Opinie o L&M agencja pracy w Kraków Tadeusza Kościuszki 43 lok. 4

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L&M agencja pracy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie L&M agencja pracy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L&M agencja pracy w Kraków Tadeusza Kościuszki 43 lok. 4

Borys Nowy wpis

@ostry Zanim cos napiszemy to warto sprawdzić czy na pewno na dobrym forum. Firma mieści się w Krakowie i ma dobre opinie.

ostry Nowy wpis
@Borys

Chyba przez Ciebie pisane te dobre opinie .Firm o tej nazwie może być dużo ,ja pisze o tych w których pracowałem i było to kilka lat temu -co roku zmieniała się nazwa firmy ..Proszę sprawdzić forum od początku ilu jest poszkodowanych ,tutaj wpisy są chyba od 2013 roku,więc chyba sam piszesz nie na tym forum i nie o tej firmie ,może nazwy firm są tylko takie same .

ostry Nowy wpis

Dla ścisłości LM pierwsza siedziba w Oławie (mieszkanie w bloku) na słupa.Biuro Wrocław Podwale 62A-.Urzędował tam Pascal i biurem kierowała Katarzyna S.-,zostały długi za lokal i tyle ich widzieli ,w nocy się wynosili (tak ochroniarz nam mówił) ,było to kilka lat temu. Mieli kilkanaście firm w Polsce. Co roku zmieniali nazwę firmy,kilka lat dla nich pracowałem.Wyrok za 3 lata się przedawni ,komornicy bezskuteczni.Chciałbym tylko spotkać się z Katarzyna , Łukaszem,Eweliną z biura z kimkolwiek ,żeby mi powiedział kto nas wykiwał-tylko tyle.

Karolina Nowy wpis

To fatalnie. Chyba najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji bedzię po prostu zgłoszenie tej sprawy odpowiedniej instytucji. Nie może być przecież tak, że L&M nie wypłaca pracownikom wynagrodzenia. Co wobec tego zamierzasz zrobić?

Paula

Czy możecie podpowiedzieć oś o agencji? Czy warto z nimi pracować? Czy mają oferty pracy za granicą?

Malarz

LM Europe - rozmowa kwalifikacyjna u nich to kpina.Dwie Panie bez jakiejkolwiek wiedzy na tematy budowlane i jeden francuz który zajęty był ciągle rozmową telefoniczną. Czas rozmowy 7 minut,kpina.

Czy umie Pan malować wałkiem to było najbardziej skomplikowane pytanie zadane malarzowi z 20 letnim satżem.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Czy agencja pracy L&M nadal prosperuje? Może ktoś z was słyszał o prowadzonych przez nich procesach rekrutacyjnych? Informacje na temat bieżącej sytuacji będą przydatne dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy.

wed

@ostry no wiesz co powiem Ci ze teraz to oni chyba nie poszukuja nikogo do pracy niestety..przynajmniej nie widac ogloszen

ostry

Aldona juz 3 lata ich szukam nie wiem czy zmienili nazwe czy nadal dzialaja.Posiadasz aktualne ogloszenia do nich do pracy ?

ostry

Udalo sie komus ich wyhaczyc ?Glownie tego francuza co mial w Krakowie biuro nieruchomosci firme AURUM ,ktora nam ostatnie grosze wyplacila i znikneli.

oszukany

zaglada,zlodziejska firma Magdażak to strzep i zlodziej moze lepsze slowo to zwykla (usunięte przez administratora)

ostry do Debt Collector

Nie wiem czy ktos tutaj jeszcze zaglada,wiec raczej niczego sie nie dowiesz.Wszystko opisywalem w postach wyzej ,czesc zostala usunieta bo prawda byla pisana.Pracowalem w kazdej z tych firm -pozostal mi wyrok Sadu Pracy na pamiatke.Pracowales w tych firmach ,tez jestes poszkodowany ?

