Woodhome-Bis Rafał Kłósek

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Woodhome-Bis Rafał Kłósek

Krzysiek

Zamówiłem domek 6mx4m i jestem pod wrażeniem naprawdę dobra robota mogę polecić firma jest bardzo solidna bardzo krótki czas oczekiwania a montaż zaledwie w jeden dzień.

Monika

Z czystym sumieniem polecę firmę innym osobom. Domek 4x4 z tarasem 4x2 oraz całościowym ociepleniem wykonany solidnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Budowa zajęła 2 dni. Prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Kontakt z Panem Rafałem jak i Sławkiem bez zarzutów - pomocni, potrafią doradzić. Serdecznie polecam i dziękuję. :)

Henryk

Firma Pana Kłóska wykonała dla mnie domek gospodarczy w Oleśnicy zostałem poproszony o opinie mogę tylko chwalić i polecać klientom.

Halina Krawczyk

Firma woodhome-bis wykonała dla naszego przedszkola plac zabaw w kwietniu tego roku za niewielkie pieniądze w imieniu przedszkola i dzieci serdecznie dziękuję ????

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w firmie ponad 5 lat .Firma Wood-home jest mojm 3 zakładem pracy mogę wypowiadać się z pozycji pracownika lepiej nie mogłem trafić .

kandydat Nowy wpis
@Pracownik

A jaka ma Pan umowe? Czy w ogole ma Pan umowe?

Pracownik Nowy wpis
@kandydat

Na początku była umowa zlecenie teraz mam umowę na czas nieokreślony.

kandydat Nowy wpis
@Pracownik

a pracodawca jak? w porzadku? duzo macie roboty?

Łucja

Firma Pana Rafała stawiała u mnie domek gospodarczy o wymiarach 3x5 jestem zadowolona z domku jak również z obsługi polecam .

Paweł Legnica
Klient

Wykonałem garaż 6x5 z drewutnią mimo średnio wykonanego fundamętu garaż został zamontowany bardzo sprawnie sam garaż bardzo fajny polecam .

Paweł Cholewa
Kandydat

Od 6 lat działam z firmą Woodhome-Bis jestem zadowolony polecam klientom dobra jakość za dobrą cene

Gorioner
Klient

Tragedia Rafal wogle nie odbiera telefonow, brak kontaktu. Ciagle zbywa, nie dotrzymuje terminow. Nie polecam.

Wariat
@Gorioner

Jestem koło lolka :D

Marzena
Klient

W maju 2021 został wykonany i zmontowany w Legnicy domek letniskowy o wymiarach 4x4 plus taras 2x4.Domek prezentuje sie świetnie,został wykonany w terminie,montaż przebiegł bardzo sprawnie i solidnie.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy zarówno z Panem Rafałem jak i panem Sławomirem.Polecam

Daniel Wrocław Terenowa
Klient

Zamówiłem domek gospodarczy3x4 na ul Terenowom działki został zamontowany w kwietniu jestem mega zadowolony polecam.

Daniel Stefczyk
Klient

Firma wood-home na początku roku wykonała dla mnie wiatę magazynową jestem zadowolony będę zamawiał na jesień garaż polecam zainteresowanym zadowolony Wałbrzych.

Sławomir Łódź
Klient

Zamówiłem w firmie Pana Rafała domek wielosezonowy czas realizacji mógłby być szybszy ale z domku jestem bardzo zadowolony przerósł moje oczekiwania polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Woodhome-Bis Rafał Kłósek?

Cierpliwy
Klient

Zgadzam się z opinią pana Mateusza. Po wpłacie panu Rafałowi pieniędzy na konto miałem z nim utrudniony kontakt i terminy nie były dotrzymywane. Byłem zwodzony przez kilka tygodni.

Henryk łódź
Klient

Z Garażu jestem zadowolony cena do towaru jest ok ekipa sprawna terminy dość długie może nie tragiczne ale mogły by być szybsze .

Daniel
Klient

Firma solidna ja i moi znajomi wykonaliśmy szereg inwestycji jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy dalej .

Widzę konkurencja szaleje i piszę bzdury pracuję w tej firmie i nie wydaje mi się że termin realizacji do montażu 60 dni jest jakimś strasznie długim terminem wiem że osoby które terminy zostały przesunięty dostają jakieś rekompęsaty szkoda że o tym nie ma nic firma duży pozytyw.

Zawiedziony
@Pracownik

Ja nie nigdy otrzymałem żadnej rekomensaty, więc proszę nie pisać głupot. Poza tym opinia pracownika (lub kogoś podającego się za niego) nie może być wiarygodna.

Mateusz
Klient

Wiata szybko postawiona i dobrze firma Pana Rafała wykonała dla mnie oprócz wiaty domek ogrodowy a 4 lata temu piękny dwustanowiskowy garaż poleciłem wielu znajomym którzy z tego co wiem bardzo som zadowoleni pozytyw.

Jakie są warunki zatrudnienia w Woodhome-Bis Rafał Kłósek?

wey
@Pytanie

To człowiek o nieposzlakowanej opinii, kryształ nie człowiek. Nie wiem jakie są warunki ale czy mogó być złe?

Anton
Klient

Super firma wykonali dla mnie w czerwcu garaż leon w Wałbrzychu jestem bardzo zadowolony Antoni.

Daniel

Współpracuję z firmą Pana Rafała od prawię 5lat mogę tylko chwalić.

Anna
Klient

Firma wykonała dla mnie piękną wiatę 6x8 na dwa auta i magazynek gospodarczy solidnej konstrukcji słupy 14x14 krokwie 5x16 jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim zainteresowanym duży plus.

Grzegorz
Klient

Zamówiłem domek ogrodowy,jestem bardzo zadowolony z wykonania oraz montazu.Wszystko solidne i tak jak ma być.Dziekuje i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Woodhome-Bis Rafał Kłósek - Stary Wiązów

Woodhome-Bis Rafał Kłósek