Opinie o Ciepły Dom Marcin Podemski w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ciepły Dom Marcin Podemski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ciepły Dom Marcin Podemski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciepły Dom Marcin Podemski w Szczecin

bonechil

ludzie narzekac mozecie, ale ja w tej firmie mam wszystko.A pieniadz zawsze jest,a wy zamiast sie zalic to musicie pomyslec dlaczego wam w cieplym nie wyszlo,slabi jestescie i tyle bo(usunięte przez administratora) napewno nie oszukuje,jak pieniazki brac to dobrze.Panowie troche samokrytyki szczegolnie wy pijacy

Heniu

Zgadzam sie z przedmówcą , nie do tego służyć miał ten portal (usunięte przez administratora)

Aaaaaa

Człowieku durny jesteś ,pracowałeś ? To nie opowiadaj klamst Inspekcja pracy jest ogólnie dostępna czemu tego nie zgłosił Myślisz ze w ciepłym domu nie ma kontrol pip-u Co w ogóle piszecie nie daj rękawic , nie płaci , nie daje umów Nie daje narzędzi .Kurza twarz jak w ogóle ta firma funkcjonuje Wykonuje i ciagle ma roboty Żal poprostu ze tacy ludzie Stefan jak ty budują te społeczeństwo Ten portal miał byc opiniami ludzi pracujących ,ale jak poczytałem to tu tylko opluwa sie firmy i pracodawców ,którzy utrzymują ten kraj Oczywiście zaraz odezwą sie głosy ze zostałem opłacony , przekupiony itp. A ja pracuje w tej firmie juz troche czasu ale co bym nie napisał To i tak bedzie złe

A świstak zawija w te sreberka .Marian Pracowałem w tamtym roku w tej firmi i sam odszedłem (nie moja ) branża Jak pisał kolega wczesniej w pierwszym tygodniu odzież jest wydawana . Ty pewnie Marian nawet narzedzia musiałes mieć swoje . Jedyny minus ze właściciel firmy jest wymagający Ale płaci nie najgorze i , sytuacja nie zmieniła sie od tego czasu .utrzymuje kontakt z kolesiami którzy zostali

....

witam pracowalem w tej firmie prawie dwa lata jezeli chodzi o ciuchy robocze potwierdzam dba o to ja dostalem trzy pary butow w zaleznosci od pogody na lato sandalki 3/4 i na zime kurtke i buty jezeli chodzi o wyposazenie w sprzet to nie spotkalem sie z firma gdzie kazdy hydraullik dostaje komplet narzedzi ja by najmniej mialem tyle sprzetu ze mozna by za to dobra fure kupic a jezeli chodzi o kase nie na zekalem a rozstalismy sie bo sie po klucilismy jezeli nie mial bym pracy to raczej staral bym sie tam wrucic a sam wlasciciel troszke wybuchowy ale jak sie tyle robilo to mozna sie przyzwyczaic najgorzej na wyjazdach napiete terminy a jego fachowosc profesjonalista

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ciepły Dom Marcin Podemski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - DOCIEPLENIOWIEC
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
marian

gosciu daje ubranie robocze lepszej bajki nie slyszalem, nigdy nikomu rekawiczek nie dal , 2 razy sprawdzalem czy ta opinia nie byla 1 kwietnia napisana bo wtedy to mozna by uwiezyc

Obecny

A ja pracuje juz prawie dwa lata . Praca jest ciagle a za dużo tej pracy , wypłata co miesiąc na czas Czego wiecej chcieć jedni maja umowy o prace inni umowy dzieło zalezy jak kto chciał W innych firmach albo brak kasy albo robót Wydają tez komplet odzieży roboczej , zimowej tez W wcześniejszych firmach był problem nawet z rekawicami Ciepły dom słynie juz dawania zaliczek na zawołanie Inni nieraz po to przychodzą - kilka dni pracy zaliczka ciuchy i juz wiecej sie nie pokazują Napięcie w pracy zalezy od budowy i ludzi tam pracujących Trzymajcie sie

gość się wybił ,bo ma łeb . Dobrze współpracuje z czołowymi firmami budowlanymi

pracowalem

gosiu czyli szef zero organizacji pracy,pusciutki jak nic co do wyplacalnosci sie okarze!?ale dzieki ze juz tam niepracuje bo atmosfera ktora ten chory czloowiek wytwarza jest do nie za akceptowania.

heniu

W przypadku braku zleceń nikt nie szuka pracowników. Czesto nerwowa atmosfera ale do płatności brak zastrzeżeń, ciepły dom prowadzi duzo budów.

Instalator

A ja słyszałem; np w przypadku upadłości lub braku zleceń. Szefowie i firmy często w szukając pracowników zachwalają swoje przedsiębiorstwa, wystarczy przejrzeć gazetę. Ale to nie na temat. Co do jadu. W Twoich wypowiedziach próżno szukać informacji do których publikowania stworzone zostało to miejsce. Piszesz za to obraźliwe opinie o studentach - pijakach, zamiast pisać o szefie komentujesz moje podejście, a przecież nikt Cie o to nie prosi. Idź człowieku jutro do kościoła, wyspowiadaj się na pewno Ci ulży. Spadam stad, bo niczego tu się nie dowiem.

instalator 2

ja tez nie słyszałem aby ktoś zrezygnował z dobrego pracownika Zadzwoń do szefa. I powiedz żeby ci CV wysłał bo zastanawiasz się nad praca i chcesz ocenić czy on jako szef będzie ci odpowiadał .ha ha Gdzie jad widzisz.

