Opinie o Open Nexus Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Open Nexus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Open Nexus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open Nexus Sp. z o.o. w Poznań

Ł

Moje doświadczenie w tej firmie było bardzo rozczarowujące. Poświęciłem wiele czasu i wysiłku na rozwój projektów oraz integrację z zespołem. Firma nie przedłużyła mojej umowy, informując mnie o tym w ostatniej chwili, co spowodowało duże zamieszanie i niepewność co do mojej przyszłości zawodowej. To kompletnie nieprofesjonalne podejście do zarządzania personelem i pozostawiło mnie w trudnej sytuacji. Nie mogę polecić tej firmie nikomu, kto szuka stabilności zawodowej i szacunku w miejscu pracy. Kierownictwo mało kompetentne. Dodatkowo warunki pracy były niezadowalające, z brakiem możliwości rozwoju.

Alex
@Obserwator

No dobra ale chyba miałeś umowę z okresem wypowiedzenia więc nie bardzo można tak kogoś zwolnić z dnia na dzień jak jest na kontrakcie. Mnie interesuje stanowisko Fullstack Developer ale wiadomo że zależy mi na stabilnej robocie. Co powoduje o negatywnej ocenie jak przez ileś tam lat było ok? Powiedzieli ci chociaż co się zadziało?

Grażyna

To jak to jest z tym rozwojem w firmie, bo wasze zdania są podzielone :) Jest taka możliwość, czy go nie ma? Ktoś wie jak wygląda rekrutacja do firmy? :)

meischter
@Zygmunt

Czy wiecie może, na jaką stawkę można liczyć na stanowisku młodszego specjalisty ds. wdrożeń systemu HIS? :)

Ł Nowy wpis

Ile trwa okres próbny w takim razie? Zdążyłeś ocenić możliwości rozwoju, więc może źle rozumiem to co piszą w ogłoszeniu. Chciałem aplikować na PHP Senior Developera i tam pisali o budżecie do 3000 złotych na rozwój. Jakieś ograniczenia są nakładane w tym zakresie?

Obserwator Nowy wpis

W tej firmie człowiek zupełnie się nie liczy! Ludzie są zwalniani po x latach pracy, bo nagle grupa trzymająca władzę może dojść do wniosku, że człowiek nie radzi sobie w pracy. Dosłownie z dnia na dzień możesz zobaczyć drzwi i dowiesz się o negatywnej ocenie swojej pracy. Wszystko co pokazują na zewnątrz o kulturze organizacji, to gra pozorów i fikcja. Jeśli nie chcesz tracić swojego czasu, radzę omijać firmę szerokim łukiem.

Alex Nowy wpis
@Obserwator

Larysa

Ciekawi mnie to, że firma napisała, że nie wymagane jest CV. To jak wygląda rekrutacja na stanowisko Programista PHP?? Bo choćby chcą roku doświadczenia, ale bez tego nie wiedza, który kandydat to ma. To jakie są podstawy selekcji aplikacji?

Programista
@Larysa

widać, że nie ma spójności w komunikacji zewnętrznej. Ciekawe jak wygląda komunikacja wewnętrzna?

Ulka
@Programista

Mi przyszła na myśl rekrutacja zdalna i wtedy pytają o doświadczenie, ale mogę się mylić. Fakt, że oferta wygasła 3 lata temu, ale może będą potrzebować nowego pracownika, więc będę próbować. Tylko chciałabym ustalić ile wynosi pensja, wtedy podawali zakres 6-10k. Nadal dają kontrakt b2b?

Obserwator

Bardzo fajne i ciekawe podcasty, ale ogarnijcie dźwięk z mikrofonu bo przy takim sprzęcie aż kłuje w uszy.

Natalia

Wyczytałam, że pracownicy działu IT pracują po 8 godzin w wybranych przez siebie godzinach. Czy to oznacza, że można pracować nawet wieczorami? Biuro jest otwarte cały czas, czy do jakichś konkretnych godzin? Może praca zdalna wchodzi w grę? Zastanawiam się nad aplikacją w te miejsce...

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Open Nexus Sp. z o.o. na stanowisko Senior Frontend Developer z Vue? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Agnieszka
@Grażyna

Na awans nie licz. Co prawda po roku ktoś cię tam przemianuje na starszego czy coś i dostaniesz 400zl ale to max. 0 szkoleń 0 rozwoju 0 zachęty ale jak robisz swoje i nie zależy ci na awansach rozwoju itp to luz

Anita
@Grażyna

@Grażyna zależy, o jaki rozwój konkretnie pytasz :) Mamy dostęp do szkoleń i regularnych warsztatów, także indywidualnie jeśli tego potrzebujemy — budżet szkoleniowy na organizację i pracownika. Rozwijamy się jako firma — tworzymy nowe produkty, więc i nabywamy nowe kompetencje, nikt z nas nie stoi w miejscu.

XYZ
@Anita

podasz przykłady rozwojowych szkoleń w jakich pracownicy brali udział?

@Anita

Czyli to co napisała tutaj przedmówczyni, że 0 szkoleń i rozwoju to kłamstwo? A co z tą podwyżką o 400 zł, faktycznie to max już jest?

Zygmunt
@Agnieszka

23 różne szkolenia w ciągu 2 lat. Od studiów podyplomowych po kurs pilotażu drona, zależnie jakie umiejętności chcesz wykorzystać w pracy. Nie ma awansów bo nie ma hierarchii :) Jak ktoś chce mieć koniecznie "dyrektora" przed nazwiskiem to faktycznie nie u nas.

meischter
@Zygmunt

Halina

Ktoś brał udział w rekrutacji dla Testera aplikacji? Zaciekawiło mnie to ogłoszenie, które wyszukałam w internecie. I czy na tym stanowisku są benefity związane z regeneracją po pracy przy komputerze? Czyli finansowanie karty sportowej, może jakieś bony na masaż czy do fizjoterapeuty? Jest coś takiego tutaj?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Open Nexus Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Meham

tak ale na kokosy bym nie liczył Nexus to typowy start w IT, dołączyć wpisać w CV i uciekać. Nic rozwojowego cię tutaj nie czeka

Agata
@Meham

Czyli wg Ciebie nie ma tu ścieżki rozwoju dla pracownika?

Grzegorz

Minimalne wynagrodzenie w Spółce to obecnie 6000 zł brutto. Proszę mieć na uwadze, że rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji w sieci jest karalne i Spółka może wytoczyć proces na celowe działanie na niekorzyść Spółki. Rozważa też pozew wobec GOWORK, gdyż ich model biznesowy jest taki, że pojawiają się negatywne komentarze i jak się kupi pakiet Premium to można je usuwać. Jest to mało etyczny model biznesowy i w naszej ocenie na granicy prawa, więc rozważamy pozew wobec GOWORK jak i użytkowników, którzy będą rozpowszechniać informacje niezgodne z prawdą.

Szymon Kunowski

Ja tam jesten zadowolony z mojej miski ryżu. B2B z bardzo sensownymi zapisami a z tego co wiem jak ktoś nie jest na B2B to jest na UOP więc coś tu się nie zgadza. Kłamczuszek ;)

Mateusz
@Grzegorz

Jak wyżej. Dziwne są te opinie, pracuje w firmie od wielu lat i jesteśmy bardzo zgranym zespołem.

Magda

Popieram slowa Grzegorza w pełni

Zdumiony
@Grzegorz

straszenie i grożenie - to bardzo wiele wyjaśnia.

@Szymon Kunowski

czym się zajmujesz w firmie? Jak długo pracujesz?

@Grzegorz

To jak jest z tym rozwojem w firmie? Jak wygląda ścieżka awansów i czy są jakieś regularne szkolenia?

Sroka

Awansuw by się chciało co

@Sroka

No pewnie, kto by nie chciał? ;p Ale sugerujesz tym, że szans brak? :(

@Agata

Ruchy są, ale procedury i struktury leżą niestety. Jasne wytyczne kiedy i co mas robić, gzie będziesz za rok, dwa pięć to nie licz

@Grzegorz

na pewno nie 6k brutto przy uop i wiem co piszę.

Meham

nie ma szkoleń. Awans to raczej jak naprawdę długo pracujesz. Nie ma szybkich ruchów w pionie

@Meham

Na szkolenia pracownicy nie wyrażają chęci czy szefostwo po prostu uznaje, że są zbędne? Czyli awans to po paru latach jak już?

Paulina

to ile gdzieś tak? z 5?

@Szymon Kunowski

Taki byłeś zadowolony i po 6 miesiącach zmieniłeś pracę???

Iluzjonista

Nowe możliwości w rozwoju, rok tutaj to nabycie takich umiejętności pod okiem praktyków, że aż ciężko uwierzyć w istnienie tak pozytywnego miejsca. Miejsce otwiera ścieżki rozwoju

@Iluzjonista

To super! A rozwijac się można poprzez pracowanie z bardziej doświadczonymi ludźmi, czy organizują też może jakieś szkolenia?

Agnieszka
@Iluzjonista

Kolejny bajkopisarz. To miejsce jest sympatyczne ale zatrzymało się tak w 2006r. Zamrażarka. Pracować wpisać w CV i uciekac

@Iluzjonista

dobry żart dnia :)) rozbawił mnie ten komentarz :)))

Hanna

Nie no chyba aż tak totalnie źle z tym rozwojem to tu chyba być nie może, bo inaczej całe IT by tu leżało a jednak firma jakoś to ciągnie?

@Hanna

dokładnie "jakoś"

Hanna

Aha.xd No cóż, a rozwiniesz jej sytuację w takim razie?

