Streif Baulogistik Sp. z o.o. (koncern Hochtief)

Poznań

Opinie o Streif Baulogistik Sp. z o.o. (koncern Hochtief)

Kamil Kamil

Firma warta polecenia. Wiadomo, że znajdą się pracownicy, którzy zalezą za skórę, ale jak w każdej firmie. Spędziłem tam wiele lat i nie mam większych zastrzeżeń. Wypłata zawsze jest zbyt niska, takie czasy, że wydamy więcej niż dostaniemy. Ogólnie grupa Hochtief i TRINAC (Streif) wart uwagi.

Wiesz o firmie Streif Baulogistik Sp. z o.o. (koncern Hochtief) więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o Streif Baulogistik Sp. z o.o. (koncern Hochtief) - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Streif Baulogistik Sp. z o.o. (koncern Hochtief)