mój przełożony, mimo to nie poddawałem się. Zarobki na poziomie najniższej krajowej, Auto służbowe katastrofa - ok.20 letnia Octavia I. Jedno na całe biuro w BB. Nie wiem jak mają w Toruniu. Miałem szkolenie i niestety żadnej praktyki, sucha wiedza. Nawet jak się ją opanuje to i tak bez znajomości są małe szanse na porządny zarobek z prowizji co w efekcie prowadzi do zwolnienia.

J.k.

Jakie zarobki w call center na laziennej I jakie warunki pracy ? Czy ktos moze napisac?

Prawdziwy Realista
@J.k.

Nie wiem jak to wygląda teraz, ale jakiś czas temu dawali na początek 2100 na rękę. Za znajomość dodatkowych języków było po 500 premii. Nowym pracownikom nie znającym hiszpańskiego opłacano kursy językowe. Po jakimś czasie były też podwyżki. Na pewno osoby z kilkuletnim stażem wyciągały od 3 do 4 tyś, być może więcej. Przy czym należy zaznaczyć że to co oni w ogłoszeniach nazywają call centerem nie jest takim normalnym call center typu "ilość nie jakość" gdzie ludzie przyjmują bez przerwy rozmowy przydzielane z automatu. Praca zmianowa przy biurku z kompem polegała na telefonicznej, indywidualnej obsłudze firm transportowych potrzebujących pomocy przy uwolnieniu pojazdu zatrzymanego za granicą lub drobnych tłumaczeniach w kontaktach ze służbami mundurowymi, stąd też przykładali dużą wagę do znajomości języków obcych a obowiązki dzielili między dwoma grupami: osobami znającymi angielski/francuski i angielski/niemiecki.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Guretruck Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Agent do Spraw Wsparcia Klienta Francuskojęzycznego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Asia

Polecam firmę Guretruck jest bardzo pomocna w zagadnieniach transportowych - mojej firmie pracownicy pomogli w zakresie kontroli Milog- Niemiecka płacą minimalna którą przeszłam z pozytywnym wynikiem.

sylwia
@Asia

witam, Asia możesz mi napisać na @: sylwia2100@interia.pl ile wyniosła opłata firmy Guretruck za czynności podczas kontroli Milog? Dzięki

admin

Dodaj komentarz o firmie Guretruck Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Guretruck Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Guretruck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Guretruck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Guretruck Sp. z o.o.