Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Klocek

Czy to prawda że szykują się zwolnienia?

@Klocek

A czy to prawda, że Ukraina dostała podwyżkę i ma teraz 21,06 zł ?!!!!!

Klocek

Tak i dopłatę do mieszkania 400 zl

@Klocek

Super, a nam nic nie dadzą. Jeszcze dziś się dowiedziałam, że myślą nam zmniejszeniem naszej premii ????????

Krzyś
@Mała

Komuś trzeba zabrać!żeby drugiemu dać!!!

maly
@Mała

No i pójdzie opinia na UKRAINĘ jakie to poloczki bogaty i dobry naród.Swoich to by utopili w łyżce wody i .Nie będzie Polski tylko Ukraina .Firma ukrainy potrzebuje ,żeby ten badziew brali .

@maly

Kto im to teraz weźmie ? Jak 60% produktów idzie na Rosję.. Polaków zwolnią żeby dostać hajs za Ukrainę !! A my zaraz nie będziemy mieć za co spłacać kredytów ☹️

Lila

Pewnie tak

Dawid
@Klocek

Skąd masz w ogóle takie info? To jakaś plota?

Ewkaa

Czy Amica zatrudni teraz pracownika na produkcje?

@Ewkaa

Idź do samsunga przynajmniej oni maja robotę, u nas nie jest za ciekawie teraz ☹️☹️

@Mała

A dlaczego nie jest za ciekawie? Niby ogloszenia są ze potrzebuja pracowników

@Ewkaa

No nie ma pracy, mamy wolne piątki w marcu a nie wiadomo co dalej. Albo przeczekaj albo idź gdzieś indziej. Chyba,że masz załatwiona prace za biurkiem ????????‍♀️

@Mała

Nie nie za biurkiem :) chciałam normalnie na produkcję. Ale rozumiem ze jak to przeminie to jest szansa na prace? Ze przyjmowali wczesniej normalnie ludzi do pracy tak?

@Ewkaa

Ja nie wiem czy nie przyjmują. Możliwe, że przejmują.. nie chciałabym Cię tu wprowadzać w błąd. Ale chodzi mi o to, że teraz zwłaszcza przez wojnę nie ma tyle pracy. Jak już pisałam wszystkie piątki w marcu mamy wolne, a nie wiadomo co będzie w kwietniu. Mogą ludzi też zwalniać, może będzie dłuższy postój bo już też tak było na początku pandemii, albo w końcu się coś ruszy chociaż wątpię w to. Jak chcesz możesz spróbować, w sumie dobry czas na przyzwyczajenie się, najwyżej się zwolnisz :D

Abc

Pozdrawiam koordynatora który nie umie zarządzać ludźmi. Jedni (usunięte przez administratora) za pięciu a drudzy siedzą i kawę sobie pija

Szukając szczęścia
@Abc

Chociaż jaka taśma, zmiana..... bo nic Twój post nie wnosi nowego.... A ja pozdrawiam wszystkie Piękne Panie pracujące w Amice....te nasze jak i nie nasze....

Szukając szczęścia

No kurcze, ktoś czyta z zarządu ten portal. Nie idzie prześledzić gości popytać postronnych pracowników i zweryfikować to, no a w efekcie jak będzie to prawda.... usunąć delikwent, dać go na watę na tasme. Uklady, ukladziki....

Wanda

Jestem zła na panią która zajmuje się pracownikami z Ukrainy. Ciągle jej nie ma, dodzwonić się do niej nie idzie, a jak jest to zwodzi ich że jeszcze nie ma papierów gotowych albo jest niemiła. Szkoda tych ludzi bo czekają i nie mogą się doczekać

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Proszę i pomoc

Moi drodzy. Skoro już tutaj trafiłem spróbuję Was zapytać, może ktoś zna. Poszukuję pewniej dziewczyn z Wronek, prawdopodobnie mieszka na ulicy sierakowskiej, ale nie pewne, kiedyś widziałem jak w tamtym kierunku podążała....Około 160 kilka do 170 cm wzrostu, tleniona blondynką, włosy za ramiona, zgrabne kształty, ubiera się w jasnych kolorach, mam małe dziecko w jasnym głębokim wózku. Wiek trudno określić. Mam nadzieję, że ktoś da mi jakieś namiary, przypuszczenia....podam adres mailowy, jeśli ktoś chce pomóc. Proszę o wiadomość tutaj.... dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Chyba Rogacz

Nikt, nic ?

Tolaaa

Widzialam ze potrzeba pracowników na montaż warto podjać prace tam? Jak atmosfera w tej firmie?

Bogusia

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Zakupiliśmy zmywarkę. Działała dwa dni i pojawił się błąd E4. W jakimś miejscu gromadziła się wilgoć. Serwisant nie był w stanie zlokalizować usterki. Zmywarka wyschła i można było wykonać jeszcze jedno zmywanie. Po czym ponownie zgłosiliśmy problem serwisowi. Serwisant tym razem, stwierdził nieszczelność na zgrzewie w zbiorniku z wodą i solą. Niestety ta usterka spowodowała zniszczenie, wypaczenie podłogi na dużym odcinku po zmywarką i szafkami w kuchni. Mijają dwa miesiące a seriws milczy, generuje tylko ciągle nowe zgłoszenia. Rozmowa z serwisem to walka z wiatrakami. Potrzeba duuuużo cierpliwości i silnego głosu.

Chyba rogacz

Hej Ludzie. Czy ostatnio były jakieś romanse z osadzonymi, ostatni rok. Czy ktoś coś zauważył ? Byłbym wdzięczny za sugestie

Chyba Rogacz

Musiałbym być przy niej cały czas. Nie chcę jej dotykać po kimś. Interesują mnie wszystkie działy, bo ona obrotna jest

Czy osoby młode/ bez doświadczenia i kobiety po szkole zawodowej maja szanse tam na prace z mozliwoscia przyuczenia jak to wygląda?

Racuch

Obyście nigdy nie trafili pod P.K z montażu. To chamski , wulgarny i bardzo pewny siebie typ. Z nikim i niczym sie nie liczy tylko sam ze sobą no i ze swoja paniusią. W głowach im sie poprzewracalo. Przez niego ludzie sie zwalniają i nerwowo nie wytrzymuja.Niektórzy ludzie nie powinni współpracować z innymi ludźmi ON jest tego przykładem.

Ewcia
@Racuch

Dziwie się że go trzymają

Jeden i drugi
@Racuch

Na nockach go nie widać na hali

Parodia
@Jeden i drugi

Na nockach to wszyscy śpią

Wyzwolony

Trochę prawdy o kieroniku WPG -najlepszy pracownik to zastraszony pracownik jak ktoś się nie nadaje to zawsze mozna go wymienić . Ostatnie zebrania bedziemy eliminowac nie poslusznych pracownikow. Ukraina są 100 % lepsi i bardziej posłuszni dlatego trzeba ich promowac i robic im uprawnienia. CDN

Szczera
@Wyzwolony

Pracuję na wydziale WPG 10 lat. W tym czasie nigdy nie doświadczyłam niczego złego ze strony Kierownika. Nie jestem typem pokornego pracownika, nie raz mówiłam głośno i prosto w oczy co mi się nie podoba. Przeprowadziłam z Kierownikiem wiele trudnych rozmów i nigdy nie zostałam ani zastraszona, ani zignorowana. Każdy problem, z którym się zwracałam był traktowany serio i zawsze byłam traktowana jak partner w rozmowie. Może zanim potępisz wszystkich dookoła, zastanowisz się nad sobą i odpowiesz sobie szczerze, jak realizujesz swoje obowiązki. Nie porównuj się z innymi, zawsze będą lepsi i gorsi. Zmiany najlepiej zaczynać od siebie.

nick
@Szczera

Podpisuje się pod tym w stu procentach! Dziś dla ludzi jest obrazą i zastraszeniem fakt ,że pracodawca wymaga od niego żeby dobrze pracował i rzetelnie wykonywał swoje obowiązki a niby po co przychodzisz do pracy wyzwolONA?

Niezależny
@Szczera

Pod anomimem to może taki piękny panteon napisać kierownik sam na siebie, lub jeden z pieszczochów awansowanych do burka, ujawnij się będzie łatwiej zweryfikować twoje chwałby;)

Kanka

I blokują nie wygodne opinie. Skandal że produkując takie marnej jakości sprzęty mają czelność jeszcze tuszować swoje przekręty. Ostrzegam przed zakupami z firmy Amica czego kolwiek

Alicja
@Kanka

jaka szkoda, ze wczesniej nie poczytałam opini na temat sprzetu tej firmy. Niech szlak trafi, pól roku temu kupiłam lodówkę, ta lodówka wyje jak zapchany odkurzacz, nie idzie wytrzymać, zgłaszałam problem, serwis stwierdził,że wszystko jest w normie. Ja nie słyszałam u nikogo zeby tak glosno chodziła lodówka, moja stara lodówka 15 letnia jest o 1000% lepsza, niż ten klamot z AMICI.

Parodia
@Alicja

Amika produkuje na ILOŚĆ a nie na jakość, liczy się zysk a nie ludzie !!!

Regina
@Parodia

Jednak ktoś to kupuję.

Podziękowania

Dziękuję moim pracodawcom. Panu Jackowi R. Panu Krzysztofowi M. Panom i Paniom (w tym z OPZZ), którzy zapewnili mi awans społeczny i możliwość awansu płacowego, w tym moim przełożonym (szczególnie). Serdecznie chciałbym Podziękować przełożonym i współpracowniczkom oraz współpracownikom, którzy mi pomagali, pomogli i (być może) będą nadal pomagali. Ta podwyżka (w wysokości 1,70 PLN BRUTTO) wiele dla mnie znaczy. Jestem Wdzięczny Pracownicom i Pracownikom w UA za pomoc, której mi wielokrotnie udzielali, którzy po 2 latach swojej pracy mieli szansę awansować na stanowiska "starszy monter / ka" oraz kontrolerom z Ukrainy. Jestem Bardzo Wdzięczny za tą podwyżkę gdyż dla mnie jest to moje być lub nie być. Szczególne "Dzięki" składam pracownikom na stanowisku "starszy monter", którzy mimo swoich obowiązków pomagają mi zrozumieć i przyswoić tak rozległą wiedzę jak zmontować produkt, który trafi do klienta! Jeszcze raz Dziękuję! P. S.Moje dane osobowe, w tym mój nr. IP (usługodawca) oraz numer mojego IP (komputera) są danymi zastrzeżonymi na podstawie przepisów RODO i pracodawca (mój lub Wasz) nie ma ich prawa poznać. Jeśli je zdradzicie (za pieniądze lub gratis) wiążę się to dla Was z przepisami KK. Oraz KPC, na podstawie, którego jesteście lub będziecie zobowiązani do wypłaty mi (lub moim spadkobiercom) 1 000 000 złotych odszkodowania oraz 1 000 000 złotych zadośćuczynienia oraz dożywotniej renty/emerytury w wysokości 5 000 złotych, która będzie rewaloryzowana o 10% w skali roku. Pozdrawiam P. S. Wiem, że Wasza firma ("czasem") potrafi grać nieuczciwie. Oczywiście chodzi mi o firmę, na której zamieszczam opinię!

@Podziękowania

Ty masz (usunięte przez administratora) i "pracują" na jednym stanowisku bo "to czy tamto" (nie umieją, nie potrafią, niechcą) dostają 2,55. Ci którzy umieją są "doceniani" przez przełożonych i często w zamian "lądują" na ciężkich stanowiskach słyszą: "ty taki i owaki". Ty masz jako "szary" bez "umiejętności" masz robić co przełożony każe i nie waż się nie nadążać za taśmą czy czegoś nie umieć. Masz się uśmiechać, być miłym i uczynnym, a jak tych ze wschodu (tego bliższego Nam) coś boli masz pewnie i z ochotą wejść w to miejsce i podziękować za zaufanie bo przecież "kto jak nie ty" sobie poradzisz, nie ważne gdzie pot poleci, ty masz gibać sam, a tym ze wschodu masz pomóc nawet kosztem swojej pracy czy swojego samopoczucia czy zdrowia!

Robol

Ci z Wschodu (Ukraina) mają swoje państwo. Polaków usunęli w wiadomy sposób bo im przeszkadzali. To po co tu przyjeżdżają? Mają swoje niepodległe państwo. Niech tam siedzą...

Polak
@Robol

Wcześnie Polscy Panowie im przeszkadzali to trzeba było Ich się pozbyć, a teraz sami w łaskę przychodzą.

dfd
@Robol

a Polacy to na zachód nie powyjeźdźali? Jakby nie wyjechało 2 miliony to by Ukrainców nie było trzeba do pracy. Nie ma kto pracować to biorą Ukrainców. Głupie gadanie.

dfd
@dfd

cooo, prawda w oczy kole? W Polsce nie pracuje tylko ten co nie chce, taka prawda. Na Ukrainie pensje 3 razy niższe niż tutaj, opłaca im się. Tak samo jak Polakom w NIemczech i Holandii.

WIDZISZ
@dfd

GDYBY FIRMA jedna z drugą PŁACIŁY WIĘCEJ NIŻ WYMAGA PRAWO to o pracę W TEJ FIRMIE ZA.....BY SIĘ POLACY i "WALILI" DRZWIAMI i OKNAMI!!!

Malwa

Powiem tak kiedyś ta firma może i dobry sprzęt miała bo mam parę rzeczy z firmy Amica. Ale teraz ta firma totalna porażka produkuje buble części prosto z Chin. Ostrzegam przed zakupami bo kupiłam kuchenkę która spowodowała prawie pożar w domu serwis porażka. Firma umywa ręce od naprawy

@Malwa

Co do jakości, to ciężko byłoby się nie zgodzić. Raz, że w porównaniu z latami ubiegłymi materiały są o wiele gorsze, a dwa, że część targa się do Europy z Chin. Kupiłem kuchenkę i lodówkę, bo poprzednie były dobre, ale tego naprawdę żałuję. Poza tym nie ma co się dziwić, jeśli wziąć pod uwagę kompetencje niektórych pracowników. Nie mam na myśli kolegów i koleżanek z montażu, czy innych działów. Tu mam na myśli koordynatora, który raz jeden wziął się do pracy i wybił sobie ząb. Informacja pewna, bo od jego cudownej liderki i lizuski M.

NARZEKASZ
@Malwa

WYNIEŚ SOBIE CZĘŚCI z "FIRMY" !!! POZDRAWIAM

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Amica S.A.?

Afdff

Na montażu jest okropna. Układy z koordynatorami. Stara gwardia potrafi każdego zniszczyć dosłownie. Do tego intrygi pracowników z Ukrainy. Masakra.

Regina
@Afdff

Na emalierni też nie jest lepsza.

Bufet

Kiepskie drozdzowki

Kanka

Ludzie ostrzegam was przed zakupami z firmy Amica produkują chińskie buble zagrażające życiu

lilka

witajcie ludziska z tej fabryki.Wszyscy którzy tam piszecie po prostu macie mało pracy trzeba wam dołożyć. Ci z wpg co pisza o pani Dorocie i reszcie ale główny temat to ona co was to interesuje co ona robi jest ładna babka i się dziwicie a te co pisza zazdroszczą jej faceci po prostu mysla tylko jedna czescia ciała i na pewno nie jest to mózg!!!! pisza ludzie w szczególności w godzinach pracy wiec macie za mało jej. Druga sprawa ten co pisze o dziale emalierni i koleżankach i kolegach (każdy zjaży o kim mowa) zajmijsię swoja (usunięte przez administratora) a nie piszesz bzdety chyba na tym dziale tez masz za mało pracy idzie to załatwić i jeśli to czytasz ( odnos do tego konfidenta z emalierni) wiec że znalazła się osoba która rozgryza niki z wpisami które wystawiasz i na pewno się dowiesz o tym pierwsz.

Zas
@lilka

Ciekawe kto z emalierni chce wszystkim zaszkodzić

Xd
@Zas

To dziwny zbieg okoliczności że tylko jedna zmiana z emalierni jest opisywana żadna inna i ani lakiernia i wagner

Rad
@Xd

Widocznie tylko na tej zmianie są konfidenci

Konta kota
@Xd

To się nazywa zazdrosc. Widocznie osoba komentująca ma zbyt wysoką samoocenę i nie może sobie poradzić z faktem że ten pan sie spotyka z tą panią

,,,
@Konta kota

Jak małżonkowie tej firmowej pary się na to zgadzają to ok jak najbardziej niech firmowa miłość kwitnie

Wiewiora
@Rad

Raczej jednen konfident

Rad
@Wiewiora

Zawsze znajdzie się jeden albo jedna (usunięte przez administratora)

Merlin
@,,,

Ciekawe jak wyglądają ich czyszczenia jak przychodzą na nadgodziny w soboty

,,,
@Merlin

Napewno jest gorąco skoro w normalny dzień pracy jest bardzo na nią nagrzany

Ciek

Lipton

Ludzie Ale macie problemy

Llllll
@Lipton

Problem będzie jak do współmałżonka to dojdzie......

Były pracownik.
@lilka

Każdy ma prawo i własne zdanie żeby się wypowiadać. Żyjemy w państwie demokratycznym a nie na Białorusi.

Anonimowo
@lilka

Czas na słów kilka o tym, co napisała lilka... A tak na poważnie... Biorąc pod uwagę elokwencję Twej wypowiedzi, interpunkcję, składanię i ortografię, to przywędrowałaś do tej firmy z PGR-u. Nawet pewnie nie zdążyłaś odłożyć wideł i ściągnąć kaloszy.(usunięte przez administratora) Co do używania mózgu, to właśnie część ciała na której transplantację czekasz, więc nie zazdrość innym. Po trzecie określenie "koledzy i koleżanki" w firmie, gdzie każdy stara się zgnoić drugiego człowieka i człowiek człowiekowi wilkiem, pasuje niczym ogień do wody. Świadczą też o tym Twoje wypowiedzi o dokładaniu pracy, co daje Ci predyspozycje na stanowisko liderskie (czytaj tępa dzida do poganiania innych, bo tak się lidera interpretuje w Amice). Muszę jednak trochę przystopować, bo teraz palą się styki Twojego szczątkowego mózgu po dwóch klasach zawodówki, który czeka na transplantację (to znaczy przeszczep). Może poproś jednego z tych "podłych" facetów, o których piszesz, aby Ci udostępnili to czym myślą, bo i tak myśląc tym byłabyś w lepszej sytuacji

Toni.
@Anonimowo

Autorka tej wypowiedzi ,to Cyba jeden wielki chodzący problem.O czym Ty w ogóle tu Piszesz?co miał znaczyć ten bełkot !przepraszam ale inaczej tego nazwać nie można.Przemysl i sprostuj Swoją wypowiedź.Pozdrawiam.

Mila
@lilka

Produkty z amica to chińskie buble nie kupujcie nic z tej firmy ludzie

...

Czy firma szuka automatyków?

Adank
@...

Tak, do automatycznego wkręcania wkrętów bez zadawania zbędnych pytań.

...
@Adank

Pracujesz może jako automatyk lub elektryk? Na jakie zarobki można liczyć? Jak wygląda atmosfera w owym dziale?

@...

Tam ładnie zarabiają na tym dziale elektryków i automatyków ale trzeba liczyć że chodzi się cały czas do pracy weekendy itp na dyżury

Jan
@Nowy

Czyli nie dużo jak wszędzie

Halina
@Nowy

Można chodzić, byle było za nie extra płacone. A nie wiem, jak z tym w Amice jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.