Opinie o Woodhome-Bis Rafał Kłósek w Stary Wiązów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Woodhome-Bis Rafał Kłósek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodhome-Bis Rafał Kłósek o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodhome-Bis Rafał Kłósek w Stary Wiązów

Mateusz Biernacki
Klient

(usunięte przez administratora) Wykonywał dla mnie domek we Wrocławiu. Wszystko było dobrze do pewnego momentu. Skupię się tylko na faktach: 1) Domek wykonany fajnie, postawiony sprawnie. 2) Podczas stawiania domku firma pomyliła dwie rzeczy: wstawiła inne drzwi, niż był w projekcie (na moją korzyść) oraz nie zamontowała okiennic (były w specyfikacji opłaconego domku). 3) Do momentu wykonania przelewu, kontakt bardzo dobry, Pan Rafał odbiera telefony. 4) Wszystko zmienia się po dokonaniu przelewu. Od tego momentu miałem problemy z: a) Wystawieniem faktury - kilka kontaktów, kilka przestawianych terminów, finalnie fakturę otrzymałem. b) Zamontowaniem okiennic - Pan Rafał kilka razy mnie zwodził, po czym umówił się na konkretny termin. Tego dnia nikt z firmy Pana Rafała nie stawił się. Tego dnia Pan Rafał wyłączył telefon, nie dało się dodzwonić. Pan Rafał nigdy nie oddzwonił. c) Dodzwonieniem się - od tej sytuacji Pan Rafał nie odbiera telefonów, nie odpisuje na SMSy, po prostu olewa temat. 5) Kiedy rozmawiałem z Panem Rafałem (jak jeszcze dało się do niego dodzwonić) odnośnie tego, że są zamontowane inne drzwi, proponowałem, że wykonam za nie dopłatę. Mimo tego, że to pracownicy Pana Rafała popełnili błąd, a nie ja. Pan Rafał powiedział, że "nie ma problemu". Ogólnie Pan Rafał nie umie się zachować jak facet, tylko urywa kontakt. A szkoda, bo wystarczyło tylko wykonać, to, na co się umówiliśmy i byłoby ok.

Widzę konkurencja szaleje i piszę bzdury pracuję w tej firmie i nie wydaje mi się że termin realizacji do montażu 60 dni jest jakimś strasznie długim terminem wiem że osoby które terminy zostały przesunięty dostają jakieś rekompęsaty szkoda że o tym nie ma nic firma duży pozytyw.

Klient

Nie wiem jak wygląda praca w tej firmie, ale wiem, że klienta traktuje się super do momentu montażu i zapłaty. Potem klient przestaje istnieć. Na usterki nie przyjechali przez całe lato, mimo ciągłych telefonów i maili, które im wysyłałam..... Kasa zgarnięta, klient nie zadowolony Moje sugestie dla Woodhome-Bis Rafał Kłósek: Dbanie o klienta, dzięki mnie straciliście kilku klientów, ponieważ odradziłam współpracę z waszą firmą.

Danutaruta64@gmail.com

Witam, wczoraj tj.24.04.2020 miałam stawiany domek na działce we Wroclawiu 3×3 + taras 3×2 . Jestem bardzo zadowolona z ceny w stosunku do jakości. Panowie( 5 osób) postawili domek w 6 godz.Szybko,profesjonalnie,czysto.Jest taki jak był w opisie. Szczegóły omówiłam telefonicznie z Panem Rafałem bez problemu.Czytałam wczesniej opinie,że nie odbiera telefonów nie odpisuje na e-maile co za bzdury ludzie wypisują nie wiem? Polecam na 100%.

Olek Nowy wpis
Klient

U nas to samo!!Wziął zaliczķę, a wiaty nie ma! tak czekamy od wielu miesięcy! taki sposób na życie...wyrachowany (usunięte przez administratora). Straszny człowiek.

Agnieszka Nowy wpis
Klient

Ten pan pobiera zaliczki I nie ma z nim kontaktu. Uwaga na wyłudzenie.

Marzena Nowy wpis

Bernadeta Nowy wpis
Klient

Uważajcie , od kilku lat w ten sam sposób prowadzi swoją działalność, pomagają mu w tym inne osoby, które przyjmują zlecenia i pobierają wpłaty. Większość osób ma wygrane sprawy w Sądzie, niestety gość jest nieściągalny.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Woodhome-Bis Rafał Kłósek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Nabita w butelke
Klient

U mnie to samo, (usunięte przez administratora) sam sobie pisze opinie codziennie jedną, dziwna regularność...chce nałapać jak najwięcej pieniędzy z zaliczek zanim pójdzie do więzienia za wyludzenia , pozew zbiorowy juz w sądzie.

