Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

bleda

Pieniadze moga byc zgadza sie,jeżeli postepujesz tak jak oni Tobie każą. Dostajesz pieniadze za ..... co wiemy!!!!

Szczerze mówiąc, nie wiem skąd się biorą te wymysły, konkurencja? 8 miesięcy temu zdecydowałam się podjąć pracę w Nobilonie i jestem bardzo miło zaskoczona, otmosfera ok, pieniądze też, polecam każdemu.

zenobia

Jutro poprosze o chwilowkę,nie bede spóznie sie ze spłaceniem rat,zobaczymy jaka bedzie reakcja..ha,aha,ha,ha

Zoro

Ale bujdy piszesz, wszyscy pracownicy,a może ten facet i ta kobieta to pisze. Wszyscy ich ulubieńcy pisza jak widzę i słyszę,że jest tam super,ale odchodzą, bo dostali inną prace----ha,ha,ha Ludzie tak zdania nie zmienia o nich!!!! (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Kamil

Pracowałem tam 3 lata, sielanki nie ma, ale z drugiej strony gdzie jest? Połowa z tego co tu wypisujesz to bujda, nigdy o takich sytuacjach nie słyszałem, pewnie pracowałbym tam dalej, ale trafiła się dobra fucha w UK.

karo

Pieknie pisze osoba,która dostała pracę w nobilon,bo postępuje tak jak każe ta kobieta,ktora przewodzi tam, gdyby inaczej to już po Tobie!!!!

Paula
@karo

Jaka kobieta??? Przecież u nich rządzi facet.

Maro

Kurcze ludzie, co z Wami jest nie tak?? Nie ma pracy - narzekacie, jest praca - narzekacie... Ogarnijcie się. Miałem problem po studiach ze znalezieniem pracy, bo nie miałem żadnego doświadczenia (studia dziennie) prócz praktyk... Tak wyszło. Znajoma wkręciła mnie do Nobilionu i chociaz nie ma to nic wspolnego z moim kierunkiem, to serio ale jak na pierwsza prace za taką kase WARTO! To co czytam, to przyznam, ze niektóre opinie są jakieś chore :/ Wiadomo, ze nikt Wam nie będzie sypać płatków róż pod nogi i troszczyć się jak o dziecko. Firma spoko, kasa jeszcze lepsza, wystarczy tylko przestać marudzić i wziąć się do roboty ;)

kangoo

Widzę, że opinie jak o każdej firmie pożyczkowej, opinie piszą jak zwykle niezadowoleni klienci, dlaczego niezadowoleni? Ponieważ mają wielkie pretensje, że pożyczkodawca chce odzyskać swoje pieniądze.

zenok

SUPER------PODOBA MI SIĘ TO: NIE ODDAWAJ I PODDAWAJ SIĘ HE,HE,HE!

@zenok

czy wy czytacie co piszecie jakis pracownik chce sie odegrac na firmie ze jest be a wy hura ktory sad umorzy placenie zobowiazan zaden tylko potem was ten sad zdoluje napiszce o firmach ktore wam wynosza sprzet rtv agd z domu na podstawie lipnych umow a nie placz ze nobilon (usunięte przez administratora) i jedzie do miejsca pracy pytam kto jak widzi kase na stole slucha doradcy ktory tlumaczy umowe od a do z tylo jest gadka za tydxzien oddam a potem lipa nobilon be napiszcie tez o innych firmach ja ich nie bronie przeszdlem kilka firm iznam zycie tak ze piszecie bzdury czekam o opis innych firm a nie tylko nobilon

bleble

Przepraszam wszystkich,wybieralismy się w poniedziałek do Włocławka,ale mielismy mnóstwo pracy i niestety pojedziemy w tym tygodniu. pozdrawiamy wszystkich,którzy maja u nich chwilowki.

olek

Cóż ja tu widzę za piękne opinie o nobilon,miałem o nich inne zdanie. (usunięte przez administratora)

oj.....

Ludzie przecież tam jest nie tylko jedna kierowniczka i jeden kierownik ich jest dużo chyba w każdym mieście. I jeszcze nad nimi jakieś......dyrektorstwo? ? Był u mnie kiedyś ktoś z nich nie ten co zwykle ale dogadałam się ze spłatą.

oj.....

Pati

Pracowałam w Nobilonie jeszcze miesiąc temu i nikt nie robił takich rzeczy jakie są tu czasami opisywane.. Mało tego gdyby nie przeprowadzka dalej bym tam pracowała, bo warunki były uczciwe- od mojej pracy zależało ile zarobię, poza tym to była druga firma w moim życiu, w której wypłaty były jak w zegarku.

bleble

W poniedziałek wybieramy się do Włocławka z wizytą u Pana "kierownika" i Pani "kierownik". Zobaczymy "firmę",oraz posłuchamy co maja do powiedzenia na temat swojej działalności, no i oczywiście przejrzymy całość dokumentów tam się znajdujących. Mamy zamiar przejechać się po terenie i wysłuchać relacjii osób,które maja tam chwilówki. Sadzę,że dowiemy się jak działa ta piękna 'FIRMA"!!!!

10 11 12 13

Ta pani zapomina jeśli tlumoki nie będą jej placic to ona nie zarobi firma nie zarobi i będzie lipa więc należy im się więcej szacunku a ciekawe czy ona sama nie jest tłumikiem i nie ma gdzieś chwilowki

rentom

Można zarobić (usunięte przez administratora) Proszę,żeby Pani,która jest odpowiedzialna wytłumaczyła,dlaczego nazywa ludzi tak brzydko, a kim ona jest??????

Pracowałem gdy byłem na studiach. Mogłem dzieki temu sie samodzielnie utrzymać. Prace wspominam całkiem dobrze.Trzeba być trochę zdyscyplinowanym i samodzielnym ale można zarobić

tłumok

Wprawdzie nie wiem co można zrozumieć (usunięte przez administratora) Pytam po co pożyczacie "tłumokom"/bez nich nie mielibyście pieniędzy nawet na bułeczki/. Uważam,że nikt nie jest (usunięte przez administratora) gdyby Was nie było to myślicie,że ludzie umra z głodu? (usunięte przez administratora)

TOM
@tłumok

JESZCZE LEPSZY NIE ODDAWAJ HE HE!

Jamal

Dobry zwyczaj "nie pożyczaj", a jeśli juz jesteście na tyle nie zaradnymi tłumokami, że nie umiecie zarobić tylko pożyczacie, to trzeba oddać, a nie wypłakiwać się na forum, że wierzyciel chce odzyskać od dłuzników swoje pieniądze. Zapomogi w MOPS-ie - nie trzeba zwracać, pożyczki - trzeba, chyba, że ktoś jest złodziejem, ale to już kwestia moralności i wychowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon