Opinie o Grupa Kotrak w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Kotrak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Kotrak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kotrak w Katowice

Jarecki

Lokalizacja GPS w samochodach jest częstą praktyką firm ale odbywa się to z wiedzą pracownika. A co z innymi formami kontroli ? Śledzenie działań na komputerze, ukryte kamery ? Też takie coś występuje ? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Kotraku jako konsultant ale jeśli mam być śledzony na każdym kroku i to bez mojej wiedzy to nawet nie będę przesyłać CV. To jak z innymi formami ukrytej inwigilacji ? Monitoring, komputerów, kamery, podsłuchy na telefonach ? Występuje coś takiego i dać se spokój z taką firmą czy to bzdura i mogę się starać o pracę ?

M
@Jarecki

To absolutna bzdura, brak kontroli wymienionej w Twoim komentarzu. Brak GPS, monitoringu tym bardziej podsłuchu na telefonach. Monitoring występuje ale tylko w głównym wejściu obsługi klienta. Ale służy w innym celu niż kontrola pracownika.

Załamka
@M

Haha. Ludzie otwórzcie wreszcie oczy. Tam sie nie da normalnie pracować. Jak jesteś fair w stosunku do firmy to wymyślą jakiegoś haka jak się zwolnisz

agawa

Śedzenie i kontrola pracowników (GSM) bez ich wiedzy, wieczne narzekanie na kryzys. Praca w nadgodzinach bez jasnych umów

AnA

Możecie coś napisać o zarobkach na stanowisku konsultanta? Jakich pieniędzy można oczekiwać?

ByłyPracownik

Polecam dla młodych pracowników chcący się czegoś nauczyć, popracować 2 lata i uciekać. Praca ciekawa i nie można powiedzieć, że jest nudno, pieniążki wypłacane zawsze na czas. Tyle z dobrych stron, z tych gorszych to potwierdzam przedmówców tj. ciągła praca w nadgodzinach, w nocy i w weekendy, niestety nie popartymi żadnymi aspektami finansowymi (premie, które miały to rekompensować wypłacane z 2 letnim opóźnieniem lub wcale, o ich wielkości już nie wspomnę), jeżeli podzielić wypłatę na 2 etaty bo tak się niestety pracuje to szału nie ma, nawet ubogo, brak jakichkolwiek szkoleń (chyba, że trzeba przejść „szkolenie” autoryzacyjne, bo brakuje punktów u „strategicznego” partnera), atmosfera niby „przyjacielska” ale tylko po to aby pracować więcej, no bo przecież relacje z kierownictwem są kumpelskie, a kumplowi się nie odmawia, prawda? Nauka na zasadzie wrzucania na głęboką wodę, jak czegoś nie wiesz to sam się dowiedz, naucz tego i powiedz innym jak to zrobiłeś. Reasumując praca dla wytrwałych, dająca czasem trochę satysfakcji ale bez większych perspektyw i jakiejś stabilności.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
kryspin

\\\\\\\"catcancer!?!?!...\\\\\\\" - 2012-08-13 11:11:41 hmmm? Właśnie, zapytajcie pracowników jakie jest ich zdanie na temat pracy w KOTRAKu, a nie sugerujcie się słowami osób, które chyba nie wiedzą, o jakiej firmie piszą... Jakoś na co dzień nie widać tego niezadowolenia. Co niektóre powyższe wpisy to jakiś żart. Może konkurencja zazdrości, że firma się rozwija, zatrudnia nowych pracowników, praktykantów a nikogo nie zwalnia? Nieładnie...

błyszczyk

Pracuje w tej firmie już parę lat. Podsumowując kasa dobra i na czas. Firma od kiedy pracuje rozrosła się 2x. rozwija się i pracownicy razem z nią Układy układziki jak w każdej firmie, korporacji. Patrząc na wypowiedzi negatywne o zarządzie. Pewnie częściowo bym się zgodził. Ale w 90% to już przeszłość. Każdy nowy pracownik będzie zadowolony. Praca daje ogromne możliwości w nabyciu doświadczenia ,wdrożenia w RPA, Wietnam, Rosja, Holandia. Obserwując konkurencje to nie ma porównania. Nie znam pracy gdzie można dobrze zarobić a nie trzeba pracować dużo. Każdy kto chce coś osiągnąć to musi dać coś od siebie. Nie ma tu wyścigu szczurów jak w korporacji. Rozpoczynając pracę w tej firmie można wiele osiągnąć. Zapraszam

Dla mnie to już przeszłość. Jeśli się poprawiło to pracownicy mają szczęście jeśli nie to współczuje. Piszę tylko o tym jak było za moich czasów może i szefostwo zmieniło podejście, może zdali sobie sprawę z tego, że większość pracowników planuje się zwolnić i musieli coś zrobić, a może poprostu piszesz brednie, kłamiesz i nic się nie zmieniło ale mnie to już nie dotyczy i bez względu na to czy się zmieniło czy nie to i tak cieszę się, że to już nie mój problem.

pr

Ja nie wiem, gdzie Ty pracowałeś, bo chyba nie w Kotraku. Nic co piszesz o tej firmie mi do niej nie pasuje. Nadgodziny? Brak wolnego? Widzisz jest jeszcze przed długim weekendem, a ja w domu nie w pracy, tak jak kolejne 10 dni. Nigdy nie wyszłam z firmy później niż 16:05, chyba, że zostawałam z własnej woli. To, że szefostwo wydaje pieniądze dobrze świadczy o sytuacji w firmie. Kryzys tak czy inaczej jest, tego się nie da ukryć, dlatego nie wydają tych pieniędzy w nadmiarze. Zaś pracownicy mają coraz lepiej finansowo - o czym można się przekonać tylko będąc pracownikiem :) Fakt jest taki, że jak się chce tylko popijać kawusie w pracy, cały dzień plotkować i załatwiać swoje prywatne sprawy, to nie jest dobre miejsce pacy. Natomiast jeśli ktoś ma trochę ambicji i chęć do pracy - to miejsce jest godne polecenia.

Wiele jeszcze mogę pisać o układach i układzikach ale po co, to i tak nic nie zmieni lepiej zmienić pracę i mieć to z głowy, ja mam to już za sobą, jestem na swoim i nikt nie będzie mi wciskał kitu (i dodam, że mam o wiele mniejszy biznes i o wiele większe zarobki więc wcale tam tak dobrze nie płacą, a za nadgodziny to zapomnij, firma nie zna takiego pojęcia jak nadgodziny, przecież to praca a że od rana do nocy, no cóż takie życie).

Niewiem kiedy pracowałaś w tej firmie ale widocznie od tego momentu wiele się zmieniło i to na gorsze. Szefostwo cały czas opowiada brednie o kryzysie i zaciskaniu pasa a sami wydają na gadżety i inne. Rozumiem ich prawo, każdy może wydawać zyski jak chce ale w takim przypadku opowiadanie o kryzysie i zaciskaniu pasa w stosunku do pracowników jest conajmniej nie na miejscu. A poza tym podejście, że jesteśmy zgraną grupa i jesteśmy przyjaciólmi póki to firma coś od Ciebie oczekuje (czytaj tyraj po nocach, w święta i wszystkie inne dni w zależności od potrzeb) to jest ok, ale jeśli już Ty zaczynasz coś oczekiwać wtedy ta pseudo przyjaźń się kończy, już nie ma przyjaźni jest biznes. Niezłe gadki prezesów, które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.[usunięte przez administratora]. Wiele jeszcze mogę pisać o układach i układzikach ale po co, to i tak nic nie zmieni lepiej zmienić pracę i mieć to z głowy, ja mam to już za sobą, jestem na swoim i nikt nie będzie mi wcis

karot

Pracowałam jakiś czas w Kotraku i nie rozumiem tego co tu piszecie. Fajna atmosfera, niezłe pieniądze i możliwość nauczenia się wielu przydatnych rzeczy. Teraz otwarłam własną firmę i doświadczenie w Kotraku dało mi poczucie dyscypliny, umiejętność kontaktu z partnerami biznesowymi, odwagę. Nie róbcie czarnego PRu tej firmie, bo nie zasługuje na to.

Kiedys zrozumiesz o czym tu mowa.

Hmm, dziwne bo ja pracuje w tej firmie jakiś czas już i nie mam zastrzeżeń, nie wiem czy nie chciało Ci się robić, czy też po prostu miałeś 2 lewe rece ;) Jak dla mnie firma jest ok. Pracuje mi się bardzo dobrze i nie mogę złego słowa powiedzieć. Dlatego nie rozumiem tych negatywnych opini. Jak pracujesz i chcesz pracować, to dobrze zarobisz i ze wszystkim sobie poradzisz, jak jesteś (usunięte przez administratora) i nic nie umiesz, wybacz ale nikt nie przyjmuje do pracy po to żebyś się w sufit patrzył i jeszcze chciał wypłate... Pracujesz i masz... Nie pracujesz to nie masz... Proste i logiczne. Grunt to nawet jeśli Ci nie wychodzić to pokazać że Ci zależy. Jeśli masz wszystko gdzieś to nie wiem, na kopalni czy też w innej instytucji pracy poszukaj. Może ochrona w supermarkecie rozpatrzy Twoje podanie o prace... Powodzenia :)

Potwierdzam

Nie śmieszne - żałosne !!!!

śmieszne :)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kotrak - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Kotrak?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kotrak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kotrak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kotrak?

Kandydaci do pracy w Grupa Kotrak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kotrak
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.

Grupa Kotrak