Ireneo
Klient

Firma totalna porażka ostrzegam przyszłych klientów. Wszystko ładnie pięknie przy podpisaniu umowy potem schody do nieba. Zamówiłem domek wykonanie częściowo niechlujne i nie zgodne z umową. Miał być wykonany pawlacz tak jest w umowie drzwi opadły nie da się wchodzić do domku. Telefony do właściciela bezskuteczne mam SMS w których zapewnia się mnie, że jutro dojadą zapomnieli, wysłałem oficjalnego email z reklamacją mija rok i cisza. Omijać jak się da, jest wielu rzetelnych wykonawców.

Klient

To prawda trzeba omijać tą firmę z daleka mnie spotkało to samo. Wpłaciłam zaliczkę w sierpniu ub. roku do tej pory nie mam domku letniskowego ani zaliczki. Nie ma też żadnego kontaktu z p.Klóskiem nie odbiera telefonów. Jest to (usunięte przez administratora) pieniędzy od klienta i dalej firma "kogucik wziął 5 zł i uciekł."

Klient

Firma woodhome-bis Pana R. Kłóska niepowinna w ogóle egzystować. Firma ta odwala taką fuszerkę, że głowa boli. Byłem szczęśliwy, jak ta firma opuściła teren budowy. Sam sobie poprawiłem garaż który u mnie postawili bo nie chciałem już ich widzieć. Nie polecam w 100%

Sftustrowana
Klient

Do momentu montażu i zapłaty wszystko OK. Po zapłacie ... TRAGEDIA. Praca wykonana niestarannie, mnóstwo niedoróbek, brak pionów i poziomów, BŁĘDY KONSTRUKCYJNE. Firma nierzetelna i niewiarygodna. NIE POLECAM!

Dejmian
Klient

U nas nie ma zadnej wiaty. za to kase na zaliczke facet wzial i tyle go widzieli. Sprawa na policji.

Klient

Mnie tez nie udało się nakłonić tego pana do skończenia zlecenia. Wziął zaliczkę prawie rok temu, Ściemy z terminami trwają do dzisiaj.

Olek

Jestem pod dużym wrażeniem czasu i jakość wykonania garażu na mojej posesji za bardzo przystępnom cenę garaż można podziwiać w Opolu na ul Kwiatowej polecam .

@Olek

Można zobaczyć wykonanie .

Niezadowolony

Jestem sąsiadem w której mieści się zakład (stolarnia)firmy wood-home firma która ma możliwość korzystania z drogi za zakładem specjalnie z tego nie korzysta dla mnie i brata jest to uciążliwe busy jeżdżą od wczesnego rana do godzin wieczornych ostatnim czas z tego co się dowiedziałem robią bardzo duży dach i przywiozą różne (usunięte przez administratora) od starych belek po przez końcówki papy a wystarczyło by wyjeżdżać z tyłu.

@Niezadowolony

Potwierdzam mieszkam na przeciwko .

Alek
@Niezadowolony

Popieram Roberta ma rację .

@Niezadowolony

Ta droga zawsze była jako droga dojazdowa do zakładu stolarnia nie wiem dla czego nagle zaczęła być problemem .

@Niezadowolony

Można korzystać z drogi z tyłu.

@Niezadowolony

Nie zgadzam od tego jest droga dojazdowa żeby z niej korzystać .

@Pracownik

Można korzystać z drogi z tyłu.

Niezadowolony .
@Janusz

Łatwo opowiadać że droga była o jest dojazdowa inaczej byś pisał jak by jeżdzili koło twojego domu .

@Niezadowolony

Bzdura jest droga i trzeba korzystać .

@Niezadowolony

Z mojej strony ocena pozytywna.

@Niezadowolony

Droga była zawsze drogą dojazdową do zakładu .

Niezadowolony .
@Darek Pracownik

To nie znaczy że nie można jeździć inaczej.

Sąsiadka
@Niezadowolony

Można korzystać z drogi polnej z tyłu .

Sasiad
@Sąsiadka

Nie z głównej od dyrektorki :)

Sąsiadka
@Niezadowolony

Daj sobie spokój z tą drogą ,droga zawsze była w czy problem.

SDION
Klient

Firma wykonała wiatę dla naszego stowarzyszenia. Kontakt bardzo dobry, szybko wykonana usługa.

@SDION

Bardzo ładna wiata w stowarzyszeniu przy budynku montaż 1 dzień można bez problemu zobaczyć.

@SDION

Duży plus dla Pani z fundacji .

@SDION

Wiata funkcjonalna i bardzo ładna .

SDION
@Janusz

Do zobaczenia w fundacji zapraszam.

Artek
@SDION

Bardzo ładna wiata potwierdzam.

