Dospel Sp z o.o.

Opinie o Dospel Sp z o.o.

Edzia

Tylko na 1/4 etatu można liczyć? A co z pracą na cały etat - jest na jakichś stanowiskach dostępna? Jak długie te opóźnienia wypłat są?

Danuta

Czy jest tu ktoś, to opowie o stanowisku Specjalista d/s e-commerce? Pracował lub po prostu wie więcej o tej posadzie? W sieci wyszukałam ofertę pracy, stąd moje pytanie, czy jest szansa na jakiś awans z czasem, dajmy na to po 3 latach? Można potem awansować np. na starszego specjalistę itp.?

@Danuta

Dział e-commerce naprawdę super. Jest duża swoboda w działaniu i możliwość wprowadzania swoich pomysłów. Jeżeli zarząd Cię doceni spokojnie możesz liczyć na sporą podwyżkę po okresie próbnym, sam kierownik też bez zastrzeżeń Pracy jest aktualnie dość dużo, co niesie za sobą obowiązek terminowości i efektywności ale dla mnie to nie był problem.

Beata

A jak z wypłatą? Można negocjować na rozmowie? Duże są możliwości? Ten okres próbny długo trwa? Od początku jest umowa o pracę czy najpierw dają zlecenie?

@Michał

A jakiej tej podwyżki, mniej więcej, można się spodziewać po okresie próbnym? Zawsze tak jest, że wynagrodzenie wzrasta po okresie próbnym? Czy fakt, że pracy jest dość dużo wiąże się z nadgodzinami?

Pytaa

Dlaczego potencjalny kandydat miałby zdecydować się na pracę właśnie tu ? Jakie mocne strony zdecydować mogą o tym, że warto pracownikowi tu poświęcić swój czas ?

Iwona

Mówisz o nauce podczas codziennej pracy, czy może tak poza tym firma szkoli pracowników itp? No i jak się człowiek nauczy czegoś, to czy potem jest szansa że by awansowac albo pensje wyższą dostać?

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, widać wypracowaną kulturę i wartości firmy. Po rozmowie widać ,że firma ma ambicje i plany na przyszłość, strategie działania opartą na dobrym rozeznaniu na rynku. Dobrze mieć doświadczenie i wiedzę w dziedzinie mechaniki urządzeń, elektryki. Polecam aplikować :)

Jakie jest doświadczenie, Jakie są słabe i mocne strony, Jak reaguje się w sytuacjach stresowych.

Czym w Dospel Sp z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Cześć, Dają auto służbowe BMW. Ktoś może wie jaki model ? :)))

Beata

Skąd masz takie informacje? Wszyscy pracownicy mają samochody służbowe czy tylko przedstawiciele handlowi? Wiesz może czy można korzystać do celów prywatnych z tego auta?

Clara

Czy są dodatki do urlopu? Do wczasow wycieczek dla pracownika? Plus dla rodziny dzieci ?

Dospel to super firma , praca bardzo fajna, bardzo podobało mi się świąteczne śniadanie .

Aneta
@Ania

O jakim stanowisku mówisz? Są jeszcze jakieś inne zalety oprócz świątecznego śniadania? Często są organizowane takie integracje?

Były PH

dobrze wspominam prace w Dospel . Kto wie , może jeszcze będę z tą firmą współpracował . Świetni ludzie , super marka . Pozdrawiam wszystkich z Dospel

Jurek Ph

Pracowałem jako handlowiec w kilku firmach , Dospel stawiam jako najlepszą NR. 1 .

Ph nowy

Firma bardzo mi się podoba , marka Dospel bardzo dobrze rozpoznawalna i odbierana prze klientów na rynku , fajne nowatorskie rozwiązania w produktach .

Nowy k

Czy nowy pracownik pobierze paczki na święta? Tak jak reszta jak starzy pracownicy ?

Tadek

Mnie również podoba się podejście firmy do opieki medycznej dla nas tu pracujących .

Basia

Firma bardzo fajna , ostatnio korzystałam z darmowej prywatnej opieki lekarskiej . Byłam pozytywnie zaskoczona , sama musiałabym wydać z 300 dzięki firmie darmo .

Pracuje kilka miesięcy , firma super, wysoki poziom kultury .

Jurek

Cieszę się ze współpracy z firmą , jako PH warunki dobre , marka bardzo rozpoznawana w rynku . Jest Ok

Nila

Świetnie pracuje się w tej firmie , na początku myślałam że sobie nie poradzę , ale dzięki wsparciu kierownictwa , nauczyłam się szybciutko wszystkich procedur . Teraz jest super .

Jedna z lepszych firm w tym mieście , praca Ok, atmosfera świetna .

Praca ciekawa, atmosfera dobra, ciekawe zadania, dla mnie firma Dospel Ok

Jurek

Mnie też firma i atmosfera w firmie bardzo odpowiadają . Pozdrawiam kolegów i koleżanki .

Zostaw merytoryczną opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dospel Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dospel Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 509.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dospel Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 336 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dospel Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dospel Sp z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dospel Sp z o.o.