counter
3 748 2926 5 1

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Amica Wronki S.A.?

TakNie11
Wiktor
@Pytanie

Może inaczej, czy w innych firmach jest podobnie jak w Amica?

TakNie4
Kkkk Nowy wpis
@Pytanie

Jaka dobra atmosfera? Pomiatają pracownikami tylko. A obcokrajowców na rękach by nosili. Ten zakład robi wszystko żeby ludzie odchodzili z tej firmy

Lider Nowy wpis
@Kkkk

Jedna mi odpowiadała rzucają mną jak prostytutką wiec co się dziwicie...

Tak1Nie4
jaki Nowy wpis
@Lider

przecież jest dyrektor kazał zgłaszać złe traktowanie pracownika ,ludzie nie bójcie się tego robić nie można im na to pozwalać ,wylądują na miejscu robola .Już są tego przykłady.

Mario Nowy wpis
Nazwa działu: Serwis

Beznadziejna obsługa od miesiąca zgłaszam zepsutą zamrażarkę i nie mogę się dowiedzieć kiedy zostanie naprawiona. Mało tego jest jeszcze na gwarancji. Nie polecam firmy amica. Beznadzieja.

Zadowolony

Przepekac ten miesiąc i czekać na kolejny z myśla że będzie lepsza wypłata

Tak15Nie7
Brak słów
@Zadowolony

No będzie lepsza jak dostaniesz dodatkowe 1000 zł, wszystko chore samsung daje podwyżki my robimy za mniejsze pieniądze i coraz większe normy pod noszą nie rozumiem tych naszych związków itd

Tak10Nie1
@Brak słów

Świadczenia socjalne podniosą trochę wypłatę ale uważam ze amica za dużo nam pracownikom zabrała. Czekam aż samsung zrobi pracę po 8h. Cała amica tam pójdzie. Pozdrawiam

Tak20Nie2
asd
@Zadowolony

Z tego co wiem, to w Samsungu zrobili, ale po 11 - 6 dni tygodni. Co z tego że podwyższyli w Samsungu płacę, jak całe miesiące będziesz w zakładzie siedział. "Wymarzone życie" :) W Amice jeszcze nie jest tak źle, bywały gorsze czasy.

Tak6Nie1
@asd

Tak wiem, że samsung płaci a amica nie ale zawsze to jest pieniądz. Są plusy pracy w amice i minusy jak np wypłata ale wolę robić 8 niz 12h

Tak6Nie
Tak!
@Zadowolony

Ogólnie to robota na taśmie za pieniądze na pograniczu najniższej to wymarzone życie gdziekolwiek

asd
@Tak!

Zawsze mogło być gorzej, miejmy nadzieję, że i nam podwyżka będzie się należała w tym roku. Wiadomo, że w Amice największe plusy praca po 8 godzin, a praca to zależy jakie stanowisko się trafi. :) Więc nie ma co narzekać, zawsze mogło być gorzej. :)

Tak3Nie
Super amika
@asd

Podwyzki nie będzie. W zeszłym roku nam obiecali a przez "wirusa" nie dostaniemy. Jak za rok dostaniemy 2 zł to będziemy mogli się cieszyć

Pracownik 21
@Tak!

Wszędzie brakuje ludzie. A na dodatek robią z ludźmi co chcą. Chcą teraz Ukrainy a nas mają w nosie. Tym coś pokończyły się umowy przedłużają na miesiąc. Ja nawet słyszałem o przedłużaniu umowy na 19 dni do 19 lipca. Człowiek chce pracować ale jest mu pokazany palec że Ukraina i dla Ciebie nie ma miejsca. Błędne koło.

Ale
@Pracownik 21

A ja słyszałem, że niedługo telewizja znów ma być pod zakładem. Podobno Ikonowicz już wie co się z ludźmi z naszej firmy wyrabia i jego ludzie piszą do ludzi. Co do umów to też słyszałem o tych śmiesznych umowach na miesiąc i parę dni. Na montażu, gdzieś tam po działach. Ci po umowach dwuletnich mają podobno wypad. Teraz trzeba miejsca zrobić dla Ukrainy. Zwalniają jak leci.

Zszokowany
@Ale

Związki zawodowe oczywiście nic z tym nie zrobią. Brak słów. Tak podziękowali za ciężką pracę. Na działach ludzie powracali z opiek i z urlopów macierzyńskich i też mają problem z umową. A tacy co siedzą na chorobowych już pół roku i wrócą do roboty na jeden dzień i chorują dalej to trzymają. Indonezji już też coraz mniej bo im się praca nie podoba. Mogą sobie przychodzić kiedy chcą a Ty rób za wszystkich.

Stały
@Zszokowany

Podobno taka decyzja o tym aby ludzie nie dostawali umów jest odgórna. W traczy nie można było ludzi zwolnić więc takie osobniki którym kończy się umowa to łatwy cel. I tak obeszli przepis . Niestety teraz tylko Indonezja i Ukraina się liczy dla tej firmy. A Wy myśleliście, że ktoś się nad Wami zlituje? Przecież tutaj pracownik mało co się liczy. Bynajmniej ten z Polski

Tak4Nie1
Jak to?
@Stały

Dziś wywiesili ze jak przyprowadzisz człowieka do pracy to dostaniesz kasę a wam umowy nie chcą przedłużać? Śmiech na sali co się w tej firmie robi z ludźmi. Halo związki? Halo? Jest tam kto?

Tak3Nie
billowybonsaii62
Nazwa działu: Serwis

Witam, firma amica to jakaś kpina. Zakupiłem lodowke w sklepie internetowym. Lodowka dojechala bardzo szybko i to tyle z przyjemnych kwestii.Po uplywiem 5 dni od otrzymania i uruchomienia dokladnie 14.04.2020r lodowka przestala chlodzic po czym zadzwonilem do sklepu aby dowiedziec sie co w takiej sytuacji robic. Pracownik poinformowal mnie zebym najlepiej zadwonil bezposrednio do produceta i tam zglosil awarie. I tu zaczyna sie bajka jak nic, zadzwonilem do serwisu aby zglosic usterke, pracownik serwisu przyjal zgloszenie i od tego momentu brak kontaktu przez 14 dni co, gdzie i jak. Po tym terminie zadzonil serwisant aby umowic sie na wizyte w celu sprawdzenia ewentualnie usuniecia usterki. Przyjechal w poniedzialek po uplywie 14 dni po czym przystapil do ogledzin i ponownego napelniania lodowki gazem aczkolwiek zadnego wycieku nie znalazl. Ok lodowka zaczela chlodzic ale na kolejne 5 dni. Znow telefon do serisu i opis taki sam jak za pierwszym razem. W tym wypadku serwis przyjechal dopiero po 18 dniach od zgloszenia po czym serwisant stwierdzil ze lodowki nie da sie naprawic i wysle zgloszenie do firmy o wymiane na nowy sprzet. W dniu dzisiejszym tzn. 18.06.2020 brak kontaktu ze strony serwisu kiedy mozna spodziewac sie nowwego sprzetu, tak wiec po takich przejsciach chcialem oddac sprzet i otrzymac gotowke ale nie moge tego zrobic poniewaz gwarancja tego nie obejmuje(usunięte przez administratora)

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

tomasz a.
Nazwa działu: Serwis

stanowczo nie polecam rekomendowanego serwisu w międzyrzecu podlaskim, ludzie niekompetentni, kłótliwi i bezczelni- po ich opinii odrzucono moją reklamację, która dotyczyła sprzętu używanego przez pięć miesięcy od nowości- koniec końców zostałem ze sprzętem wadliwym mimo tego iż miałem możliwość kupić o wiele tańszy, przez takich ludzi prężna firma traci wiarygodność i zaufanie konsumentów; następnym razem kupię sprzęt inny niż amica i będę przestrzegał innych, szkoda nerwów i pieniędzy

Tak3Nie3
Nowy

Po 3 miesiecznym przymusowym siedzeniu w domu z powodu Koronawirusa niestety nam juz się nie nalezy urlop bo go nam zabrano .

Tak4Nie4
@Nowy

3 miesiące siedziałeś w domu, a płaczesz bo dwa tygodnie urlopu wstrzymali? Poza tym każdy ma prawo wypisać indywidualny wniosek urlopowy, wiec nie szczekaj.

Wonsz

Nie jestem pupilem władzy, po prostu oswoiłem się z myślą, ze ten rok będzie inny niż poprzednie lata, potrafię to zaakceptować, a nie jak 95% ludzi beczeć jak dzieci którym zabrało się zabawkę...niestety żeby to pojąć potrzeba choć odrobiny szarych komórek, którym wam brakuje..

Tak2Nie6
@Wonsz

Tobie nawet brakuje szarych komurek więc nie szczekaj jak to określiłeś twoim zdaniem to ludziom nic się nie należy a jak masz te szare komurki to nie pojełeś że formy wukorzystują tą sytuację bo jak widać produkcja idzie pełną parą więc rusz te szare komurki a wniosek i odpowiedź sama się nasunie

Tak7Nie1
@Pracownik

Komórek kolego, KOMÓREK. Polecam na przerwie poczytać słownik ortograficzny. Ludziom się należy, ale trzeba pojąć, że ten rok będzie inny... różnica między nami jest taka, że ja potrafię to zaakceptować, a wy szczekacie tylko żeby wam dać i dać, co firma nie zrobi to źle, bo trzeba robolowi dać. Usiądź przy słowniku ortograficznym, może to poruszy mózg do myślenia i w końcu pojmiesz, że kryzys w tym roku nie przejdzie...

Tak3Nie5
@Wonsz

Celowo napisałem te słowo z błędem aby się przekonać jaki poziom reprezentujesz i kto ty naprawdę jasteś i po której jesteś stronie

Tak3Nie2
@Pracownik

A czy jestem kolegą a może koleżanką

Amek
@Pracownik

A po czyjej może być ktoś taki?Pewnie ciepła posadka w jakimś biurku, z nudów wyjscie na halę na pogaduszki i dzień zaliczony .I jeszcze później wypisywać swoje żale na forum jak to oni mają ciężko w życiu no aż mi czasem ich żal.

@Amek

Tak się składa, ze pracuje na montażu i(usunięte przez administratora) w taśmie tak samo jak wy... ale jesteście na tyle prymitywni, że jak ktoś myśli inaczej jak „typowy” robol to pewnie z biurka i robota po znajomosci, bo (usunięte przez administratora)żal mi was, że potraficie się tylko użalać nad sobą i nad tym jaką to firma wam krzywdę robie. Poza tym, ja żali tutaj nie wylewam tylko próbuje wam coś uświadomić, ale widzę, ze inteligencja nie grzeszycie i nie potraficie niczego pojąć :)

TakNie6
tttt
@Wonsz

Jak jestes inteligentny, to uciekaj z tej śmiesznej firmy:)

Tak7Nie
Spokojny
@Amek

Opinia trafna na 102. Cieszę się, że też ktoś to zauważyłem ;)

Tak9Nie
pp

Nie polecam sprzętu Amica. Zakupiłem chłodziarko-zamrażarkę i po okresie 1,5 roku pozdzierały się listwy półek w chłodziarce. Po wizycie serwisanta i rozpoznaniu otrzymałem odpowiedź z serwisu (naprawy gwarancyjne), że są to uszkodzenia mechaniczne i nie są uwzględniane w gwarancji. Logiczne jest, że samemu nie zrobiłem tych uszkodzeń, żeby zniszczyć sobie sprzęt. Aby klient był zadowolony, wystarczyło przesłać nakładki na te półki. Dostałem propozycję, że bardzo chętnie, ale musiałbym za to zapłacić. W innych firmach nie miałem żadnego problemu, jeśli chodziło o wymianę podzespołów. Zdecydowanie nie polecam.

Tak1Nie13
pp
@pp

Po wizycie serwisanta i rozpoznaniu otrzymałem odpowiedź z serwisu (naprawy gwarancyjne), że mamy za czystą lodówkę. Sprzęt głośno chodzi, pękają plastikowe półki (pojemniki) wewnątrz zamrażarki. Także szkoda pieniędzy, nie polecam. Poprzednią lodówkę miałem 13 lat, nic nie schodziło i pękało, gdyby nie agregat i uszczelki, to nadal byśmy ją mieli, a w środku wyglądała jak nówka. A po otworzeniu tej lodówki mam wrażenie, że mam ją z 10 lat. Kosztowała 1700 zł, a nie jest warta nawet 700 zł, taniocha, serwis widmo. Proszę brać przykład z innych firm, jak np. Candy. Macie o jednego klienta mniej, gratuluję.

Tak1Nie4
Zadowolony klient
Nazwa działu: Marketing
@pp

A A na sprzęty Amiki nie narzekam, świetna jakość w przystępnej cenie... O serwisie się nie wypowiem bo nie było potrzeby korzystać Polecam sprzęt tej firmy(usunięte przez administratora)

Tak10Nie2
Mati
@pp

Też mam problem z lodówką a ma dopiero rok czekam na czwartą wizytę serwisanta i pewnie się nie doczekam wiatrak chodzi jak czołg sowiecki a przecież chciałem lodówkę

Mati
@Mati

Amica ma w nosie zgłoszenia do serwisów nie trafiają one w ogóle i mam pytanie co mam robić do kogo się zgłosić jechać z lodówką do Wronek ????

K
@pp

Zgadzam się. Tragiczna firma z okropnym sprzętem i z fatalną obsługą klienta. Otrzymałam zmywarkę bez śrub montażowych, czekam na nie już drugi miesiąc, na infolinii za każdym razem zapewniają mnie że w tym tygodniu przesyłka będzie, po czym znowu muszę dzwonić i prosić o śruby - i tak od dwóch miesięcy. Płyta indukcyjna tej firmy, podczas gotowania wydaje głośne dźwięki, natomiast zmywarka chodzi głośno jak czołg radziecki.

Wystraszony
Nazwa działu: Produkcja

Aż strach pomyśleć o wypłacie która już we wtorek prawdopodobnie zasili nasze konta ile tego będzie 1600???? Żal......

Tak11Nie3
Super amika
@Wystraszony

To zależy od tego ile masz na reke. Też się martwię

Tak8Nie1
kaktus

Mam pytanie .Czy wszystkie bajkopisarze się pozwalniali ,bo nie ma co czytać .

Tak2Nie4
Świerk
@kaktus

Wywieźli ich w Bieszczady i Mazury stąd trudności z dostępem do internetu.

Tak13Nie2
@Świerk

I niech tam zostana

Tak9Nie3
JURAND
@kaktus

Przygotowują się do walki z Krzyżakami

Nawozownik
@JURAND

Za dużo nawozu z ukrainy i indonezji, ni ma komu podskakiwac polskie skoczki nawozowe wyeliminowane z gry za burtą. Brawo my. Melduje wykonanie zadania.

Tak10Nie7
AB
@Nawozownik

(usunięte przez administratora) Czy ty wogole wiesz o czym piszesz?

BA
@AB

Spal coś to może uda Ci się załapać o co chodzi bo Ci co dają łapke w górę kumaja reszta razem z Tobą lipa:):):)

Sławo
@BA

Już oni dobrze załapali, jak się kapowało za plecami i wlazilo się w tyłek byle tylko kosztem innych sie utrzymać to te łapki w dół to ze wstydu, sumienie sie odzywa, nie przesada, tacy ludzie nie mają czegoś takiego:)

Ful
@JURAND

Bardzo trafiona aluzja,i chyba domyślam się o kogo chodzi.

Waran
Nazwa działu: Handlowy

Tragiczna firma - zaraz po rozpoczęciu epidemii, Amica zwolniła wszystkich promotorów marki, będących na umowach zlecenie, z 2 tydniowym okresem wypowiedzenia. Na początku epidemii gwarantowali wypłacanie godzinówki do końca maja, a 9 dni później won z pracy - "decyzja zarządu". Dodam, że Amica miała tylko 8 promotorów - żadna inna firma nie zwolniła promotorów, a takie Beko ma 90 osób, LG 260, Samsung jeszcze więcej.(usunięte przez administratora)

Tak1Nie15
@Waran

Teraz to tragiczna, ale gdy się brało pieniążki dodam że nie małe i często nie adekwatne do wyników pracy to lwtedy była cacy.Niestety takie są teraz realia na rynku pracy .

Tak7Nie2
Winnetou
@B.B.

Tiaaa... dzisiaj o robotę to martwią się pracownicy co ciężko tyrają po 40 lat w tej firmie a tu "promotor marki" płacze że poleciał pierwszy.... Sorry Winnetou za robotę uczciwą się weź to Cię zwalniać nie będą

Tak7Nie1
antyBB
@B.B.

Amica i niemale pieniadze kogos zarty sie trzymaja

TakNie6
@antyBB

W takim razie nie Masz czego żałować.

@antyBB

Uważasz że Masz mało?drogą wolną powodzenia.

Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie do Pana Bystrzckiego i pana Rakowskiego czy wasze dzieci pojadą z wami na wakacje ?Pewnie tak .Nasze dzieci tez pragną jechać z nami rodzicami na wakacje po

Tak10Nie1
Bambosz
@Nowy

Głąbie, napisz im maila albo idź do biura, a nie tutaj pytasz..myślisz, ze oni te wypociny biedaków tu czytają? Z Twoja inteligencja nie dziwie się, ze siedzisz w w Amice na ostatnim szczeblu...iq słoika kiełbasy...przysługuje Ci prawo do urlopu, wiec wypisuj kartkę! Kto pierwszy ten lepszy! I następnym razem umów się na wizytę z członkami zarządu zamiast ryczeć tu jak jakiś głąb, Serdecznie nie pozdrawiam

Tak3Nie8
Pracownicy
Nazwa działu: Produkcja

Jakie są stawki godzinowe w Amica? Ewentualnie z jakim stażem pracy.

Darek
@Pracownicy

Na początek jest chyba 17zl brutto.Później zależy jakie stanowisko

Tak1Nie6
szarak
@Pracownicy

17,08 za 11 lat pracy ,żadna tajemnica ,narobię się jak głupi wół.Przez tyle lat ,ale niestety nie wyrobiłam sobie ;typ lizusa dupowłaza tak już mam ,jest mi z tym dobrze mogę ludziom spojrzeć w twarz..

Tak12Nie
xxxxxx
@szarak

Czyli, z grubsza, minimalna krajowa. Jak to w Amice.

Tak11Nie
Nieznajomy
Nazwa działu: Produkcja

Witam.Czy wiadomo czy będzie przestój letni oraz czy w czerwcu będziemy robić piątki.

Tak2Nie
X
@Nieznajomy

O postoju i wakacjach zapomnijcie

Tak2Nie7
Ols
@X

Dlatego że amica nie da 1000+

Tak2Nie5
chory
@X

sami sobie zrobimy wakacje ,będzie potrzebna rekonwalescencja nad morzem .

Tak4Nie1
Dominik

Amica to złom nie polecam po trzech latach zmywarka się rozpadła lipa

Tak5Nie5
Ale
@Dominik

Ale chyba twój mózg rozpadł się wcześniej

Tak2Nie8
Weźcie mi tego gościa
@Dominik

Co ty chciałeś 100 lat mieć te zmywarkę (usunięte przez administratora) Co to za ludzie tu się tłumacza żalą a idź pan do ua!!!

TakNie2
robol
@Ale

co prawda to prawda ,mózg ok ,bo z dobrej konstrukcji ,nie chinszczyzna hi hi .

Nowy

Amica zabrała nielegalnie pracownikom w Pandemi Wirusa urlop wypoczynkowy .Brak podwyżek zabranie premi do konca roku .20 % wyplaty i zmniejszony etat do 4/5 . Czy to jest dbanie o pracownika?

Tak7Nie5
Dymanko
@Nowy

Rzeź popularnych sklepów w galeriach handlowych. 4 maja wciąż zamknięte są sklepy Reserved, Sinsay a nawet Empik Chociaż rząd złagodził obostrzenia i od poniedziałku, 4 maja mogą znowu działać sklepy w galeriach handlowych (w nowych warunkach sanitarnych), to te najpopularniejsze sklepy pozostaną zamknięte. Właściciele popularnych sklepów takich jak Reserved czy Empik oraz CCC wypowiadają umowy najmu w centrach handlowych. Powodem zbyt wysokie stawki czynszowe. Jak myślisz? Kto się przejmuje tam pracownikami? Gdzie są teraz Ci wychwalający pod niebiosa obecny ustrój? Właściciele sieciowek chcą wykorzystać moment koronowirusa by wynegocjować niższy czynsz a jak nie to zamkną placówkę i gdzie tu dbanie o pracownika nacisk na tworzenie silnego zespołu milej atmosfery i inne pierdoły?:) liczy się optymalizacja zysku, w niej nigdy nie ma człowieka, a raczej jest, najlepiej żeby był najtańszy i koronowirus daje doskonała okazje by znów mógł tańszy się stać:)

@Nowy

(usunięte przez administratora) Człowieku Ty się ciesz, ze nas wszystkich nie zwolnili, a nie się prujesz o urlop i mniejszy wymiar etatu..(usunięte przez administratora) Wole zarabiać mniej, ale mieć pewność, ze po tym wszystkim będę miał gdzie wrócić...ten rok będzie inny niż wszystkie poprzednie lata, zrozum to.

Tak5Nie8
Praca
@Wonsz

Podczas gdy pandemia wirusa SARS-CoV-2 wymusiła na wielu osobach pracę zdalną,, drastycznie rośnie wykorzystanie służbowego sprzętu do celów prywatnych, w tym oglądania pornografii. To istotne zagrożenie dla danych – grzmi firma Kaspersky ja też tak chce:(

Tak5Nie
ADKLI
Nazwa działu: Serwis

BARDZO ZŁA OBSŁUGA GWARANCYJNA. OD ZGŁOSZENIA MIJAJĄ DWA TYGODNIE I NIKT SIĘ NIE ODZYWA . WIELKIE (usunięte przez administratora) NIE POLECAM TEJ FIRMY ORAZ PRODUKTÓW.!!!!!!!!!

Tak2Nie2
KOCHAM AMICA

i Dziękuję jej za CUDOWNE miejsce PRACY i CUDOWNYCH ludzi i z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM na WYWIAD z "PRZEDSTAWICIELEM FIRMY" !!!!

Bhp istnieje?
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Czy dział ???? to oddział pracy chronionej ,,zabunkrowani". Bramy ppoż zamknięte ????. Zadajemy sobie pytanie od początku jako pracownicy. Co kierowolo w podjęciu takiej decyzj? 1. Kradzież na tym dziale? Jest ochrona i kamery czy nie rozwiązują tego problemu. 2. Ochronka przed wirusem. Zamknijmy tak wszystkie działy bramy ppoż na np. montażu!!! Przy jednej z tych bram ppoz jest czytnik pracy pracownika. W pobliżu są maszyny które do pracy wykorzystują gaz. Nie chcemy myśleć co by było gdyby....

KTOŚ
@Bhp istnieje?

Pewnie projektowały to osoby Twojego pokroju, a kto wie czy nie była to Twoja rodzina. Zatrudniona na dziale ????? Dzięki wyjątkowej znajomości "procesów produkcyjnych i około produkcyjnych".

Tak8Nie
tt

Hej, pracowałem kiedyś w amice, pozdrawiam wszystkie sympatyczne osoby z wydziału płyt grzejnych:). Było czasami całkiem fajnie:)

Tak2Nie4
Interesant
Nazwa działu: Produkcja

Obiecana podwyżka w 2020 roku która miała być tj.1.8zł będzie jak wszystko ruszy? (produkcja) czy zostanie dana do końca roku, czy w 2021 będzie za rok poprzedni dana?

Robol
@Interesant

Do końca roku nie dostaniesz nic ,będziesz robił za damski (usunięte przez administratora)W dni wolne tiry wyjeżdżali z towarem ,a oni mają brak sprzedaży ,na pewno idzie mniejsza ilość ,ale bez przesady,oni muszą pokazać ,że też mają kryzys.

Tak6Nie4
Hit
@Robol

Szanowni Państwo właśnie skończył się rynek pracownika. Przypomnimy sobie jak smakuje kapitalizm z bezrobociem, bo już co niektórzy zapomnieli

Tak11Nie1
flick
@Hit

rynek pracownika to określenie wymyślone na potrzeby chciwego biznesu, gdyby tak było to jeszcze kilka miesięcy temu płacili by na produkcji 5tys na przywitanie

Yeah
@flick

Ależ kapitalizm opiera się o chciwość pazerność o to by wyzyskać gdy jest ku temu okazja i właśnie znowu wracają dobre czasy i stare dobre hasła -jak się nie podoba to pod bramą stoi stu innych-można będzie przegłosować kolejne ustawy -dla dobra pracownika- odbierajace im kolejne prawa- i nazwie się to fajnie - elastyczny czas pracy- -uelastycznienie przepisów pracy- poczekajmy:)

Kokol
@flick

Prawda

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Amica Wronki S.A. - Mickiewicza

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Amica Wronki S.A.
3/5 Na podstawie 748 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mickiewicza 52