Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

inny ku..wa inny

witam wszystkich byłych pracowników tej firmy, daje namiar na maila gdzie możemy normalnie porozmawiać żeby administracji nobilonu ciśnienia nie podnosić...przynajmniej narazie...(mówię o byłych pracownikach bo my już nie mamy zakazu konkurencji, jednak jak ktoś z obecnych chce coś dodać od siebie to zapraszam)

niunia

w straszeniu to ta firma jest bardzo dobra ale co do dotrzymywania slowa to juz troche gorzej umawiaja sie z klientami nie przyjezdzaja i nawet nie stac ich na informacje iz nikogo nie bedzie ale druga strona juz takiego prawa bo sa straszeni sankcjami paragrafami karami niech zaczną stosowac to od samej góry bo imie dobre to trzeba najpierw miec azeby je mozna było niszczyc

Były prac.

Witam. Co do niepochlebnych opinii zgadzam się w 95%, tylko niektórzy kierownicy trzymali fason, reszta poddała się praniu mózgu. I ten co pisze, że tylko przez neta jesteśmy chojraki, chyba na mózg padł. Wiele osób walczyło z tym co się tam dzieje , ale mieliśmy za krótkie ręce. (usunięte przez administratora) A co gróźb z IP to tylko prokuratura może zarządzać takiego adresu od administracji- pozyskanie w innym sposób to też naruszenie prawa :) więc nie bójcie się, że ktoś was tym straszy. (usunięte przez administratora)

beti
@Były prac.

Zgadzam sie w 100% z Toba "Byly prac". Na wszystko sa jakies paragrafy-szkoda tylko ,że nie na góre ,która robiła co chciała z byłymi pracownikami.Może na tej stronce się zbierzemy w kupe i My też będziemy straszyć góre.Ten kij ma dwa końce

navias

Prawda o Nobilonie wychodzi najaw.A dyrektorstwo chodzi z głowami do góry i się szyci tylko nie wiem czym,chyba tym że pracują w lichwiarskiej firmie, (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Szczecin
Volvo Trucks Polska

magocha

Ciekawe na czyje polecenie?

spacja

no chyba wreszcie (usunięte przez administratora) i ludzie wreszcie zaczna pisac prawde bo na biurze nie sposób było powiedziec co sie o tym mysli

SS

Znowu swoje żale wylewają improwizatorzy, którzy "myśleli", że będą trzymani za rączkę i głaskani za nie wypełnianie swoich obowiązków. Pracujesz - zarabiasz, udajesz - znikasz.

mamuna32

(usunięte przez administratora) ,ale poleciałaś:)

violetta sowała

nie bede pisac pochlebnych opnini poniewaz odeszłam z tej firmy pracowałam jako doradca lecz odeszłam a ich nawet nie stac aby wypłacic mi 25 zł wyołaty szanowny pan piotrek umowił sie ze mna lecz nie dojachał ja specjalnie zjechałam czekałam na telefon a on nawet nie raczył mnie zawiadomic ze nie przjedzie jesli chcecie byc wołami polecam ta firme potrafia pokazywac jakie instytycje sa którymi moga straszyc a nie stac ich aby wypłacic głupie 25 zł pani gosiu zodtawic na podpaki z powazaniem

KKK

Skończcie płakać, bo to jest żałosne. Trzeba było wyrażać swoje zdanie jak pracowaliście, a nie teraz pokazujecie WIELKĄ odwagę. Kozak w necie = p..da w świecie.

spacja

to chyba nie kropki wypowiedz bo ona sama nie srałaby w swoje gniazdo

kropka

ale nawet bysmy nie zaczeli skoro dla nich kazdy klient to (usunięte przez administratora) bo kiełbasę by wiecznie chowali do lodówki aby nie rozkradli

WYKRZYKNIK

o moj bozicku!!!!!!jak chcecie szybko zbankrutowac to zatrudnijcie reszte firmy-oni wam w tym pomoga-znaja sie na tym FACHU

WYKRZYKNIK

i to juz nie pierwszy raz bylo glosno o tej firmie-wystarczy poczytac poprzednie opinie-a kare to za co niby płacili? napewno nie bylo to na cel charytatywny

