Dospel Sp z o.o.

Opinie o Dospel Sp z o.o.

Nie rozumiem osoby ktora nie pracuje w firmie , zostala zwolniona , podaje sie za różne osoby pisząc nieprawdziwe złośliwe komentarze i atakuje ludzi którzy w tej firmie pracują którym praca oraz firma się podoba . Powinieneś chlopie iść do psychiatry aby zaczął leczyć cie z nienawiści .

Wojtk

Mnie praca w tej firmie bardzo się podoba , i jak będą obecne warunki to nie zamierzam szukać innej. Jest Ok

Iwonka

Firma Dospel jest super Super bufet Super darmowa prywatna opieka lekarska Super kawa bez limitu

Pozytywna

Praca w tej firmie bardzo mi odpowiada, poznałam duże grono pozytywnych osób .

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, widać wypracowaną kulturę i wartości firmy. Po rozmowie widać ,że firma ma ambicje i plany na przyszłość, strategie działania opartą na dobrym rozeznaniu na rynku. Dobrze mieć doświadczenie i wiedzę w dziedzinie mechaniki urządzeń, elektryki. Polecam aplikować :)

Jakie jest doświadczenie, Jakie są słabe i mocne strony, Jak reaguje się w sytuacjach stresowych.

Ala

Polecam firmę Dospel ,praca ok, firma ok

Dorota

Bardzo podobają mi się pozytywne opinie o firmie , całkowicie się z nimi zgadzam . Pozdrawiam wszystkich z firmy .

Witek

Dawno mnie tu nie było ;) , przyłączam się do pozytywnych ludzi i ich pozytywnych opinii

Eliza

Tak , zgadzam się z pozytywnymi opiniami , firma Dospel jest super.

Danuta

Jestem zadowolona że pracuję w tej firmie

Romek

Negatywy pisza osoby z którymi firma się rostała , ja ty pracuję kilka lat i bardzo sobie chwalę Dospel

Aneczka

Mnie firma jak najbardziej odpowiada , jest super

pracownik 33

ja dostałam wczoraj , koleżanki również , może masz zajęte konto przez komornika...

M.
@pracownik 33

Nie mam niczego zajętego. Ile dostajesz pod stołem za pisanie bzdur?

Kry

Kiedy są płatności? Zdarzają się opóźnienia? Czy to wyjątkowo? Najpóźniej do którego przelew ?

Jesteś leń skoro wyleciałeś tak szybko, ja tu pracuję 5 lat i sobie chwalę tą firmę . A to co tu wypisujesz świadczy tylko o tobie że jesteś gamoń z takimi sprawami idzie się do sądu, a ty się tylko ośmieszasz....

pracownik 23

Sam jesteś przekręt , Pracuję w tej firmie 5 lat i jestem zadowolona Firma istnieje kilkadziesiąt lat , a ty co w życiu stworzyłeś , może się tu publicznie pochwalisz ?

Monter

Zatrudnią takiego cwaniaczka jak ty , który ma lewe ręce , pochodzi trochę po biurze popijając kawkę , poobija się i jak zostaje zwolniony ma pretensje do. firmy . Chodź na produkcję zobaczysz co to jest prawdziwa praca ;) Po paru godzinach spuchły by ci rączki ;) Jak wyleciałeś po paru dniach czy tygodniach to ; kradłeś , obijałeś się , nie byłeś wydajny . W dzisiejszych czasach w każdej sprawnej firmie nie trzyma się takich ludzi , jak byś pracował i był wydajny to pracowałbyś dalej tak jak moi koledzy po kilkanaście lat . Idź do mamusi i się żal, że wychowała nieroba , niech cię teraz utrzymuje .

Arek
@Monter

Poziom Twoich tutejszych wpisów nie świadczy o Tobie niczego dobrego. Są poniżej normy dobrych obyczajów. Chciałem tu aplikować. Już nie chcę. Nie chcę! Przeraża mnie to co odpisujecie ludziom. Jestem skłonny wierzyć, że jest tu tylu poszkodowanych.

