Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

karol

właśnie dobrze ktos napisał o ochronie danych,ja tez pracuje i kazdego obowiaqzuje ochrona danych,a Was nie. Mam pytanie za kogo przedstawia sie osoba,ktorą nazywaja "pani kieronik'? Smieszy mnie to stanowisko,hahahahaha!!!!

zzzz

Broń się kobieto bron,ale napisz prawde,a nie kłamstwa,to nie jedna osoba,to duzo ludzi ma o Was takie zdanie,ha,ha

xxx

Nie czuję się prymitywem. Przez obraz jednej osoby nie można oceniać ogółu. Pracuję w firmie bardzo długo i czasem bywa że ktoś zatrudniony okazuje się nieodpowiedni na to stanowisko, ale tak jest w każdej firmie. To samo mogę napisać o tych co piszą te negatywne opinie. Zapewne to Ci którzy najpierw stają na głowie żeby uzyskać u Nas pożyczkę, później jej nie spłacają, oszukują że ich nie ma bo np.są w szpitalu, wyjechali, uśmierają całą rodzinę, przypisują sobie najcięższe choroby itp. A są w mieszkaniach i bezczelnie kłamią unikając notorycznie kontaktu z przedstawicielami firmy. I taka jest prawda.....Prawda zawsze leży pośrodku drodzy Państwo.

zolema

niech żyje nam NOBILON (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Bonprix Sp. z o.o.

lemel

Kogo oszukali?

xxxx

Proszę Państwa!! Bardzo proszę o cierpliwość, jestem po to/mając odpowiednie predyspozycje/,aby Wam wszystkim pomóc po przeczytaniu i słyszeniu opinii o tej dziwnej 'FIRMIE". Wkrótce wszyscy będą mieli oczekiwany spokój,nie bedzie nikt Was nękał!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Goner
@xxxx

A świstak siedzi i zawija w sreberka...

aneta_p

Ktoś napisał, że przedstawiciele pracują miesiąc i się zwalniają, dziwne, bo ja pracuję pół roku i nie mam żadnych problemów, lubię taką pracę, a z klientami zawsze mam dobry kontakt i nigdy nie słyszałam, żeby ktoś z współpracowników musiał obklejać drzwi, gdyby to była prawdziwa informacja to zrobiłby się nie lada szum medialny, nie uważacie?

nikki

kogoś wyżej trochę poniosła wyobraźnia;) pracuje tam pół roku, nikomu drzwi nie obklejam, a jakos nadal mam swoja posade. nie wierzcie w te internetowe wpisy tylko aplikujcie i sprawdzcie sami:)

Sebastian

Wydaje mi sie,żę idą do tyłu,a nie do przodu,jaka kontrola????????? I co pomyślnie wyszło?????? (usunięte przez administratora) Otóz,jeżeli chodzi o oferty od nich do pracy,to nie dziwie się,że jest ich sporo (usunięte przez administratora)

maciek

ale wydaje mi się, że jednak była w tej firme jakaś kontrola i przebiegła ona pomyślnie z tego co wiem, więc wydaje mi się, ze wszystko tu jest w porządku. Nawet jest od nich kilka ofert pracy na dorade finansowego, doradce klienta, na windykatora terenowego, jest ich naprawde sporo, więc raczej idą do przodu.

loma

Tak, najlepiej brać pożyczki w bankach, nie spłacisz rat za pralkę to ci dom zlicytują, rewelacja. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba myśleć, a nie brać kolejną pożyczkę na spłatę poprzedniej.

kasja

Zgadzam się z przedmówcą- jak się ktoś stara to i pieniążki zarobi. Mój brat tam pracuje i ma dobre wrażenia. Pracuje w młodym zespole, a ksa jest na czas zawsze. Nie ma co narzekać.

jess

jak dla mnie te negatywne opinie są na wyrost. każda praca ma swoje plusy i minusy, jak ktoś oczekuje, że będzie siedział, pił kawkę i przeglądał fejsa to fakt, może się rozczarować :D ja tam pracowałam i dobrze wspominam. jak ma się do tego dryg i dobre podejście do ludzi, to da się zarobić. Atmosfera też ok

Maniek

Firma ok, jasne zasady, miałem obawy wchodząc do tej branży, ale po kilku miesiącach wiem, że to była dobra decyzja, polecam.

