Dospel Sp z o.o.
2 164 225 5 1
Sonia

Kto chce i umie pracować to w firmie bez problemu się odnajdzie! Wiem bo pracuję i jest okej!

@Sonia

Lubię pracować, pracy się nie boję, napisz jak możesz czy jest ubezpieczenie, jakieś premie i od czego to zależy.Pracowac trzeba zawsze ,jak się idzie do pracy to po to by coś robić a nie siedzieć.

Obcy
@Sonia

Czy możesz powiedzieć jakie długie są przestoje ,czy pracą jest cały czas

@Sonia

Dobrze, że masz takie optymistyczne podejście do zatrudnienia. Niewiele osób wypowiedziało się tu o wysokości wynagrodzenia. Czy mogłabyś podać widełki finansowe jakie obowiązują w firmie?

Zibi
@Adam

Najniższa krajowa 1850 zł na rękę

Kala20000
@Sonia

A praca tam ciezka dla kobiet czy w miare ? Można liczyc na jakas normalna umowe ?

Alina45 Nowy wpis
@Sonia

Sonia da sie tam cos zarobic ? Jak z umowami ile trzebatych wentylatorów zlozyc dziennie norma ?

dospel

firmę można okreslic jednym słowem titanic

Aksjhdhdn Nowy wpis
@dospel

Dlaczego

Niestety Nowy wpis
@Aksjhdhdn

Bo fasada niby elegancka, dywany, niby czerwone, a nity które trzymają to wszystko kiepskiej jakości i szalup za mało

Alina45 Nowy wpis
@Niestety

A da sie tam cos zarobic ? Jak z umowami ? Jest jakas norma ile trzeba tych wentylatorów zlozyc ?

Kott

@As O co chodzi ?

Licho
Nazwa działu: Finanse

Zarobki tam padaka najniższa krajowa i wypłacana na dwie raty, szok że pracujecie tam wogole, przez takich jak wy jest jak jest róbcie dalej na swoich dyrektorów prezesów itp dużo firma a płaci no nie wiem jak można żyć za takie pieniądze nie wspominając żeby coś odłożyć czy cokolwiek sobie kupić to jest nie porozumienie ale są tacy ludzie co cieszą się że wogole maja gdzie robić szanujcie się trochę chociaż troche

Ania290
@Licho

A jak z kobietami w tej firmie ? Tez taka marna płaca ?

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Magazyn

Czy ktoś może napisać co się stało z poprzednim kierownikiem magazynu ,dlaczego go już nie ma. Dziękuję

@Jaki

Nikt nigdy nie wie dlaczego często to decyzja dyrektora generalnego będąca jego widzimisię osoba ta nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy i zawsze szuka winnego swojej niekompetencji

@Jaki

Kierownik Magazynu po przepracowaniu 14 miesięcy złożył wypowiedzenie. Dlaczego je złożył? - można by tu bardzo dużo pisać... Dospel nie jest firmą dla normalnych ludzi.

Tak2Nie1
Obcy
@Były pracownik

Napisałeś że można dużo tutaj napisać ale nic konkretnego ,możesz coś bardziej przybliżyć. Są różne firmy i ludzie pracujący w nich. Podaj trzy przykłady dlaczego pracują tam nienormalni ludzie. Może kierownika coś przerosło

Tak3Nie
Niestety
@Obcy

Za odejście w równej mierze odpowiedzialne było kilka czynników. Począwszy od braku poszanowania pracowników, wszechobecny chaos, dodatkowo spotęgowany przez powrót z "rehabilitacji" pewnego małżeństwa oraz nie do końca jasnym statusie jednego z magazynów, a na mimowolnym wmieszaniu w sprawy w które nikt normalny nie chciałby być wmieszany kończąc. Od maja odeszło całe mnóstwo mniej lub bardziej wartościowych pracowników, a część nowo zrekrutowanych dostarczyło wypowiedzenia zanim jeszcze zaczęło pracę - czyżby było to związane z tym że najpierw ludzie interesowali się firmą, a dopiero później szukali odpowiednich nazwisk i dotarli do zdjęć z policyjnej kartoteki? Trzy przykłady? Zbiornik z 500 litrami wody z solą na każdym piętrze oraz wkręcony tuż obok kołek w ścianę. Zbiorniki były oczywiście napełniane w bardzo konkretnej godzinie aby energia się zgadzała (tyle dobrego że po zbiornikach zostały już tylko owe kołki w ścianach), w ostatnim czasie likwidacja drzwi co by energia swobodniej krążyła. Mocno dyskusyjne oczekiwania typu: węgiel aktywny w cenie węgla do grilla, czy szkło hartowane w cenie butelek w skupie butelek. Takie przykłady wystarczą, czy potrzeba kolejnych? To nie istotne drobiazgi? No właśnie... I mam nadzieję że wyciągniesz odpowiednie wnioski ale jeśli nie, to wiedz że pracownicy w większości są normalni. Anomalii trzeba szukać gdzie indziej.

Ania290
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Hej a powiedz mi czym zajmuja sie tam dziewczyny jelsi chodzi o prace ?

Podesłany od konkurencji ;-P

Totalna katastrofa... ulubione hasło załogi... nie dostaniesz żadnych informacji bo możesz być od konkurencji... to jak dla nich pracować... jest sporo fajnych osób jak dyrektor produkcji i jego podwładni lub kierownik działu technicznego ale jest też sporo zawistnych wstrętnych osób (usunięte przez administratora) sami wyciągnijcie własne wnioski... (usunięte przez administratora) Za to ludzie na produkcji... w znacznej większości to MEGA FAJNE I SYMPATYCZNE JEDNOSTKI...;-)

Mazak
@Podesłany od konkurencji ;-P

Operacyjny to dopiero była pomyłka. Nie rozumiał żadnego procesu, który miał miejsce między działami i nie znał słowa współpraca. Rafała po prostu przerosły obowiązki i wybujałe ego. Co do generalnego, może to już zmęczenie (?). Dla firmy zrobił dużo, ale czasem warto zastanowić się nad zmianą.

Tak2Nie1
Jaki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

Jak długo pracowała na stanowisku Kierownik magazynu

Archi

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownik Magazynu. Możecie podrzucić informacje dlaczego poprzednik nie pracuje? Jakie są główne problemy magazynu ? Itp.

Tak3Nie
Andrzej

Słyszałem sporo dobrego ale niektórym i tak źle!!

Tak6Nie2

Piotrek
@Andrzej

Cześć Andrzej, dziękuję za tę pomocną wypowiedź - przekonałeś mnie :)

Leszek
@Andrzej

Wypowiada się wielu, a ilu z nich pracuje, lub pracowało w Dospelu? Nie ma co się oszukiwać, płace nie najlepsze, ale atmosfera w pracy jest ok i biorąc pod uwagę całokształt, nie ma tragedii, są miejsca pracy znacznie gorsze i nie w Afryce tylko w tym kraju, dlatego też wydaje mi się że jeśli już ktoś się wypowiada na jakiś temat i wie co mówi to po co ukrywać się za nick - iem?

@Andrzej

Tak myślałem Andrzej ,to wszystko piszą ci źli ludzie do okoła , a firma jest idealna jak na Nadszą Afrykę ????.przekonales mnie , już sie ubieram i tam jadę - złoże CV .Tak bardzo mi pomogłeś , a tak na serio to jak czytań tą całą nagonkę ze firma jest Ok to mnie bierze na wymioty . Nagonkę oczywiście piszą ludzie z firmy - sorki ale wiem jak to wyglada bo tez tam pracowałam w biurze i to co widziałam przez te kilka lat to nadaje sie na scenariusz do filmu PAtryka Vegi

Tak11Nie
Cezzz
@Pracownik

Nie wiem jak było kiedyś - słyszałem różne historie ale nie wiem na ile są prawdziwe. W firmie pracuję od kilku miesięcy. Przyznam, że bardzo potrzebowałem pracy dlatego nie patrząc na to co się tu pisze zatrudniłem się z myślą, żeby szukać pracy dalej. Wydaje mi się że te opinie które tu są piszą głównie pracownicy, którzy już nie pracują. Prawdą jest, że kasa nie jest jakaś super, ale ludzie z którymi pracuję są ok. Firma funkcjonuje normalnie, kasa przychodzi na czas. Po tym co tu przeczytałem spodziewałem się czegoś gorszego.

@Cezzz

Jak za prace nie dostajesz godziwego wynagrodzenia tylko tłumaczenie atmosfera jest Ok , to nakarm tą atmosfera rodzine która potrzebuje pieniędzy na jedzenie ,

Tak8Nie

Karo
@Pracownik

Witam pracowałaś w biurze? Właśnie dostałam telefon z ofertą pracy na asystentkę prezesa? Możesz coś więcej powiedzieć mi na ten temat. W chwili obecnej sama pracuje z ludźmi nie do końca normalnymi nie chciałabym trafić z deszczu pod rynnę

@Karo

Skoro dostałaś telefon od pracodawcy, to przypuszczam, że aplikowałaś na to stanowisko. Pracodawca informował Cię o warunkach zatrudnienia, które na tym stanowisku oferuje? Chciałbym ustalić wysokość oferowanej pensji.