ostry

Powiem tak ,mialem tylko z naszego ZUS zaswiadczenie ,ze nie odprowadzali skladek a bylem tylko zgloszony .Z wyrokiem prawomocnym poszedlem do Funduszu we Wroclawiu,sprawdzili czy LM jest w upadlosci,wypelnilem dokumenty na miejscu.Dokumenty poszly do Walbrzycha i Warszawy celem sprawdzenia itd.Po 3 tygodniach od zlozenia dokumentow ,otrzymalem polowe zasadzonych pieniedzy z Funduszu,zostaje mi jeszcze polowa i teraz komornik odpada bo nie mam na jego oplaty a i tak mi przysle ,ze jest bezskutecznosc sciagniecia dlugu.Mam 10 lat do przedawnienia wyroku i jak cos kasy uzbieram to i tak trzeba isc do komornika zeby wyrok sie nie przedawnil i wtedy mamy kolejne 10 lat (jak dozyje).Trzeba szukac tego francuza ktory jest czlonkiem zarzadu i AURUM ktore robilo nam wyplaty.Najlepiej firmy windykacyjnej (skutecznej)metody dzialania mnie nie interesuja aby kase odzyskac,lub sprzedac dlug ale raczej nikt nie chce kupic Sp zo o.Nie wiem ilu kolegow wogole odzyskalo jakies pieniadze ,tutaj juz nikt prawie nie zaglada.UWAGA ,skladajac dokumenty do funduszu musicie sie zmiescic w 9 miesiacach od wygasniecia Waszych umow o prace z LM, w ten termin wchodzi tez miesiac ktory Fundusz ma na wasza odpowiedz wiec juz wogole lipa.Najlepiej dopytajcie sie zanim zaczniecie skladac dokumenty do Funduszu czy nie jest juz przedawnienie ,nachodzicie sie ,papierow sterta a pozniej Pani Wam powie z usmiechem ,ze jest juz przedawnienie i krew czlowieka zaleje.Jesli chodzi o te ubezpieczenie we Francji to dostalem pismo z nadszego ZUS i nie podlegamy polskiemu ustawodawstwu czyli lata w plecy .Powinnismy miec karty EKUZ itd .Namierzac czlonka zarzadu ktory widnieje w KRS spolki ,powiem tylko tyle ,ze we Francji ma tez swoja Agencje Pracy a z zawodu jest prawnikiem

łysy

Poszkodowani koledzy LM EUROPE - mało tego, że zostaliśmy oszukani przez tą firmę, pracując w pocie czoła w okresie letnim w warunkach ekstremalnych, fundusz, który powinien byc dla nas przychylny - niestety wymyśla ciągle dokumenty, które trzeba im dostarczyć, gdzie załatwienie ich graniczy z cudem. Pytam co robić dalej? może któryś z Was ma jakiś pomysł bo mi ręce opadają, nie popuścimy złodziejom??!! Czy ktoś z Was musiał doręczyć do funduszu dokument potwierdzający zgłoszenie do ubezpieczenia społecznego we Francji? to jest chyba chore...

ostry do beti

Kto dzwonil do Ciebie,jaka firma ,gdzie teraz sie ukrywaja ?Moze masz jakies dane osob ktore dzwonily- winni mi sa jeszcze 10 000 zł Dziekuej za informacje

beti

czy ktoś coś wie o pracy z tej firmy w hotelu w Colmar bo dzwonili do mnie a po tych opiniach które przeczytałam to aż strach

oszukany

nadal czekam na rozprawe w sadzie poracy,po trzech miesiacach otrzymalem pismo o uzupelnieniu brakow formalnych,czekam nadal i walcze ze zlodziejami z lm europe

marcel

Masz racje Ostry. Urzedy maja swoje procedury i mają gdzieś nas informować. Tylko tyle że to My zarabiamy na nich wszystkich, (usunięte przez administratora) U mnie już sprawa w takim razie się przedawniła gdyż zakończyłem współpracę z nimi z końcem czerwca. A co do LM, to chyba dalej działają tylko że może pod inną nazwą.

