KOSPEL zakład produkcyjny

Opinie o KOSPEL zakład produkcyjny

Praktykant

Tak jak oni dymaja na hajs praktykantow to sie w glowie nie miesci... a pozniej sie dziwia, ze zaden nie chce zostac w firmie.. no barany jak nic

Wkurzony

Szanowni! Deklaracje na przysłowiową gębę to standard w tej firmie. Jeśli chodzi o umowy, aneksy, to jakaś paranoja. Nie bierze się to zawsze ze złej woli, choć również, ale z bajzlu jaki tam panuje. Obiecano mi premie, a dostalem ja dopiero po 2 miesiacach. Idzcie w chuy z takim czyms. Problemy w ksiegowosci? Jakie? Kawa sie wylala? A znacie cos takiego jak wyrownanie? Zegnam serdecznie!

Lock

Coraz gorszy bajlel chyba komuś zalerzy połoźyć firme

Zofia

Jesteśmy na forum publicznym, wszystkie zarzuty tego typu powinny być poparte dowodami. A Ty jesteś pracownikiem KOSPEL zakład produkcyjny? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej o tej pracy.

@Lock

"Zalerzy" :) Widać kto pisze opinie. Z taką ortografią, to chyba tylko plac można zamiatać za minimalną krajową. I tacy właśnie ludzie są najbardziej roszczeniowi i wypisują takie pierdoły. Znane przysłowie "Nie chciało nosić się teczki, trzeba nosić woreczki." A potem płacz i zgrzytanie zębów na forach + leczenie własnych kompleksów. Tragedia.

Rem
@Lock

coś jest na rzeczy, bo tak źle się nie działo od lat

@Rem

Ciekawe co? Pewnie ból pewnej części ciała po kopniaku od firmy. Takich fantazyjnych news-ów dawno tutaj nie było. Znowu jakaś grupka "specjalistów polonistów" leczy rany po błędach z dzieciństwa. No i te nowe teorie spiskowe. Bezcenne :)

@Lock

Co dokładnie sygnalizujesz w swojej opinii? Dla większości osób, które chciałaby zapoznać się z aktualną sytuacją pracowniczą w firmie, jest ona niejasna. Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Bonobo

Jakie uposażenie w tej firmie?

@Bonobo

Zgaduję, że chciałbyś aplikować do KOSPEL zakładu produkcyjnego. Mam rację? Nie znam odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie, ale myślę, że w niedługim czasie znajdzie się ktoś, kto udzieli Ci konkretnych informacji na interesujący Cię temat. Zachęcam Cię jednak do odwiedzenia ich oficjalnej strony, na której znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat zarówno samej firmy, jak i prowadzonej w niej rekrutacji: https://kospel.pl/pl/praca.html Co sprawiło, iż zainteresowałeś się akurat tym pracodawcą?

@Bonobo

NIEODPOWIEDNIE ZA TĘ PRACĘ

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KOSPEL zakład produkcyjny? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Bolek

Szukam pracy słyszałem że dobra firma i ektra zarobki. Ktoś potwierdzi?

@Bolek

TYLKO NIE W TYM CYRKU CZŁOWIEKU

poska godność i charkter

(usunięte przez administratora)W Konstytucji wyrażnie jest napisane że w tym kraju obowiązuje wolność słowa,wiec jakim prawem usuwasz moje opinie?Człowieczku co Ciebie tak zabolało że nie pozwalasz mi sie wypowiedzieć na temat tej firmy?a możę zostałeś przekupiony przez kierownictwo i dlatego wszystkie prawdziwe informacje skrzetnię selekcjonujesz i zostawiasz takie które przedstawiają firmę w samych superlatywach!No ale nie stesty żyjemy w takim a nie innym Państwie które zrobi po swojemu i brudy pod dywan zamiecie zganiając wszytko na PIS tak jak sie dzieje to w telewizji publicznej TVN! A teraz do rzeczy pare miesiecy temu w głosie koszalinskim na pierwszej stronie wielki artykuł firma kospel buduje 5 hale produkcyjna za 32 miliony złotych!!!!a z tego co pamietam na rozmowie kwalifikacyjnej (usunięte przez administratora) mówił cytuje " może sie tak zdarzyć że dwa razy do roku nie otrzyma pan premii" moje pytanie do niego" ale dlaczego przecież zakład funkcjonuje,produkcja trwa o co chodzi ?".Wyżej wymieniony inteligent tłumaczy "bo dajemy towar hurtowni na fakture i czekamy na rozliczenie" wiec ja do niego "no i dostajecie rozliczenie z hutrowni i wypłacacie pracownikom zelagła premie".Odpowiedzi nie usłyszałem tylko szyderczy usmiech(usunięte przez administratora)!!!!!! Kolejna sprawa pytacie o zarobki w tej firmie?na poczatku umowa o dzieło2 tyg plus zawsze jest tydz zwlekania bo rzekomo kolejka u lekarza,a kiedy już jesteście na miejscu żywego ducha tam nie ma wiec pytam gdzie ta kolejka?to wszytko ma służyć temu żebyś jak najdłużej był na śmieciówce!!!!! Nastepna umowa na zlecenie 3 miesiace za 1700netto i ten inteligentny kierownik żada żebyś zostawał nadgdzodziny.Palcem robiony nie jestem w porównaniu do niego i mówie mu żę niebede za taka stawke zostawał!Oburzony powiedział ze tu sa 50% i 100%.Ja głupi uwierzyłem i zostałem pare razy po godzinach.Po otrzymaniu gratyfikacji stwierdziłem ze za 50%dostałem 2zł wiecej a za 100% 3,5zł!!!!Wiecej juz nadgodzin nie robiłem,grzecznie czekałem prawie pół roku na normalna umowe premiowana. Gdy dostałem umowe ,wypłata netto 2100 tak jak wszedzie w koszalinie(dziwna sprawa chyba sie dogadali) po paru dniach tel żebym zszedł na dział pakowania.Tam pierwsze słowo 50 na wczoraj 30 na dzisiaj oczywiście bez żadnego gadania zrobiłem powierzone zadanie.I moja kolejna przygoda rozpoczęła sie na nowo co chwile był tel od (usunięte przez administratora) żebym zszedł na dół bo jest specjanle zadanie 40 na wczoraj 50 na dzisiaj!!!!!Po paru dniach takiej pracy zrezygnowałem ponieważ nie było to normalne zachowanie ze strony firmy ze jak dostałem umowe i premie 400zł to musiałem w ciagu jednego dnia zrobić tyle co normalnie w dwa dni.Prosze ludzie unikajcie tej firmy(usunięte przez administratora)prosze ludzie nie bojcie sie postawić skoro nikt tam nie bedzie chciał pracować to beda musieli zamknać ten bajzel(usunięte przez administratora)

Gruby
@poska godność i charkter

Ale żeś pojechał

@poska godność i charkter

Co za "zbolały" elaborat i osobiste wynurzenia. Tego się nawet czytać nie da. Ja wymiękłem po parau zdaniach. TVN? PiS?? :) Dla niektórych nie ma już ratunku ;)

@Chudy

Aż tak bardzo bolą cię konkrety, których tutaj do tej pory nie było? Obraz nędzy I rozpaczy a robole oceniają firmę na 5 gwiazdek. Pogratulować firmie takich fachowców. Róbcie i 300% normy. Kospel będzie wami zachwycony.

Chudy

Konkrety!? Nie sądziłem, że sympatycy pewnej partii nawet takie słowo znają :)

Chudy

PS: Dużo "roboli" ocenia na 5 gwiazdek. Ty jeden na 0. Kurtyna :)

@Chudy

A ziemia jest płaska. Twój poziom rozumowania.

KRÓL

RADZĘ WYLIZAĆ DUPCIĘ GAMONIU

rob60

Witam,negatywne opinie są od osób które zawiniły sami,to że są kamery i zakazy to wina tylko pracowników.Jestem nowym pracownikiem i nie mam nic do zarzucenia firmie

Ukraine
@rob60

Jaka stawka godzinowa?

Edgar
@rob60

Zgadzam się z Twoją opinią. Nic nie mogę zarzucić firmie. Większość negatywnych opinii, to jakieś bzdury wyssane z palca, a opowieści niektórych ludzi to jakaś fantastyka. Pracuję parę lat i nigdy nie spotkałem się z takimi dziwnymi zachowaniami jakie są tutaj opisywane. Ktoś widocznie ma jakieś niezakończone rozrachunki z firmą i załatwia je tutaj. Polecam z dużą rezerwą podchodzić do takich "rewelacji", bo zazwyczaj mocno mijają się ze stanem faktycznym (co jeszcze raz potwierdzam).

@Edgar

Nie pisz o "rewelacjach" tylko napisz ile można zarobić, pracując 40h w tygodniu. To ludzi interesuje a nie twoje fanaberie.

@Ukraine

DAJ SEOBIE SPOKÓJ

Mariusz92

Witam. Jestem po szkoleniu na operatora i programistę cnc posiadam certyfikat tűv nie mam doświadczenia. Jestem świeżo po szkoleniu jak zarobki kształtują się w tym sektorze w Koszalinie?

@Mariusz92

Dobrze się składa, że ukończyłeś szkolenie, ponieważ z tego, co widziałem firma KOSPEL poszukuje obecnie operatora CNC. Wśród wymagań firma umieściła informację, że mile widziane jest doświadczenie zawodowe, jednak nie ma informacji, iż jest to warunek konieczny. W związku z tym spróbujesz swoich sił i będziesz aplikował na to stanowisko?

MALUTKI
@Mariusz92

TO UCIEKAJ BO I TAK CIĘ NIE DOCENIĄ SĄ FIRMY KTÓRE SZANUJĄ LUDZI I PŁACA ZA UMIEJĘTNOŚCI POZDRA DLA LESERÓW I DUPOLIZÓW JARECZKA Z POMP HEHE

Fredek

Dno. Omijać z 100km i się nie patrzeć w tamtą stronę. Opinie pozytywne są tu pisane w większości przez biuro bo nikt tam nie chce pracować. (usunięte przez administratora)

Poinformowany

I firma sprzedana

Jolanta
@Poinformowany

Skąd czerpiesz informacje o sprzedaniu firmy KOSPEL? Jeśli posiadasz na to jakieś dowody podziel się nimi, w innym przypadku to co tutaj piszesz jest informacją niezweryfikowaną. Abstrahując jednak od tego Kospel znana jest w 57 krajach świata, tam też sprzedawane są jej produkty. Z całą pewnością świadczy to o szybkim i stałym rozwoju firmy. Z tego względu firma poszukuje pracowników na między innymi: pracownika produkcji, ślusarza, regionalnego managera sprzedaży, operatora CNC i wiele innych. Wybiera się ktoś może na rekrutacje?

@Poinformowany

Nastepny bredzi kocopoły :)

Zofia

Niestety często tak bywa, że ludzie piszą rzeczy o firmie na jej niekorzyść i oderwane kompletnie od rzeczywistości. Wydaje mi się, że to zupełnie niepotrzebny zabieg, ponieważ może odstraszyć osoby zainteresowane tą firmą. Pracownik, rozumiem, że pracujesz w KOSPEL zakład produkcyjny. Możesz powiedzieć coś o tej firmie? Może jesteś w stanie wymienić plusy pracy w tym miejscu?

Poinformowany

Ciekawa ankieta " anonimowa". Do pelnej anonimowości brakóje podpisu pracownika, ale może coś da

Nikt

Parking dla bydła (dla szarych pracownikow) jest w oplakanym stanie, wystaja druty z plyt betonowych, jeden z gorszych w koszalinie, 500 metrow od wejscia do frimy. Tylko Jeepem jezdzic. To jest wlasnie szacunek dla pracownika. Firma zarabia w milionach a parking jak w latach 70. No a kadry i szefostwo to wiadomo. Parkują pod drzwiami na eleganckim parkingu. To tyle na temat parkingu.

Ktoś
@Nikt

Masz rację trzeba by traktorem do pracy dojeżdżać. Jak zaparkujesz na końcu na przedłużonym to do wejścia nawet kilometr będzie. Zero szacunku.

DZiadek powstał z grobu

(usunięte przez administratora)Rozumiem Ze Polska jest krajem w którym prawda jest wielkim tabu i nie można sie wypowiadać rzetelnie na tematy niewygodne.Jakby jeden z drugim zachowywał sie normalnie to wpisy też by tak wygładały.Ale skoro idiota woli pokazywać swój chory mózg to niestety jestem zmuszony kontynuować. Co do przerwy w tej firmie ,trwa ona 15min z dojściem.Czyli jak jesteś meżczyzna który lubie normalnie jak człowiek zjeść poprzadne śniadanie ta firma jest nie dla Ciebie.Widziałem jak łykaja kanapki na czas,bo jeszcze trzeba papieroska zapalić niezapominająć o szatni w ktorej trzymasz sniadanie i reszte rzeczy. Nastepna sprawa to parking dla pracowników oddalony o jakies 0,5km od hali produkcyjnej.Oczywiście wszyscy wyżej postawieni podjeżdzaja sobie pod drzwi a tylko Ty spróbuj tak zrobić to zaraz bedziesz na dywaniku u remusia gangstera.Raz widziałem jak kolega sie spóżnił i wszedł pierwszym wejśćiem od strony parkingu (wejście dla wybrańców tzw przydupasów) żeby76 szybko zdąrzył sie odbić przed 7 rano,zauważył go pracownik(nikt ważny) i zaczął krecić mu jazdy żę dlaczego on wszedł tym wejśćiem dla kierasów?po czym za chwile już był na dywaniku i standardowa procedura tej firmy(usunięte przez administratora) Ostatnia sprawa całe życie byłem przekonany że osoby zamożne,bogate maja zasady,charakter,szeroki gest a to co tu widze w mieście koszalin to tragedia .(usunięte przez administratora)

@DZiadek powstał z grobu

Czy jest na sali lekarz?

Na forum bez zmian jak widzę. Kadra spod biurka ma buzię pełną roboty, zachwycona. Robole również, zarabiają bardzo godnie, jak niektórzy piszą, niewiele więcej niż najniższa krajowa. Super forma. Pozdrawia ten, który każdego miesiąca ma problem z wydaniem średnio 12 000zł. I jak tu żyć panie kierownika. Jak tu żyć?

I będzie bez zmian
@Paweł

No bo jak się nie cieszyć. Ci co potrafią (i chcą) to zarabiają. Ci co mają tylko pretensje i roszczenia (a nic w zamian), piszą i płaczą po takich forach ("lecząc" zbolałe ego). Co tu dużo dywagować. Większość została powiedziana, firma oceniona a 5/6 gwiazdek, a jak widać działa na trolli jak płachta na byka.

@I będzie bez zmian

Ocena pracodawcy 5/6 na podstawie 702 ocen. Macie bardzo oddanych roboli w firmie, ewentualnie co niektórzy w biurze dostali nowe obowiązki. Nieważne. Lepiej pochwal się ile to lat potrzebujesz, by zaoszczedzić 100 000zł, ewentualnie na ile lat dostałeś kredyt na mieszkanie. Być może wtedy zrozumiesz, w jakiej czarnej dziurze jesteś.

jkl1343

Byłeś pracownikiem parę lat temu więc skąd możesz wiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie?

Pracuje pare lat i powiem, ze to bujdy na resorach. Ludzie to jednak maja bujna wyobraznie w pisaniu glupot, jak im cos nie pasuje.

Obserwator

Może jednak lepiej zostać przy tej zieleninie? Mniej skomplikowana i wymagająca praca. W sam raz dla człowieka o tak "bujnej" wyobraźni i "taaaaaakim" poziomie intelektu. Co by tu jeszcze dodać... Wystarczy pamiętać że "zielonym do góry" ;)

Do tego jaki "tuz" ortografii. To są zapewne zaległości z podstawówki. Obstawiam że ma wykształcenie podstawowe lub maksymalnie zawodowe (pewnie spawacz). DZiadek powinien się trochę podciągnąć w ortografii zanim będzie przekazywał swoje "prawdy". Tyle tematem wiarygodności. PS. Zaraz pewnie napisze, że specjalnie wali "ortosami" na forum :) Kurtyna...

Robol

Jak komuś brak dobrych argumentów to czepia się ortografii, braków w wykształceniu...itp

@Robol

Jak jest wykształcenie, to nie leje się wody, a tym bardziej nie pisze głupot wyssanych z palca w wyniku bólu d..y.

@Obserwator

Stara dobra taktyka to wyśmiać i zrobić de.bila z przeciwnika. Du.pa boli od siedzenia a ciebie boli głowa od myślenia, chyba że mylisz du.pę z głową ale to już twój problem ;)

@Robol

Nasze motto: "Nie rób nic, co zostało już zrobione" :)

@Obserwator

Opinie pracowników na wystawionych tablicach mówią same za siebie. Jeszcze "profesjonalna kadra zarządzająca" :)))

@Robol

No fakt, 5/6 w ocenach pracowników i paru głąbów z zacięciem do obrzucania błotem firmy na lewo i prawo. No i oczywiści Robol "profesjonalista z zarządzania" :-))))))))) Znowu złazi się tutaj jakaś "menażeria inteligentnych inaczej" i znowu będą jak potłuczeni pisać jak im było źle w KOSPEL-u. A ja powiem że pracuję i jest (usunięte przez administratora) (W przeciwieństwie do tych, którzy za bramę wyjechali na (usunięte przez administratora) po kopniaku od kadry za cieniactwo lub kradzieże)

Robol

Na tym wpisie zakończę bo zaczyna ci słoma z butów wystawać. Pij kawkę w swoim ciepłym biurze i monitoruj wpisy. Pozdrawiam i żegnam

@Robol

"Słoma" powiadasz. Nie wiem co jest większą "słomą", pisanie głupot ad personam, "jeżdżenie" po kadrze kierowniczej wyższego szczebla (dla przypomnienia jednej z większej prywatnej firmy w tej branży), czy powoływanie się na opinie paru głupków z tego forum, którzy czuja się skrzywdzeni przez życie. W opinii tej wąskiej grupy osób, to wszystkim zadowolonym z pracy w Kospel-u głównie tylko "słoma" z butów wystaje. Doprawdy... :) PS. Szkoda że nie można wkleić tutaj ikony "palm head". Ona najbardziej nadaje się tutaj tytułem komentarza.

Obserwator

Polecam pracę w firmie KOSPEL. Jest to w miarę spokojna praca, z pensją na czas, benefity itp. rzeczy. Szukając wcześniej pracy, nie sugerowałem się szkalującymi opiniami tutaj, bo piszą to głównie ludzie zawiedzeni życiem (w zasadzie jedna osoba) i "poturbowani" rozbieżnością między tym czego oczekiwali od pracodawcy a tym co udało im się w rzeczywistości osiągnąć. Taka własnoręczna, publiczna anonimowa terapia. Ja osobiście nie narzekam, i jest to moja prywatna opinia z perspektywy obecnego pracownika. Naprawdę warto. Czytając ostatnie wpisy, wydaje mi się również, że czasami potrzebny jest niektórym piszącym lekarz. Ostatni wpis dobitnie to potwierdza. Nie wspomnę już o dziecinnej narracji, szkalowaniu innych z imienia i nazwiska, a nawet groźbami "na solo" (to chyba dla prokuratora). Nie dziwię się że takich "przedszkolaków" firma się pozbywa. To się chyba nazywa dobór kadr pod względem intelektualnym.

polska godność i charakter

Witam chciałbym sprostować wypowiedz przyjaciela rodziny firmy kospel co w mojej wypowiedzi jest kłamstwem brak premii?artykuł w gazecie?(usunięte przez administratora)pracowałem tam 2 lata temu i spotykam się na mieście z normalnymi chłopakami którzy jeszcze sie tam jakoś trzymają, wiec jestem na bierząco z info na temat tej firmy.(usunięte przez administratora)

Careercake

PLUSY: Praca siedzaca Calkiem wporzadku wspolpracownicy praca 1 zmianowa pn-pt wyplata powyzej najnizszej krajowej Minusy: Umowa zlecenie Kamery w toaletach Przerwy co do sekundy Szkodliwe warunki pracy

Słowik

Pracowałem jakiś czas i polecam.

@Słowik

A opowiesz więcej na temat tego, co Ci się u tego pracodawcy podobało? Komentarze na forum są dość skrajne, dlatego też zależy nam na wpisach popartych argumentami. Co jest największym atutem zatrudnienia w Kospel? Na jakim stanowisku pracowałeś?

@Pracownik, czy nadgodziny są dla chętnych, czy jakaś ich ilość jest obowiązkowa? Czy pracodawca oferuje pakiet benefitów pozapłacowych? Może wspiera jakieś inicjatywy sportowe? Czy zatrudnione osoby mają szansę na rozwój w strukturach przedsiębiorstwa poprzez udział w szkoleniach zorganizowanych przez firmę?

@Marta

Z benefitów dostępna jest karta MultiSport, w której chyba firma pokrywa jakieś 70%. Teraz prowadzone są darmowe kursy językowe dla pracowników. Jest też dodatkowa karta płatnicza z dodatkową kasą (święta jakieś nagrody itp.), paczki świąteczne i pewnie sporo innych benefitów o których nie wiem ;). O nadgodzinach się nie wypowiem bo mnie to nie dotyczy.

Też pracownik
@Marta

Najlepiej odwiedzić profil firmy na facebooku żeby zobaczyć jakie inicjatywy wspiera Kospel. Poza tym w firmie odbywają się różnego rodzaju szkolenia.

To, co piszesz, na pewno wiele osób zachęci do aplikowania. Może firma wspiera sport i na przykład finansuje udział w zawodach? Zachęcam do rozwinięcia ten kwestii. Rozumiem, że w Twoim dziale nie pracuje się dłużej, dlatego też nadgodziny Cię nie dotyczą? W jakim więc dziale pracujesz? I jak z atmosferą tam, może są jakieś wyjazdy integracyjne?

Zostaw merytoryczną opinię o KOSPEL zakład produkcyjny - Koszalin

• Jak się pracuje w KOSPEL zakład produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy KOSPEL zakład produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOSPEL zakład produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOSPEL zakład produkcyjny