Opinie o Open Nexus Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Open Nexus Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Open Nexus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open Nexus Sp. z o.o. w Poznań

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Open Nexus Sp. z o.o.?

Zainteresowany pracą Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry. Zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie dotyczące pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży systemów ERB/BI. Czy są Państwo w stanie podać widełki płacowe na tym stanowisku ? Mam na myśli wynagrodzenie zasadnicze.

Zainteresowana Nowy wpis
Kandydat
@Zainteresowany pracą

Czy dostałeś się do pracy?

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Open Nexus Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Patrycja

Firma wykorzystując sytuacje z KORONA WIRUSEM zasypuje Urzedy petycjami ze swoja oferta, gratuluje przedsiebiorczości !!

Anna
@Patrycja

Dzień dobry, faktycznie popełniliśmy błąd, ponieważ petycja została źle skonstruowana. Chcieliśmy dać wartość i zaproponować wsparcie, dlatego przepraszamy za zły odbiór. W związku z tym Pani Patrycjo - zapraszam do kontaktu na elektronizacja@przetargowa.pl - porozmawiamy o tym jak możemy odczarować tą sytuację :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Open Nexus Sp. z o.o. na stanowisko Opiekun klienta w zespole Centrum Wsparcia Klienta? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Open Nexus Sp. z o.o.?

Grzegorz

Zależnie od potrzeb :-)

Czy Open Nexus Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Marek
@Pytanie

Ściśle ustalone godziny pracy ma na pewno Centrum Wsparcia Klienta (8:00-17:00). Pozostałe zespoły pracują po 8h w ustalonych przez siebie godzinach :)

Mirosław
 Rekomendacja

Przeprowadzano dla nas konferencję, Pani wygłaszająca mówiła do zebranych prawie jak do dzieci. Rozumiem, że mieliśmy zrozumieć co mówi, ale trochę przesadzone. Wygląd to nie wszystko, myślę, że powinna być bardziej przygotowana.

Kinga Ludwikowska
@Mirosław

Panie Mirosławie, dziękuję za ukryty komplement o wyglądzie ;) Rzeczywiście, wygląd to nie wszystko, więc traktuję moich uczestników konferencji nad wyraz poważnie. Przykro mi, że nie podobała się Panu forma przekazu - wyraźna i konkretna. Dla większości klientów, był to jednak atut. Mam nadzieję, że pozostałe panele były dla Pana wartościowe. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie :)

Wiki

Bardzo dobra firma, dobrze się pracuje bo i atmosfera jest jak obecne warunki dobra, polecam.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Open Nexus Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Grzegorz
@Pytanie

Czas pracy Centrum Wsparcia Klienta jest skrócony i decyduje o tym zespół a pozostałe osoby najwcześniej już przed Wigilią do 7 stycznia mają urlopy ????

Marcin

Świetny pracodawca, bardzo miła atmosfera, profesjonalizm!

Samael

Super atmosfera profesjonalne podejście fajnie się pracowało

Praktykant

Bardzo otwarci ludzi miła atmosfera. Polecam pracę w Open Nexus.

Kasia

Bardzo dobra firma. Po kilku miesiącach pracy zaszłam w ciążę, nie miałam najmniejszych problemów w pracy. Poszłam na macierzyński i wiem, że będę mogła spokojnie wrócić do pracy. Bardzo ciekawa i sympatyczna kadra. Po prostu dobrzy ludzie tam pracują :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Open Nexus Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Open Nexus Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 28 Czerwca 1956 Roku 406