ostry

Marcel-ja tez nie mam swiadectwa pracy bo skad .Od zlozenia wniosku do funduszu 3 tygodnie czekalem i decyzja ze polowe z zasadzonego wyroku mi wyplaca.Miales w wyroku sadowym zaznaczone ze LM EUROPE ma Ci wystawic swiadectwo pracy ? Przeciez tez skladales w Funduszu kopie pozwu jaki byl skladany do Sadu Pracy.Nie rozumiem ich dzialania.Ja zalapalem sie doslownie 3 dni przed przedawnieniem bo mijalo 9 miesiecy od ustania stosunku pracy dla LM EUROPE.Klauzule wykonalnosci na wyroku udalo mi sie zalatwic w 1 dzien .Nie liczylem na nic bo czytalem opinie o Funduszu -jak przyszlo pismo z Ministerstwa Pracy i Polityki Spolecznej z Warszawy o rozpatrzeniu mojej sprawy i ze to tylko formalnosc to cos mi mowilo ze cos sie dzieje.Otworzylem 2 list z Funduszu a tam juz sumy wypisane i polowe udalo sie odzyskac.Moze ktos jeszcze dostal ,niech napisze cos zeby ludzie wiedzieli ze jest szansa-Uwaga od wygasniecia stosunku pracy dla LM EUROPE nie moze uplynac 9 miesiecy bo bedzie przedawnienie-fundusz ma miesiac na odpowiedz na zlozony wniosek ,wiec najlepiej skladac najpozniej 8 miesiecy od momentu ustatnia stosunku pracy-pilnujcie tego bo odrzuca wnioski ,i jak tylko dostaniecie wyroki zaoczne to po 2 tygodniach idzcie do Sadu po nadanie klauzuli wykonalnosci=ja nie wiedzialem ze to jest potrzebne -dopiero Fundusz mi powiedzial a wyrok mialem juz 5 miesiecy temu.Zalamalem sie jak babka mi mowi ze na klauzule sie czeka do 2 tygodni-udalo mi sie zalatwic w 1 dzien ,prosto w sekretariacie Sadu Pracy.Jak juz pisalem wyzej ,zdazylem 3 dni przed przedawnieniem trybu 9 miesiecy.Fundusz ma chore procedury niby sa dla pracownika ale najlepiej zeby nikt od nich nic nie chcial.Nie wiem jak reszte pieniedzy odzyskam bo komornik pewnei bedzie bezskuteczny ale tam 10 lat jest czasu do przedawnienia.Wydaje mi sie ze czesc juz odpuscila i wyjechali za granice ,zarobili juz jakas kase i dali spokoj LM EUROPE.Tez szykuje sie teraz na jakis wyjazd,nawet sezonowy jak znajde i chce w tym roku zakonczyc wyjazdy za granice.Juz jest takie dziadostwo -to nie to co kiedys .Jesli ktos ma jakas robote a potrzebuje ludzi to dajcie znac.

marcel

Witaj Ostry. Fajnie że Fundusz wypłacił ci chociaż część pieniędzy, mi przysłali pismo że bez świadectwa pracy nie rozpatrzą wniosku. Skąd mam wziąć świadectwo pracy. Państwowa Inspekcja Pracy we Wrocławiu nie jest w stanie wystawić.Cóż z tego że mam papiery są w Funduszu jak mają to gdzieś.

ciekawski
@marcel

APSP SP Z O O (KRS: 0000425717, NIP: 9141562957, REGON: 021913069) - to dawne Activ Plus Service Polska, firma nie cieszaca sie szczegolnie dobra opinia. Prezesem jest faktycznie Francuz Christophe, ale nie wiem czy ma jakies powiazania z LM

ostry

Witam.Doszly mnie sluchy ze dzialaja w Strzelinie pod nazwa APSP Sp. z o.o Agencja Pracy Tymczasowej ul Tadeusza Kosciuszki 43/4 Strzelin.Na tyle co ja zprawdzilem to pasowaloby do nich-prezesem tez jest jakis obcokrajowiec.Moga byc juz tam zatrudnione nowe osoby wiec bedzie ciezko to sprawdzic .PS otrzymalem polowe zasadzonych pieniedzy z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych,po reszte pieniedzy musze isc z wyrokiem do komornika i tam utknie sprawa ale ciesze sie ze polowe odzyskalem.

ostry

"greku" nie mow ze teraz z nimi jechales-gdzie teraz maja swoja siedzibe?

Zostaw merytoryczną opinię o L&M agencja pracy - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L&M agencja pracy?

Kandydaci do pracy w L&M agencja pracy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L&M agencja pracy
2.1/5 Na podstawie 103 ocen.

L&M agencja pracy