Były pracownik.
@Adam

Rotacja na tym stanowisku jest naprawdę bardzo duża - dziewczyny odchodzą (bądź są zwalniane) nawet po kilku godzinach. Jeśli masz wybór, to wybierz cos innego.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas rekrutacji w Dospel Sp z o.o. na stanowisko Spawacz MIG?

Karol

Jest to raczej praca dorywcza, czy stała ?

Nick

Dospel- stanowisko Asystent działu obsługi klienta. Jakieś opinie na temat tego stanowiska?

@Nick

Nie znalazłem oferty na to stanowisko. Może jest już nieaktualna. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/dospel-sp-z-o-o,19360 pracodawca szuka grafika, asystenta projektanta wentylacji i konstruktora. Zajrzyj tam, może jakieś ogłoszenie Cię zainteresuje. Co tym myślisz?

@Nick

Szczerze odradzam pracę na jakimkolwiek stanowisku w tej firmie. Jeśli ktoś jest bez pracy i bardzo potrzebuje jakiegokolwiek zatrudnienia to może tak. Ale jeśli masz wybór to wybierz coś innego.

Nick

Dopadł- stanowisko Asystent działu obsługi klienta. Jakieś opinie na temat tego stanowiska?

Natalia

Forum to z pewnością nie jest założone po to by dzielić się tego typu informacjami jakie tu przedstawiasz. Nie jest to forum plotkarskie a informacyjne, na którym liczą się rzetelne informacje, zgodne z prawdą. Rekrutacja w Dospel składa się z trzech etapów. Kto przeszedł wszystkie i może coś o nich opowiedzieć?

TakNie7
@Natalia

Sebix pokazuje się w firmie?

niestety
@Andrzej

Nie tyle pokazuje się, co niemal z niej nie wychodzi, destabilizując pracę wszystkich, a czego on nie może popsuć tam żonę pośle.

Tata

Couple jailed for threatening accountant who refused to submit dodgy tax records Sebastian Mysliwiec Photo: Met Police. A Polish couple have been jailed for threatening to kill their accountant who refused to submit false VAT records on their behalf. Sebastian Mysliwiec, pleaded guilty to robbery, blackmail and false imprisonment, and was jailed for six years yesterday at the Old Bailey. Monika Piatkowska, was found guilty of perverting the course of justice and was sentenced to two years. In April 2014 Mysliwiec wanted his accountant in Edmonton to submit false accounts for his business activities in Poland and England. Mysliwiec runs a ventilation manufacturing company in Poland, whilst Piatkowska runs a company called Luftsturm, a company registered in Walthamstow. The accountant was told to submit false accounts or incur the loss Mysliwiec - believed to be £300,000 per month. The accountant refused and he was threatened at gunpoint along with another victim. Mysliwiec then tied up a third MP and beat him with tools. He stole £10,000 in cash from the accountant, as well as several iPhones, an iPad, car keys and a Polish ID card. The victims reported the incident to police and when Mysliwiec next returned to the UK he was arrested for robbery at Luton Airport. At this point his partner Piatkowska travelled over to the UK and hired a private detective to trace the families of the three robbery victims. The families of the three robbery victims all lived in Poland. Monika Piatkowska. Monika Piatkowska. Credit: Met Police. One of the victims of the robbery and assault was then approached by Piatkowska and the private detective, who told the victim they knew were his family lived. The victim subsequently agreed to drop the charges against Mysliwiec, but informed police of what happened. Piatkowska was then arrested by detectives from the Met Police Flying Squad when she went to meet the victim to deliver several thousand pounds in sterling and Polish zloty - money he was being paid for dropping the charges. Police said they were pleased the couple were being punished for their "huge arrogance" towards the UK justice system. This couple caused immense fear and distress to their victims and huge arrogance towards the UK justice system. I am pleased that they will now have to spend the next few years behind bars, reflecting on their actions. Mysliwiec banked on his accountant assisting him in his criminality, but when this was refused, his three victims were subjected to a terrifying experience. This was a complex case which demonstrates the commitment and dedication of the Flying Squad to investigate anyone who believes they can threaten others and pervert the course of justice in this way. – DC ROSS MOULTRIE OF THE FLYING SQUAD

Luna

Jakie ubezpieczenie grupowe jest w firmie Dospel ? Gdzie ubezpieczaja?

@Luna

Jeśli nie uzyskasz tu odpowiedzi, to najprostszym wyjściem będzie chyba zapytanie o to bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej. Jednak liczę, że ktoś z pracujących tu osób będzie w stanie udzielić Ci satysfakcjonującej odpowiedzi i zaspokoi Twoją ciekawość.

Gość

W PZU i NN jest ubezpieczenie

Zuzanna
@Gość

W porę udzieliłeś odpowiedzi. Mnie również interesowała kwestia ubezpieczenia grupowego w Dospel. Z uwagi na to, iż firma właśnie szuka nowych pracowników chcę Cię zapytać, jaki rodzaj umowy podpisuje się tam na sam początek? Jest to umowa o pracę na czas nieokreślony, czy może jednak na określony? Będę wdzięczna za taką informację.

Gość
@Zuzanna

Na początek każdy dostaje umowę na okres próbny 3 miesięcy, potem jest podpisywana druga umowa, ale nie na czas nieokreślony, tylko określony a na ile to zależy od kierownika danego działu może być na rok, może być na 2 lata

Zuzanna
@Gość

Umowa określona na rok lub dwa brzmi całkiem dobrze i zachęcająco. Jak wiele osób przechodzi ten okres próbny trwający 3 miesiące? Można określić to statystycznie pod względem osób, które zostały przyjęte do pracy z tymi, którym umowy nie przedłużono?

@Luna

Takie jakie sobie sam kupisz i za nie zapłacisz..... ogarnij się

Marxin
Nazwa działu: Magazyn

Kierownik magazynu na rozmowie o pracę proponuje pensję powiedzmy 100 simleonów, w dniu podpisania umowy kadrowa mówi,że umowa bedzie opiewać na sumę 90 simleonów. Nowy kolega mowi,że po okresie próbnym zamiast zarabiać 120 simleonów,zarabia 100. No więc idziesz do kierownika i pytasz się jak to jedt wkońcu. Kierownik się lekko denerwuje i zaprasza do opuszczenia terenu firmy.

@Marxin

Swoim komentarzem chciałeś przedstawić, że warunki płacowe w rzeczywistości różnią się do tego, co zostaje ustalone w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? Chciałbym wiedzieć jak to możliwe? Przecież przy podpisywaniu umowy o pracę z firmą Dospel na umowie na pewno podana jest stawka wynagrodzenia. Mógłbyś bardziej szczegółowo wyjaśnić swój komentarz?

Ja wam wytłumaczę

Ja wam to wytłumaczę firma to nie ustawka Widzewa niestety do zarządzania nie wystarcza zastraszanie pracowników jeśli dyrektor nie ma żadnych kompetencji nie rozróżnia rachunku telefonicznego od bilansu to niestety firma bedzie sie cofać dopuki mlody właściciel nie zrozumie że nawet kiepski manager z wykształceniem poprowadźi firmę lepiej od rasowego handlowca nie bedzie się dało tam pracowac mam nadzieje ze umiejetnosc zrzucania swojej nieudolności na innych zostanie w koncu zauwazona

@Ja wam wytłumaczę

Czyli w Twojej ocenie głównym problemem, z którym obecnie boryka się firma Dospel jest zarządzanie? Ciekawi mnie, czy próbowałeś może swoje pomysły na usprawnienie tej kwestii przedstawiać bezpośrednio pracodawcy? Jeżeli tego nie robiłeś to, jak sądzisz, może warto to zrobić?

Tak1Nie1

Natalia

Bardzo chaotyczny jest twój wpis, co sprawia, że trudno jest zrozumieć, co dokładnie chciałeś nam przekazać. Pamiętaj, iż na forum zawsze dbamy o kulturę słowa. Udało mi się jednak wywnioskować, że nie jesteś zbytnio zadowolony z pracy w Dospel. Chciałabym się na początku odnieś do kar, o których nadmieniłeś. Czego one właściwie dotyczą, mógłbyś to uściślić?

TakNie3

Darek

Praca za pieniądze jak w markecie 2300netto

Tak5Nie2
handlowiec
@Darek

Praca PH na działalności gospodarczej po wszystkich kosztach zus podatek obciążenia za auto itp zostaje mniej :) na rozmowie kwalifikacyjnej "złota wizja "premii dyrektor ci to wytłumaczy ale z nowych ph nikt premii nie widzi dostajesz rejon gdzie jesteś 5 PH w tym roku klienci patrzą na ciebie jak na wariata i nawet nie próbują zapamiętać bo i tak za raz nie będziesz 15 wizyt bez urlopu z gps najlepiej za ta kasę nie wracaj do domu sypiaj w hostelach bo budżet nie starcza na hotel Jak nie sprzedajesz to jestes oszust a dyrektor nie miał czasu sie tobą zając Jak sprzedajesz to tylko dlatego że dyrektor zna klienta widział klient pomyślał o nim i zadziałała telepatia lbo mijał go na autostradzie i dlatego zamówił na pewno nie ty sprzedałeś tylko dyrektor Problemy z reklamacjami braki na magazynie a jak pojawi sie wizja premii to sie zmieni plany nie polecam wypłata na czas tj do 25

Tak10Nie1
Ela
Nazwa działu: Finanse

Pracowałam w księgowści. Wielu ludzi, których pozmała w tej firmie, to naprad przesympatyczne osoby, aczkolwiek "mamagement" ma totalny prak szacunku dla pracownika. Fatalny program, na któłrym bardzo źle się pracuje. Co chwilę zmiana składu księgowego, łączni z główną księgową. W biurze chyba jedynie (usunięte przez administratora) pracuje od wielu lat. Jest ona osobą przerażającą, niemiłą, uszczypliwą i niedostosowaną do wsółczesnyhch realiów, ponieważ nie wie co to praca zespołowa. Ma wiedzę na różne tematy, ale gdy w czymś "pomaga" to robi to w taki sposób, aby osoba ucząca się nic nie zrozumiała i nic nie ndowiedziała, ponieważ obawia się o swoja pozycję.

Tak12Nie1
JegoMOŚĆ

Z racji, że przepracowałem w tej firmie kawał czasu to podzielę się swoją opinią na ten temat i przestrzegę potencjalnych pracowników. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia jako PH to wchodzi w grę tylko własna działalność i dostaje się na niej (usunięte przez administratora)Za auta służbowe do prywatnej jazdy trzeba płacić 150 zł netto a za każdy kilometr powyżej limitu 500 km miesięcznie prywatnego użytku płaci się 40 groszy netto za kilometr. Co więcej jest to skrupulatnie sprawdzane po gpsach i traktowani jesteście w tej kwestii jako (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) którzy chcą firmę Dospel oszukać na chociażby 5 kilometrów w skali miesiąca. Co do warunków współpracy firmy z PH - jest to tragedia. Reklamacje u klientów jest załatwić bardzo ciężko bo nigdy nie wiadomo kiedy klient dostanie wymieniony towar. Asortyment po sklepach jest ciężko sprzedać i nie miejcie złudzeń, że wam się to uda bo to jak walka z wiatrakami. Jeśli nie macie asortymentu na firmie to (usunięte przez administratora) wam wtedy odpowie, że macie sprzedawać to co jest. Co więcej on i tak sprzedaje więcej jak śpi niż to co wy sprzedajecie w ciągu miesiąca. Najlepsze są spotkania firmowe - raz na miesiąc. Wtedy jest spęd przedstawicieli z całego kraju. Spotkania służą głównie temu żeby dowalić wam kary za niezrobienie planu lub brak realizacji "priorytetów sprzedaży" W umowie nikt nie mówił, że będziecie karani finansowo z to, że nie możecie sprzedać towaru bo go nie ma. (usunięte przez administratora). Jeśli jednak ktoś się odważy tam pracować (czego nie życzę najgorszemu wrogowi) to u większości klientów będzie postrzegany jako (usunięte przez administratora) bo wszyscy wiedzą jak wygląda współpraca z firmą Dospel. A teraz najlepsze czyli samochody w firmie Dospel. Nie liczy się nic innego tylko auto. Nie możecie mieć stłuczki czy otarcie po pan od floty nie da wam żyć, oczywiście też jesteście finansowo karani za uszkodzenia, ale firma Dospel w tym wypadku jest litościwa bo pierwsza stłuczka z waszej winy jest gratis, następna 500 zł i każda następna odpowiednio razy 2 i razy 3... (usunięte przez administratora) Co więcej, założonego planu i tak nie zrobicie a nawet jeśli wam się uda to w następnym miesiącu i tak będzie podniesiony o kilkanaście tysięcy bo przecież podstawowa wypłata wam wystarczy z górką. Dodać należy też że musicie pisać jakieś bzdurne raporty z odwiedzin klientów: gdzie byliście, gdzie będziecie itd. Gpsy są sprawdzane skrupulatnie, nawet powstał etat dla takiej osoby która wam sprawdzi każdy kilometr - a tylko spróbujcie czegoś nie wpisać w tabelkę to dostaniecie dziesiątki maili z prośbą o wyjaśnienie. To tyle ze mnie. Centralna Polska pozdrawia. PS na rozmowie kwalifikacyjnej dowiecie się dlaczego jest złoty...

