BCSG Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o BCSG Sp. z o.o.

dart354

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą "firmą", niepoważne traktowanie pracownika, kiepskie miejsce na początek pracy w IT, radzę przemyśleć ewentualne zatrudnienie.

wasyl

kochani, zaskakujące jest ta cisza tutaj na forum. myślałam że jak firma zajmuje się oprogramowaniem i aplikacjami to rozpęta się tutaj jakaś burza, chociażby ze strony klientów. a może jednaK TO Już jest za poważny biznes żeby pracownicy się wypowiadali, napiszcie kochani proszę co w trawie piszczy.

Zostaw opinię o BCSG Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BCSG Sp. z o.o.