My
@Hanna

Jeśli umiesz myśleć, sama wyciągniesz wnioski. Posłuchaj opowieści dziwnej treści na temat rewolucji turkusowej w Open Nexus. To co jest widoczne od kuchni, nie ma nic wspólnego z zewnętrznym wizerunkiem opartym - bardziej na fikcji niż rzeczywistości.

Patrycja

Firma wykorzystując sytuacje z KORONA WIRUSEM zasypuje Urzedy petycjami ze swoja oferta, gratuluje przedsiebiorczości !!

@Patrycja

Dzień dobry, faktycznie popełniliśmy błąd, ponieważ petycja została źle skonstruowana. Chcieliśmy dać wartość i zaproponować wsparcie, dlatego przepraszamy za zły odbiór. W związku z tym Pani Patrycjo - zapraszam do kontaktu na elektronizacja@przetargowa.pl - porozmawiamy o tym jak możemy odczarować tą sytuację :)

Wiem
@Anna

nie ty powinnaś przepraszać za petycje tylko prezes, który był twórcą i realizatorem pomysłu.

Cześć, prośba o więcej informacji o stanowisku Młodszy konsultant ds wdrożen oprogramowania HIS? Czym ta os się zajmuję , czy jest to praca częśćiowo zdalna czy stacjonatna w poznaniu na codzień + wyjazdy do klientów. Ewentualnie jeśli ktoś zna widełki płacowe to chętnie poznam

Marcel

Bardzo dobra firma. Opieka zdrowotna, dofinansowanie do obiadów, budżet szkoleniowy, praca w Scrum, wolność dobru narzędzi i technologii na której się pracuje (istotne w IT). Brak nacisku na KPI, brak umów śmieciowych, godne wynagrodzenia. Do tego imprezy integracyjne, wyjazdy, dowolne godziny pracy. Dobra lokalizacja, parking dla pracowników, obok tramwaj. Polecam, a zespół bardzo życzliwy, wszyscy strzelają do jednej bramki ????

Czy Open Nexus Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ściśle ustalone godziny pracy ma na pewno Centrum Wsparcia Klienta (8:00-17:00). Pozostałe zespoły pracują po 8h w ustalonych przez siebie godzinach :)

Marcel

Zależy od zespołu. Dział wsparcia pomaga klientom więc mają wyznaczone godziny pracy. Reszta zespołu w tym IT mają dowolne godziny pracy

Marcel

W firmie jest dobra atmosfera, a zarząd nie ingeruje w prace i nie wyznacza KPI.

Woboz

Profesjonalizm, spokojny klimat, pomocny zespół. Cieszę się, że mogłem tu pracować.

ciekawy
@Woboz

Jak długo pracowałeś, w jakim dziale? Dlaczego zmieniłeś pracę?

@Woboz

Jakie najfajniejsze rzeczy ogarnialiście tutaj wspólnie z zespołem? Masz się czym ciekawym pochwalić? ;)

Zainteresowany pracą

Dzień dobry. Zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie dotyczące pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży systemów ERB/BI. Czy są Państwo w stanie podać widełki płacowe na tym stanowisku ? Mam na myśli wynagrodzenie zasadnicze.

Zainteresowana
@Zainteresowany pracą

Czy dostałeś się do pracy?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Open Nexus Sp. z o.o.?

Zależnie od potrzeb :-)

Mirosław

Przeprowadzano dla nas konferencję, Pani wygłaszająca mówiła do zebranych prawie jak do dzieci. Rozumiem, że mieliśmy zrozumieć co mówi, ale trochę przesadzone. Wygląd to nie wszystko, myślę, że powinna być bardziej przygotowana.

Kinga Ludwikowska
@Mirosław

Panie Mirosławie, dziękuję za ukryty komplement o wyglądzie ;) Rzeczywiście, wygląd to nie wszystko, więc traktuję moich uczestników konferencji nad wyraz poważnie. Przykro mi, że nie podobała się Panu forma przekazu - wyraźna i konkretna. Dla większości klientów, był to jednak atut. Mam nadzieję, że pozostałe panele były dla Pana wartościowe. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie :)

Wiki

Bardzo dobra firma, dobrze się pracuje bo i atmosfera jest jak obecne warunki dobra, polecam.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Open Nexus Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Grzegorz

Czas pracy Centrum Wsparcia Klienta jest skrócony i decyduje o tym zespół a pozostałe osoby najwcześniej już przed Wigilią do 7 stycznia mają urlopy ????

Świetny pracodawca, bardzo miła atmosfera, profesjonalizm!

Zostaw merytoryczną opinię o Open Nexus Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Open Nexus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Open Nexus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Open Nexus Sp. z o.o.?

Open Nexus Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 28 Czerwca 1956 Roku 406
    61-441 Poznań