Opinie o L&M agencja pracy w Kraków Tadeusza Kościuszki 43 lok. 4

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L&M agencja pracy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie L&M agencja pracy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L&M agencja pracy w Kraków Tadeusza Kościuszki 43 lok. 4

Tadek

Kiedy i gdzie z nią rozmawiałeś? W Warszawie? Ja w dalszym ciągu czekam na pracę - ale ona wygląda o.k., nie?

Tadek

Kolego, o co chodzi z tym Francuzem? Ja w Warszawie miałem rozm. kw. z jakąś babką z akcentem rosyjskim, przedstawiła się jako szefowa. Nie wiem czy pojechać z nimi, póki co jeszcze nie dzwonili.

WOJCIECH

Ja bylem na rozmowie z Panią prezes, dostałem prace na którą nie narzekam. Teraz musiałem zjechac do Polski ale znow niebawem wyjezdzam do pracy od nich.

SONIA

Czytam opinie o Spółce LM EUROPE.Mój mąż wyjechał do Francji pod koniec czerwca. Tak jak ocenia Tomek, umowa i bilet były przesłane drogą komputerowa. Do momentu wyjazdu bardzo miła pani udzielała informacji czy tez pytań związanych z wyjazdem. Też poinformowano nas o wyjezdzie w czwartek , a w sobotę wyjazd.Po wyjezdzie tel. tajemniczej pani nie odpowiadał. Sprawdziłam wszystkie nr tel. Spółki LM - takowe nie istnieja. Musiałam sie skontaktować z moją wczesniejsza rozmówczynią w bardzo waznej sprawie. Dzwoniłam, pisałam sms, zostawiłam wiadomość w skrzynce nadawczej. Bez rezultatu. Wiadomość przez maila chyba pomogła, bo Przedstawicielka LM w końcu oddzwoniła do mnie. Czytając opisy niema złudzeń co do wiarygodności firmy j/w. Ale prawdą jest, że bilet dla męża zakupiła firma. Podano nam miejscowość gdzie jedzie i na miejscu będzie czekać osoba , która go odbierze. Tak tez było. Zajechał wieczorem i bardzo sympatycznie został przyjęty przez pracodawcę./ łacznie z kolacja/. Pracodawca gwarantuje przewóz do pracy i z pracy.Obiady w restauracji / bez kłamstwa/, Sniadanie , kolacja też jak w umowie od pracodawcy. Warunki mieszkaniowe wspaniałe. Za miesiąc okaże się jak będzie z płatnoscią. Jezeli to " szwindel" WRÓCI do Polski i tu na forum Wystawię opinię jak inni.

Malarz

LM Europe - rozmowa kwalifikacyjna u nich to kpina.Dwie Panie bez jakiejkolwiek wiedzy na tematy budowlane i jeden francuz który zajęty był ciągle rozmową telefoniczną. Czas rozmowy 7 minut,kpina.

Czy umie Pan malować wałkiem to było najbardziej skomplikowane pytanie zadane malarzowi z 20 letnim satżem.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Edek

No to powodzenia Mistrz.

Mistrz

Ja jadew przyszłym tygodniu do Bordeaux do kolegi, on jest tam juz w sumie z 8 miesiecy. Nie nazeka. Opoznienia maja to fakt ale zaliczki na życie itp daja tez jak trzeba.

tomek

Kolego wszystko w swoim czasie

mnietek

kolego doradco,czemu sam nie poszedles na policje

Witam. Mam dane francuza ale zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych nie mogę tutaj napisać jego nazwiska. Jest ono podane w wypisie z KRS ,on widnieje tam jako udziałowiec spółki.Pobierz na necie wyciąg z KRS i znajdziesz. [usunięte przez administratora]

mnietek

masz moze dane tego francuza

Janek

Czytam co piszecie, ja w niedziele wróciłem z okolic Lyonu. Byłem tam ponad miesiąc. Dzis dzwonili z nowa propozycja pracy. Jestem zaskoczony tym co jest napisane. Ja dostałem wypłatę z lekkim opóźnieniem ale nadgodziny wyplacicili 20.06. Mój kolega jest koło Nicei o tez nie ma problemów, całe weekendy jest na plazy. Ja na razie nie mam zastrzeżeń.

Witam Firma działa teraz pod nazwą WORKERS INTERIM , właśnie miałem wyjechać z tej firmy do Francji , ale czytając te opinie daruję sobie, nazwę musieli zmienić niedawno, ponieważ jak byłem u nich na rozmowie występowali pod nazwą LM Europe,

marcel

witaj tomku, prosze o dopisanie twojej opini gdyż zakończona została jak przyjechałw piatek szef francuski i koniec. Chciałbym sie dowiedzieć na jak długo mięliście wystawione umowy o tzw. pracę ??? czy to był okres 2 tygodni, czy dłuższy ??

Spoko-spoko na każdego przyjdzie czas,polskie prawo nie rychliwe ale ....

tomek

Zajmuje się tym obecnie kancelaria prawna ,ale jeśli ktoś ma jakiś mądry pomysł to piszcie. Każda rada będzie pomocna.

tomek

a jak wcześniej nazywała się ta firma ?