Tak28Nie
uzupełnienie
@JegoMOŚĆ

uzupełnienie 2 mm rysa to już szkoda masz dwie płacisz 500

Krippers

Ile dostaje konstruktor na rękę?

@Krippers

To już bardzo skonkretyzowane pytanie. Musimy chyba poczekać, aż jakiś obecny pracownik firmy Dospel zechce szczegółowo wyjaśnić nam tę kwestię. Cieszy jednak to, że wykazujesz chęć podjęcia pracy w firmie, która jest jednym z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś o tym, jak wygląda tam cały proces rekrutacyjny, to wejdź na ich stronę internetową: http://www.dospelprofessional.com/kariera.php?kraj=pl Czy ostatecznie postanowisz do nich aplikować?

pablo
@Krippers

Mam pytanie do wszystkich osób w temacie - jakie zarobki w dziale handlowym, exportu? Jakieś przykłady? Byłbym bardzo wdzięczny!!!

@pablo

Widać wyraźnie, że wykazujesz już sporą chęć podjęcia pracy w firmie Dospel. Z uwago na to, iż w ostatnim czasie wypowiada się tu całkiem spor osób - możesz być spokojny o to, że ktoś Ci odpowie na te pytania. Firma ta posiada ponad 40-letnie doświadczenie, a więc praca w tym miejscu mogłaby być dla Ciebie bardzo dobrym doświadczeniem. Złożyłeś już może swoje dokumenty aplikacyjne, czy nadal z tym czekasz?

Tomasz

Witam, może ktoś napisać jak wygląda praca jako PH ? Czy baza klientów jest, czy samemu szukać, czy tylko własna firma, czy kasa na czas bo wiadomo wszystko trzeba opłacić również na czas ? itd pzdr

Tak2Nie
@Tomasz

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia i wymagań na te stanowisko znajdziesz na stronie internetowej firmy w zakładce: Kariera. W celu ułatwienia Twoich poszukiwań, dodaję link: http://www.dospel.com/kariera.php?kraj=pl Wydaje mi się, że znajdziesz tam odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania.

Z rodziny

Firma dno

Tak22Nie

@Z rodziny

Z Twojego opisu wynika, że nie masz dobrej opinii o Dospel jako pracodawcy. Jednak warto, żebyś zdecydował się na podanie konkretnych argumentów, które będą potwierdzeniem Twojego zdania o tej firmie. Forum, na którym zdecydowałeś się zaktywizować powinno być zapełniane tylko merytorycznymi wypowiedziami. Zachęcam więc do rozwinięcia tej kwestii.

Natalia

@Zainteresowany, jesteś zainteresowany tym stanowiskiem w Dospel? Aplikowałeś może na nie i jesteś w trakcie procesu rekrutacyjnego? Jeżeli tak, to jak go oceniasz? Z ilu etapów się składa? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Zainteresowany

Czy ktoś tam pracował jako konstruktor /projektant?

Heniek

Jak sądzicie czy jest realna szansa na podwyżki w firmie? Warto starać się o pracę, dobrze więcej zrobić.

Tak8Nie

Irek

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jak się pracuje?

@Irek

Czy warto aplikować to każdy sam już decyduje, jednym taka praca pasuje innym nie. Każdy ma swoje zdanie. Jak na Częstochowe to nie jest źle. Praca na pełny etat na umowę o pracę - nie jak gdzie indziej przez jakieś agencje co przychodzisz do pracy i okazuje się że masz iść do domu bo dziś pracy nie ma... Tu praca jest codziennie. Jak ktoś chce i potrafi pracować to dostaje umowę na stałe. Wynagrodzenie może nie jest najwyższe ale przynajmniej pewna praca a nie jakieś firmy krzak co pracujesz na czarno i ani umowy, ani żadnych świadczeń. Pewnie są lepsze firmy ale tu nie jest tak najgorzej jak to niektórzy piszą. Ale jak już pisałem każdy ma swoje zdanie.

Zostaw opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie