Opinie o PROSEAT Sp. z o.o w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PROSEAT Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROSEAT Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROSEAT Sp. z o.o w Bielsko-Biała

Jano

Witam szukam tel. Do Bartka magazynier. jeździ też wózkiem szczupły czarne włosy. I pracuje bardzo długo

lola

proseat to już ukraińska firma więcej w niej ukrainców niż polaków

Joanna

No tak @MIKA, wiadomo, że na początku trzeba się starać i wykazać, ale ważne, że ta umowa nie jest jakąś mrzonką, a rzeczą możliwą do wypracowania. Mam nadzieje, że po przejściu na nią, można liczyć na jakieś lepsze warunki, niż na umowie agencyjnej.

Joanna

@MIKA, dziękuję za odpowiedź, w sumie są to takie okazyjne dofinansowania, ale na pewno podnoszą trochę walory PROSEATU. Piszesz o umowie bezpośredniej i agencyjnej, po jakim czasie pracownik może liczyć na przejście z agencji do firmy? I czy musi się bardzo wykazać żeby to się stało?

@Joanna

Standardowo informują, że trzeba przepracować 6 miesięcy ale to jest minimum 6 miesięcy, czas trwania umowy agencyjnej zależy w głównej mierze od kierownika zmiany, który typuje osoby do przejęcia przez zakład. Niektórzy dostają umowę po 6 miesiącach, inni po 10 lub 12. Wiadomo, trzeba wyrabiać normę, nie koniecznie codziennie ale się starać i niczym szczególnym nie podpaść.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Joanna

Tylko, że na razie nie ma żadnych aktualnych ofert pracy @MIKA, chyba, że wakaty szybciej rozchodzą się niż ogłoszenia? Czy z tego co opisałaś odnośnie wynagrodzenia, można liczyć na coś dodatkowo, jakieś benefity, typu dopłaty do wczasów, bony?

@Joanna

Wczasy pod gruszą płatne w lipcu oraz premie świąteczne na Boże Narodzenie i Wielkanoc - ale to tylko dla pracowników, którzy są już zatrudnieni przez firmę, pracownicy agencji nie dostają, są jeszcze paczki mikołajkowe dla dzieci wraz z imprezą mikołajkową, dopłata do imprezy integracyjnej a w tym roku także piknik rodzinny przy zakładzie, firmowe wypady w góry i na rowery - z tego może skorzystać każdy pracownik.

kotek

Witam czy firma prowadzi nabór na pracowników magazynu/operatorów widlaków ? Jeżeli tak to jakie zarobki na początek ? Umowa pod firmą czy pośrednik ? proszę o informacje

@kotek

Na początek agencja przez ok pół roku, potem możesz starać się o przejęcie przez zakład . Co do zarobków to ok. 1800 na rękę ale można podcięgnąć nadgodzinami i soboty płatne 100%.

Joanna

Dziękuje za odniesienie się do mojego pytania na temat pracy w PROSEAT @Nika, jednak dla każdego określenie "fatalna" może oznaczać coś innego. Warto tutaj podawać, opisywać, konkretne sytuacje, które pomogą innym zainteresowanym firmą wyrobić sobie własne zdanie na jej temat.

szwaczka
@Joanna

Dla mnie nie do przyjęcia jest to że lekarza zakładowy odmawia pracownikom agencyjnym "wizyty" w trakcie pracy gdyż jest on dla ludzi pracujących pod zakładem, to czy zakład nie powinien zorganizować pracownikom lekarza agencyjnego na terenie zakładu? Miałam kiedyś sytuację w której zostałam odesłana do rodzinnego no bo przecież byłam pod agencją. Obiecanki "cacanki" odnośnie umów, człowiek zatrdnił się też z tego względu żę umowa miała być po 6 miesiącach, a gdzie tam po 12dalej się było pod zakładem, można było robić nagodziny, soboty, wyrabiać normę, a umowa dalej agencyjna, agencja rozkładała ręce że oni nic nie wiedzą o umowach, kadry to samo :D Ludzie przerzucani z agencji do agencji po 1,5 roku byleby nie dać umowy pod zakład. No cyrk na kólkach. Zarobki tragiczne, a normy wyśróbowane na maksa. Kierownicto takie sobie... liederka trafiła mi się świetna i to jedyne plusy. Naprawdę ludzie w Bielsku i okolicach jest tyle zakładów gdzie są lepsze zarobki i luźniejsza atmosfera, że polecam się wstrzymać z próbą podejmowania pracy w firmie Proseat. Także tak Pani Joanno takie mam doświadczenia z tą firmą, to są moje odczucia odnoście współpracy z tą firmą, pojawiło się parę argumentów , mam nadzieję że stawia to moją wypowiedż w obiektywniejszym świetle jak to Pani określiła xD Moglabym tu elaborat napisać na temat współpracy z Proseatem ale nie chciałabym się ujawniać :)

Nika

@Weronika, po tygodniu miałam dość. Kierownictwo bez języka w buzi... ogólnie fatalna atmosfera. W pracy spędza się 8h dziennie więc atmosfera jest istotna.

Joanna

Większość postów @Nika jest na forum w tym tonie. Jednak wiele osób czeka na wyjaśnienie, co tak naprawdę w PROSEAT nie gra? Zawsze warto dodać argumentację do naszego zdania na temat firmy, to stawia opinię w obiektywniejszym świetle.

No tak wszystkie narzekają na zarobki a co druga na wczasach za granicą .....

Nika

To jakaś tragedia Odradzam

Brudny Hary

Podnoszenie kwalifikacji jak najbardziej, sa organizowane szkolenia wew/zew, sciezka kariery tez jest zapewniona po przepracowaniu na danym stranowisku pracy zawsze mozna zglosic swoja kandydature do kierownika badz od razu do kadr.

Dostawca

Witam, przyłączę się do pytania koleżanki powyżej. Na jakie zarobki +/- można liczyć na stanowisku kontrolera jakości dostaw?

Joanna

Obecnie firma szuka Kontrolera jakości dostaw. Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy? Czego mogą się spodziewać? W ofercie Proseat oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy. Co to konkretnie oznacza?

Driver

Syf kila i mogiła.kręcą się nieroby bez celu.na rozładunek który trwał by 10 min czeka się kilka godzin. Co chwilę robią sobie przerwę na papierosa.

Templariusz

Dziękuję za odpowiedź. Nie za wiele można dowiedzieć się o tej firmie, jeśli są jakieś informacje to z 2012 roku. Opinie pracowników są podzielone , ale tak jest zawsze. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Spróbuje złoże papiery bo miesiąc się kończy , może będę mógł sam coś napisać innym na przyszłość. Pozdrawiam i może do zobaczenia

Arek

Może będziesz szczęśliwszy jak nie będziesz wiedział!

BEREK

Witam , chciałabym się dowiedzieć jaki zarobek jest miesięczny bez nadliczbówek dla nowego operatora,i w jaki sposób jest wypłacana praca w weekendy.

Templariusz

Widzę że dużo osobistych żali można tu znaleźć, ale chciałbym zapytać jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu w tym zakładzie (Czechowice). Chciałbym złożyć CV do tej firmy , tylko ciężko dowiedzieć się czegoś konkretnego o tym zakładzie w necie ( nie interesuje mnie która dziewczyna z kim się spotyka i komu daje) Jakie są warunki pracy, kierownicy, warsztat, nadgodziny i jak jest z częściami zamiennymi. Czy weekendy często są robocze, jak z kasą. Jeśli ktoś może coś napisać na ten temat to z góry dziękuję.

hghfff
@Templariusz

powiem tak, w mojej opini praca jest ok.Przede wszystkim jest stała. Zarobki nie są małe- wysokie bardzo też nie. Soboty/niedziele jak chcesz "dorobić" to masz możliwość :) Parę nadgodzin i możesz mieć ładną wypłatę

@hghfff

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Soboty i niedziele są na zasadzie dobrowolności czy jest grafik i na kogo wypadnie na tego bęc. Dziś 1 mają a widziałem pod firmą parking pełny więc wszyscy pracują, to też dobrowolnie? Ile osób z UTR jest na jednej zmianie? Praca jest na 3 zmiany? Pozdrawiam

Z
@Templariusz

Dzisiaj pracowali za lepsza kasę . Soboty możesz robić ile chcesz ... Nie ma grafiku ...praca na dwie zmiany zależy gdzie ....są działy gdzie robią trzy zmiany .

taki jeden on

siemka. jak wygląda praca na stanowisku ustawiacz wtryskarek i jakie są zarobki? pracuje ponad 10 lat przy tych maszynach, doświadczenie mam, szybko się i powoli szukam lepszych zarobków aniżeli mam w obecnym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o PROSEAT Sp. z o.o - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROSEAT Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy PROSEAT Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROSEAT Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROSEAT Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w PROSEAT Sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROSEAT Sp. z o.o