@Arek

Hej , ale z ciebie (usunięte przez administratora), nie dziw się że straciłeś pracę , piszesz co 5 minut komentarze jako różne osoby . Gratuluję "inteligencji" ha, ha, ha PS . nie aplikuj , bo się nie uda ;)))))))

Zdzisław
@pracownik

Musisz być niesamowitą zakałą tej firmy, skoro dajesz takie świadectwo o sobie depcząc jednocześnie wizerunek, którego tak zajadle bronisz.

Pracownik 14

Tak

Nigdy przez 11 lat firma nie (usunięte przez administratora) mnie finansowo , kasa zawsze się zgadza co miesiąc

Długo tu pracujesz. Jakie jest podejście szefostwa do pracowników?

Metal

Przez 3 lata mojej pracy zdarzyło się parę razy opóźnienie ale nie więcej niż 2 dni. Mogę napisać że płacone jest na czas.

Monter
@Metal

To prawda i niech tak zostanie .

metal
@pracownik 23

dobrze napisane , najłatwiej krytykować ,

pracownik 23
@Metal

to zależy od dz. finansowego , teraz jest nowy dyr finasowy i jest ok

Pracownik88

Tak , tak jak było umówione

Tak jak na razie Ok .

Jakby tak nie było to logiczne że nie pracowałbym w tej firmie .

@pracownik 23

Jest ok. Pieniądze wypłacane na czas. Przez kilka ostatnich lat było kilka opóźnień, ale nie dużych. W każdej firmie takie się zdarzają.

Produkcja

Tak

Tak na czas

Tak.

Frank

Dziwne pytanie zadajesz , jakby to była praca okresowa . W firmach gdzie produkcja idzie 12 miesięcy to zawsze płaca to co ustaliłeś , chyba ze pracujesz przez firmy wynajmujące pracowników

Klaudia

Tak , jest ok

Rafał

Dla mnie firma Dospel jest bardzo dobra , super socjal

Danuta

W firmie Dospel pracuję jakiś czas i jestem bardzo zadowolona , jest ok .

Tak firma wywiazuje sie z zobowiazań ktore są ustalone

michał

tak, na czas Super

Były ph

Zawsze z poślizgiem.

Tak, jest terminowo , poślizg 1 do 2 dni

Danuta

Pracuję jakiś czas firmie i wynagrodzenia są raz z wyprzedzeniem 2 dniowym , w terminie i zdarza się opóźnienie 1 lub dwa dni i to jest prawda .

Hania

Jacek
@Danuta

Masz rację ja też pracuję kilka lat i uważam że to jest jedna z lepszych firm na rynku pracy

Ph najlepszy

Jak się robi małą sprzedaż to i premii nie ma . Ja nie narzekam , zarabiam sporo bo sprzedaję dużo i zarabiam dużo i to jest klucz przedstawiciela w każdej firmie .

Matrix

Najlepsi są nowicjusze co nic nie potrafią i bez doświadczenia , od razu pierwszego miesiąca pracy chcą zarabiać "miliony"

Monia
@Matrix

Nie miliony tylko tyle ile było obiecane na rozmowie kwalifikacyjnej. Kłamstwo

Pracuje tu długi czas i zawsze to co jest ustalone to umowa jest dotrzymana , jakby tak nie było , tez by mnie w tej firmie nie było . Firma jest solidna

Tak jest super , atmosfera , wynagrodzenie , socjal , . Pozdrawiam

Nowy kolega

Firma Dospel to według mnie jeden z lepszych pracodawców w mieście, pracowałem w przeciągu 3 lat w 4 firmach i w rzędnej nie było tak dobrych dodatków . Bardzo mi się ta praca w tej firmie podoba .

NoNowy

Tak, firma jest ok, praca bardzo mi się podoba, atmosfera również

Kamil

Tak firma trzyma się tego co zostało ustalone, jest ok

Tom

Tak , wynagrodzenie ustalone zawsze dostaję , zdarzają sie poślizgi 1-2 dni, ale wypłacają odsetki za każdy dzień 10 . Jest to naprawdę uczciwe , nie słyszałem aby w innych firmach za opóźnienia płacili odsetki . Dospel jest super

Jak by tak nie było to bym nie pracował a jeżeli pracuję tu już 4 lata to znaczy że jest dobrze

Roki

Tak , jak ustalone , zdarzają się poślizgi raz do przodu nieraz spóźnienia jak w każdej firmie

Tak, to co ustalone zawsze wypłacone

Aga

Super firma , jest ok, pracuje się bardzo dobrze.

Praca super , atmosfera , ok , wynagrodzenie ok

MArcel

Warunki pracy w Dospel są super, pozdrawiam

Emil

Jestem zadowolony że tu złożyłem papiery . Firma super

Łukasz

Pewnie że tak, jakby było inaczej to bym zmienił pracę

Paulina
@Łukasz

Ludzie odchodza bo nie placa im za to co mieli dostac w kopercie

Roman

Tak , zawsze tak jak ustaliłeś

Tak, jak najbardziej.

Marcin 22

Firma i praca super , bardzo mi odpowiada darmowy socjal

Frank

Mnie urzeklo w firmie nowatorskie podejście do tematów i nowoczesność.

KA

Pracuję w firmie Dospel od wielu lat. Przez ten czas miałam możliwość nauczyć się wielu rzeczy, poznać fantastycznych ludzi, pomocnych w każdej sytuacji. Ludzie to ogromny plus tej firmy. Tworzą naprawdę fajną atmosferę, dzięki której chce się przychodzić do pracy. Firma stwarza warunki rozwoju osobistego, a zdobyte doświadczenie jest bezcenne i na pewno zaprocentuje w przyszłości! Wynagrodzenie jest zawsze na czas.

Wilku
@KA

Podoba wam się? Polecacie jako dobre miejsce ????

Ob

Pani Kamili dajmy spokój

Tech
@KA

Z tym wynagrodzeniem to nie przesadzałbym...

Super

To jest fantastycznie

To mega
@KA

Zapewne do emerytury nie pomyślisz ani na moment o czymkolwiek innym. Odrzucisz każdą ofertę i nawet po emeryturze będziesz chciała tu pracować.

@Wilku

Polecam! ludzie, którzy tutaj narzekają na forum nie mają odwagi iść i powiedzieć, że im się nie podoba i wręczyć wypowiedzenie. Jak się komuś nie podoba to niech zmieni prace :)

gf

Nie pisz głupot , pracuję w tej firmie 3 lata były opóźnienia 1-2 dniowe i każdy ma umowę o pracę .

@KA

Dla mnie ta firma była świetnym doświadczeniem, tym bardziej ją doceniam jak się przeprowadziłam do innego miasta i tym samym pracy. Ludzie fajni, miła atmosfera, ładne biura, w których nie czujesz się jak korporacyjny szczur tylko jak człowiek. Dostępność zarządu gdy masz problem, zawsze mogłam porozmawiać, rozwiązywało się problemy wspólnie. Gdy odchodziłam, Prezes z zarządem podziękowali mi i wręczyli bukiet kwiatów. Miłe wspomnienia. Oby więcej takich ludzi w takich firmach. A te wszystkie wredne opinie to chyba jakaś agencja od czarnego PRu pisze.

@pracownik

Właśnie! Drodzy narzekacze weźcie się w końcu na odwagę i złóżcie wypowiedzenia, błagam was, przestaniecie w końcu robić kwas i psuć miłą atmosferę. Wtedy będzie jeszcze lepiej, bez fałszywych szeptów.

widzę że "inteligentny" przyjaciel ze wschodu do nasz dołączył , jak miło ..... i po co tu wchodzić dla tak lotnych poglądów ..

@KA

Firma dała mi ogromne możliwości rozwoju. Realizowałem bardzo ciekawe projekty przez co zdobyłem procentujące teraz doświadcznie. Dla ludzi pracownitych i kreatywnych to miejsce idealne. Polecam.

@KA

To prawda co piszesz KA ja też pracuje w tej firmie kilka lat,,, awansowałem, pensja systematycznie rośnie, social się poprawił, zauważyłem że nowe osoby które przychodzą do pracy często bez wiedzy i doświadczenia chcą zarabiać kokosy, życie wygląda trochę inaczej najpierw trzeba coś włożyć, zasilać aby później zebrać

@KA

Zgadzam sie z powyższą opinią

@KA

Tak to Prada, firma bardzo dobra,

@KA

Zgadzam się, atmosfera super, dużo się dzieje. Trzy razy tak.

Fd

Dla mnie jest Super

Waldek

Jest super

Darek

Firma dospel jest bardzo dobrą firmą , pracuję już 8 lat i jestem zadowolony

Zdziwiony

Jaki bukiet kwiatów? Przypomnij na jakim stanowisku pracowałaś i w którym roku odeszłaś? Tyle lat pracuje i nikt nikogo kwiatami nie żegnał. Kłamstwo

Alicja
@Zdziwiony

Firma zatrudnia kilkaset osób i ty wiesz kto co dostaje , nie bądź śmieszna , jedni umieją rozstać się z firmą na poziomie to i firma traktuje ich adekwatnie , według mnie tak jest , kwestia podejścia

Maria
@KA

Ja pracuję w firmie i atmosfera oraz praca bardzo mi się podobają. Firma uważam że jest dobrym pracodawcą jak na warunki Częstochowskie .

Henryk
@KA

Atmosfera w firmie bardzo fajna , zbliżają się moje urodziny i fajnie ze firma z okazji takiego dnia daje bon pieniężny . Czuje się doceniony. Pozdrawiam osoby z Dospel

Tak to prawda co piszesz , jest super. , pozdrawiam

Paulina
@Aga

Firma jest cudowna. Wole tu siedzieć niż w domu i właściwie nawet jakbym nie dostawała pieniędzy to bym tu przychodziła.

FG

To podaj nam nazwy tych firm, może tak było w 2022 ale nie teraz , w 2023 r , moja żona 6 miesięcy szuka pracy i nie ma .

Dominika
@KA

Ja pracowałam w fiemie Dospel i bylo spoko , teraz wracam słyszałam od znajomych że wszedł bardzo fajny socjal . Do zobaczenia.

Ewelina
@KA

Cieszę się że podjęłam tu pracę , warto było starać się o zatrudnienie .

Alicja
@KA

Ta firma bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła miła atmosfera , socjal bardzo wysoki , bufet za darmo

Dorota
@KA

Muszę pochwalić firmę za darmową prywatną opiekę medyczną 15 lekarzy, bardzo podobają i smakują mi darmowe posiłki.

Ela
@KA

Pracuję dłuższy ze wspaniałym zespołem , praca i firma super

Aleksandra

Myślę, że zakład nie ma znaczenia. Zrobisz dużo = zarobisz dużo.

Polaa
@Aleksandra

Za dużo myślisz. Tu za myślenie nie płacą.

Pracuje na produkcji w Dospel 11 lat było gorzej i lepiej firmę oceniam pozytywnie , na zgłaszane problemy zawsze reaguje pozytywnie . Praca nie jest ciężka a jeżeli jest się pracowitym można zarobić .

Kadry

Takie życie jednych rączki, drugich główki. Za mało dają…?! Nie rozumiesz człowieku, że tak naprawdę jeśli dostajesz 3 tysiące to oni muszą zapłacić drugie tyle państwu, podatki itd. Zgłoś się z pretensją do Państwa. Obudź się!!!!!!!! Masa firm nie daje rady i upada, szacun dla tych co funkcjonują, bez takich bezrobocie sięgnęło by zenitu!

Chyba nigdzie indziej nie pracowałeś, widać że nie masz porównania.

Nowy pracownik

To się sporo zmieniło , bo ja pracuje w Dospel i jestem bardzo zadowolony , wynagrodzenie i warunki pracy lepsze niż w innych zakładach w Częstochowie . Pracowałem w przeciągu 1 roku 2 firmach i powiem że w Dospel naprawdę jest dobrze .

@Nowy pracownik

to prawda firma DOSPEL się rozwija i warunki pracy się poprawiły , duży plus za darmowe codzienne kanapki i kawa bez limitu ;)

Nowy pracownik

Firma Dospel : praca tu jak dla mnie jest bardzo ciekawa i fajna .

Normalny

Zawsze będzie za mało, zarabiasz więcej więcej wydajesz tak ten świat jest zbudowany …

pracownik 22

zostałeś zwolniony i to zrozumiałe że tak piszesz ja tu pracuję 5 lat i uważam że firma Dospel ma dobre warunki wynagrodzeń i socjalne w porównaiu z innymi w firmami z cz-wa .

kierownik

przyjdzie, ale na tych co żle życzą ;) zresztą zawsze tak było ;) i tak pozostanie ;)

Małgorzata
@Nowy pracownik

Super, a ile by mój konkubent mógł zarobić? Sprawny manualnie, złota rączka, w domu wszystkie elektryczne sprzęty sam naprawia :))

Jola

bzdury piszesz , warunki pracy i płacy są w firmie DOSPEL bardzo dobre .

Bartek

Pracuje dłuższy czas w firmie Dospel i moja opinia o tej firmie jest bardzo dobra . Wczesnie pracowalem w kilku innych firmach i kultura , socjal , wynagrodzenia byly gorze niż w Dospelu.

Ja pracuje w tej firmie i jestem bardzo zadowolony , o tej firmie źle pisza osoby ktore odeszły ale z powodu niedopasoeania .

Produkcja

Ja zarabiam nawet więcej. Kwestia pracowitości. To nie jest firma dla leserów.

Aga

Bzdury piszesz ja pracuje na produkcji 7 lat i jest to bardzo dobra praca i zarobki są ok

Tom

To nie prawda , pracuje w tej firmie i jakby bylo tak jak ktos tu złośliwie napisał , dawno by mnie tu nie było :)

Kamil

Mnie Dospel wiele dobrego nauczył i jestem zadowolony z tej pracy

Marcin 22

Firma jak dla mnie jest super

Rafał

Dla mnie firma Dospel jest super , świetny socjal,

Danuta

W firmie Dospel pracuję jakiś czas i jestem bardzo zadowolona

Danuta

W firmie Dospel pracuję jakiś czas i jestem bardzo zadowolona , jest ok

Uwazam że praca w firmie dospel jest bardzo fajna , podoba mi sie tu

Lidia

A ja pracuję na produkcji i jestem mega zadowolona

Maria

Ja z pracy jestem bardzo zadowolona , pracuję dłuższy czas w firmie Dospel , cieszy mnie że firma się rozwija i dzięki temu wprowadza zmiany na lepsze .

Jacek

Ja z pracy jestem zadowolony , miła atmosfera , śniadania za darmo , kawy można wypić ile się chce też za darmo , pieniądze też na dobrym średnim poziomie , nie ma co narzekać

Magda

A ja firmę wspominam bardzo dobrze przepracowałam kilka lat niestety musiałam odejść z powodu planów rodzinnych , firma świetna. . Pozdrawiam wszystkich z Dospel

Jola
@Maria

Ja niestety nie.

Tomi

Masz racje. Mam to samo złe zdanie

Ewelina

Ja pracowałam w firmie 4 lata, pracowałam na produkcji, teraz od 2 lat zmieniłam 4 firmy praca na godziny. Złożyłam cv do Dospel mam nadzieję że mnie ponownie zatrudnią, wiem że po wprowadzeniu zmian socjalnych wszystkim lepiej się pracuje. Do zobaczena

Antek

Jak chce się do czegoś do czepić to zawsze się doczepi , ja jestem bardzo zadowolony z pracy

Magda

A ja pracuję na produkcji i sobie chwałę , dobre wynagrodzenie i miła atmosfera

Iza

Mi się podoba. Co z tego, że jedna czwarta wyplaty. I tak systwem emerytur upadnie, a po co placic na zus jak nic sie z tego nie ma. W kazdej firmie powinno tak byc. Ludzie jeszcze tego nie zrozumiwli ze te pieniadze zabiera nam panstwo?