tomek

Witam wszystkich poszukujących pracy. Uważajcie na firmę LM Europe zarejestrowaną w Oławie ,a działającą na terenie Wrocławia,Krakowa,Katowic.Poszukują pracowników do pracy we Francji. Wysłałem CV,po tygodniu umówili się na rozmowę w Katowicach.Na rozmowie był jeden pan francuskojęzyczny który ciągle rozmawiał przez telefon i rekrutacją wcale nie był zainteresowany oraz dwie młode kobiety które zadawały szablonowe pytania (branża budowlana) o których nie miały pojęcia. Po rozmowie tydzień ciszy, potem telefon w czwartek,że koniecznie trzeba wyjechać do Francji już w sobotę aby pracować od poniedziałku.Umowa przesłana mailowo z nakazem podpisania,zeskanowania i odesłania do LM Europe. Tak też zrobiłem,a że w procesie rekrutacji zaznaczyłem,że mogę wyjechać własnym samochodem więc od razu zatelefonowała Pani z LM Europe z pytaniem czy zabiorę dwie osoby,a oni mi za to zapłacą po 400 zł od jednej osoby. Chcąc minimalizować koszty transportu zgodziłem się. W sobotę rano w dniu wyjazdu znów zadzwoniła Pani z LM Europe z pytaniem czy zabiorę jeszcze trzecią osobę.Zgodziłem się ustalając ,że ogólny koszt transportu za nas czterech wyniesie 1600. Pani z LM Europe oświadczyła ,że już wysyła przelew na moje konto,a że jest sobota i środki nie wpłyną już na konto to podała mi numery telefonów Panów z którymi miałem jechać abym zadzwonił i powiedział im aby zabrali pieniądze na paliwo na drogę,złożyli się ,a ona już wysłała przelewy i w poniedziałek będą one na naszych kontach bankowych.Poprosiłem jeszcze tą panią o podanie mi adresu pod który mamy dojechać do pracy,o to gdzie będziemy pracowali i gdzie będziemy mieszkali. Odpowiedziała tylko,że będziemy robili łazienki w hotelu ,a miejsce pracy wyśle mi przez sms pracownik będący już we Francji. No i przyszedł sms w którym były podane tylko współrzędne geograficzne do nawigacji gps. Dziwne to jakoś było ale cóż jak człowiek chce wyjechać,pracować i zarobić to na wiele rzeczy jest w stanie przymknąć oko. Wyjechaliśmy,trasa wynosiła 1890 km. Dojechaliśmy na miejsce w nocy, była tam już grupa polskich pracowników . Ludzie ci wyjaśnili nam,że będziemy remontowali hotel,że zamieszkamy w starej jego części,a nową będziemy remontować. Rozlokowali nas w pokojach 1 osobowych z łazienkami,niby wszystko ok. Rano przyszliśmy do pracy.Brygadzistą był Francuz ,porozumiewaliśmy się z nim za pomocą jesnego z kolegów który mówił po francusku. Brygadzista powiedział tylko i dosłownie : do zrobienia są wszystkie łazienki na 3 piętrach,macie zrobić to do czwartku,jeśli to nie będzie zrobione to zjazd do Polski. Tyle co od niego usłyszeliśmy w trakcie trwania kontraktu. Było nas Było nas siedmiu,podzieliliśmy się na grupy 2 osobowe,a kolega który nie miał pary miał pracować z pracownikiem z Hiszpanii. Francuzi bardzo mili i życzliwi podpowiedzieli nam ,że mamy wyklejać ściany łazienki wykładziną od sufitu do podłogi. Poprosiliśmy o krótkie szkolenie, niestety nikt nie był tym zainteresowany,poprosiliśmy o narzędzia którymi moglibyśmy wykonywać tą pracę. Pan brygadzista powiedział nam ,że narzędzi nie ma,że powie o tym właścicielowi firmy i ten kupi narzędzia (bez określenia kiedy). Na razie mamy sobie sami zorganizować sprzęt i pracować bo czas nagli. Tak więc zamiast drabiny służyło wiadro odwrócone do góry nogami,za nóż do cięcia wykładziny służył nożyk do smarowania kanapek podprowadzony z hotelu. Wykładziny kleiliśmy klejem neoprenowym,zero wentylacji ,a toksyczność po podgrzaniu opalarką tej wykładziny sięgała zenitu, każdy przyklejony pasek mieliśmy czyścić rozpuszczalnikiem nitro. Po dwóch godzinach takiej pracy byliśmy już zdrowo naćpani,a okazała się właśnie,że plany są tak napięte ,że nie będziemy pracowali ustalonych ośmiu godzin tylko 10. Nadgodziny mają być nam wypłacone. Tak więc uśmiechnięci,naćpani zdrowo wydzierając sobie skombinowane "narzędzia" z rąk pracowaliśmy. (usunięte przez administratora)Tak od poniedziałku do piątku. Dzwoniąc do Polski do LM Europe poprosiliśmy o obiecane nam pieniądze za dojazd oraz wynikające z umowy diety na wyżywienie,zapytaliśmy o zapłatę z nadgodziny,o jakieś listy obecności,o ewidencję czasu pracy,o pomoc jakiegoś polskiego koordynatora na miejscu. Pani z LM Europe powiedziała ,że pieniądze nam przeleje ale dopiero w środę bo obecnie nie ma jej szefa ,a ona sama nic nie może,koordynatora nie będzie,listy czasu pracy mamy sobie sami zorganizować.Środa,na kontach nadal pusto,we czwartek dostałem kwotę 1(usunięte przez administratora). Ja wydzwaniałem,wysyłałem sms i te kwoty dostałem, inni koledzy nie otrzymali nic,jeden dostał zł. Nastał piątek zakończyliśmy dniówkę,łazienki na trzech piętrach były gotowe,nasi francuscy współpracownicy wyjechali do domów. Przyjechał francuz ,szef tej firmy (ten sam który miał kupić narzędzia),temat narzędzi przemilczał,powiedzieliśmy mu o

Zostaw merytoryczną opinię o L&M agencja pracy - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L&M agencja pracy?

Kandydaci do pracy w L&M agencja pracy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L&M agencja pracy
2.1/5 Na podstawie 103 ocen.

L&M agencja pracy