Woodhome-Bis Rafał Kłósek

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Woodhome-Bis Rafał Kłósek

Krzysiek

Zamówiłem domek 6mx4m i jestem pod wrażeniem naprawdę dobra robota mogę polecić firma jest bardzo solidna bardzo krótki czas oczekiwania a montaż zaledwie w jeden dzień.

Monika

Z czystym sumieniem polecę firmę innym osobom. Domek 4x4 z tarasem 4x2 oraz całościowym ociepleniem wykonany solidnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Budowa zajęła 2 dni. Prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Kontakt z Panem Rafałem jak i Sławkiem bez zarzutów - pomocni, potrafią doradzić. Serdecznie polecam i dziękuję. :)

Henryk

Firma Pana Kłóska wykonała dla mnie domek gospodarczy w Oleśnicy zostałem poproszony o opinie mogę tylko chwalić i polecać klientom.

Halina Krawczyk

Firma woodhome-bis wykonała dla naszego przedszkola plac zabaw w kwietniu tego roku za niewielkie pieniądze w imieniu przedszkola i dzieci serdecznie dziękuję ????

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Pracuję w firmie ponad 5 lat .Firma Wood-home jest mojm 3 zakładem pracy mogę wypowiadać się z pozycji pracownika lepiej nie mogłem trafić .

kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

A jaka ma Pan umowe? Czy w ogole ma Pan umowe?

1
Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@kandydat

Na początku była umowa zlecenie teraz mam umowę na czas nieokreślony.

kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

a pracodawca jak? w porzadku? duzo macie roboty?

Łucja
Pracownik

Firma Pana Rafała stawiała u mnie domek gospodarczy o wymiarach 3x5 jestem zadowolona z domku jak również z obsługi polecam .

Paweł Legnica
Klient

Wykonałem garaż 6x5 z drewutnią mimo średnio wykonanego fundamętu garaż został zamontowany bardzo sprawnie sam garaż bardzo fajny polecam .

Paweł Cholewa
Kandydat

Od 6 lat działam z firmą Woodhome-Bis jestem zadowolony polecam klientom dobra jakość za dobrą cene

Gorioner
Klient

Tragedia Rafal wogle nie odbiera telefonow, brak kontaktu. Ciagle zbywa, nie dotrzymuje terminow. Nie polecam.

1
Wariat
Pracownik
@Gorioner

Jestem koło lolka :D

1
Marzena
Klient

W maju 2021 został wykonany i zmontowany w Legnicy domek letniskowy o wymiarach 4x4 plus taras 2x4.Domek prezentuje sie świetnie,został wykonany w terminie,montaż przebiegł bardzo sprawnie i solidnie.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy zarówno z Panem Rafałem jak i panem Sławomirem.Polecam

Daniel Wrocław Terenowa
Klient

Zamówiłem domek gospodarczy3x4 na ul Terenowom działki został zamontowany w kwietniu jestem mega zadowolony polecam.

Daniel Stefczyk
Klient

Firma wood-home na początku roku wykonała dla mnie wiatę magazynową jestem zadowolony będę zamawiał na jesień garaż polecam zainteresowanym zadowolony Wałbrzych.

Sławomir Łódź
Klient

Zamówiłem w firmie Pana Rafała domek wielosezonowy czas realizacji mógłby być szybszy ale z domku jestem bardzo zadowolony przerósł moje oczekiwania polecam.

1
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Woodhome-Bis Rafał Kłósek?

Cierpliwy
Klient

Zgadzam się z opinią pana Mateusza. Po wpłacie panu Rafałowi pieniędzy na konto miałem z nim utrudniony kontakt i terminy nie były dotrzymywane. Byłem zwodzony przez kilka tygodni.

1
Henryk łódź
Klient

Z Garażu jestem zadowolony cena do towaru jest ok ekipa sprawna terminy dość długie może nie tragiczne ale mogły by być szybsze .

Daniel
Klient

Firma solidna ja i moi znajomi wykonaliśmy szereg inwestycji jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy dalej .

Pracownik

Widzę konkurencja szaleje i piszę bzdury pracuję w tej firmie i nie wydaje mi się że termin realizacji do montażu 60 dni jest jakimś strasznie długim terminem wiem że osoby które terminy zostały przesunięty dostają jakieś rekompęsaty szkoda że o tym nie ma nic firma duży pozytyw.

Zawiedziony
Klient
@Pracownik

Ja nie nigdy otrzymałem żadnej rekomensaty, więc proszę nie pisać głupot. Poza tym opinia pracownika (lub kogoś podającego się za niego) nie może być wiarygodna.

1
Mateusz
Klient

Wiata szybko postawiona i dobrze firma Pana Rafała wykonała dla mnie oprócz wiaty domek ogrodowy a 4 lata temu piękny dwustanowiskowy garaż poleciłem wielu znajomym którzy z tego co wiem bardzo som zadowoleni pozytyw.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Woodhome-Bis Rafał Kłósek?

wey
Klient
 Pytanie
@Pytanie

To człowiek o nieposzlakowanej opinii, kryształ nie człowiek. Nie wiem jakie są warunki ale czy mogó być złe?

Anton
Klient

Super firma wykonali dla mnie w czerwcu garaż leon w Wałbrzychu jestem bardzo zadowolony Antoni.

Daniel
Pracownik

Współpracuję z firmą Pana Rafała od prawię 5lat mogę tylko chwalić.

Anna
Klient

Firma wykonała dla mnie piękną wiatę 6x8 na dwa auta i magazynek gospodarczy solidnej konstrukcji słupy 14x14 krokwie 5x16 jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim zainteresowanym duży plus.

Grzegorz
Klient

Zamówiłem domek ogrodowy,jestem bardzo zadowolony z wykonania oraz montazu.Wszystko solidne i tak jak ma być.Dziekuje i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Woodhome-Bis Rafał Kłósek - Stary Wiązów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Woodhome-Bis Rafał Kłósek