Firma Dospel jest , firma która mnie pozytywnie zaskoczyla , pierwszy raz spotkałem się z tak dobrym socjalem . Pozdrawiam kolegów i koleżanki

Ja pracuję na produkcji i uważam że praca jest super, jak się jest pracowitym to można zarobić całkiem dobrze

@Nowy

To prawda żadna firma , takich dodatków nie daje , mam nadzieje że nadchodzący kryzys nie wpłynie na zmiany socjalne , bo teraz jestem bardzo zadowolona .

Tom

Trze rzyczenia spełnią się ale na tych co je wysyłają :)

@Iza

Też tak uważam, liczy się tu i teraz, a nie jakieś obietnice za 20 - 30lat, popieram Dospel w tym socjalu i jestem zadowolona że tu pracuję

@Aga

To co sie dzieje z reszta pensji jak umowa na 1/4 jest przy 8miu godzinach pracy? Zastanawiam sie czy nie przyjac sie na export.

Dla mnie praca w firmie Dospel to 10/10,fitma wiele daje a to w dzisiejszych czasach rzadkość

Edmund

Pracuję w firmie dłuższy czas i praca bardzo mi odpowiada. Wiele zmieniło się w przeciągu 3_4 miesięcy. Firma wprowadziła wiele pozytywnych zmian między innymi darmowe posiłki które zamawia się na koszt firmy ze smartfona, kawę bez limitu, opiekę lekarską 15 lekarzy, bardzo mi się to podoba. Polecam pracę w tej firmie

Ela

Firma Dospel w której obecnie pracuje jest świetna

Cieszę się że pracuję w tak dobrej firmie jaką jest Dospel

Maciej
@Adam

Pracuję w firmie Dospel , dłuższy czas i praca bardzo mi odpowiada , atmosfera ok

AG
@Lidia

Ja pracuję na magazynie , pracy dużo , ale wynagrodzenie jest ok

ala
@Tomi

Ja z pracy jestem bardzo zadowolona , jest to najlepsza firma w jakiej pracowałam

Sandra

Mnie firma bardzo się podoba , praca przyjemna , osoby pomocne , miła atmosfera

Milka
@Ela

Ja pracuję w firmie niedawno , ale bardzo jestem zadowolona że trafiłam do firmy która tak dba o pracowników . Śniadania za darmo , kawa za darmo , owoce za darmo , opieka lekarska za darmo , wszystko w tej firmie jest za free

Romek
@Polaa

Firma jest świetna , bardzo dobrze mi się w niej pracuje , wynagrodzenie ok

Tomi

A mnie praca w firmie bardzo się podoba , jedna z lepszych firm o takim socjalu

Ab

Mnie się bardzo podoba praca w Dospel

Ala

Mnie firma bardzo się podoba, atmosfera w pracy bardzo fajna, socjal super

Kamila

Przełożeni mają wiedzę i doświadczenie, są skłonni do pomocy.

Sandra
@Milka

Dużo dobrego w dodatkach. Oby tak dalej.

@Nowy pracownik

Ci co narzekają powinni iść popracować trochę gdzie indziej, tutaj traktują mnie z szacunkiem i moich kolegów też. Dbają o wiele rzeczy i o to żebym czuł się dobrze. To bardzo miłe zaskoczenie, że tak można.

Hania

Praca super , socjal super , dodatki darmowe super , kultura na wysokim poziomie

Aga

Te czasy były może chciarz to złośliwość osoby niepracjącej ale dawno już minęły

Niki

Firma bardzo fajna , bardzo ciekawa praca , ludzie pozytywni i kreatywni .

Basia

Bardzo dobrze mi się w tej firmie pracuje . Jest super

Mariusz

Bardzo ciekawa praca , firma rozwojowa i nowoczesna ,

Tom

Ekstra firma , bardzo dużo darmowych dodatków , bardzo mi to odpowiada .

Julka

Bardzo fajna firma , bardzo dobrze oceniam darmowe posiłki oraz darmową prywatną opiekę lekarską . Duży plus

Praca fajna , darmowy socjal super , firma jak najbardziej Ok .

Aneczka

Firma i praca są super , jestem zadowolona że tu pracuję

Zostaw merytoryczną opinię o Dospel Sp z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dospel Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dospel Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 509.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dospel Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 336 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dospel Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dospel Sp z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dospel Sp z o.o.