WYKRZYKNIK

Popieram PRZECINEK-jesli chodzi o ta osobe o ktorej pisze to calym sercem jestem za-to czlowiek ,ktory poswiecil sie dla tej firmy(w doslownym tego slowa znaczeniu)Zawsze pomogl,doradzil,wspieral,jak trzeba bylo to i glos podniosl,ale zawsze w slusznej sprawie.Drugiego takiego w tej firmie sie nie znajdzie i jako KR i jako zwyklego czlowieka.

byla

Wypowiem się pracowalam mi P.Dyrektor bardzo pomogła wiele nauczyła owszem wymagająca ale konkretna w każdej pracy trzeba robić co do niego należy a nikt się nie czepia zrezygnował am ze wzgledu na zdrowie ale gdybym mogła wróciłabym chętnie i napewno by mnie przyjęli tam leci się za kłamstwa kretactwa i kradzież wiec nie piszcie glupot o mobingu i złym traktowaniu prawda jest taka za lenistwo nikt nie płaci tym bardziej nie daje premi i.

kropka

Panie KR świetny nick skrót od wykonywanego stanowiska w Firmie a nie wie PAN co to premia? .Trzeba mieć niezły tupet żeby się tak wybielac i tak perfidnie oczeniac innych najpierw proszę napisać prawdę co się przeskrobalo .Proponuje otworzyć swój bizes... najlepiej sprzedawać kiełbaski na bazarku do tego PAN się ,może .....nadaje .I niech PAN pamięta na przyszłość ze odejść tez trzeba umieć z klasa pozdrawiam

@kropka

czy ty kropka wiesz czy ten nick należy do tej osoby co o niej myślisz trzeba mieć ten tupet a ty go kropka nie masz to że przypisałaś sobie taki nick to nie znaczy ze do ciebie należy ostatnie słowo a ponadto kiełbaski to kr na pewno umie sprzedawać a u ciebie było by kiepsko bo z takim darciem buzi odstraszyłabyś wszystkich klientów a nie wiem czy wiesz jak kiełbasa wygląda a wiesz kropka że swoja niewiedze bardzo skrupulatnie pokazujesz na biurze a odejść z klasą a ty kropka wiesz co to jest bo kr wie twoja przyszłośc jest marna kropka bo przecinek nie kończy nigdy a kropką się zakańcza wszystko ludzie z daleko od tej firmy bo ta firma nie wie co to szacunek dl osób którzy rzetelnie wykonują swoją pracę wyrżną z człowieka wszystko a potem potraktują jak stara ścierę a po drodze upokorzą i upodlą człowieka jak psa bo ja nawet tak psa nie traktuję mamy przykład wypowiedzi kropki bo nie wie gdzie dzwoni w którym kościele a chce aby wszystko tyczyło się jej z daleka bo taki pracownik jak kr został tak potraktowany i teraz jeszcze nie słusznie oskarżany przez kropkę proszę iść po rozum do głowy przed podjęciem pracy tam

@przecinek

chyba jej sie mocno podlizywałas i robiłas dokładnie to co ci kazała dosłownie wszystko sa tam takie osoby które sa wyrzucane a nie maja do siebie szacunku i wracają a może ta pani dyrektor ma charakter wampira energetycznego

kramisz

Ja sobie chwaliłem pracę w terenie i nie narzekałem. Nie zawsze było moje pracowanie usłane różami - ale przykładałem się i widać było rezultaty, finansowe też.

@kramisz

dlaczego piszesz w czasie przeszłym skoro jest tak cudownie w takiej firmie jak były rezultaty to odeszłes nie dzwonili do ciebie abys wrócił szkoda chyba byłys kiepski

Laura

Niech napisze ktoś, kto tam pracuje jak jest rzeczywiście, bo te jęki, obelgi i narzekania nieudaczników są nudne i nic nie wnoszą, a interesuję mnie naprawdę jak tam się pracuje w rzeczywistości.

kaligeaf

Przedstawiono mi ,że tutaj ciekawe rzeczy się dzieją,widzę jednak,że przereklamowane opowieści,nuda.

xxx

No właśnie. Jak się komuś nie chce pracować to potem siedzi na forum i jęczy. Ja wyciągam niezłą prowizję. Pracuję już trochę i znamy się - wiemy kto pracuje, a kto udaje że pracuje. Dla mnie jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon