KOSPEL zakład produkcyjny

Koszalin

Opinie o KOSPEL zakład produkcyjny

zmarzniety

warto kupic ogrzewacz monoblok EKD3,czy się nada do CO i CWU ,ile to energii pobiera.

Lo
@zmarzniety 11.11.2017 10:19

poczytaj komentarze, jak się tam pracuje, takie urządzenia powstają

n.n

Nie polecam tego stanowiska . Straszny chaos za duża nerwówka . Rzucą ci parę krajów do ogarnięcia i papierów sztos ,że nie wiadomo za.co się złapać.

Marta

@JA z czego najbardziej byłeś niezadowolony pracując w KOSPEL zakład produkcyjny? @Pracownik nie obrażaj nikogo na forum. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin

Pit

a jak wyglada praca na montażu w w/w firmie ?

JA
@Pit 18.09.2017 10:29
a jak wyglada praca na montażu w w/w firmie ?

człowieku nie zawracaj sobie głowy pracą w tym cyrku,pracowałem tak kiedyś i jest tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Dj.Anakonda

DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TĄ" PARA FIRMĄ" LUDZIE Z NIEJ UCIEKAJĄ JAK MYSZY Z TONĄCEGO OKRĘTU. NIC NIE ROBIĄ BY KOGOŚ UTRZYMAĆ W PRACY ALE WAŻNE BY WŁAŚCICIEL MIAŁ ZATANKOWANY HELIKOPTER I MASERATI LUDZIE SĄ NIEWAŻNI. FUNDUSZ SOCJALNY JEST WYDAWANY NA IMPREZY ŚWITY A NIE DLA POTRZEB PRACOWNIKÓW I ICH RODZIN KROJĄ KASĘ ZA CO SIĘ DA I JAK SIĘ DA "ZŁODZIEJE" OMIJAJCE ICH SZEROKIUM ŁUKIEM POZDRAWIAM

Marta

@Pola czy udało Ci się w końcu aplikować do firmy KOSPEL zakład produkcyjny? Jeśli tak to czy opowiesz jak wyglądał proces rekrutacji? Na jakie pytania można liczyć? Jakie są wymagania? Czy przyjęli Cię do firmy? @Moni co dokładnie masz na myśli? O jakim zarządzaniu mówisz?

Moni

Fajnie jakby przeszli od kamienia łupanego do nowoczesnych form zarządzania, no ale to jeszcze b. długa droga: (usunięte przez administratora)

Arek

A jak wygląda praca w damnicy w tym zakładzie.

Pola

...poczytałam te opinie ..i się trochę przestraszyłam , chciałam złozyć tam swoją aplikację na stanowisko specjalista ds. handlu zagranicznego z językiem obcym , bo wydaje mi się, że praca pewna i stabilna,ale mam teraz wątpliwości, a jak wygląda praca na takim stanowisku..? może ktoś napisze parę słów...?

R.R.
@Pola 21.07.2017 16:03

Bardzo ciekawa i rozwojowa. JAKI JĘZYK?

Marta

@gość informacje na temat stanowiska przedstawiciela handlowego znajdziesz na stronie http://www.kospel.pl/pl/praca/180-praca-w-kospel-s-a/1245-przedstawiciel-handlowy-region-pomorskie-i-zachodniopomorskie.html

Kuba

Czy jesteście pewni, że nie można napisać o firmie czegoś dobrego? Firma jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy i wielu innych urządzeń, mają 4 nowoczesne zakłady. Taki sukces jest możliwy dzięki innowacyjności i rozwojowi. Może warto o tym pamiętać?.

gość

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego

123jl

Wisi ogłoszenie na pracownika produkcji, warto? Co tam się dzieje u nich?

Liber

Słabe płace to u nich norma. Na początku faktycznie mamią jak to fajnie będzie. A później zderzasz się z rzeczywistością. I tyle w temacie.

Dj.Anakonda

Totalna patologia ,złote obietnice przed podpisaniem umowy a później lądujesz w szambie bo widzą w Tobie potencjał.Szukanie dziury w całym by zabrać premię. Totalny brak organizacji pracy.Firma inwestuje w nowe piękne auta a nie ma czym pracować wkrętarki w rękach się rozpadają a w dodatku jest ich jak na lekarstwo i wielu innych narzędzi.Nie polecam tej firmy jako pracodawcy szkoda czasu i nerwów.

Liza

MW - 10E4

Kros
@Liza 24.04.2017 19:11
MW - 10E4

on, czyli MW to na rękę tyle ma?

Bob

Dla produkcji na początek jest 1700 zł na rękę, a po okresie próbnym podwyżka do 2000 zł na rękę i umowa o pracę więc nie ma tragedii.

Mariko

Wątpię aby to pisała konkurencja. Dodatkowo, widać, że Kospel wraz z innymi firmami wpisuje się do tych gorszych spółek w Koszalinku.

Johnny

Jeśli ktoś znajdzie firmę z Koszalina z dobrą opinią na GoWork-u to będzie cud, zresztą sam GoWork ma beznadziejną opinię na GoWorku haha :D tak czy owak, ludzie którzy są zadowoleni z pracy, nie zawracają sobie głowy pisaniem słabych merytorycznie komentarzy o pracodawcy. W Kospelu ludzie pracują 10-20 lat czy na produkcji czy w biurze i każdy dostaje umowę o pracę w przeciwieństwie do firm typu Elfa, Nordglass gdzie agencje zatrudnienia dawały umowy tygodniowe(!) Jak tak czytam komentarze to zastanawiam się czy nie wypisuje ich konkurencja...

Igro

Słabo płacą

Witam. Ja pracuję od ponad 3 lat, od minimalnej płacy jak tu opisujecie nie zaczynałem i z czego wiem z hali produkcyjnej nikt z nowo zatrudnionych nie zarabiał najniższej. Pierwszy okres pracy to umowa o dzieło dwa tygodnie, później 3miesiące umowa zwykła a po niej podwyżka chyba 300zł. na rękę i umowa na 3 lata. Ja w trakcie tych 3 lat otrzymałem podwyżkę. Kilka miesięcy temu skończyła mi się trzy letnia i mam kolejną umowę z podwyżką także nic złego w tej firmie na razie nie widzę. Pracowałem w znacznie gorszych i warunkach i firmach a jestem po 40 to kilka firm już przeszedłem a tu jeśli robisz swoje to 8h i do domu tak pomarudzić na starą :) Pracowałem i u mniejszych prywaciarzy na czarno i jak wypłaty nie dostaniesz albo cie skroi z kasy to możesz wtedy marudzić w moim przypadku tak było, zasuwasz cały miesiąc i w dniu wypłaty się dowiadujesz że zarobisz mniej lub w tym miesiącu masz tylko połowę bo trzeba kupić kolejne auto do firmy :( Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, jak komuś się praca nie podoba mamy wolny rynek - piszesz wypowiedzenie i jutro robisz karierę gdzie indziej. Pozdrawiam.

Slim
@Pracownik 29.12.2016 09:43

Chyba jedyny zadowolony pracownik w Kospelu , jak to pracownik !!!!

want

A jakich zarobków może się spodziewać przedstawiciel handlowy? W końcu najważniejsze są dla mnie najwazniejsze stosunki z pracownikami, żeby wypłata była adekwatna do powierzanych zadań.

Dredd

A ph długo tam pracują ?

Rem

Chyba sie już tylko desperaci tu zatrudniają

przemek

Koszalin Gdynia ten sam sheet

Erton

Teraz Kospel szuka ph?

życzliwy

Proponuję zatrudnić się w Kospelu i po pracować a potem zadawać takie pytania .Życzę powodzenia

Kania

Ponieważ w Koszalinie jest brak miejsc pracy, dlatego wykorzystują to zachłanni pracodawcy, nawet niektórzy umawiali się między sobą ile będą płacić na danym stanowisku i dlatego Wwiteku.

Green

Obecnie w firmie straszy pustkami, więc kto chce się lekko wyalienować ze społeczeństwa to może spróbować, ważne aby miał tylko odpowiednią ilość zaskórniaków, by móc się utrzymać :)

Green

Ghfty

Teraz szukają chyba ?

Mir

Zapraszamy, wysokie prowizje czekają ha ha ha, po miesiącu się dowiesz, że jest inaczej niż zostało na początku powiedziane.

Przepracowałem w Kospelu kilkanaście lat , na szczęście już nie pracuję . Te raz z perspektywy mogę tylko powiedzieć że żałuję tych lat i z całą odpowiedzialnością odradzam tam pracę .

wok

Kospel się zwija, prezes odsuwa się od firmy ze względu na wiek, skończyły mu się pomysły w tym biznesie a wiceprezesi są przeraźliwie słabi merytorycznie i ciągną firmę w dół. W firmie brak jakiejkolwiek kultury pracy, brak perspektyw rozwoju, ludzie szukają innej pracy i odchodzą. Nie mogłem na to już patrzyć, ciągle pod byle pretekstem okradali mnie z wypłaty więc odszedłem, chętnym do podjęcia pracy odradzam, pracującym radzę ... szukajcie innej roboty, jest jej całkiem dużo w Koszalinie.

georg

odradzam pracę w tej firmie, sam jeszcze siedzę w tym g*wnie, ale tylko parę dni i zmądrzeję tak jak zmądrzało w ostatnim czasie wiele osób, bo sami odeszli szczerze nie polecam nikomu, ucinanie premii, zwolnienia, ciągłe uczucie niepewności, zresztą.... na bowidzie jest taki ciezki klimat, to czuc w powietrzu i widac po zasmuconych twarzach ludzi.

ten

Nic dobrego o firmie powiedzie nie moge place niskie lub obnizajace sie, nauczyc sie czegos - brak mozliwosci o kumoterstwie i nepotyzmie pisac nie musze wystarczy lektura wczesniejszych postow odradzam omijac lukiem 1000 km

qq

szukali ph na Niemcy, ale musiałbyś być z Gdańska. takie buty:)))

były

Super firma, praca spokojna, bezstresowa. Przełożeni mili, pomocni, szanują pracowników a szczególnie dyrektor Remigiusz P. No cóż, gorąco polecam pracę w tym zakładzie hehehehehehehe.....

Zakuli

Hahahaha , głupoty wypisujesz

Remek

Witam. Wszystkim którzy zastanawiają się na podjęcie pracy w tej firmie mocno odradzam.. mobing, mobing, mobing. A więc przechodząc do konkretów miałem okazje pracowąć w tej wspaniałej w firmie z siedzibą w karlinie pod sterami Przemysława.P ulubione zajęcie tego pana to przesiadywanie godzinami na monitoringu lub obserwacja z partyzanta pracowników. Kierownik tego zakładu potrafi zabrać premie pracownikom za wychodzenie do toalety lub gdy komuś jakaś wulgaryzm się wkradnie (choć sam Pan P.P ma bardzo ubogie słownictwo i leci mięso z jego ust). Jedna toaleta na 25 osób ponieważ reszta jest pozamykana (żeby ludzie się nie krecili?). W tej firmie zostaja ludzie wygradzani za podp&*(dalanie kolegów i nie liczy się tam co potrafisz tylko czy wszystko ładnie powtórzysz kierownikowi wtedy jesteś pod ochroną. Atmosfera bardzo napięta, każdy się boi tam stanąć na minute ponieważ pan kierownik wychodzi zaraz z biura i szuka dziury w całym. niby dają podwyżki ale póżniej premie zabierają i na jeden grzyb wychodzi, tłumaczą się tym że sprzedaż słaba co nie jest prawdą. Kiedys szanowny PAN Kierownik mierzył stoperem czas dane czynności pracownikom i narzucone są takie normy że po pracy się zyć odechciewa. Przerwa 15min. nie daj Boże się spóżnić 30s.. raz praktykantom owy pan zabrał premie na 3 miesiace za spóżnienie 30s (brak komentarza).Jeżeli chodzi o prace jest monotonna i ciezka(cały dzień to samo) chociaż są stanowiska lżejsze ale jest ich nie wiele i w sam raz dla pupili pana kierownika. Nie liczył bym na rozwój w tej firmie lub na jaki kolwiek awans chyba że się wcześniej było ormowcem. Ludziom kupującym te zbiorniki tez odradzam bo to jest totalna kiszka, ludzie robią to pod naciskiem, bardzo szybko i bardzo dużo szajsu idzie np. upierdol&na pianka izolacja, popękana emalia, słabo dokręcone elementy ( montujesz zbiornik i sru, cieknie) i wiele, wiele innych. Nie polecam ani pracy tam ani produktów robionych tanią siła roboczą. Pozdro

były

Produkcja, produkcja uber alles!

Alibaba

Wypłaty od najniższej krajowej do około 2300 biuro. Często się zdarzało że po paru miesiącach kwota zostanie obniżona. Szczególnie gdy ma się kredyt, rodzinę to jest się uzależnionym, bo o to pytają Jest to typowa firma do odbycia praktyki, później należy szukać pracy gdzie indziej

Sławek

Z innej beczki Witam, Szukam osoby (prawdopodobnie przedstawicielki firmy Kospel- kolektory słoneczne) jeżdżąca białym fordem fiesta 3 drzwiowym o numerze rejestracyjnym początek FG (więcej nie zapamiętałem) z góry dziękuje za pomoc

lidziuknieczknpieczki

Koleś rotacja jest taka, że jak źle spojrzysz albo bedziesz miał lepsze buty niz piotrowski to wylecisz, żona jego cie zwolni, za byle co zwalniają, wiec sobie znajdz lepszą pracę a picie piciem bo cie zabiora na piknik spija a potem wywala z roboty a bo to ja nie wiem jak było, z tym piciem

Bea

Ja tez pracowałam w kospelu szef niby super piotrowscy wygryzą prezesa to kwesta czasu tak ja to zrobil ze swoim kierownikiem produkcji spił go a potem podkablowałam myclse ze piotrowski skończy tak jak ojciec, chyba ze dorobi sie bodygarda. jedym słoweik klika

Młodociany

Pracowałem jako młodociany pracownik w Kospelu, jeśli zdarzyło się opuścić szkołę (np. zaspanie) to te 8 godzin w plecy do odrobienia w pracy + odjęcie wynagrodzenia z 250zł na niższą kwotę (kumpel dostał 100zł). Praca w hałasie, przy pyłach których zapach wywołuje odruch wymiotny, najgorsza monotonia pracy typu składanie/wiercenie tej samej rzeczy przez 8 godzin i oko wielkiego brata którego pracą jest nadzór każdej hali tylko po to żeby potem móc wżerać orzeszki w karmelu przy komputerze. Jedyny plus jaki tam znalazłem to w miare sympatyczni pracownicy, praca jako monter- mechanik maszyn i urządzeń w firmie Kospel to najgorszy wybór i rygor dla pracownika młodocianego

maly benek

ostatni post prawda na 100% pracowalem tam i ciesze sie i skladam rece do boga ze juz tam mnie nie ma Wyzysk , zakazy ,i wiele innych omijac szerokim lukiem !!!Oboz pracy !!!

Marcin

Witam,bardzo dobrze znam firmę Kospel i to co tutaj piszą jest totalną bzdurą.Znam bardzo dobrze firmę Kospel S.A i klan Piotrowskich.Zacznijmy od Pani Lidii,dwulicowa kobieta sprawiająca wrażenie kobiety ok,lecz po upływie czasu pokazuje swoje prawdziwe oblicze-niestety bardzo złe.Kobietka z harakterkiem bardzo pewna siebie ponieważ jej mąż Remigiusz Piotrowski jest v-ce prezesem w tej firmie więc nikt jej nie podskoczy.Potrafi zwalniać pracowników którzy za dużo mówią i zaczynają narzekać na słabe warunki w pracy oraz wypłaty mięsięcznych zarobków.Tak jak wspomniałem mąż tej Pani V-ce prezes Remigiusz Piotrowski jest jeszcze gorszy,zaczynał w firmie jako zwykły pracownik,podpierdzielił na początku swego kierownika który podobno w pracy był pod wpływem al....... do szefostwa po to aby zająć jego miejsce,Tak podpierdzielał stopniowo i regularnie oraz gnębił że dorobił się stanowiska takiego jakie obecnie zajmuje.W Damnicy są zupełne złe warunki pracy oraz traktowanie pracowników mam na myśli hałas przekraczający normy,zapylenie szkodliwe dla zdrowia- niektóre substancje są rakotwórcze np emalia,temperatura przekraczająca normy Ciężka fizyczna praca,dźwiganie ciężarów ponad normy!!!!!.Zamyka się drzwi po 18 tak żeby pracownicy nie mogli wyjść na zewnątrz zakładu - w tym ewakuacyjne.Pracownikowi nie wolno iść na chorobowe a gdy już pójdzie to dyrektorzy K.R oraz M.W karzą pracownikowi zamienić to na urlop bądź odpracować to chorobowe w nadgodzinach.Nawet urlopy ojcowskie nie chcą dawać,Jak przychodzi nowy rok to w pierwszych miesiącach obniżają zarobki twierdząc że jest kryzys,Nie ma w tej firmie planowanych urlopów tak jak przewiduje kodaks-jeden minimum dwutygodniowy w całości a latem to można zapomnieć o urlopach.Co do paczek na święta to są i to nawet ładne,co do pikników to też jest ok,paczki dla dzieci też nie można narzekać a co do bonów na święta to już jest okropnie,dadzą owszem lecz dają to w formie sodexo od którego przy następnej wypłacie zabierają podatek co jest nie zgodny z prawem,ponieważ od bonów w formie paierowej nie można odprowadzać podatku ale to oczywiście wymysł Pani Lidii Piotrowskiej.Można by tu mnożyć przykładów.Cikawostką jest to że firma ta w Damnicy w 2006 roku uruchomiła pierwszą z automatyzowaną linię emalierską,prawda to była pierwsza a pełni automatyczna linia emalierska lecz postawiona przez poprzedniego właściciela Pana Jacka Rebacza który później ogłosił upadłość .Tak więć Kospel uruchomił tą linię tylko ponownie,cała zasługa należy się Panu Jackowi.co do produktów? Jeśli ktoś zakupi pionowe zborniki,to niech odkręci najpierw korki,zajrzy do środka i sprawdzi czy jest pokryta w 100 procentach emalią szczególnie 200,250,300 i 400 litrowe-może się zdziwić to jest pięta Achillesa tej firmy!!!!!.Prezes jest bardzo wporządku osobą i dziwię się że otacza sie takimi ludzmi.TO PRZESTROGA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY W KOSPELU.A dla tych z Karlina to powiem krótko-popracujecie,zobaczycie i zdanie sobie wyrobicie bo na początku Kospel mydli oczy a później pokazuje PAZURKI!!!! POZDRAWIAM

Gdyby nie ten "mały ale wielki" to może byłoby inaczej,(usunięte przez administratora)

Jer

Kospel wykorzystuje słaby rynek pracy w Koszaline i daje b. niskie płace. Jest to też strzał w kolano bo b. dobrzy pracownicy uciekają do firm dających im możliwość rozwoju i znacznie ale to znacznie lepszą płacę.

POLAK

A jeszcze jedno do tych kierowniczek ogłoszę w głosie kosz.... i inny stronach że to [usunięte przez moderatora] firma, omijać ją na 1000 kilometrów. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o KOSPEL zakład produkcyjny - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOSPEL zakład produkcyjny