Instalator

Skąd w Tobie tyle jadu i nienawiści? Zgadzam się, że fora nie są najlepszym miejscem do czerpania informacji ale z drugiej strony kogo mam pytać? Szefa? Nie słyszałem by na rozmowie kwalifikacyjnej szef mówił źle o sobie. Dalej nie wiem co szef tej firmy sobą prezentuje.

Instalator 2

Jeszcze jedno chcesz zatrudnić sie jako hydraulik i dopiero sie uczyć Życzę powodzenia , albo mu powiedz albo dolaczysz tu do grona pokrzywdzonych przez życie Powiedz ze bedziesz dopiero nabieral doświadczenia , tak czy inaczej jak ściemnisz to wyjaży to odrazu i ilpa

Instalator 2

Wykształcenie to studia i przepite sesje Doświadczenie nabiera sie na budowie Z twoim podejściem szukaj pracy gdzie indziej radzę .skoro wiedzę i informacje czerpiesz na forach internetowych wsród byłych pracownikow O fachowości ciepłego domu mogą świadczyć inwestorzy Rockwool budimex A nie byli pracownicy . A ty piszesz ze chcesz pracować i dopiero sie uczyć Bo dolaczysz do grona narzekaczy . Jesli masz zamiar powiedzieć podemskiemu ze sie znasz a pozniej próbować sie uczyć to nie przejdzie .Gosciu rozgryzie cie po jednym dniu Wielki inwestycje prowadzi sam ,uzgadnia z inwestorem projektantami i jest ok. Na budowach z samymi kierownikami bez podemskiego Sa problemy albo cos złe albo nie w terminie Wole pracować na budowie gdzie sam ją nadzoruje Idź na spotkanie pogadaj zobaczysz czy facet sie zna ,obys ty sie znał

Instalator

Ilość prac i ich wielkość nie świadczą o wiedzy i kwalifikacjach zawodowych szefa. Pytam bo jestem młody, po technikum, u progu kariery i chciałbym pracować u kogoś u kogo mógłbym się uczyć i rozwijać. Nie chciałbym pracować u niedouczonego krzykacza który mnie (usunięte przez administratora). i nie potrafi wytłumaczyć co było nie tak. Moim zdaniem wykształcenie świadczy też o klasie człowieka. Wie ktoś może coś na temat wyznawanych wartościach, światopoglądzie właściciela?

instalator 2

bumer napisz szczegóły tego rozliczenia . Nie mogę już czytać tych bzdur.atmosfera może nie jest najlepsza ,ale wypłaty zawsze na czas , i zawsze zgodnie z listą

Hiena

Świadczy o tym ilośc prac i ich wielkość Do pracy lenie , wam wszędzie złe warunki Sobie miejsce na gorzkie żale znaleźli biedaczki

kowal

A mi zapłacił i płaci nadal

Podemski

Osoba wyżej .Prosze powiedzieć czy ma Pan uprawnienia kierownika Czy pracował Pan na stanowisku Majstra Który nie zwracał uwagi na przychodzenie pijanych ludzi do pracy A przy wykopie zrywal każda inną instalacje ,nawet gdy miał jasno pokazane W którym miejscu przebiega ,pozniej trzeba było to naprawiać przez 24 godzin Nie dostał Pan pieniędzy na czas . Czy moze mylił sie Pan przy zamówieniach ,ponadto miał Pan doświadczenie w pracy które Pan zdobył w okresie wakacyjnym a oczym zapomniał Pan napisać w CV . Może wypadało by napisać ze ciagle Pan dostawał opieprz,bo nigdy Pan nie dotrzymał harmonogramu robot i miał syf w kontenerze biurowymi Na zakończenie .Czemu Pan nie odszedł wczesniej tylko czekał aż moja cierpliwość sie skończy i Pana zwolnie i ile sie Pan nauczył Było tylko dwóch Majstrów Których zwolniłem Wiarygodność piszących potwierdza fakt ze piszą iż byli zatrudnieni na stanowisku kierownika Gdzie faktycznie byli Majstrami bez uprawnień jeszcze studiujący i biegający na zajęcia A zarabiający ja prawdziwi kierownicy ,mający swój kontener biurowy ale niestety mało wiedzy Lubię fakty ,Łatwy nie jestem i wymagam solidnosci (usunięte przez administratora)

Ja1

Firma beznadziejna. Miałem okazje popracować w niej nie cały rok i to na stanowisku kierownika. Każdy normalny człowiek ucieka z tej firmy albo chce przezimować.(usunięte przez administratora)Pracownicy męczą się nawet w pracy po 14- 16h dziennie (paranoja). Dla niego trzeba być 24h dostepny nawet w weekendy (mail bądź telefony). Szkoda dalej się rozpisywać. Nie polecam a wręcz przestrzegam przed tą firmą ,,garażową,,!!!

szkoda się rozpisywac... nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ciepły Dom Marcin Podemski - Szczecin

Ciepły Dom Marcin Podemski
2.6/5 Na podstawie 97 ocen.
  • al. Niepodległości 19/22 lok. 110
    71-412 Szczecin