SZWAK-DOPIERAŁA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SZWAK-DOPIERAŁA SP. Z O.O.

K.Ł.

Byłam dziś na rozmowie w sprawie pracy, niestety pojawiłam sie za wcześnie i posadzono mnie razem z pracownikami na sali.Dzięki temu mogłam przyjrzeć sie osobom pracującym i atmosferze. Samo usytuowanie biura super w centrum, nowoczesny budynek. Atmosfera bardzo luźna widać,że pracuje tam zgrany zespół,wszyscy przynajmniej zachowywali sie tak jakby sie znali szmat czasu. Rozmowa również na plus konkretnie,rzeczowo i na temat.Rekrutacja w formie luźnej konwersacji nie żadne psychotesty.Pytania merytoryczne przyznam,że dla mnie trudne.Mam jednak nadzieję,że sie uda.

koleżanka z ksiegowości

Podsumuję tylko jedno zdarzenie; wyrzucono ostatnio "panią " K.K. księgową,która panoszyła się zastraszała zespół, groziła i była wulgarna wobec innych na dodatek prace innych przypisywała sobie. Zarząd jak tylko dowiedział się o całej sytuacji "pożegnał" to straszne babsko ,za co wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni. Po raz kolejny Zarząd udowodnił,że można na nich liczyć. Pozdrawiam koleżanka z księgowości

Szwak Poznań

Byłem na rozmowie. Wymagają żeby być samodzielnym, wszystko wiedzieć, kierować zespołem a motywacją jest to że z czasem zapłacą tyle ile się obecnie zarabia, czyli na start płacą grosze. Jest to niby element motywacyjny.. Nie wiem kto to wymyślił ale brak słów! Szkolenia w programie księgowym dofinansowują, a część trzeba dołożyć z własnej kieszeni.. Jak dla mnie - spadli z księżyca. Niech szukają dalej..Powodzenia

aaaaaaa

jak oceniacie pracę w firmie? są nadgodziny? jest w miarę przyjazna atmosfera czy raczej praca jak w korporacji (wyścig szczurów itp.)? można się dużo nauczyć? jaka jest rotacja pracowników?

A.O.

Miałam staż na studiach zarabiałam na godzinę więc ile zarobisz zależy od Ciebie. Nie miałam problemu z wyjściem na uczelnie i miałam płatne 2 dni urlopu. Atmosfera bardzo luźna,koleżeńska i z tego co zauważyłam wielu pracowników to wykorzystywało. Teraz mam staż w korpo i żadnego płatnego urlopu na dodatek zawsze o wszystko twoja wina.

mm

Czy ktos moze uszczegolowic pojecie koszmarna firma?

osram

koszmarna firma!

Zostaw opinię o SZWAK-DOPIERAŁA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZWAK-DOPIERAŁA SP. Z O.O.