Opinie o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Coltel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

MaC.

Co tam smutno i nudno tu?

brak słów

no poczta powinni przysłac! A tu koniec lutego za pare dni..... Więc przypomnijcie kierownictwu

s

pocztą

byly pracownik

pracodawca ma OBOWIĄZEK PRZEKAZAC PRACOWNIKOWI PIT11 DO KONCA LUTEGO, wiec ciekawe czy sie wyrobią.... pewnie nie, 1 marca sie przejde z pretensjami

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
l;mp

nieee, możesz zadzwonić i się się wiedzieć kiedy mogą być , telefon nie gryzie, numer się nie zmienił

dawali juz te pity czy nie???

ach

naprawdę się nie chce przychodzić... ;) i brak zaproszeń plus nędzne projekty jeszcze bardziej demotywują

eh

ach - 2012-02-17 16:25:24 a co do projektów to brak słów Poznań Wrocław Dąbrowa, i tak w kółko ;) ale norma musi być...Brak słów i żal. Aż się pracować nie chce jak się słyszy ciągle od klientów "NIE NIE NIE NIE NIE, dzwonicie już 20 raz". coraz gorzej

byly pracownik

A powiedzcie czy po pit11 trzeba zglosic sie osobiscie? czy przysla poczta??? Bo juz nie pracuje w coltelu i nie wiem

Rico

Ja mam. Powiedzcie jak wasze premie i prowizje w tym miesiącu.

WARIATKA

też mam takie wrażenie. Czy ktoś już ma wypłatę na koncie?

co nas tak mało? :D

A.

Po co jest ta cała dyspozycyjność, skoro i tak arbitralnie ustala się, że mamy przyjść w sobotę, i to na 2 zmiany.

dasd

Lotników

:):)

jak nazywa się przystanek koło tego i jakie autobusy tam jeżdżą?

ja wam dam

umowa była inna. Mieli dać info na fc, tel lub pocztę czy co tam kto chciał. Mi strona też nie wchodzi z żadnej przeglądarki a posta na tym forum mógł napisać KAŻDY. więc dopóki nie dostanę info to jest dla mnie niepotwierdzona informacja! Nie dość że informacja jest tak późno to jeszcze niezgodnie z umową!

Informacja_oficjalna

Jutro pracujemy normalnie według grafiku! [usunięte przez moderatora] /> Tak późno dlatego, iż informatycy nie potrafili określić jak się wyrobią. Pozdrawiam

sznurek

nie ma info na stronie to po co ściemniacie że pracujemy

kielon

strona jest niedostępna dla 70% ludzi w tym i dla mnie

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel
2.6/5 Na podstawie 574 ocen.

Coltel