Piotr

Firma wood-home wykonała dla mnie dużą wiatę w Ząbkowicach Śląski zostałem poproszony przez pracowników o opis i ocenę inwestycji na wiosnę 2022 roku Teściowa na ogródkach działkowych wykonała domek wraz z magazynkiem pokojem i tarasem pod jednym dachem domek na tyle spodobał się mi i Żonie że zakupiliśmy dużą konstrukcję wiatę pod auto duży magazynek i pomieszczenie na pranie wszystko pod jednym dachem o wymiarach 4,5x11 m na solidnej konstrukcji słupy 14x14 krokwie 6x15 z całość jestem bardzo zadowolony Piotr.

@Piotr

Dodatkowo była wykonana wylewka beton i prace ziemne były po stronie inwestora.

@Piotr

Mogę potwierdzić byłem od początku prac .

Wszystko kryte blachą .

Sąsiad
@Awa

Jak się nie dba o klienta tak jest .

Sftustrowana

Andrzej
@Awa

Ktoś z jego środowiska specjalnie pisze kolejne komentarze żeby te negatywne nie wyświetlały się na pierwszej stronie. Polecam każdemu zgłosić swoją sprawę na policję bądź prokuraturę tak jak ja to również uczyniłem. Trwało to 1.5 roku natomiast nic to nie kosztuje poza jedną wizytą na policji i dwoma w sądzie. Wspomniany "kryształ" miał już przegrane dwie inne sprawy karne, moja była trzecia co poskutkowało 1.5 roku pozbawienia wolności bez warunku i zasądzeniu odszkodowania dla osób które nie mają jeszcze swoich spraw cywilnych. Sąd poinformował mnie że w kolejnych sprawach będą zasądzane kolejne wyroki. Ten człowiek (usunięte przez administratora) innych ludzi właśnie dlatego że prawie nikt tego nigdzie nie zgłaszał i dzięki temu czuł się bezkarny ponieważ wszelkie sankcje finansowe na niego nie robiły żadnego wrażenia.

Katarzyna
@Awa

Ten pan cały czas prowadzi działalność i nikt mu w tym nie przeszkadza, pobiera zaliczki i znika. Nie odbiera telefonów ani SMS.kontakt się urywa, Taki sposób na życie.

Olek

Agnieszka
@Awa

Ten pan pobiera zaliczki I nie ma z nim kontaktu. Uwaga na wyłudzenie.

Bernadeta

Nabita w butelke

Ireneo

Ola
@Awa

W firmie Pana Rafała pracują kryminaliści i to bardzo niebezpieczni, proszę sobie odpowiedzieć kto przyjmuje takich ludzi i w jakim celu...

Niezadowolony
@Awa

Firma woodhome-bis Pana R. Kłóska niepowinna wogóle egzystować. Firma ta odwala taką fuszerkę, że głowa boli. Byłem szczęśliwy, jak ta firma opuściła teren budowy. Sam sobie poprawiłem garaż który u mnie postawili bo nie chciałem już ich widzieć. Niepolecam w 100%

@Awa

STANOWCZO NIE POLECAM !!! OLEWANIE KLIENTA, BRAK PROFESJONALIZMU, CIĄGŁE ŚCIEMNIANIE ... UWAGA ! Przestrzegam wszystkich klientów korzystających z usług tej firmy - nigdy nie wplacajcie większej zaliczki niż 30%. Ja się nabrałem i od tego momentu zostałem TOTALNIE OLANY ! Pan (usunięte przez administratora) nie odbierał telefonów, jak udało się skontaktować 5-ciokrotnie umawiał termin i za każdym razem był inny bajer typu : awaria samochodu, policja zabrała dowód, ludzie nie przyszli do pracy itp.. Domek nie skończony, drzwi się rozpadły, ściany powybrzuszaly się od słabo zabzpieczonego drewna . Jednym słowem LIPA I TANDETA !

Cierpliwy
@Awa

Po wpłacie panu Rafałowi pieniędzy na konto miałem z nim utrudniony kontakt i terminy nie były dotrzymywane. Byłem zwodzony przez kilka tygodni.

megikraj
@Awa

Witam i szczerze odradzam powierzenie postawienia altanki tej firmie. W maju br. postawili nam domek i po tygodniu rozkleiło się skrzydło drzwi wejściowych a w scianach domku są szpary widoczne po wejsciu do domku. Od tego czasu próbujemy się skontaktować z właścicielem panem Rafałem i mimo wielokrotnie przesyłanych maili i mms-ów nie odpowiada. Bardzo żalujemy straconych 10.000 zł. Jestem ciekawa jak ta altanka przetrwa zimę ????. Może pan Rafał w końcu odezwie się i poprawi tą fuszerkę ...!!!

Porażka
@Awa

Potwierdzam. Pseudofirma. Zero profesjonalizmu. P(usunięte przez administratora)Budynek co prawda stoi, ale krzywy, elementy konstrukcji są docinane na kolanie, niedbale i niechlujnie wykończone.

W
@Awa

Mnie też (usunięte przez administratora) wziął zaliczkę i ślad po nim zaginął.

@Awa

Dokładnie! U nas również pobrał zaliczkę, wiele miesiecy obiecywał, ze przyjedzie, a wiaty i domku nie ma.

Unikac woodhome
@Awa

To prawda! Nas też ten człowiek (usunięte przez administratora) Nie mam słów... tyle tysięcy złotych. Pozostaje bezkarny i nadal prowadzi działalność gospodarczą i (usunięte przez administratora) kolejne osoby. Mam nadzieje, ze karma do niego wróci.

Wiola
@Awa

(usunięte przez administratora) i tyle wziął od nas zaliczkę i kontakt się urwał.Ostrzegam

Piotr
@Awa

To wszystko prawda! Nas ten pan oskubał na kilka tysiecy! wzial zaliczke i tyle! z poczatku przekladal realizacje "na jutro" obecnie nie odbiera tel. Taki sposob na zycie!!! bez zadnych skrupułów!!!

Aga
@Awa

100% prawda (usunięte przez administratora)zaliczki z wyrachowaniem. Jestem osobą (usunięte przez administratora) przez Kloska na duza kwote. I ostrzegam aby nie wierzyć tym pozytywnym opinia które są tu zamieszczane!!!! Pisane sa na zlecenie lub przez samego pana Kloska. Sprawę skierowałam do sądu.

@Awa

(usunięte przez administratora)Zadłużony na miliony złotych, nieściągalny (komornicy rozkładają ręce). Jeśli masz choć trochę rozumu, omijaj go szerokim łukiem. Nie wierz w żadne pozytywne komentarze, to fejki. Oferuje tanie usługi, ale to tylko przynęta do wyłudzenia zaliczek. Dla niedowiarków proponuję najpierw telefon do prokuratury, sądu lub komorników w Strzelinie.

Marzena
@Andrzej

(usunięte przez administratora) Wpłacona zaliczka i słuch po firmie zaginął. Każdy kto chce korzystać z usług tego Pana niech się 2 razy zastanowi.

@Awa

Drodzy, unikajcie tego Pana szerokim łukiem dostał zaliczkę w marcu do dnia dzisiejszego nie wykonał zlecenia, nie odbiera telefonów i pisze dziwne SMS - nie dajcie się wykręcić. Jest dla mnie zwykłym (usunięte przez administratora) , który nie ma za grosz szacunku do ludzi.

Łukasz
Klient

"UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!! Potwierdzam wszystkie negatywne opinie!!! Pan Rafał to (usunięte przez administratora) wysokiej klasy. Wszystko aby tylko wyłudzić zaliczkę, reszta nie ma znaczenia. Ja zostałem (usunięte przez administratora) na 20 tyś złotych , pod pretekstem dwu ratalnej zaliczki na garaż.... Przez ponad rok bo tyle mnie (usunięte przez administratora) i przesuwał terminy wykonania garażu poznałem jego schemat działania i śmiało mogę potwierdzić że wszystkie pozytywne komentarze o tej firmie to fejk!!! A te pisane między 4 a 5 rano to akurat godzina kiedy Pan Rafał zaczyna ""swoją pracę"". Prawdopodobnie nawet zwrot ""dzień dobry"" to już kłamstwo z ust tego człowieka. Jeśli ktoś z Państwa poza samym komentarzem czuje potrzebę założenia temu pseudo przedsiębiorcy zasłaniającemu się partią aktualnie rządzącą sprawy do Prokuratury proszę pisać. Proponuję(usunięte przez administratora)aby udowodnić że to nie jest jakiś jeden przypadek tylko sposób działania ukierunkowany na stałe źródło dochodu. Do zobaczenia w sądzie Panie Rafale Kłósek."

Zostaw merytoryczną opinię o Woodhome-Bis Rafał Kłósek - Stary Wiązów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Woodhome-Bis Rafał Kłósek?

Zobacz opinie na temat firmy Woodhome-Bis Rafał Kłósek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodhome-Bis Rafał Kłósek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 56 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Woodhome-Bis Rafał Kłósek
3.3/5 Na podstawie 302 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Biskupicka 3 lok. 4
    57-120 Stary Wiązów
  • NIP: 9141360521 REGON: 364630779

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Woodhome-Bis Rafał Kłósek