Kamil

Pracuję w Nobilon i podoba mi się. Miła atmosfera, dzięki której wiele się uczę.

wasek

nie wiem z czego wynikaja te wszystkie (usunięte przez administratora) i na nobilon, ja już jestem dłuższy czas w tej firmie i nie narzekam, można troche pojeździć, zawsze to jakieś urozmaicenie, poza tym lepiej pracować zamiast siedzieć w domu i narzekać, jak to w kraju nie ma zadnej pracy i bezrobocie wszędzie. a że z klientami jest czasem jak jest, to inna sprawa, bo na to nie ma się wpływu, a branża specyficzna przecież chodzi o pieniądze, więc ludzie są zdenerwowani, narzekaja zresztą gdzie nie trafisz znajdzie się jakiś niezadowolony

nn

A co ja mam powiedzieć .pracuje w sklepie ,muszę obsłużyć klienta, dobrze sprzedać , zawijać towar,obsługiwać kasę ,dźwigać skrzynki,zrobić dobre zamówienie, pilnować stanów,otworzyć sklep o 6.00 i zamknąć nie raz o 22.00,posprzątać, wyganiać pijaków , nauczyć się ważyć i dobrze wydawać bo jak nie ,to manko i po pracy za mało utargu -to źle i wkrótce też po pracy. O jej jaki ten świat w tym handlu niesprawiedliwy...... I zarabiam tylko 1200. Ludzie zastanówcie się co piszecie.... Każdy z was od razu na prezydenta, o nie ....bo ten też ma dużo roboty.....no to na kogo?

Ludzie-nie piszcie bzdur.Pożyczki w Nobilonie biorą osoby ktore już nigdzie nie dostaną bo nie mają zdolności kredytowej i zadłużenie w kilku jeszcze innych firmach.Ktoś kto chce pracować w Nobilonie dostaje 15% ale nie od zbiórek jak piszą ludzie oferujący pracę na OLX tylko 15% od odsetek jakie mają zapłacić klienci-i tylko za te, które zostały zapłacone.Jeśli klient ma do spłaty np 400zł pożyczki i 100 kosztów to dostaniecie 15% od 100 czyli 15 zł...a nieraz trzeba się nabiegać i naprosić aby spłacili...A jeszcze najpierw trzeba tą pożyczkę jechać i udzielić-więc za 15zł macie bieganie po mieście przynajmniej dwukrotnie.Doliczcie sobie, że trzeba się codziennie prawie ulotkować-telefony od kierownictwa za co z reguły nie macie płacone.Jeśli klient nie spłaci na czas to będziecie za nim biegać aż do skutku...Reasumując-ze 100 klientów jak każdy ma zapłacić średnio po 100zł kosztów macie 100x15zl czyli 1500zł pensji.Przy 100 aktywnych klientach jest robota na okrągło do wieczora...Wtedy zarobicie (pod warunkiem, że każdy spłaci na czas co sie nie zdarza...)A zacznijmy od pytania ilu macie klientów????????????. Jak widzę bałwochwalcze wpisy o dobrej pensji to proszę się anonimowo pochwalić...Ja dostałem raz 50 zł bo powiedziałem, że nie będę jeździł poprawiać umów, które kierownik kazał mi wypisywać niepoprawnie...a ulotkowanie trzeba raportować codziennie do 20-21...Nie wspomnę już o tym, że nachodzisz razem z kierownikiem ludzi grożąć i strasząc(Ja Panu pokażę jak to się z klientem rozmawia bo Pan sobie nie radzi...-to wypowiedź mojej kierowniczki która jeździła do ludzi do pracy, do sąsiadów itp...)Przestroga dla nowych-jest takie powiedzenie"jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one"...Życzę potencjalnym pracownikom i pracownikom Firmy Nobilon wszystkiego dobrego i samych sukcesów...

laskija

W Nobilonie pracowała moja przyjaciółka. Świetna opcja jeśli ktoś ma zamiłowanie do sprzedaży. Nigdy nie narzekała ani na pracodawcę ani na płace.

Danuta

Pracowałam w tej firmie przed ciąża i wszystko było w porządku. Płacili na czas i tyle ile sie zarobiło.

emcza99
@Danuta

Pracowałam w Nobilon pół roku temu i byłam zadowolona. Niestety musiałam wrócić do rodzinnego domu z powodu sytuacji rodzinnej, natomiast gdyby nie to, to nadal bym tam pracowała. Jasne, swoje musisz zrobić, natomiast wszystko się zgadza - zarobki na czas, atmosfera w zespole, itd

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon