Zakłady Sprzętu Elektrogrzejnego SELFA

Szczecin

Opinie o Zakłady Sprzętu Elektrogrzejnego SELFA

Julita

@anonimowa - a czy opisana przez Ciebie sytuacja była zgłaszana przełożonym? Jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Zakładach Sprzętu Elektrogrzejnego SELFA? Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą - każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

anonimowa
@Julita 25.08.2017 11:44

Przełożeni dobrze o tym wiedzą i każą uszczelniać gorące elementy, żeby nie zawilgotniały. Nikt nie przejmuje się szarym pracownikiem, że się poparzy. Słyszy się jedynie ostrzeżenia, żeby uważać, bo gorące.

skarżypyta
@Julita 25.08.2017 11:44

Zarobki jak na te czasy są małe 13 zł brutto ( = 11 zł netto ) , jest to najniższa krajowa wyrównywana premią. mianowicie gdy powinniśmy zarobić 1848 netto + premia a premia zazwyczaj jest od 200 do 350 zł brutto powinniśmy dostać 2050 ok. z tym że jak byłam w 2 soboty gdzie są liczone za 100 % czyli 11 + 11 = 22 zł za godzinę to za jedną sobotę powinniśmy dostać 176 zł netto za 2 soboty 352 zł netto. Po wyliczeniu pensji czyli 1848 zł + za 2 soboty 352 zł = 2200 zł + premia , niestety tylu pieniędzy nie widziałam na oczy bo raz premia jest bardzo wysoka a raz nawet i 80 zł więc 2200 nie zobaczysz w tej firmie no chyba że liżesz pupę i podpierdzielasz innych . A robisz jak mrówka. + jest taki że możesz się dogadać z pracodawcą i oczywiście są hierarchie. Ale ludzie są w porządku.

anonimowa

Czy uszczelnianie silikonem / żywicą gorących elementów, zaraz po wyjęciu ich z pieca, jest zgodne z przepisami bhp? Gorąc bucha w twarz, podrażnia drogi oddechowe, parzy w ręce. Co na to przełożeni?

skarżypyta

Praca tutaj jest fajna i fajnie się w niej robi, owszem są pewne nie doskonałości jak to w każdej firmie. Firma się zaczyna coś rozwijać i zaczynają myśleć na rozbudową, Chciałabym też poinformować, że w firmie są przydupasy, którzy kłamią na swoją korzyść. Niektóre Panie okłamują swoich pracodawców, aby dostać więcej a drugiemu człowiekowi zrobić krzywdę.

gienek

Mam duży żal do firmy i zastrzeżenia, mianowicie : -brak przestrzegania podstawowych przepisów bhp -brak odpowiedniej wentylacji jest tyle kurzu co nie miara, wszyscy pracownicy to wdychają a potem wychodzą różne choroby itp. -na piaskarce powinny być odpowiednie maski , nie takie jedno razówki , a takie jak młody chłopak ma na spawali -zarobki ? najniższa krajowa , która jest wyrównywana 20% premią to jest istny absurd. jeszcze nigdzie nie zarabiałem 11 zł brutto . premia uznaniowa za nockę 2 zł brutto tak nie powinno być mimo że w nocy się śpi a nie pracuje. -gumowe uszy i podawanie fałszywych informacji że ktoś jest pijany ? nie rozumiem tego - inspekcje pracy tylko przychodzą do prezesa dostają w kopercie ładny prezent, wchodzi na hale obejdą 2 stanowiska pracy i idą , na czas przybycia inspekcji pracy maszyny są wyłączane, które przekraczają normy hałasu, gazów itp po prostu wielka masakra !

Nightre

Najlepsze Miejsce w jakim Pracowałem, zostaje tam do emerytury, nie obchodzą mnie zarobki. Mili ludzie, mila atmosfera, zawsze jest co robić!

wariatka bez przyszlosci

Nie tylko szkolenia mają. Socjal też mega wporzo rozbudowany. Chcą wiedzieć wszystko o pracownikach. Ile mamy dzieci (bez slubu) i kochanków :-) Jak masz duzo kochanków, kochanek to cos dostaniesz. Jak masz zolte papiery to wal smialo... ciebie szukaja... waszych juz tam paru jest. Oczywiscie pisze to dla zartu bo wasze komentarze sa bez jaj. Gdzie sa Ci Panowieeee.... a kobiety obrażane na hali przez jednego tak zwanego brodatego bez kultury.... ciekawe czy ma podstawówkę pełną? Ważniejszy od prezesa a Dyrektor go się słucha hahahaha albo tak udaje bo mu dobrze

dno

Wydaje mi się, że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Nowa

Mam wiele zastrzeżeń dotyczących zakładu pracy. Jednak mogę śmiało wypowiedzieć się w jednej sprawie. Największy problem stanowią ludzie tu pracujący. Ciągłe narzekanie, plotki nie mające końca, a głównie zazdrość i zbyt wysokie mniemanie doprowadzają do okropnej atmosfery jaka panuje tu pewnie od lat. Praca jak to praca. Każdy dobrze wiedział w co się pakuje, bo na początku kierownik lub sam dyrektor oprowadza po hali. Łatwo można spostrzec unoszący się syf oraz pokłady kurzu i brudu na niemal każdym elemencie wyposażenia miejsca pracy. Co się tyczy pieniążka kochanego, zarobki to najniższa krajowa wyrównywana dwudziestoprocentową premią. Kokosów się nie dorobicie bez dorabiania na nadgodzinach lub w sobotę. Jest wiele dodatków dla wytrwałych pracowników. Jest miernie, ale nie najgorzej jeśli nie ma się wyjścia praca nie jest zła. Co do SPAMU powyżej mogę tylko uprzedzić czytających nie warto się tym przejmować. Jak napisałam wcześniej to ludzie stanowią problem nie praca.

pseudopsychopatolog
@Nowa 02.03.2015 19:08

Tak, ludzie są tu "specyficzni". Jednak po części wynika to z braku odpowiedniego wynagrodzenia za niełatwą pracę i poczucia braku szacunku. Między innymi z tych czynników rodzą się kompleksy, a jak ogólnie wiadomo, najlepiej dowartościować się dokopując drugiemu. Czyż nie? Podkreślam, że jest to jeden z wielu aspektów tej jakże złożonej sprawy. ;)

BK

Tak odnosnie Mojej opini w Selfie mam troche kolegow z ktorymi utrzymuje kontakty a odnosnie gdzie mam isc to nie twoja sprawa sam narzekarz na zarobki oby twoj se sie spelnil

BK

Bo Mnie smiesza te opisy ludzi obrazanie jeden drugiego anonimowo niestety w selfie nie pracuje rok czasu byc moze jestes nowy jeszcze raz pozdrawiamBogdan

Nowy tu jestem.

Panie Kulczyk, dziwie sie Tobie. Przeciez u nas nie pracujesz juz prawie 2 lata. Jak tak bylo zle to czemu wracacie myslami do Selfy? Idz dalej ...gdzie lepiej. Kazdy zaklad ma plusy i minusy. Tu faktycznie za malo placa. Praca jest ciezka. Stawka powinna byc minimum od 14,00 brutto. Spawalnia powinna miec od 17,00 brutto. Zasypowy od 14,00; formowanie od 15 brutto; Piaskarnia od 14,00; Ludzie od laty po 14,50; Tokarki i magazyn od 20,00 brutto. Piecowi od 16,00 brutto. Natomiast Andresola mogla by miec od 21,00 brutto w lato! Do tego Ci co chodza na zmiany (wszystkie trzy) powinni miec dodatkowe ngrody od 2,00 za godzine. A General^a bym wyrzucil z pracy za to co on pisze i gada w zakladzie. Same bzdury. Mam nadzieje ze Dyrektor zrobi z nim porzadek, bo czas najwyzszy.

BK

PRACOWALEM W FAJNY KABARET WESOLO BYLO TERAZ SIE Z TEGO SMIEJE JAK MOZNA PRACOWAC ZA TE PIENIADZE DOBRZE ZE NIE BRALEM TEJ PRACY NA POWAZNIE I DZIEKUJE ZA TO ZE MNIE ZWOLNILI PRZYJOLEM TO ZE SMIECHEM PRACOWALEM Z S.P.ZENKIEM BYLO OK LUDZIE SUPER ODNOSNIE LIZOSTWA TO LIZALI D.TYLKO CYMBALY RADOSC ZEBY PRZYJSC W SOBOTE I NIEDZIELE SMIECH POZDRAWIAM WAS WIWAT GENERAL,TADZIU,DYREKTOR I SAHARA BOY NIEKTORZYWIEDZA O KOGO CHODZI NIE DAJCIE SIE A ODNOSNIE NIEKTORYCH WYPOWIEDZI TO MNIJCIE SZACUNE DLA SAMYCH BO TAKIE POSTY JAK SIE NIE PODOBA TO SIE ZWOLNIJ TO TYLKO(usunięte przez administratora)MOZE POWIEDZIE JESZCZE RAZ POZDRAWIAM PIECOWYCH BOGDAN

RYŚ

MAM TAKIE KRÓTKIE PRZEMYŚLENIE;zacytuję tu znanego na całym świecie RESTAURATORA Gordona Ramseya "POROZMAWIAĆ Z PERSONELEM I WCZUĆ SIĘ W ICH SYTUACJĘ" i to proponował bym dla naszego zarządu jako 'MOTTO' Z poważaniem pozdrawiam.

tadzio

Oj Darku Darku.Czy Ty jesteś taki naiwny czy tylko udajesz.Co mogą związki to widzisz po ostatnim zebraniu.Śrubkę tylko się przykręca i nic więcej i tyle z tego pisania i gryzmolenia w necie.Pozdrawiam całą załogę.(prezesa i zarząd też)

nie powiem, admin mnie nie wyda

Po rozmowach z Wami w ukryciu , wysuwa sie jeden wniosek. Zapytanie: Czemu gadacie na firme w ukryciu? Czemu w naszych zwiazkach sa ludzie prezesa? Jedna rada. W ciagu 6 miesiecy zapisujecie sie do zwiazku i na poczatku wrzesnia spotykamy sie na rozmowie, tak zwanym zebraniu. Jak uda nam sie spotkac w 50 ludzi to cos zdzialamy. Jak bedzie nas 7jak teraz to podwyzek nie bedzie. Od jutra zapisujcie sie do zwiazku. Bez obaw, nikt was nie wyrzuci z pracy. Zwiazkowcem moze byc kazdy. Nawet Ja :-p

Nowy tu jestem.

Z wielkim smutkiem przyjalem Twoja smierc. Dziekuje za Twoj usmiech. Selfa o Tobie bedzie pamietac. Bog zaplac za takich ludzi. Wiolleta pamietamy o Tobie na zawsze!!! Dziekujemy!!!

nowy tu jestem

Rys najpierw sam obrazasz, a teraz wymagasz kultury od anonima. Co sie tyczy Pana A., o ktorym piszesz to jestes w bledzie. Pan A. powiedzial jasno, albo pracuje albo sie zwolnie. Pan Amadaeusz , to gosc , ktory ma jaja. Za to go szanuje. A Ty tych jaj nie masz Rys. O kierowniku nie bede pisal, ale do niego nic nie mam. Nawet uwazam ze on jest jedyny w tym zakladzie normalny. Spokojnie mozna z nim porozmawiac i zalatwic w pewnym stopniu sprawe. Przypominam ze to jest forum o pracodawcy a nie o Waszym stanie zdrowia. Masakra.

joey

Grupa pajaców co to przychodzą do zakładu pracy z postawą roszczeniową najpierw mi płacie a potem może pokarze na co mnie stać a tak naprawde nadajecie się tylko do formowania gnomy bo choćby tłumaczyć jak krowie na rowie cały miesiąc najprostszą czyność to i tak kretyn nie rozumie ale co wymagać od kolesia co ma trzy klasy podstawówki

bububububu
@joey 02.02.2015 19:51

Twoja ortografia "joey" też jest na poziomie 3 klasy podstawówki. Nie wymagam już stosowania interpunkcji i poprawnej składni zdania, bo to wyższy level ;)

@anonim 31.01.2015 20:40
Co tam cymbały,zabrakło wam konceptu na dalsze złośliwości? Czy cieszycie się łikendem? Do poniedziałku!...

A TY IDIOTO COŚ MUSIAŁO CIĘ BODNĄĆ CAŁKIEM DOBRZE MOŻE BYŚ WYJAŚNIŁ A OBRAŻAĆ INNYCH TO WIDAĆ JAK Z TWOJĄ KULTURĄ

@anonim 31.01.2015 20:40

AMADEUSZ JEST SPOKO TO CZLOWIE KTORY NIE LUBI FUSZERKI

RYŚ

A TAK NA MARGINESIE TO TEN AMADEUSZ TO CHYBA JAKIŚ POCIOTEK ALBO POWINOWATY pana KIEROWNIKA,BO DRUGA ZMIANA TO ŁASKA A NOCKA TO ZAPOMNIEĆ A PODWYŻKI OD pana DYREKTORA DOSTAJE (chyba że ma grupę inwalidzką)bo czasem na takiego wygląda.MOŻE TAK KIEROWNIK MA TROCHĘ ODWAGI I SIĘ DO TEGO ODNIESIE

general

selfa jest okej :PP

@general 25.01.2015 16:55
selfa jest okej :PP

General coś mi się wydaje, iż jesteś analfabetą nierozróżniający L od Ł ale to Twój problem. Niech każdy za swoje opinie sam odpowiada. A tak przy okazji każdy ma prawo nawet poszeptać w małych grupach i poobrabiać innemu cztery litery.

genelal przez ł
@Generał 25.01.2015 20:15

general w języku angielskim oznacza "ogólny" wiec panie "Generale" przez ł radziłbym panu zajrzeć do słownika, książki, a nie robi z siebie pana profesora od językoznawstwa. szach mat ateisto:P

nowy tu jestem.

Ja jestem za! Tylko trzeba wykopac budynek i hale, nastepnie przeniesc kilka kilometrow dalej. Albo nie budynek zostawmy tutaj. Dyrekcji nie bedziemy ruszac, im tu dobrze. To co? Lopaty do rak, do boju...

ojro

Płaca minimalna 8.50 ojro przy zleceniach do Niemiec

gienerauuu

Czy rozsiewanie plotek i "tak między nami" bla bla bla, też jest aktem cywilnej odwagi?

Generał

Panowie zanim zaczniecie pisać i podszywać się pod kogoś przeczytajcie kodeks karny i zastanówcie się dwa razy czy to się opłaca: Do ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) dodano nowe przestępstwo przeciwko wolności. Popełnia je każdy, kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność. Karą, która grozi za popełnienie powyższego przestępstwa, jest kara pozbawienia wolności do lat 3. Dodatkowo, tej samej karze podlega osoba, która podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. Dotyczy to wpisów z dnia 21.01.2015 18.08 i godz.18.58

Tomek

A więc panie detektywie Monk tu jest mój adres IP napisz do administratora strony aby je porównał no i mam nadzieje że użyje pan tego magicznego słowa tutaj kiedy już rozwieją się Twoje wątpliwości. I pomyśle wtedy czy nie założyć takiej sprawy cywilnej o pomówienie panie P

Generał

Najgorsze w tym zakładzie jest jedno, iż nawet na forum ktoś pisząc podszywa się po innych - nazywa się to brakiem cywilnej odwagi a za obrażanie innych można też pociągnąć do odpowiedzialności karnej. Nazwę go tylko tchórzem. Zawsze można dojść do adresata po adresie IP - wystarczy napisać do administratora strony. Obawiam się o pana panie "TK" iż można panu założyć sprawę o pomówienie i podszywanie pod inną osobę . Cóż prawda zawsze w oczy kole. Zawsze najwięcej do powiedzenia na temat innych mają tchórze i tacy w tym zakładzie też są.

Artur

Witam... Jestem aktualnie pracownikiem tego zakładu. Od pewnego czasu śledzę opinie na temat tego zakładu pracy, oraz warunkach panujących w nich. Dla mnie są one nadmiar PRZESADZONE! Jeśli chodzi o Wasze niki którymi się podpisujecie, to jest to dla mnie ŻENADA! Znam większość ludzi pracujących tam i patrząc po nikach (celowych nakierowań na bogu ducha winnych ludzi) twierdzę, że pisze to jedna i ta sama osoba, która ROBI SOBIE Z WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW JAJA! Dlatego proponuję nie brać dosłownie tych głupich dowcipów jakiegoś pokrzywdzonego pracownika (lub nadzwyczaj dowcipnego osobnika, który lubi i żyje tylko aferami w zakładzie) do siebie... Ja się podpisałem swoim imieniem, bo nie jestem tchórzem, takim jak TY(WY)! ... POZDRAWIAM całą załogę Selfy :) ...

nynolek2000

witam wszystkich ja mam do powiedzenia tylko tyle,ze nie tylko w Selfie jest mobing w innych zakladach tez jest problem.Najgorsze jest to ,ze nikt nie ma wystarczajaco odwagi by stawic temu chamstwu czoła

o panu generale

tez ploty chodza. ze emeryture ma a miejsce pracy zabiera innym albo mozliwosc dorobienia nadgodzin. tacy ludzie pracuja w selfie. jeden drugiemu tylek lize a w plecy noz wsadza gdy tylko bedzie mozliwosc. i dlatego nikt pierwszy nie wychodzi przed szereg. bo po co? dla kogo? zeby zostac okrzyknietym wichrzycielem? naprawde wierzycie w to, ze ktos jeden zacznie mowic a cala reszta jak jeden maz pojdzie w jego slady. naiwnosci ludzka...

@o panu generale 21.01.2015 18:08

Może się przedstawisz - anonimowi są tylko tchórze

Generał

Panowie zacznijcie myśleć nie ważne co mówi się na forum ale trzeba też mieć cywilną odwagę powiedzieć Przełożonym prosto w oczy co was boli i to dotyczy każdego z Was. Natomiast takie wpisy tylko judzą i nic nie wnoszą do życia. Pytanie jest też zasadnicze dlaczego piszecie o sprawach wszelkich a nie zapytacie się Panów związkowców dlaczego nie zgłaszają problemów z BHP i mobbingiem po linii związkowej i przedstawiciela Rady Pracowniczej do Przełożonych (Dyrekcji). Natomiast opisywanie osób i ich zachowań na forum jest wg mnie poniżej pewnej części ciała. Jestem ciekaw jak wielu z was zachowywałoby się gdybyście byli na ich miejscu. Wiem iż po tym wpisie będę przez was okrzyknięty ……. . Pozdrawiam Pana XXX zagorzałego związkowca (D.P)

syf i hałas

ale oczywiście wszystko w normie, po kontroli pani i pana z BEHAPE czy innego sanepidu :D tylko dlaczego zawsze ciężko mi domyć ręce po skończonej pracy? dlaczego po pracy najlepszym relaksem dla mnie jest błoga cisza? dlaczego z nosa, po 8 godzinach pracy, ciągną mi się ogromne gluty? bo WSZYSTKO W NORMIE :D

xxx

pracuje tam krótko ale to chyba najgorzej płatna praca myślę ze nie długo opuszczę te firmę a dzień ten będzie prawdziwa frajdą głównie chodzi o pensje . dodam także iż firma powinna płacić szkodliwe za warunki pracy czego nie robi a w powietrzu jest pełno sy-u , wystarczy spojrzeć w góry ile pyłu się w powietrzu unosi a ludzie to wdychają , brak wyciągu szkoda gadać.

@xxx 20.01.2015 20:26

Co do wyciągu, to racja... Praca w lecie (a w szczególności na antresoli) to masakra :/ temperatura powietrza wynosi ok 36 stopni Celsiusza... Przydałaby się klima ;P

Pogadaliście sobie? Wymieniliście swoje opinie? To jutro zap**** do roboty!

@anonim 20.01.2015 18:14
Pogadaliście sobie? Wymieniliście swoje opinie? To jutro zap**** do roboty!

Zapewne Ty też będziesz musiał (usunięte przez administratora)jutro w pracy ;P

TADZIK
@RYŚ 19.01.2015 18:54
A MOŻE BY TAK PREZES ALBO DYREKTOR COŚ NAPISAŁ,A NIE CHOWAĆ GŁOWY W PIASEK I UDAWAĆ ŻE JEST WSZYSTKO JAK NALEŻY .ZAPRASZAMY.Z P...

RYŚ MA CHYBA RACJĘ BO POMIDOR TO MAŁOLAT I NIE ZNA JESZCZE ŻYCIA ,ALE NA MIEJSCU ZARZĄDU TO BYM SIĘ MOCNO ZASTANOWIŁ,BO TEJ TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ MOŻE SZYBKO ZABRAKNĄĆ.POZDRAWIAM/

@TADZIK 19.01.2015 19:03

Nie czaję "pomidora" :/ Chyba nie jestem w temacie ;P ...

osip

większy problem się pojawił w szelfie w narzędziowni pojawi się samozwaniec kierownik

krasnal

Cóż pensja na czas ale jej wielkość poraża - za to wymogi ilościowe i jakościowe na produkcji. Ważne też są stosunki międzyludzkie - mobing istnieje i jest stosowany od Dyrektora przez Kierownika i pan Tadeusza nie mówiąc o starych pracownikach. Warunki szkodliwe i brak szacunku dla pracownika.

@krasnal 16.01.2015 18:48

MOŻE JEDNAK KTOŚ SIĘ ZASTANOWI NAD DOTRZYMYWANIEM WARUNKÓW UMOWY O PRACĘ tzn. PRACA 3 ZMIANOWA TYLKO Z PSIM DODATKIEM ZA NOCKI,OCZYWIŚCIE PRZYMUSOWA .MYŚLĘ ŻE POWINNA SIĘ TU ZAINTERESOWAĆ PRZYNAJMNIEJ PIP I URZĄD OCHRONY PRAW PRACOWNICZYCH

żałośni są niektórzy

Najbardziej podoba mi się zawsze w takich dyskusjach argument - "Nie podoba Ci się, to się zwolnij" albo "Załóż własną firmę i płać swoim pracownikom więcej". Widać wówczas, że taka osoba nie ma pojęcia o tym jak żyje szeregowy pracownik w/w firmy, ile musi zdrowia i nerwów natracić, żeby jakoś związać koniec z końcem, że właśnie NIE MOŻE się zwolnić, bo w Szczecinie jest takie bezrobocie, że ciężko o jakąś pracę... szczególnie gdy nie ma się wykształcenia albo ma się już swoje lata. Więc jeśli w firmie kantują nas dając minimalne wypłaty, panuje powszechny mobbing, na który przymykane jest oko, ale "Firma Dobrodziej" daje nam miejsce pracy i płaci pensję na czas to mamy na kolanach dziękować dyrekcji??? Każdy ma prawo do godnych zarobków i godnej atmosfery w miejscu pracy. Każdy! Nie tylko szanowne grono dyrektorów i ich przydupasów. I wcale mnie nie dziwi jak boli i kole w oczy fakt, że panuje taka niesprawiedliwość.

osip

Mało płacą Płaca za to regularnie

@@ 13.01.2015 20:23
Wysługa lat to w budżetowce, to samo jubileuszowe. Ja dostaję podwyżkę co dwa lata. Wiem, że nie są to kokosy i chciałoby się w...

Taa... Jedyne czym Selfa może się poszczycić to wypłata na czas. Chwalmy ich za to. Za coś kompletnie niewartego wzmianki bo tak po prostu powinno być. Szacunek dla nich, naprawdę.

@xxx 14.01.2015 19:54

NO TO CIĘ ROZSZYFROWAŁEM ZWIĄZKOWCU [D] taki jest twój inicjał zapewne

Mr.T

Wtrącę swoje 12 groszy. O tym co się tam dzieje można napisać pracę doktorancką, postaram się streścić w miarę możliwości. Cyrk z naczelnym pajacem na czele, jego ekscelencją, jaśnie panem T. Dogadanie się z tym człowiekiem, zapytanie o cokolwiek to świadome wystawienie się na potok bluzgów i smród popsutego zęba, którego nie tuszuje nawet flakon wody kolońskiej który na siebie wylewa. Prędzej dogadasz się z pudłem kamieni niż z nim. To czego mój rozum najbardziej nie może strawić, to sposób w jaki odnosi się do kobiet. A odnosi się jak do najgorszych szmat. Kilkadziesiąt chłopa na hali i nikt nie reaguje. Wszyscy się boją, a te hieny z góry tylko zacierają łapki, jawnie wykorzystując chorą sytuację na rynku pracy i ogólnie w naszym pięknym kraju. Powinniśmy na klęczkach całować ich po rączkach w podzięce, że łaskawcy zapewniają nam pracę. Taka wydaje się ich "logika". Trzeba mieć układ i trzaskać po 12h dziennie ( w szkodliwych warunkach, o czym się nie mówi), żeby dostąpić zaszczytu przyjścia w sobotę do pracy. Można pisać i pisać. Zadajcie sobie pytanie czy my żyjemy w Europie czy w pieprzonej Somalii? A to jest zakład pracy czy obóz koncentracyjny? Szkoda mi tylko tych ludzi, którzy zdają się być uwiązani w Selfie właśnie przez realia w jakich przychodzi nam żyć. A znakomita większość z nich to naprawdę świetni ludzie, którzy zasługują na o wiele więcej niż to co "firma" im oferuje. PS. Nie tylko oni mają kamery ;). Tutaj naprawdę nie potrzeba wiele czasu aby zebrać wystarczającą ilość BARDZO CIEKAWEGO materiału. Internet kocha takie historie. Pozdrawiam całą produkcję.

tadzio

PRZECIERZ TO TAK JAK W STANACH ZA CZASÓW MURZYNÓW ,ALBO DZIŚ W CHINACH ;jest pan PRE.iDYR. no to za dobre pieniądze poganiacz z batem tak jak na codzień DYR. Z poważaniem zainteresowany rozwojem tego ''TERRORU''

bum

Czysty wyzysk i chaos odgórnie kontrolowany.

veni vidi
@bum 09.12.2014 17:12
Czysty wyzysk i chaos odgórnie kontrolowany.

Zapewniam Cię, że "Góra" o tym wie.

xxx

Ludzie to znoszą bo większość myśli że nie ma innego wyjścia. Bez wykształcenia, w podeszłym wieku z niską samooceną ciężko dzisiaj naleźć pracę. Wieloletni pracownicy już się do tego przyzwyczaili i zaakceptowali niestety. "Dlaczego nikt z tym nic nie robi?" - a czy ktoś komuś to zgłasza?

veni vidi

Popieram wypowiedź wyżej. Najbardziej dokucza mobbing. Brygadzista to chory psychicznie człowiek, z którym nie można normalnie komunikować się. Nie wiem dlaczego ludzie to znoszą, dlaczego nikt z tym nic nie robi. A dyrekcja przymyka oko, bo taki brygadzista, który trzyma wszystkich żelazną ręką, jak najbardziej im pasuje. Mam nadzieję, że do czasu :)

dżo

Jeśli chodzi o pracę na produkcji: - śmieszne zarobki - brak szacunku dla pracownika - MOBBING Tylko dla zdesperowanych z żelazną psychiką.

bylem tam

nie da sie tam pracowac.

peter

płaca netto 800 zł , trochę ponad 1000 zł na produkcji

Zostaw opinię o Zakłady Sprzętu Elektrogrzejnego SELFA - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Sprzętu Elektrogrzejnego SELFA