Neti Sp. z o.o.
5 5 11 5 1
Magda Nowy wpis

Ile jest etapów rekrutacji?

Sianko123 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Nazwa działu: Marketing

Jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Neti Sp. z o.o.?

Andrzej Nowy wpis

Super firma, Neti taką ma opinię jako pracodawca!!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
nonick

Pracuję tu już drugi rok - jest świetnie! Przede wszystkim dzięki przyjaznej atmosferze, gotowości zawsze pomóc i doradzić, co jest moim zdaniem najważniejsze podczas pracy w zespole. Cały czas czemuś się uczę i wzbogacam swoją wiedzę, w razie potrzeby mam dostęp do różnych kursów, opłaconych przez firmę. Często się wybieramy gdzieś całym zespołem - to też jest dobra integracja i możliwość lepiej się zapoznać. Więc, polecam!

TakNie

Zaczynałem od praktyk, po dwóch miesiącach dostałem ofertę pracy i tak w przyszłym miesiącu mija rok. Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj. Na początek dostałem dobre warunki jak na osobę bez żadnego doświadczenia, poza tym ciągle się rozwijam i dostaję nowe wyzwania. Są luźne warunki i godziny pracy, a szefostwo wyrozumiałe więc w każdej sprawie idzie się dogadać. Serdecznie polecam!

Iza

@ciekawy, jesteś zainteresowany pracą w Neti, dlatego wystosowałeś to pytanie? Czy w związku z tym sprawdziłeś oferty pracy pod zamieszczonym w moim wpisie linkiem? Może już do tej pory aplikowałeś na jakieś stanowisko w tej firmie. Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

coda89

Fajnie się tutaj pracuje, dużo się nauczyłem, polecam

ciekawy
@coda89

czego dokładnie się nauczyłeś?

Iza

Zainteresowane osoby pracą w Neti odsyłam do podanej przeze mnie strony: https://www.neti-soft.com/jobs W tym miejscu chciałabym zachęcić aktualnych pracowników tej firmy o napisanie wszystkich swoich uwag dotyczących pracy w tym miejscu. Jakim obecnie, Waszym zdaniem, pracodawcą jest Neti? Polecacie złożenie CV do tej firmy?

TakNie

Zostaw opinię o Neti Sp. z o.o. - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie