Opinie o Amica S.A. w Mickiewicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
lilka

witajcie ludziska z tej fabryki.Wszyscy którzy tam piszecie po prostu macie mało pracy trzeba wam dołożyć. Ci z wpg co pisza o pani Dorocie i reszcie ale główny temat to ona co was to interesuje co ona robi jest ładna babka i się dziwicie a te co pisza zazdroszczą jej faceci po prostu mysla tylko jedna czescia ciała i na pewno nie jest to mózg!!!! pisza ludzie w szczególności w godzinach pracy wiec macie za mało jej. Druga sprawa ten co pisze o dziale emalierni i koleżankach i kolegach (każdy zjaży o kim mowa) zajmijsię swoja (usunięte przez administratora) a nie piszesz bzdety chyba na tym dziale tez masz za mało pracy idzie to załatwić i jeśli to czytasz ( odnos do tego konfidenta z emalierni) wiec że znalazła się osoba która rozgryza niki z wpisami które wystawiasz i na pewno się dowiesz o tym pierwsz.

Anonimowo

Największym młotem jest koordynator R (wszyscy wiedzą o kogo chodzi). Jego brak jakichkolwiek kompetencji i minimalnej inteligecji bije po oczach bardziej, niż blask słońca. Nie mam pojęcia, jak osobą, która nie ma o niczym pojęcia, może mówić innym co i jak mają robić. Potrafi tylko łazić i narzekać, a gdyby mógł, to zmusiłby swoich ludzi do zamieszkania w Amice i niewolniczej pracy. Potrafi tylko denerwować, dołować i poganiać ludzi. Sam posiada wiedzę, która kwalifikuje go jedynie na stanowisko portiera-emeryta. Jest brakującym ogniwem ewolucji, A mówi się, że ludzie pierwotni wyginęli. Nie wiem dlaczego taka persona utrzymuje się na wyższym stanowisku, ale przypuszczam, że albo z litości kierownika, albo i kierownik jest ogarnięty w podobnym stopniu. Sugeruję, aby R powiesił w przyszłym roku na tablicy numer KRS fundacji, która wspiera jego walkę z niedorozwojem, a pracownicy będą mogli na niego przekazać swój 1% z podatku. Ciężko o większego matoła. Biorąc pod uwagę, że Amica ma takich koordynatorów, to powinno się zmienić strukturę działalności na zakład pracy chronionej. Przynajmniej firma miałaby ulgi podatkowe za niedorozwojów pokroju tego gościa i mogliby wreszcie dać godziwe podwyżki ludziom za ich ciężką pracę. Oczywiście nie chcę obrazić nikogo z kolegów z pracy i mam na myśli tylko koordynatorów i liderów.

Wuskowy
Kandydat

Witajcie czy w amice poczebujom wuskowych?

Pracaaa
Kandydat

Jaka atmosfera pracy panuje w Amica SA? Głównie chodzi o montaż?

Mirosław Nowy wpis
@Pracaaa

Na razie nikogo nie zatrudniają a raczej wysyłają ludzi na urlopy

Pracaa Nowy wpis
@Mirosław

Ale ogłoszenie było że przyjmują do pracy na olx

Marcin Nowy wpis
@Pracaa

Nie aktualne ogłoszenie sobie zbierają CV

Lidia Nowy wpis
@Marcin

Ogłoszenie tylko dla zebrania CV? Nigdy o czyms takim nie słyszałam. Po co im to niby?

Fabrizio
@Anonimowo

Według podań i legend opowiadanych przez starych pracowników R został koordynatorem "dla jaj" albo "bo nie było nikogo"... Dobrze że nowy mistrz ustawił go tam gdzie jego miejsce bo za czasów starego to R skutecznie nakręcany też potrafił ludziom krwi napsuć...

#
@Fabrizio

To go za bardzo nie ustawił ten nowy?

Pracownica
@Anonimowo

Coś w tym jest. Teraz jest na wszystkich (usunięte przez administratora) Zaraz komentuje że to opiszemy. A sam powinien sie ogarnąć. Z nim nie idzie wytrzymać.

@#

Jego nie trzeba ustawiać, a trzeba zdegradować, bo aż się nie chce chodzić do roboty. Ile można znosić takie traktowanie? Gdyby nie COVID-19, to niejeden już by już rzucił wypowiedzenie.

Anonim
@Anonimowo

A jego koordynator za ściany też nie lepszy. Obydwoje się dobrali.

COM..
@Anonimowo

Na każdym dziale można znaleźć takich osobników

Hryry
@COM..

A mistrz techniczny emalierni? Czym się zajmuje warto aplikować?

...
@Anonimowo

To co R wyrabia ostatnio to masakra. Że też się w końcu za niego nie wezmą. Trzy światy!

Bcs2
@...

Na bank w końcu się za niego zabiorą.

Bcs2
@Bcs2

Lada dzień. Kartka zawsze się odwróci. Zbyt wiele....

Hihi
@Bcs2

Jeszcze chwila R zostanie sam z wianuszkiem swoich pupilków...ciekawe kogo pierwszego pośle na montażu drzwi? Masakra, trzy światy!

?
@Hihi

Co tam się dzieje??

Botak
@Hihi

Tak

@Botak

to co, dobrzy pracownicy odchodzą? dlaczego?

aasd
@Lidia

minmalna krajowa , podnoszone normy, ciężka praca, znajomkowie i rodzinka.

@...

Koordynatorzy w Amice to dosłownie 30 min. pracy (sprawdzenie obecności, wydrukowanie planu produkcji) . A 7 godz. to debiloza, bo z braku pracy to im po prostu (usunięte przez administratora)

@Parodia

Jesteś tego taki pewny? Skąd wiesz co robią przez całe 8 godzin? Bo chyba tyle czasu nie patrzysz im na ręce.

Malinaa12
Kandydat

Czy Amica przyjmie osoby bez doświadczenia? Będzie to moja pierwsza praca?

@Malinaa12

A o jakim stanowisku mówisz? Bo to też może mieć znaczenie :P

Malinaa12
@Lidia

Poprostu na produkcję widziałam że przyjmują znowu ludzi jest ogłoszenie

Adam
Kandydat

Czy to prawda że w Amice teraz mniej pracy i dlatego wstrzymano rekrutację na produkcję? A czy jest szansa ze to ulegnie zmianie?

Matylda
@Adam

Tak to prawda dotego mają jeszcze zwalniać

Ddd
@Adam

Tak jest mniej pracy i nie przyjmują. Większość produkcji szła do Rosji.

Adam
@Ddd

Ale jest szansa że gdy ta wojna sie skończy będą znowu przyjmować?

Ddd
@Adam

Pewnie tak. Tylko pytanie czy warto

@Ddd

Nie mają żadnego pomysłu żeby produkować na inne rynki? Lepiej żeby firma upadała??

Obojętny

Aż ciarki po plecach przechodzą, jak czyta się te pierdoły. Do roboty, ale już !!!!!!!! Niech żyje (usunięte przez administratora) Amica jeste wspaniałą firmą, a ludzie ? No właśnie, nie potrafią uszanować nic, ani pracy, ani siebie, a ludzi na wzajem tym bardziej...i żeby was uspokoić, jestem zwykłym pracownikiem. Komu źle, niech się zwolni, a nie poerd.... głupoty. No a jak będzie firmowa impra, to wszyscy będą się ściskać haha. Żenada w nic.... żegnam, szkoda tuszu na moje literki....

@Obojętny

W końcu nie wiem jakie masz podejście do tej firmy, bo raz ironizujesz a raz piszesz serio... Warto tu pracować?

@Obojętny

To się zatrudnij a będziesz (usunięte przez administratora) na trzech biurowych !!!

@Parodia

A możesz coś spokojnie opowiedzieć? Nie po to ktoś pyta żeby usłyszeć odpowiedź "to się zatrudnij"...

Jakie narzędzia pracy zapewnia Amica S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Wuskowy
Kandydat

Witajcie czy w amice poczebujom wuskowych?

maly

to dawaj do amici takich tam potrzebują .Tylko proszę cię nie najedz mnie...

Mila

I później ludzie kupują sprzęty które zagrażają życiu np kuchenki elektryczne źle po podłączone

TAK
@Wuskowy

POTRZEBUJĄ ALE Z UMIEJĘTNOŚCIĄ PISANIA, CZYTANIA I LICZENIA !!! W końcu to LOGISTYKĄ i MONTAŻEM stoi TA FIRMA !!!

Hehe
@Mila

Takich mają elektryków, z tylko w telefonie siedzą, a kuchni nie sprawdzają tylko pokrętłami kręcom.

@Hehe

Skąd to wiesz, patrzysz innym na ręce zamiast samemu pracować? :)

aasd
@Hehe

hehehe, byłem kontrolerem jaości w tej firmie...jedno wam powiem, w życiu nie kupie nic z logo amica:D

Ses
@aasd

Kontrola jakości żart. Brak technologa zmian. Normy na przyrządach ustawiane pod produkt jak pasuje. Obsługa techniczna przyrządów bez komentarza.

Iza
@Ses

No to może być w firmie dość duży problem. Ktoś to zgłaszał? Jaka była reakcja szefostwa?

@Ses

Prawda

Klocek

Czy to prawda że szykują się zwolnienia?

@Klocek

A czy to prawda, że Ukraina dostała podwyżkę i ma teraz 21,06 zł ?!!!!!

Klocek

Tak i dopłatę do mieszkania 400 zl

@Klocek

Super, a nam nic nie dadzą. Jeszcze dziś się dowiedziałam, że myślą nam zmniejszeniem naszej premii ????????

Krzyś
@Mała

Komuś trzeba zabrać!żeby drugiemu dać!!!

maly
@Mała

No i pójdzie opinia na UKRAINĘ jakie to poloczki bogaty i dobry naród.Swoich to by utopili w łyżce wody i .Nie będzie Polski tylko Ukraina .Firma ukrainy potrzebuje ,żeby ten badziew brali .

@maly

Kto im to teraz weźmie ? Jak 60% produktów idzie na Rosję.. Polaków zwolnią żeby dostać hajs za Ukrainę !! A my zaraz nie będziemy mieć za co spłacać kredytów ☹️

Lila

Pewnie tak

@Klocek

Skąd masz w ogóle takie info? To jakaś plota?

Kandydat

Czy Amica zatrudni teraz pracownika na produkcje?

@Ewkaa

Idź do samsunga przynajmniej oni maja robotę, u nas nie jest za ciekawie teraz ☹️☹️

@Mała

A dlaczego nie jest za ciekawie? Niby ogloszenia są ze potrzebuja pracowników

@Ewkaa

No nie ma pracy, mamy wolne piątki w marcu a nie wiadomo co dalej. Albo przeczekaj albo idź gdzieś indziej. Chyba,że masz załatwiona prace za biurkiem ????????‍♀️

@Mała

Nie nie za biurkiem :) chciałam normalnie na produkcję. Ale rozumiem ze jak to przeminie to jest szansa na prace? Ze przyjmowali wczesniej normalnie ludzi do pracy tak?

@Ewkaa

Ja nie wiem czy nie przyjmują. Możliwe, że przejmują.. nie chciałabym Cię tu wprowadzać w błąd. Ale chodzi mi o to, że teraz zwłaszcza przez wojnę nie ma tyle pracy. Jak już pisałam wszystkie piątki w marcu mamy wolne, a nie wiadomo co będzie w kwietniu. Mogą ludzi też zwalniać, może będzie dłuższy postój bo już też tak było na początku pandemii, albo w końcu się coś ruszy chociaż wątpię w to. Jak chcesz możesz spróbować, w sumie dobry czas na przyzwyczajenie się, najwyżej się zwolnisz :D

Obojętny

Ludzie w Amice na prawdę mają za mało roboty. Tylko narzekają, zajmują się pierdołami, typu kto z kim, gdzie, kiedy i poco. Ten koordynator, to, ten tamto. Boże drogi podnieść normę, koordynatorzy bata w rękę i jechać z bydłem. Jak ktoś napisał, większość wpisów jest dokonywanych w czasie pracy. Dziś.pracy się już nie szanuję, a większość chciałaby przyjść posiedzieć i zgolić wypłatę.....nie, nie nie tędy droga Panie i Panowie....nie podoba się? Samsung, albo Amazon. Ot cała prawda, na temat ludzi. Brak słów. A jeśli to prawda, że są tacy i inni, weryfikować to, przenosić, rozdzielać, nie że ma ładne oczy, jest zgrabna....na tłocznie w śmierdząca blachę, albo na watę, wybrać najgorsze stanowisko, sami się wykruszą. Więcej ochoty do pracy, mniej zajmować się pierdołami i będzie dobrze. Wam potrzeba strażników z psami, wieżyczek, czarnego chleba, polewki. Świat i ludzie schodzą na psy.

ukrainiec
@Obojętny

NIE BĄDŻ ZA MĄDRY ,A TY MYŚLISZ ,ŻE KORDYNATORZY TO ROBIĄ JESZCZE WIĘKSZE (usunięte przez administratora)I LUDZI POJUDZAJĄ .

B
@Obojętny

Od czego są zasłużone sześćdziesiony, podp,,,nie to przecież tradycja tych starych ramoli, słuchać już was nie chcą to na forum konfidentujecie by se dobrze zrobić. Szkoda, że nie wypalil lexkonfident to sami byście się wykapowali na amen.

Abc

Pozdrawiam koordynatora który nie umie zarządzać ludźmi. Jedni (usunięte przez administratora) za pięciu a drudzy siedzą i kawę sobie pija

Szukając szczęścia
@Abc

Chociaż jaka taśma, zmiana..... bo nic Twój post nie wnosi nowego.... A ja pozdrawiam wszystkie Piękne Panie pracujące w Amice....te nasze jak i nie nasze....

Szukając szczęścia

No kurcze, ktoś czyta z zarządu ten portal. Nie idzie prześledzić gości popytać postronnych pracowników i zweryfikować to, no a w efekcie jak będzie to prawda.... usunąć delikwent, dać go na watę na tasme. Uklady, ukladziki....

Wanda

Jestem zła na panią która zajmuje się pracownikami z Ukrainy. Ciągle jej nie ma, dodzwonić się do niej nie idzie, a jak jest to zwodzi ich że jeszcze nie ma papierów gotowych albo jest niemiła. Szkoda tych ludzi bo czekają i nie mogą się doczekać

Proszę i pomoc

Moi drodzy. Skoro już tutaj trafiłem spróbuję Was zapytać, może ktoś zna. Poszukuję pewniej dziewczyn z Wronek, prawdopodobnie mieszka na ulicy sierakowskiej, ale nie pewne, kiedyś widziałem jak w tamtym kierunku podążała....Około 160 kilka do 170 cm wzrostu, tleniona blondynką, włosy za ramiona, zgrabne kształty, ubiera się w jasnych kolorach, mam małe dziecko w jasnym głębokim wózku. Wiek trudno określić. Mam nadzieję, że ktoś da mi jakieś namiary, przypuszczenia....podam adres mailowy, jeśli ktoś chce pomóc. Proszę o wiadomość tutaj.... dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Chyba Rogacz

Nikt, nic ?

Tolaaa
Kandydat

Widzialam ze potrzeba pracowników na montaż warto podjać prace tam? Jak atmosfera w tej firmie?

Chyba rogacz

Hej Ludzie. Czy ostatnio były jakieś romanse z osadzonymi, ostatni rok. Czy ktoś coś zauważył ? Byłbym wdzięczny za sugestie

Chyba Rogacz

Musiałbym być przy niej cały czas. Nie chcę jej dotykać po kimś. Interesują mnie wszystkie działy, bo ona obrotna jest

Kandydat

Czy osoby młode/ bez doświadczenia i kobiety po szkole zawodowej maja szanse tam na prace z mozliwoscia przyuczenia jak to wygląda?

Racuch

Obyście nigdy nie trafili pod P.K z montażu. To chamski , wulgarny i bardzo pewny siebie typ. Z nikim i niczym sie nie liczy tylko sam ze sobą no i ze swoja paniusią. W głowach im sie poprzewracalo. Przez niego ludzie sie zwalniają i nerwowo nie wytrzymuja.Niektórzy ludzie nie powinni współpracować z innymi ludźmi ON jest tego przykładem.

Ewcia
@Racuch

Dziwie się że go trzymają

Jeden i drugi
@Racuch

Na nockach go nie widać na hali

@Jeden i drugi

Na nockach to wszyscy śpią

Wyzwolony

Trochę prawdy o kieroniku WPG -najlepszy pracownik to zastraszony pracownik jak ktoś się nie nadaje to zawsze mozna go wymienić . Ostatnie zebrania bedziemy eliminowac nie poslusznych pracownikow. Ukraina są 100 % lepsi i bardziej posłuszni dlatego trzeba ich promowac i robic im uprawnienia. CDN

Szczera
@Wyzwolony

Pracuję na wydziale WPG 10 lat. W tym czasie nigdy nie doświadczyłam niczego złego ze strony Kierownika. Nie jestem typem pokornego pracownika, nie raz mówiłam głośno i prosto w oczy co mi się nie podoba. Przeprowadziłam z Kierownikiem wiele trudnych rozmów i nigdy nie zostałam ani zastraszona, ani zignorowana. Każdy problem, z którym się zwracałam był traktowany serio i zawsze byłam traktowana jak partner w rozmowie. Może zanim potępisz wszystkich dookoła, zastanowisz się nad sobą i odpowiesz sobie szczerze, jak realizujesz swoje obowiązki. Nie porównuj się z innymi, zawsze będą lepsi i gorsi. Zmiany najlepiej zaczynać od siebie.

nick
@Szczera

Podpisuje się pod tym w stu procentach! Dziś dla ludzi jest obrazą i zastraszeniem fakt ,że pracodawca wymaga od niego żeby dobrze pracował i rzetelnie wykonywał swoje obowiązki a niby po co przychodzisz do pracy wyzwolONA?

Niezależny
@Szczera

Pod anomimem to może taki piękny panteon napisać kierownik sam na siebie, lub jeden z pieszczochów awansowanych do burka, ujawnij się będzie łatwiej zweryfikować twoje chwałby;)

Kanka
Kandydat

I blokują nie wygodne opinie. Skandal że produkując takie marnej jakości sprzęty mają czelność jeszcze tuszować swoje przekręty. Ostrzegam przed zakupami z firmy Amica czego kolwiek

Alicja
@Kanka

jaka szkoda, ze wczesniej nie poczytałam opini na temat sprzetu tej firmy. Niech szlak trafi, pól roku temu kupiłam lodówkę, ta lodówka wyje jak zapchany odkurzacz, nie idzie wytrzymać, zgłaszałam problem, serwis stwierdził,że wszystko jest w normie. Ja nie słyszałam u nikogo zeby tak glosno chodziła lodówka, moja stara lodówka 15 letnia jest o 1000% lepsza, niż ten klamot z AMICI.

@Alicja

Amika produkuje na ILOŚĆ a nie na jakość, liczy się zysk a nie ludzie !!!

Regina

Jednak ktoś to kupuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Amica S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Amica S.A., to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Amica S.A.