Opinie o Neti Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Neti Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Neti Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neti Sp. z o.o. w Rzeszów

Czy poziom wynagrodzeń w Neti Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 19 grudnia.

Sylwia Nowy wpis

Cześć, wynagrodznie kształtuje się tak jak i trendy rynkowe, a jeśli chodzi o druga część zdania to nie bardzo rozumiem - pojawiły się w lipcu nowe oferty z 19 grudnia? :) Aktualne oferty pracy mamy zawsze na naszej stronie https://neti-soft.career.softgarden.de/en/ Zapraszam serdecznie

Gabriela Nowy wpis

Czyli odnośnie efektywności pracy zdalnej w firmie wszystko zależy od sytuacji? Na to wynikałoby z poprzednich opinii. Widziałam parę ogłoszeń na stronie, są one jednak przeznaczone dla doświadczonych specjalistów... A co z przyjęciem dla juniora? Jak wyślę spontaniczne cv to kiedy mogliby się ewentualnie odezwać?

Sylwia Nowy wpis
@Gabriela

Cześć Gabriela, Aplikacje spontaniczne sprawdzamy na bieżąco i nawet jak nie ma rekrutacji na stronie, to właśnie kiedy szukamy np juniora zaczynamy od aplikacji spontanicznych. Nie zawsze w danym momencie prowadzimy aktywnie proces rekrutacji, ale CV analizujemy na bieżąco. Obecnie mamy kilku juniorów na pokładzie. Co do pracy zdalnej - preferujemy model hybrydowy, zwłaszcza jeśli chodzi o pozycję juniora, dużo efektywniej jest sie uczyć od mentora gdy choćby od czasu do czasu jest kontakt F2F. Lub w biurze uczestniczyć w dyskusjach w których inni rozwiązują wspólnie zagadki :) Zachecam do zaaplikowania na aplikacje spontaniczne, Pozdrawiam serdeczenie, Sylwia Chmurkowska

Czy w Neti Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Sylwia

Cześć, W Neti mamy płaską strukturę, nie ma działów, ale mimo wszystko jesteśmy otwarci i nasi pracownicy mają możliwość przejścia z jednego projektu na drugi, jeśli tylko chcą i mają odpowiednie kwalifikacje. Często właśnie w ten sposób rozwijamy naszych pracowników :) Pozdrawiam, Sylwia

Honorata
@Sylwia

rozumiem p.Sylwio ze ze wzrostem doswiadczenia i otrzymywania coraz wiekszych projektow rosnie wyagrodzenie ?

@Honorata

Cześć Honorata, Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie inaczej. Pozdrawiam serdecznie, Sylwia

Dominika
@Sylwia

Nawet w czasie inflacji? Oby! A czy jest opcja pracy zdalnej tak w ogóle? Nie wiem czy ktoś już pytał o to

@Dominika

@dominika tak jest opcja pracy zdalnej, w Rzeszowie pracujemy w biurze w dowolne dni a jeśli ktoś jest spoza to ma 100% zdalnie

Maja
@Sylwia

O, czyli można spoza pracować - super :) A czy ta praca zdalna jest skuteczna? Nie ma żadnych negatywów i jakichś trudności ze względu na odległość, i niemożność bycia w biurze?

@Maja

@Maja, na pewno zależy to od wielu czynników, zarówno od samej organizacji pracy jak i cech osobowościowych każdego z nas. Wg mnie praca zdalna nie jest dobra dla każdego, dlatego na to pytanie trudno jest mi jednoznacznie odpowiedzieć. Pozdrawiam serdecznie, Sylwia

W ogłoszeniu firmy Neti Sp. z o.o. na stanowisko Developer jest informacja, że zarobki wynoszą 16100 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

Sylwia

Tak, można, to są kwestie indywidualne

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Neti Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Młodszy Specjalista SEM
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
Brzozów
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Software Engineer (C++)
Autodesk Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Weronika

Bardzo fajni ludzie, ciekawe projekty, można się sporo nauczyć, dowiedzieć. Dostaje dużo wsparcia i nowej wiedzy. Poza tym sam właściciel mega fajny człowiek, kompetentny i widać naprawdę, ze zależy mi na ludziach

Paulina
@Weronika

To fajnie ale jestem ciekawa czy tą wiedze dostajesz od pracowników którzy bardziej znają się na swojej pracy czy może firma organizuje jakies szkolenia itp? :D

@Weronika

Dziękujemy Weronika, bardzo miło nam to czytać.

Sławomir

Jestem programistą freelancerem z Rzeszowa i zastanawiam się, czy nie złożyć do Neti swoje CV. Nie ukrywam, że oprócz dobrej atmosfery i możliwości rozwoju, o których wyczytałem, kluczowa jest dla mnie kwestia wynagrodzenia. Jakie są warunki finansowe, zwłaszcza na tle konkurencji? Na jakie premie można liczyć?

@Sławomir

Cześć Sławek, bardzo nam miło że interesujesz się pracą w Neti. Trudno jest opisać zarobki nie znając doświadczenia kandydata. Z przyjemnością porozmawiam z Tobą i opowiem Ci szczerze i otwarcie jak u nas jest https://www.linkedin.com/in/sylwia-chmurkowska/ Pozdrawiam Cię serdecznie, Sylwia

Helena
@Sylwia

Brzmi jak omijanie tematu, przydałyby się chociaż widełki. A wynagrodzenie jest stałe czy są premie?

