KOSPEL zakład produkcyjny

Opinie o KOSPEL zakład produkcyjny

Batat

Jest coraz gorzej.a mialo byc lepiej

Maja
@Batat

Ale w czym konkretnie? Czy chodzi też o stanowisko Konstruktora narzędziowego? Bo widziałam że poszukiwali kogoś kilka miesięcy temu. I szukam informacji o godzinach pracy. Wie ktoś czy są stałe, elastyczne? I jakie ramy, standardowe 9-17? Pytam dla chłopaka

Witek.j1@wp.pl

Bojler firmy Kospel majocy 5lat w rozciek się po roku a firma nie uznaje reklamacji

Fujara
@Witek.j1@wp.pl

A tam

Xxx

Nie polecam tam pracować a w szczególności w firmie w karlinie

Tt
@Xxx

A ja szczerze polecam. W szczególności Karlino. Przyjazna atmosfera, otwarci ludzie, bardzo dobre kierownictwo.

czemu ???

@Xxx

a chyba już wiem bo ty ta (usunięte przez administratora) Karolina dla tego nie polecasz co słyszałem ze nie złe dymy tam robisz jak wyrobiona to chłopaka pilnujesz jak nie wyrobiona z robotą to z (usunięte przez administratora) strzelasz żeby ci pomocnika zmienić bo nie będziesz zapiernicza za innych gg takich już bym wypierniczał z roboty a w ogóle kobiety bardziej (usunięte przez administratora) niż robią i narzekają i atmosferę psuja pozdro kospel kalino jak komuś nie pasuje to niech zmienią robotę tym bardziej ci co tu narzekają a będą narzekać bo (usunięte przez administratora) najwięcej wala i im to było wypomniane nic nowego

@puma

zapomniał bym oo jednym dla nie robą więcej trzeba dawać bo im to przysługuje

szakal złocisty
@puma

a co nie można ją wywalić z roboty ???

Przelotka
@puma

Nie polecam Karoliny jako pracownika w jakim kolwiek zakładzie ,bardzo współczuję że trafiła do firmy Kospel,Firma w 100 % najlepsza,b. dobrze mi się tam pracuje.

Teresa
@Przelotka

Ale tak w sumie to chyba nie jest strona o niej tylko o pracodawcy to po co tak ją atakować? :(

Tt

Co do opinii niżej. Nie chcą żebysmy pracowali po 10 godzin a dają taką możliwość osobom które chcą pracować dużej a to zasadnicza różnica.

guma
@Tt

jak palisz i nie pasuje ci 10 h to po ch.. się (usunięte przez administratora) jakbyś chciał 10 h pracować to byś wytrzymał bez palenia jak nie to zmień robotę

papieros

dają osobą wybranym ??

@Tt

A czemu nie chcą? Czy te godziny są jakoś dodatkowo płatne, czy to po prostu nadgodziny, na które może zdecydować się każdy pracownik?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KOSPEL zakład produkcyjny? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Xxxxx

Chcą że byśmy robili dwa dni w tygodniu po 10 godzin wszystko Oki. Ale też są tu ludzie palący papierosy, o takiej 14 powinna być przerwa dla ludzi którzy zostali na te 10 godzin i ci co chcą mogli by iść zapalić papierosa. Ale w tej firmie góra nie wpadnie na to.

pumaa
@Xxxxx

ciekawe czy w ogóle zostałeś kiedyś dłużej niż 8 h chyba nie bo narzekasz

HEHE

Jedzenie tragedia ???? cały czas to samo do znudzenia chcemy coś innego tylko szkoda,że taka sympatyczna przemiła pani odchodzi... Bo była najlepsza ze wszystkich i ogarnięta..... Pozdrawiamy życzymy sukcesów na dalszej drodze życia. ????

Julia
@HEHE

No to słabo jak ciągle karmi się ludzi tym samym. Może warto wprost zwrócić im uwagę w tym temacie?

Niepokorny

Niestety, firma jak 90% w Polsce , jest to stara matryca która opiera się na strachu i poniżaniu, na szczęście takie firmy będą znikać z rynku bo brakuje rąk do pracy.

Hehehehehe
@Niepokorny

Tak znika, że w ciągu roku zwiększyła zatrudnienie z 500 pracowników na 800. Nie ma to jak palnąć grzywką w kant kuli, będąc do tego łysym ;)

Test

Edyta
@Karen

O jakim teście piszesz?

Maciek

Praca jak to praca na produkcji, całkiem neutralnie. Nie rozumiem tylko kim jest ta nowa Pani która pracuje na kuchni i zachowuje się jak prezes firmy. Pretensjonalna, chamska starsza kobieta, nie powinna zajmować takiego stanowiska skoro nie potrafi pracować z ludźmi.

Małgorzata

Tragedia jeżeli chodzi o pracę. Panie są tam bardzo wredne zachowujące się jak jakieś królewny, nie dopuszczają nikogo nowego. Niech firma coś z tym zrobi bo potrąci ludzi przez takie o to osoby , nic dziwnego że nikt później nie chce tam pracować .

@Małgorzata

Co takiego robią, że się niby nie da pracować? Opowiedz coś więcej :)

Adrianico
@Paweł

Obgadywanie, to jedno. Donoszenie za plecami, to drugie. Niechęć do pomocy, to trzecie. A najlepsze są knowania między pewnymi paniami, które wspólnymi siłami usuwają niewygodne dla siebie (kompetentne) osoby z firmy. W wyjątkowo brzydki sposób.

Urszula
@Adrianico

te panie o których piszesz to są na stanowiskach kierowniczych ze mają taką moc by kogoś usunąc?

@Adrianico

Jak się czyta podobne "komentarze", to ma się czasem wrażenie, że firma zatrudnia pracowników o mentalności dzieci. Niby dorośli ludzie a obgadują się anonimowo jak w przedszkolu :) Trochę to śmieszne, kompletnie irracjonalne, i całkiem żałosne :)

Adrianico
@Urszula

Tak, moc układów pomiędzy kierownikami i koordynatorami służy ochronie pochlebców i usuwaniu osób, które nie przyklaskują głupim pomysłom. W taki sposób żadna firma długo nie będzie funkcjonować na rynku, do pracy zostają wyselekcjonowani 'mierni bierni'.

@Adrianico

Ano właśnie, tak jak z tą papierami, co teraz niby trzeba wypełniać. W innych zakładach zajmują się tym liderzy lub kierownicy. A tu zwykły pracownik produkcji, taka to spychologia.

Karmen
@Adrianico

Ano wlasnie tak jak z tymi papierami co je trzeba wypełniać. W innych zakładach zajmuja sie tym liderzy lub kierownicy, a tu zwykly pracownik produkcji. Taka spychologia tu odchodzi.

Krystian

Mam piec z tej firmy. Tragedia!! Po pół roku przepaliły się przewody na układzie sterowniczym! Gdyby nie było nikogo w domu, poszłoby wszystko z dymem. Cała kotłownia była już zadymiona! obsługa koszmarna, żadnej możliwości kontaktu, od godziny 14 do 15 byłem na infolinii i nikt nie odebrał, a jak zadzwoniłem drugi raz po 15 to był komunikat, że już nie pracują.. Jestem bez pieca z dzieckiem 8miesiecznym od niedzieli. Jutro mija 5 dni i zero reakcji!!

Hehehehe
@Krystian

Uwielbiam "intelektualistów", co mylą portale na temat pracy z serwisem ROTFL! LoL Ja też bym się przepalił z takim IQ ;)

Jola
@Hehehehe

IQ to by Ci się przepalił gdyby magazynier pierdział Ci pod nosem podczas spożywania posiłku. To nie żart tacy ludzie tam pracują

Hehehehe
@Jola

Widzę że gimbaza się nudzi? Mamy tutaj wzruszającą i głęboką "intelektualnie" odpowiedź :) Myślicielka... Pewnie całe dwa miesiące pracy intelektualnej nad odpowiedzią. Panowie i Panie, czapki i berety w dół. Mamy nową "myślicielkę" na pokładzie ;)

Karen

Nadgodziny dla Ukraińców, ewentualnie można odebrać sobie nadgodziny np. szybciej wyjść z pracy. Taka polityka.

Ola

Ta firma to porażka. Produkują sprzęt kiepskiej jakości a jak coś się stanie umywają ręce i obarczają winą osobę kupującą. Szkoda zgłaszać reklamację bo i tak nikt nie przyjedzie, stwierdzają co się stało po obejrzeniu przesłanych zdjęć . Osoby na infolini bardzo nie przyjemne. Bojler użytkowany od niecałego miesiąca, pękł spaw zalało całą kotłownie. Zostaliśmy bez ciepłej wody z dwójką dzieci. Z tymi umiejętnościami to proponuję Wam spawać co najwyżej ramę w rowerze. Strata pieniędzy, musieliśmy naprawiać na własną rękę! Wstyd. Odradzam wszystkim kupującym tą firmę.

Radar
@Ola

Miałem tak samo bojler 2 miesiące pęknięcie na spawie nie uznali gwarancji niby z mojej winy wadliwa instalacja porażka

Lukas
@Ola

Jak Pani pękł spaw to trzeba się zapytać montującego dlaczego, a nie Kospela

Rico

Firma jak każda inna, lekko zastana dlatego młodzi ludzie się zwalniają, po przejęciu przez niemiecki koncern firma straciła coś w rodzaju swojego DNA. Niby wszystko po staremu ale jakoś inaczej. Firma dobra na początek kariery, można dużo się nauczyć ale po pewnym czasie zaczyna doskwierać brak energii i rozwoju.

@Rico

To co takiego konkretnie się zmieniło po przejęciu? Jakieś zmiany na górze były? Nie wspomniałeś też nic o zarobkach, może napiszesz coś na ten temat? :)

Xxxxx

Zmieńcie lidera na poziomach

Pablo
@Xxxxx

Czemu ? Bo chce sprostać wymaganiom czy nie daje godzinnych pobytów w WC ???

M.G.

Mam piec elektryczny z modułem do obsługi zdalnej ale moduł się regularnie zawiesza o ,,mądry innaczej PAN na infolini doradza,że mam zobaczyć co się dzieje z diodami ale jak pytam się jak jestem 120 km od użytkowanego pieca po to montowałam tą funkcję a on ma to gdzieś. Lekceważący stosunek do klienta odradzam zakupy z takimpodejściem do klienta.

Prawie zadowolony użytkownik
@M.G.

Też mam problemy z tą firmą odradziłam kilku znajomym zakupy w tej firmie.

Prawie zadowolony użytkownik

Obsługa w firmie na infolinii porażka gbur i (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam.

Dxamian

Super praca dobra organizacja pracy bardzo dobre zarobki polecam tą firme

Robol
@Dxamian

ale żartowniś z ciebie :))) tam brak organizacji pracy

Użytkownik

Zareklamowałem wymiennik CWU na gwarancji. Kospel robi wszystko by jej nie uznać bez oględzin. Dwoje moich znajomych już zrezygnowało z zakupu podobnych wymienników. Zostawili nas starszych ludzi bez ciepłej wody i ogrzewania na zimę. Gratulacje. Nie jestem pracownikiem tylko użytkownikiem.

Zawiedziona

Pracowałam w tej firmie półtora roku a dokładnie w oddziale Karlinie pracowałam ciężko na równi z facetami później okazało się że nie przedłużą mi umowy Dawałam sobie radę na każdym dziale Nie chodziłam na zwolnienia! A najgorsze jest to że niektórzy mężczyźni nie robiili nawet połowę tego co ja notorycznie na zwolnieniach lekarskich Więc jak widzicie równouprawnienie w Kospelu to fikcja ! Jeżeli jesteś kolegą brygadzisty kierownika dyrektora to masz umowę Bardzo się zawiodłam myślałam że ciężka solidna praca popłaca a tu nie !Tu liiczy sie kolesiostwo!Przykre ale prawdziwe

Zostaw merytoryczną opinię o KOSPEL zakład produkcyjny - Koszalin

• Jak się pracuje w KOSPEL zakład produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy KOSPEL zakład produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOSPEL zakład produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOSPEL zakład produkcyjny