KOSPEL zakład produkcyjny

Opinie o KOSPEL zakład produkcyjny

pracowacz

Ostatnio są słabe czasy ale ja tam jestem zadowolony, na początku roku otrzymałem sporą podwyżkę i raczej trudno w innych firmach osiągnąć takie zarobki po zaledwie roku pracy

Lola
@pracowacz

Z czego wynikała ta Twoja podwyżka? Chodzi o tę roczną czy faktycznie udało Ci się jakoś zapracować na takie uznanie? Jeśli tak to w jaki sposób i na jakiej wysokości ta podwyżka mogła zostać ustalona?

Nie ma co
@pracowacz

To się ciesz, bo teraz ma nie być żadnych podwyżek. Nawet premii nie będzie.

Weronika
@Nie ma co

Czemu premii ma nie być? To w zasadzie jaka wcześniej była zapewniana? Czy obecnie dzieje się coś z finansami? Jak to jest wyjaśniane pracownikom i oni jak sami reagują na te informacje? i czy podwyżki indywidualne są częste? Jak się o nie starać?

Ina

I na Twoje oko tylko Koszalin ma prawo do takiego przywileju? A co mimo wszystko z pozostałymi, którzy na normalnych zasadach w nim pracują? tez mają lepiej oceniane standardy niż w pozostałych lokalizacjach? Zarządzanie jest inne? Jak przyjmowane są osoby nowe?

Grzelo
@Weronika

Mówią że znowu będzie, ale jeszcze nie ma

Robol(wkrótce byly)
@pracowacz

Na początku roku podwyżka To chyba nie roznmawiamy o pracy na produkcji???Tu ludzi zwódza od dłuższego czasu. Podwyżka od kwietnia zawieszona . Nie odwołana. Do kiedy???Do odwołania.

xyz

hejka w Firmie występuje Brak uznania i nadmierna kontrola ciągłe zakazy gdzie w biurach występuje sielanka a ludzie na produkcji nawet własnej wody nie mogą mieć a przecież mogą zalać kawą komputery lub ważne dokumenty.

Petter

w pracy w Kospelu zaczął się (usunięte przez administratora) prowadzony przez Panią Anne z Akademii rolnej specjalistka od filetowania ryb a nie od urządzeń grzewczych nie ma zielonego pojęcia a się wypowiada jak by 20 lat w firmie pracowała przerzucanie pracy na inne działy serdecznie nie polecam pracy firma straciła swoje (usunięte przez administratora)

Bogusia

Dyrektor produkcji ma tylko podstawę? Niby cos pisali o jakichś premiach na forum a mam teraz przed sobą ofertę z ubiegłego miesiąca na to stanowisko i nie było w nim wzmianki o takich dodatkach płacowych. Swoja droga z czego wynikały te nabory? i czy cos się zmieniło odkąd ktoś nowy objął stanowisko?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KOSPEL zakład produkcyjny? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Grzegorz

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć o zarobkach?

Julia
@Grzegorz

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Czy są premie czy jak?

Grzegorz
@Julia

Interesuje mnie ile pensja wynosi na rękę i jak jest z premiami?

Artur P.
@Grzegorz

Kospel płaci najniższa krajową. Na podwyżki nie licz.

@Artur P.

Tylko najniższa krajowa? To mnie trochę rozczarowałeś bo myślałem że jednak więcej. Żadnych dodatków do tego typu premie albo płatne nadgodziny? Można coś dorobić?

Artur P
@Paweł

Zakaz nadgodzin. Jakas prenia 10%.

@Grzegorz

Zarobki uzależnione są od przydzielonego zakresu obowiązków i doświadczenia + kompetencji pracownika. Dodatkowo dla pracowników produkcyjnych są premie za frekwencję, za wykonanie planu produkcyjnego i dodatek do godzin nocnych. Poza tym firma oferuje różne benefity, karty sportowe, owoce, spotkania integracyjne a za niedługo mamy piknik. :) Prowadzimy także czasem rekrutacje wewnętrzne, więc są szanse na awans i rozwój.

Artur P.

No piknik ktory trwa 3h to glowna impreza integracyjna. I ten dodatek za godziny nocne kiedy zaklad pracuje na pierwszą zmianę:)

@Artur P.

Oczywiście, że nie :) Piknik trwać będzie w godzinach 13:00-18:00, a spotkania integracyjne były organizowane przez ostatnie dwa miesiące. Setki pracowników skorzystało z inicjatywy, były kręgle, kolacje, ogniska, kajaki. Owszem, zdecydowana większość pracowników pracuje na pierwsze zmiany, jednak wszystko zależy od stanowiska. Przykładowo ochrona nie pracuje tylko w godzinach 6:00-14:00.

Julia
@Artur P

A czemu nie można robić nadgodzin? Co szef mówi, gdy ktoś o to pyta?

Zbych
@Julia

N8c nie mowi. Każe poogladać prezentację na telewizorze w holu. Pracownik ogląda potem jest zmotywowany pracuje szybciej i nie musi robić nadgodzin

@Zbych

Ha, ha, to niezła motywacja. Nie ma żadnych benefitów bo to one zwykle motywują. Nic nie dają?

@Paweł

Chyba kolego tobie peron odjechał ;) Benefitów to masz sporo w firmie, a nadgodziny to nie benefit.

Wymień choć 3 sensowne. Bez bzdurnego pikniku czy jogurtów za 2.5 PLN

@Piotr

Multisport, Studia, Szkolenia itd... Trzy większe z dofinansowaniem. Sensowne???

Haha

Studia:) nie znam kogoś komu zaklad je zafundował. Szkolenia to żaden benefit. Wszędzie to jest inwrstycja w kwalifikacje pracownika. Multisport to taki benefit z ktorrgo korzysta co 10 ta osoba. Czyli zostały jogurty za 2.5pln bo to może kazdy dostać i to tylko w okresie jesienno zimowym. Normalnie szał

@Haha

Wypisz wymaluj pracownik z "taśmy" :) To że nie znasz nikogo kto studiuje i firma finansuje studia jemu studia, nie uprawnia Ciebie do wydawania takich opinii. Widać że słabo się orientujesz. Masz do tego jakieś zbolałe ego i problemy natury innej ;) Tobie firma powinna pod "cztery litery" samochód z kierowcą podstawić zapewne. A tak na marginesie, jak byś pracował w Kospel-u, to pewnie byś wiedział o benefitach opisanych wcześniej :) Tyle w temacie.

Artur

O pani z kadr się zdenerwowała:) tez bym chcial żeby mi placili za pisanie trenów pochwalnych a nie bycie robolem pracujacym na taśmie.

@Artur

To nie wypisuj głupot i nie siej zamętu, bo konkurs na głupiego trolla wygrasz w cuglach ;)

Robil

No dla pikniku i owoców warto iść????????poza tym beznadzieja, nadzór brak jakichkolwiek kompetencji

@Artur

Dzień dobry, Zapewniam, że nie wypowiedział się pracownik działu kadr. Apelujemy o zachowanie spokoju i dziękujemy za wszystkie komentarze. Każda opinia jest ważna, tak samo jak każdy pracownik tworzący tę firmę, bez wyjątków. Będziemy dalej pracować, by zapewnić pracownikom jak najlepsze warunki pracy. Chcielibyśmy także serdecznie zachęcić każdego pracownika do kontaktu z kierownikami lub działem personalnym w razie trudności napotykanych w codziennej pracy lub ciekawych pomysłach na firmę.

puma
@Zbych

zmień prace jak ci nie pasuje

Rysiek
@puma

Po to jest forum zeby pisać jak jest.

@Rysiek

Racja. Tylko pytanie jak zweryfikować czy ktoś faktycznie prawdę tu pisze? chyba, że każda opinia się tu według Ciebie zgadza?

Ludek
@Teresa

To czy cos się zgadza oceniają ludzie. Prawda jest pojęciem względnym

Filip

Na okresie próbnym dali mi ok 3450 na rękę po okresie próbnym mam ok 3600

@Filip

150 więcej? no i jak często w razie czego można tu liczyć na jakieś podwyżki? częściej niż raz w roku? pisali, że niby nie ma co na nie liczyć ale skoro dali tutaj więcej to jest nadzieja?

Grzelo
@Teresa

Dali duże we wrześniu. mieli dawać co roku, ale na razie nie dali

Lisiczka

Hej. Mam pytanie czy kospel zatrudnia pracowników hr lub na produkcję? Nie wiem czy prawda że są zwolnienia i braki zamówień? Może się wypowiedzieć jakiś pracownik? Na mieście cicho... Jestem zainteresowana praca tam. Dajcie onfo.

Evo
@Lisiczka

Zapomnij połowa ludzi szuka po cichu innej roboty ewidentnie najgorsze zarobki z firm w Karlinie niemoty mają szansę jak nowi z planowania lub koordynator od picia kawy i wywalania ludzi o odmiennym zdaniu ...klika z Karlina ma tam najlepiej

Kot
@Lisiczka

W firmie góra robi co chce, pracownik nie ma nic do gadania. Praca sama w sobie w porządku, jednak w każdej chwili możesz polecieć jak ja i większość ludzi pracowałam tam 2 lata ponad miałam jeszcze czasu do końca umowy. Zawołano mnie do góry do dyrektora po czym dostałam wypowiedzenie, bo nie ma pracy ????. Nie polecam firmy

Bartek
@Evo

Dokładnie. Jeden lepszy od drugiego. Picie kawy i łażenie po halach bez celu to im wychodzi najlepiej. Nigdy nic nie wiedzą, a ludzi ganiają, nie można na chwilę stanąć, bo zaraz są spojrzenia wywołujące myślenie( dlaczego stoisz ) ????

Malwina
@Bartek

To w zasadzie co powinni wiedzieć, że piszesz że nic? O jakich konkretnie brakach tu mowa? opiszecie kompetencje wymagane na stanowisku koordynatora? trudno się na takie dostać? zarobki adekwatne do obowiązków?

Poc
@Lisiczka

Nir skladaj cv. Zwalniaka z dnia na dzien. Zatrudniaja i zwalniaja. Nie ma co sie angazoeac i w ogole interesowac tak niestabilna, nieprzemyslana firma

Majka

Za duzo zatrudnionych jest do obslugi zamowien. Nie ma zamowien a back office tak rozbudowany. Ktos xhyba powinien to zauwazyc, ze tu szukac trzeba oszczednosci.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie KOSPEL zakład produkcyjny na Operator Maszyn? 22 lutego ogłoszenie na GoWork.pl.

Robol

Wreszcie wykopali tego pseudo prezesa ;)

@Robol

Nie wiem na ile w tym prawdy i czy faktycznie byłoby się z czego cieszyć. ale jeśli doszło do jakichś zmian na Górze to jak to wpłynęło na warunki zatrudnienia pozostałych? zmieniło się cokolwiek? z tego co widziałam ktoś pisał na forum że chyba jest “spoko”. A coś więcej?

Teresa

Zastanawiam się czy ta sugestia faktycznie była uzasadniona. Z czego miałyby wynikać te pomysły? Podasz jakieś przykładowe, które już mogły mieć miejsce? Jaki efekt?

@Robol

Nowy jest lepszy? Nie wydaje mnie sie:) tyle ze pewnie 2 razy więcej zarabia.

Teresa

Nie wiem, który wariant dla pracowników może zdawać się lepszy ale zastanawiam się jak do dziś praca wygląda po tej całej zmianie. Trochę czasu minęło czy udało się przyzwyczaić? coś konkretnego uległo zmianie czy raczej jest jak wcześniej?

kandydat

czy w kospelu pracownik moze liczyc na szacunek przełóżonych bo dziś jest to ważne przy wyborze nowej pracy

kandydat

Czy w firmie kospel szanuje sie pracownika? Dzis jest to istotny czynnik przy wyborze pracy.

gość

Piszecie dużo ale tak na prawdę- to firma kiepska - dzwonię dzisiaj cały dzień z opolskiego do tej firmy i rzeczywiście " jaja", nikt nie odbiera " w telefonie tylko informacja jesteś pierwsza możesz złożyć pisemny formularz itd.... tragedia " i co i nic zero kontaktu !!! chciałam kupić ich produkty ale teraz się boję !! pozdrawiam

Andrzej Jazowsko

Miało być rewelacyjnie ,nic nie robię grzeje .Zaczął się listopad włączyłem ogrzewanie a tu zimno, próby ,doświadczenia,wina moja bo nie wolno zmieniać ustawień.Dobrze był przedstawiciel firmy i stwierdził że jednostka jest do wymiany ,ale po świętach, zostałem bez ogrzewania i szarpanymi nerwami+rachunek za prąd

Artur
@Andrzej Jazowsko

Andrzeju mie denerwuj siè. To się wyklepie.

gazela
@Andrzej Jazowsko

Andrzeju, a co ma piernik do wiatraka? To jest strona, gdzie wpisuje się i czyta opinie o pracodawcy, a nie producenta. Chcesz się pożalić na urządzenia lub serwis? Są do tego stosowne miejsca

Czy nowo zatrudnione osoby w KOSPEL zakład produkcyjny otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

3 pierwsze miesiące zlecenie, pozniej rok próbna umowa. Nie polecam trafić w Karlinie na halę nr 1. Lider jest straszny!

@Ewa

Nie wiem na ile w tym prawdy ale z kim wtedy rozmawiać, jeśli faktycznie spore problemy występują na hali? jacy są inni przełożeni i ilu ich w sumie jest?

Teresa

Czemu tylko dwóch macie? Nie trzeba więcej? to ile osób tam na hali robi i jeśli chodzi o stanowisko lidera to jak nim w firmie można się stać? Awans czy z zewnątrz wolą wziąć?

@Ewa

Umowa zlecenie trwa 4 tygodnie, a następnie 3 miesiące próbne, później już umowa na rok ;) Po co pisać takie bzdury? Rok umowy próbnej? Chyba nie o tym zakładzie piszesz ;)

Ogłoszenie na Magazyniera w firmie się pojawiało. Czy jest ktoś kto mógłby w skrócie opisać warunki pracy na tym stanowisku? /godziny pracy, zarobki, rodzaj umowy itd./ Zastanawiam się nad aplikacją .

Kamil
@Tomek

Przyjdź to zobaczysz. Praca w porządku, ludzie fajni tyle co człowiek się nachodzi na pewno. Praca jak praca wszędzie trzeba pracować nikt nic za darmo nie daje, a co do zarobków to dowiesz się na rozmowie???? pozdrawiam

Kinga

Witam, obecnie jest ogłoszenie do księgowości w firmie Kospel. Na jakie wynagrodzenie oczywiście w widełkach można liczyć ?

Iza

Czy nadal w firmie kospel panuje dyskryminacja ludzi palących?

@Iza

Nadal dyskryminują osoby palące.

Beznazwy

Hej, czy ktoś realizował w firmie KOSPEL praktyki studenckie lub staż z Politechniki Koszalińskiej?

Hubsons84

Witam czy jest tam praca dla operatora wózków widłowych wysokiego składu lub podobna? Posiadam udt i wieloletnie doświadczenie

Batat

Jest coraz gorzej.a mialo byc lepiej

Maja
@Batat

Ale w czym konkretnie? Czy chodzi też o stanowisko Konstruktora narzędziowego? Bo widziałam że poszukiwali kogoś kilka miesięcy temu. I szukam informacji o godzinach pracy. Wie ktoś czy są stałe, elastyczne? I jakie ramy, standardowe 9-17? Pytam dla chłopaka

Zostaw merytoryczną opinię o KOSPEL zakład produkcyjny - Koszalin

• Jak się pracuje w KOSPEL zakład produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy KOSPEL zakład produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOSPEL zakład produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOSPEL zakład produkcyjny