@Helena

Cześć Helena, Widełki wynoszą od 4k do 20k :) nie wiem jak bardziej precyzyjnie możemy odpowiedzieć nie znając kandydata? Napisz lub zadzwoń to z przyjemnością porozmawiam 785 501 530. Nie jesteśmy korporacją, podchodzimy elastycznie i indywidualnie do każdego. Nie mamy rotacji. Pracownicy mówią że jest naprawdę "spoko". Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) Sylwia

Paulina
@Sylwia

Rozumiem że kwestie finansowe ustalane są podczas rekrutacji. Ciekawi mnie jak to u was wygląda? :D To jakiś dłuższy proces czy po prostu rozmowa? :)

Jaki jest wkład kierownictwa Neti Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Sylwia

Firma ma niezwykle płaską strukturę, pełną uznania atmosferę i bardzo dba o dobre relacje wśród pracowników. Przykład idzie z góry czyli właściwie od Prezesa, który jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, bardzo empatycznym, szczerym i otwartym, a przy tym niesamowicie inteligentnym (wciąż) programistą. Zawsze można liczyć na rozmowę i pełne zrozumienie ... Cytują szefa "zawsze jest dla Was"

Roman
@Sylwia

To dobrze że tak to tu wygląda ;) Atmosfera to zawsze ważna sprawa! A pracownicy organizują też sobie jakieś wyjścia integracyjne co jakiś czas?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Neti Sp. z o.o.?

Sylwia

Oczywiście że tak!!! Na wszystkich etapach rozwoju kariery otrzymujesz cenne wsparcie od bardziej doświadczonych osób w zespole, dzięki czemu zawsze posiadasz odpowiednie do swoich zadań umiejętności - techniczne, metodyczne i osobiste. Jesteśmy również otwarci na Twoją inicjatywę w podnoszeniu kwalifikacji.

Jakie są mocne strony pracodawcy Neti Sp. z o.o.?

Sylwia

*Fajna atmosfera (brak korporacyjnych zwyczajów) *Elastyczność i zrozumienie (z szefem zawsze można się dogadać!) *Ciekawe międzynarodowe projekty (mimo że mała rodzinna firma) *Rozsądne warunki finansowe (elastyczna forma zatrudnienia) *Piątkowy lunch na koszt firmy *Zgrany zespół i przyjazna, luźna atmosfera *Do dyspozycji mamy również pokój rozrywki i relaksu, a w kuchni czeka na pyszna kawa / herbata prysznice oraz parking dla aut i rowerów *Praca zdalna lub hybrydowa

Roman
@Sylwia

Pracujesz w Neto z tego co widzę i mocno chwalisz firmę. Nie powiedziałaś nic na temat szkoleń, a to mnie akurat mocno ciekawi. Czy nowi pracownicy bez doświadczenia mogą tu liczyć na jakieś kursy doszkalające? Mam nadzieję że niedługo dasz znać! ;)

@Roman

Cześć @Roman, w firmie stawiamy na kwalifikacje naszych pracowników, jednak to powinno wychodzić z inicjatywy danej osoby. Nie narzucamy szkoleń, dajemy wsparcie, opiekuna i wdrożenie ???? Dużo zależy właśnie od Ciebie i Twojego zaangażowania! Wiele osób uczy, uczyło się nami od początku swojej kariery, rozwijają swoje skrzydła wraz z nami.

Mateusz

@julek w jakim języku jest projekt ?

Julek

Zacząłem pracę w tej firmie pół roku temu i jestem bardzo zadowolony. Trafiłem do ciekawego międzynarodowego projektu, z którego wiele sie nauczyłem. Ludzie parcujący w Neti są bardzo pozytwnie nastawieni do pracy i zawsze jak miałem z czymś problem to ktoś mi pomógł i wytłumaczył o co chodzi. Jeśli ktoś szuka pracy, warto podesłać do Neti swoje CV!

Super firma, Neti taką ma opinię jako pracodawca!!

nonick

Pracuję tu już drugi rok - jest świetnie! Przede wszystkim dzięki przyjaznej atmosferze, gotowości zawsze pomóc i doradzić, co jest moim zdaniem najważniejsze podczas pracy w zespole. Cały czas czemuś się uczę i wzbogacam swoją wiedzę, w razie potrzeby mam dostęp do różnych kursów, opłaconych przez firmę. Często się wybieramy gdzieś całym zespołem - to też jest dobra integracja i możliwość lepiej się zapoznać. Więc, polecam!

Zaczynałem od praktyk, po dwóch miesiącach dostałem ofertę pracy i tak w przyszłym miesiącu mija rok. Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj. Na początek dostałem dobre warunki jak na osobę bez żadnego doświadczenia, poza tym ciągle się rozwijam i dostaję nowe wyzwania. Są luźne warunki i godziny pracy, a szefostwo wyrozumiałe więc w każdej sprawie idzie się dogadać. Serdecznie polecam!

Iza

@ciekawy, jesteś zainteresowany pracą w Neti, dlatego wystosowałeś to pytanie? Czy w związku z tym sprawdziłeś oferty pracy pod zamieszczonym w moim wpisie linkiem? Może już do tej pory aplikowałeś na jakieś stanowisko w tej firmie. Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

coda89

Fajnie się tutaj pracuje, dużo się nauczyłem, polecam

ciekawy
@coda89

czego dokładnie się nauczyłeś?

Iza

Zainteresowane osoby pracą w Neti odsyłam do podanej przeze mnie strony: https://www.neti-soft.com/jobs W tym miejscu chciałabym zachęcić aktualnych pracowników tej firmy o napisanie wszystkich swoich uwag dotyczących pracy w tym miejscu. Jakim obecnie, Waszym zdaniem, pracodawcą jest Neti? Polecacie złożenie CV do tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Neti Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Neti Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neti Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neti Sp. z o.o.?

Neti Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Nowosądecka 22 lok. 2
    35-505 Rzeszów